Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy kto ma jakie wymagania co do gry. Wam pasuje spoko. Ja mam wyższe wymagania. Jako całość ten bubel na chwile obecną się wogule nie broni. Co z tego że gameplay jest bardzo solidny skoro online jest niegrywalny czyli tak jakby gameplay na chwile obecną nie było. Kropka.

 

Dobra geniuszu to teraz powiedz mi dlaczego chcę się pozbyć tego gówna skoro na online na 30 meczy gdzieś z 5 przegrałem. Chyba jednak coś umiem grać skoro współczynnik wygranych jest taki w miarę pozytywny. Więc twój marny argument że gry chcą sie pozbyć osoby które nie umieją grać właśnie pęka jak zużyty kondom. Grono ludzi chce się pozbyć dlatego tego syfu że w online niema radości z grania tylko co chwilę gra zamula i jest niegrywalna. Nastepny punkt o następnej części która ma być "krokiem milowym" a więc gówno mnie obchodzi jaka będzie następna część to ta miała być ta nową jakością i to na tą wydałem swoje pieniądze a więc to od tej oczekuję tego milowego kroku a nie następnej części.  Krótko ja na razie w sowim postach podałem multum argumentów na to że ta część jako całość to bardzo słaba gra z solidnym gamepleyem którego wogule jakby niema na chwilę obecną przez online. O wszystkich mankamentach takich jak zerowe tryby online,(gra nie chodzi online a ja chcę tryby no nie co za bezczelny typ ze mnie :) ) nie wykorzystaną licencję LM i multum błędów które tu już opisałem nie chce mi się drugi raz przytaczać. Mi chodzi o to żebyś nie pierd... tu takich farmazonów że ktoś nie umie grać to pozbywa się gry. Ja nie po to ta grę kupowałem żeby się ją pozbywać tylko żeby czerpać radość z gry której przez schrzaniony online na razie niema i nie tylko online. I szanuję to że jednym tak wybrakowany produkt starczy do cieszenia się grą ale nie wmawiaj innym że pozbywamy się gry bo nie umiemy w nią grać. Ludzie tu niektórzy pozbyli się gry bo najzwyczajniej w świecie poczuli sie oszukani przez tą żałosną firmę.  Darować sobie zdania typu "to kup fifę" bo o tym produkcie się już wypowiadałem. Pes niema się ścigać z fifa bo to żadna nobilitacja tylko ma iść swoją drogą i ją wyprzedzić co jest możliwe co pokazały części na PS2.

geniuszu :)wspolczynnik masz duzy bo pewnie grasz jak wiekszosc papatajow realem na trojkat na ronaldo :) lub trafiles na slabszych od siebie i udalo ci sie wygrac:) a chcesz sprzedac bo moze sobie nie radzisz z ta gra,moze jestes jednak za slaby a w fife ci pojdzie lepiej bo to fajna latwa gra a nie symulator jak pes !!! :) z jednym sie zgodze ze te zwolnienia w polu karnym czy np gra online wkurza bardzo ale w wielu czesciach konami z online tak bylo i jakos nikt sie wtedy nie czepial !!! ja gram online i jakos wiekszosc meczy mi nie muli dogrywam mecze do konca bez problemu.gameplay w 2014 jest o niebo lepszy od 2013 wiec nie wiem do czego pijesz?!i ty nie pier... ze ta gra to syf !!! jak ci nie pasuje to sie nie wypowiadaj-sprzedaj gre i nie wracaj do niej.pykaj sobie w fifke gimnazjalisto i bedziesz szczesliwy.nie masz cierpliwosci do tej gierki,nie potrafisz pobawic sie kombinacja w grze to fifa czeka:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie starczy mi pamięci w superslimie 12gb na instalacje pro evo 14? Konsola mi padła,a racji tego że pro nie wychodzi na ps4 to potrzebuje kupić na ten rok oczekiwania ps3,pro evo 14 mam na psstore, ale niewiem czy mi te 12 gb starczy,a w inne gry nie gram?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zdecydowana poprawa jeśli chodzi o pole karne. Przynajmniej od dwóch dni a praktycznie gram codziennie między 21 a 22.30. Nie jest to jeszcze ideał bo zdarzają się klopsy w postaci braku reakcji na jakiekolwiek przyciski nawet na środku boiska.

