Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jak mam wgrany WENB to muszę wgrać ver 1,0 od paula i dopiero 1.2?

 

Nadal tak spowalnia grę?

To chyba calkiem inny patch inna osoba,wiec musisz jeden usunac i wgrac ten nowy,ja jeszcze tego nie zrobilem wiec nie wiem jutro zrobie bo czekam na BLUSA :)

zwolnienia gry to wina zoltkow i nikogo innego konami :sad:

Tylko 1.2.

A co ma wspólnego patch do zamulania gry? Patch gry nie zamula ...bez przesady.

wlasnie nie do konca tak, ja zawsze dogrywam te pliki z nowego do reszty bo sa inne tylko daje nowego edit data i final ale reszta brakujacych plikow jest inna bo porownalem zawsze cos dochodzi nowego i stad tak trza,ciagle bedzie coraz wiecej :) ale mam nadzieje ze juz wszystko bedzie jak trza nazwy z niemieckiej ktos jak wgra to niech napisze jak sprawa sie ma :)

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kij z patchami, jeden na drugi się wgra i jest ok ale ja już mam dosyć tej gry on-line, jak oni tego nie poprawią to gra do sprzedania się tylko nadaje nic więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kij z patchami, jeden na drugi się wgra i jest ok ale ja już mam dosyć tej gry on-line, jak oni tego nie poprawią to gra do sprzedania się tylko nadaje nic więcej.

Dlatego ja nie gram online już...szkoda nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już kij z patchami, jeden na drugi się wgra i jest ok ale ja już mam dosyć tej gry on-line, jak oni tego nie poprawią to gra do sprzedania się tylko nadaje nic więcej.

Boli to tym bardziej że offline jest naprawdę bardzo solidny ma tylko parę mankamentów ale jak na pierwsze rozdanie na nowym silniku to mógłbym rzec że bardzo dobry ale tego nie zrobię przez online. Oni poprzez wydanie tego bubla w zasadzie zniszczyli całe zaufanie ludzi do siebie. Tytuł który w zamiarze miał zacząć nową jakość (haha dobre) po prostu cofnął ta serię o dobre 10 lat wstecz(mówię o wszystkim prócz gameplayu). W zasadzie to trochę mi wstyd że tak broniłem pesa przed premierą. Tytuł ten w takiej postaci nie miał prawa opuścić biur tej pożal się boże korporacji. Jednak przepadzitość i bufonada nie popłaca. Przy tak spartaczonej grze rozumiem piractwo po prostu ci ludzie mają więcej oleju w głowie i nie dają sobie wcisnąć chłamu za ciężko zarobione pieniądze bo w tym przypadku akurat to ja czuję się okradziony z pieniędzy przez konami ale to już ostatni raz i to chyba nie tylko ja tak uważam bo internet ąz kipi z wkur... na ta ekipę. Chyba nigdy nie było takiego hejtingu na nich ale należy im się jak nikomu w tej branży( no może poza EA bo to najgorsza korporacja growa w historii chyba która prócz Mirror Edge nie wydała ani jednej ciekawej gry) W zasadzie brawa należą się tylko ekipie tworzącej nowy silnik i to co dzieje się na boisku. Cała reszta odpowiedzialna za złożenie tej gry w całość w normalnej firmie nie miała by prawa bytu.

Edytowane przez vincent
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, tempo gry wydaje się być znacznie wolniejsze niż np w 12, z której się właśnie przeniosłem...

 

składy? hmm kaka wciąż w realu więc to jak zawsze kuleje...

 

I jeszcze pytanie, które w sumie już tu padło ale jakoś nie było odpowiedzi - czy istnieje jakiś limit pobrań gry z PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców i nie tylko.

Ściągałem naprzemiennie najnowsze OF od Paula i WENB i mam ciekawy problem. Odpalając grę z CPU mam znienione herby, nazwy lig, całą Bundesligę oraz inne duperele.

Natomiast odpalając online mam np. zmienione herby drużyn PL, natomiast nie są zmienione nazwy lig i co najciekawsze nie mam Bundesligi. Trochę to dziwne i nielogiczne.

Jeśli ktoś wie o co chodzi i  jak to naprawić to proszę o podpowiedź. Z góry dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Orientujecie się może czy Winning Eleven 2014 różni się czymś od europejskiej wersji PESa? Komentarz japoński wiem że jest dużo lepszy i dużo bardziej żywy. Coś poza tym? Ktoś pisał na tym forum, że Winning Eleven jest dużo lepsze pod względem rozgrywki.

 

Pozdrawiam,

Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców i nie tylko.

Ściągałem naprzemiennie najnowsze OF od Paula i WENB i mam ciekawy problem. Odpalając grę z CPU mam znienione herby, nazwy lig, całą Bundesligę oraz inne duperele.

Natomiast odpalając online mam np. zmienione herby drużyn PL, natomiast nie są zmienione nazwy lig i co najciekawsze nie mam Bundesligi. Trochę to dziwne i nielogiczne.

Jeśli ktoś wie o co chodzi i  jak to naprawić to proszę o podpowiedź. Z góry dzieki.

Patch jest robiony przez tzw. Patch Markerów i online nie będą działać ponieważ Konami nie ma licencji na  bundeslige itp. Nazwy Ty będziesz u siebie widział poprawne ale osoba, która gra przeciwko Tobie i nie ma patch-a będzie widziała nie Arsenal a North London itd.

Tak to działa.

Witam,

 

Orientujecie się może czy Winning Eleven 2014 różni się czymś od europejskiej wersji PESa? Komentarz japoński wiem że jest dużo lepszy i dużo bardziej żywy. Coś poza tym? Ktoś pisał na tym forum, że Winning Eleven jest dużo lepsze pod względem rozgrywki.

 

Pozdrawiam,

Mike

Teoretycznie to ta sama gra tylko, że Winning jest dopracowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dziwny problem z graniem w PES 2014. Odczuwam wrażenie, że gra próbuje mi "pomagać" i stąd biorą się jakieś zagrania, który ja wcale nie chcę... Może jest włączony jakiś asystent, nie mam pojęcia co z tym zrobić. Objawia się to tym, że zawodnicy czasem sami podają, czasem wykonują jakiś wślizg, którego ja nie robię. Czasem też dzieje się tak, że zawodnik podaje, podczas gdy ja tylko zmieniam kierunek biegu... Macie jakiś pomysł od czego to zależy? Kompletnie zabija to radość z gry. Myślałem, że to wina pada, ale na obu dzieje się to samo, a dodatkowo na innych grach nie odczułem żadnego problemu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam dziwny problem z graniem w PES 2014. Odczuwam wrażenie, że gra próbuje mi "pomagać" i stąd biorą się jakieś zagrania, który ja wcale nie chcę... Może jest włączony jakiś asystent, nie mam pojęcia co z tym zrobić. Objawia się to tym, że zawodnicy czasem sami podają, czasem wykonują jakiś wślizg, którego ja nie robię. Czasem też dzieje się tak, że zawodnik podaje, podczas gdy ja tylko zmieniam kierunek biegu... Macie jakiś pomysł od czego to zależy? Kompletnie zabija to radość z gry. Myślałem, że to wina pada, ale na obu dzieje się to samo, a dodatkowo na innych grach nie odczułem żadnego problemu. 

to wszystko można wyłączyc lub zmienic tak żeby grało Ci sie dobrze, przed meczem jak jest wybór stron to wciskasz kwadrat i wchodzisz w opcje SUPPORT SETTINGS, czyli ustawienia wspomagania ;) jeśli znasz troche angielski napewno sobie poradzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to wszystko można wyłączyc lub zmienic tak żeby grało Ci sie dobrze, przed meczem jak jest wybór stron to wciskasz kwadrat i wchodzisz w opcje SUPPORT SETTINGS, czyli ustawienia wspomagania ;) jeśli znasz troche angielski napewno sobie poradzisz

Już doszedłem do rozwiązania problemu :) W support settings już wcześniej próbowałem, ale nie o to jednak chodziło. 