 

Moim zdaniem zdecydowana poprawa jeśli chodzi o pole karne. Przynajmniej od dwóch dni a praktycznie gram codziennie między 21 a 22.30. Nie jest to jeszcze ideał bo zdarzają się klopsy w postaci braku reakcji na jakiekolwiek przyciski nawet na środku boiska.

Zgadzam się z Tobą kolego:)Gram mecze rankingowe od 3 dni w przedziale godzinowym 22-1 i naprawdę gra się przyjemnie. Coraz bardziej mi się podoba ta gra,coraz lepiej ją czuję.Zdarzają się spowolnienia w polu karnym,ale nie występują one już tak często.Wczoraj pierwszy mecz zagrałem po 22,było fatalne połączenie,następne były już niemal idealne.Dzisiaj mają coś grzebać w serwerach,być może coś jeszcze usprawnią.Czym więcej pogram w tą grę,tym czerpię większą radość z gry. Potrzebne są kosmetyczne poprawki,grywalny onnline i myślę że to już wystarczy by normalnie rozpocząć ligę. Merio kiedy spara zagrasz? :)

 

Ps.Chciał bym jeszcze dodać ze w tej części można spokojnie mierzyć się słabszymi ekipami przeciwko Realowi czy Barcelonie i to jest wieli plus tej gry.

Edytowane przez Lukaslwo1916
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki hunteriarz. Sama gra zajmuje coś w granicach 8gb jak dobrze pamiętam.Właśnie nie pamiętałem czy coś się instalowało czy nie. Kupiłem na ebayu używanego fata znów 60gb i odrazu go sprzedam bo boję się ze pogram z miesiąc i 400zł pójdzie w nie pamięć,a tak dołóż 300zł i będę miał nówke na gwarancji, rok pogram i pogonie chociażby za 400zł. Dla mnie pro evo miodzio :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie PESa 14 na PS Store, nie mogę znaleźć pełnej wersji gry na Store, jest tylko demo i online pass... Chciałem zrzucić się na nią na pół z kumplem, ale nie da się jej kupić... Jak to możliwe, że miesiąc po premierze gra nie jest dostępna w wersji cyfrowej? I jak to możliwe, że na Allegro są sprzedawane wersje cyfrowe do pobrania?

 

Chciałem też zapytać o grywalność OFFline 1v1, czy występują takie same problemy jak te, które opisujecie w rozgrywce przez sieć? Głównie będę grał z bratem albo kumplem na jednej konsoli, więc słaby ONline nie bardzo mnie boli, aczkolwiek będzie fajnym dodatkiem na samotne wieczory :) - będę śledził temat i patrzył czy jest poprawa w rozgrywkach ONline.

 

Ostatnie pytanie o Online Pass. Czy jak kupię grę na Store i pobiorę ją ja i kumpel, to obaj będziemy mieć przepustkę i obaj będziemy mogli grać w sieci, czy trzeba dokupić dodatkowy Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pytanie odnośnie PESa 14 na PS Store, nie mogę znaleźć pełnej wersji gry na Store, jest tylko demo i online pass... Chciałem zrzucić się na nią na pół z kumplem, ale nie da się jej kupić... Jak to możliwe, że miesiąc po premierze gra nie jest dostępna w wersji cyfrowej? I jak to możliwe, że na Allegro są sprzedawane wersje cyfrowe do pobrania?

 

Chciałem też zapytać o grywalność OFFline 1v1, czy występują takie same problemy jak te, które opisujecie w rozgrywce przez sieć? Głównie będę grał z bratem albo kumplem na jednej konsoli, więc słaby ONline nie bardzo mnie boli, aczkolwiek będzie fajnym dodatkiem na samotne wieczory :) - będę śledził temat i patrzył czy jest poprawa w rozgrywkach ONline.

 

Ostatnie pytanie o Online Pass. Czy jak kupię grę na Store i pobiorę ją ja i kumpel, to obaj będziemy mieć przepustkę i obaj będziemy mogli grać w sieci, czy trzeba dokupić dodatkowy Pass?

Co do offline to jest super. Gorąco polecam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy bo nie musisz instalowac gry na dysku, tylko patche od Konami albo patchmakerow jak paul czy wenb, bardzo mało zajmuja miejsca. Nawet na GTA V Ci wystarczy bo bodajze zajmuje 8gb  :biggrin: Z GT 5 byłby chyba problem :P

Ja nie byłbym taki pewny czy da rade na 12 gb zainstalować pesa w wersji cyfrowej. Część z tych 12 gb zabiera sam system a także potrzeba trochę wolnego miejsca do poprawnego działania... Sam mialem wersję 12 gb do której zakupiłem dysk...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj gra chodziła jak marzenie, nie licząc braku strzałów z pierwszej piłki i problemow przy zmianie zawodników, tak dzisiaj wszystko wróciło do normy:(
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wczoraj gra chodziła jak marzenie, nie licząc braku strzałów z pierwszej piłki i problemow przy zmianie zawodników, tak dzisiaj wszystko wróciło do normy:(

 

 

Potwierdzam, 2 mecze zagrałem w drugim wyłaczyłem grę bo nie miałem na to sił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż według mnie gra wymaga patcha odnosnie gameplayu oraz online.

Mistrz! :biggrin:

Edytowane przez falcon87pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrz! :biggrin:

:D

Panowie nie chce zapeszać ale gra mi sie teraz bezlagowo i z dobrym tempem online :)

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już mi się nie chce włączać. Na 31 dni tylko przez jeden mimo tej ilości bubli miałem zajawkę aby napierdalać mecz za meczem, bo była płynność. Na co oni czekają z patchem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

**** mnie już bierze od tego. Zna ktoś jakiś mail do Konami do ludzi co robili tą grę? Za takie coś to każdy z nich powinien od gracza który kupił tą grę dostać w mordę. To jest już robienie sobie bezczelnie jaj z ludzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*** mnie już bierze od tego. Zna ktoś jakiś mail do Konami do ludzi co robili tą grę? Za takie coś to każdy z nich powinien od gracza który kupił tą grę dostać w mordę. To jest już robienie sobie bezczelnie jaj z ludzi..

 

Pewnie grasz na Ronaldo trójkąty i laga ! Weź lepiej idź poćwicz grę kombinacyjną albo kup Fifke dla gimnazjalistów !

 

żart na rozluźnienie xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC gra sie naprawde komfortowo :)

Na ps3 trzeba czekać na patcha :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie wczoraj o dziwo grało się super online. Zero laga i przede wszystkim normalne tempo. Jakby patch naprawił jeszcze kilka rzeczy, to gra miód malina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co Pany dało coś grzebanie Japońców rano w serwerach czy jest tak samo???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój , przecież ta gra to jeden wielki skrypt+bugi..nawet offline

Offline też stwarza problemy?

 

Wie ktoś coś na temat wersji cyfrowej? Nie ma jej, czy tylko ja jej nie widzę na Store?

 

Kupienie gry "na pół" wymaga dokupienia drugiego Online Pass?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj tej gry, przynajmniej na razie... śledź forum, jeśli patch coś poprawi to wtedy zastanów się nad zakupem. Wiem, żeby nie mówić/pisać "nigdy", ale z pełnym przekonaniem mogę napisać: NIGDY już nie kupię PESa w dniu premiery- NIGDY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli grasz dużo offline to kup jeżeli stawiasz tylko na online poczekaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie offline, ale poczekam, jak sytuacja z online się nie poprawi, to raczej zrezygnuję z tej pozycji...

 

Wie ktoś coś na temat Store? Dlaczego nie ma PES'a i jak to możliwe, że na Allegro są sprzedawane wersje cyfrowe do pobrania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offline też stwarza problemy?

 

Wie ktoś coś na temat wersji cyfrowej? Nie ma jej, czy tylko ja jej nie widzę na Store?

 

Kupienie gry "na pół" wymaga dokupienia drugiego Online Pass?

Mi nie stwarza żadnych problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×