 

Problemem jest przypadkowe wciskanie lewej gałki, tj. L3. No i tutaj pytanie czy da się jakoś dezaktywować ten przycisk? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla koleszki patcha PES14 najlepiej z Bundesligą, tylko na Xboxa...znajdę go gdzieś? help

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam dla koleszki patcha PES14 najlepiej z Bundesligą, tylko na Xboxa...znajdę go gdzieś? help

Wpisz w google patch od WENB albo Paul ale nie mam pojęcia jak to wygląda z x360

Już doszedłem do rozwiązania problemu :) W support settings już wcześniej próbowałem, ale nie o to jednak chodziło. 

 

Problemem jest przypadkowe wciskanie lewej gałki, tj. L3. No i tutaj pytanie czy da się jakoś dezaktywować ten przycisk? :)

Przecież lewą gałką sterujesz albo zmieniasz taktykę. Pierwsze słyszę żeby :l3:  przeszkadzało w grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, chętnie sprzedam tegoroczną odsłonę. Zainteresowanych proszę o kontakt poprzez pw. 

Edytowane przez f_afi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w google patch od WENB albo Paul ale nie mam pojęcia jak to wygląda z x360

Przecież lewą gałką sterujesz albo zmieniasz taktykę. Pierwsze słyszę żeby :l3:  przeszkadzało w grze.

 

No steruję, ale jej wciśnięcie powoduje, że zawodnik podaje, lub w obronie robi wślizg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No steruję, ale jej wciśnięcie powoduje, że zawodnik podaje, lub w obronie robi wślizg.

Ja :l3: używam do sterowania a :dpad:  do zmiany taktyki więc jak Ty masz odwrotnie to nie rozumiem w jaki sposób twoi piłkarze reagują ślizgiem itp. Wejdź w menu gry do ustawień pada i zobacz co masz przypisane pod :l3:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 1.30 w nocy miałem 2 mecze online niemal jak offline praktycznie zero laga. Teraz ciekawe z czego to wynikło bo jeśli mi się trafili 2 takie mecze to wychodzi na to że patch w zasadzie nie pomoże bo niby dlaczego skoro teraz jednak takie mecze można zagrać. Czy ktoś się orientuję na jakiej zasadzie działa patch? co on niby ma wprowadzić że nagle online ma się zmienić bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że on cokolwiek poprawi ale może się mylę. Druga sprawa czy ktoś może mi pomóc i odpowiedzieć jak sprawić żeby rating z B znowu wskoczył na A? Rozegrałem chyba z 20 meczy online i nic się dalej nie zmieniło a rating obniżyło mi nie z mojej winy tylko tych patałachów z konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez gralem wczoraj w nocy online zagralem 3 mecze juz nie mowiac o tym ze zawsze gra sie z realem albo barca jak wczesniej nie jest to juz takie bulwersujace jak w 13 bo ronaldo nie jest juz takim cyborgiem. 1 mecz do 23 minuty bylo super nic sie nie cielo i nie zwalnialo nie zaleznie czy gralem pod polem karnym przeciwnika czy w srodku ( jak gram offline to zwalnia w polu karnym co jest porazka ) natomiast po 23 minucie wszystko zwolnilo i caly mecz juz bym na slow motion . Jak wlaczam trening wtedy nic nie zwalnia i gra sie super. Mogl by juz wejsc ten patch chociaz szczeze watpie ze bedzie to mialo wplyw na to zwalnianie co moim zdaniem skresla ta gre bo nie da sie z tym grac . Slyszalem opinie ze zwalnia zeby ulatwic strzal na bramke badz klepke i ze to specjalnie jest macie jakies info na ten temat ? kolejne mecze wygladaly tak samo na poczatku do okolo 20 minuty milutko potem zwolnienie non stop .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 1.30 w nocy miałem 2 mecze online niemal jak offline praktycznie zero laga. Teraz ciekawe z czego to wynikło bo jeśli mi się trafili 2 takie mecze to wychodzi na to że patch w zasadzie nie pomoże bo niby dlaczego skoro teraz jednak takie mecze można zagrać. Czy ktoś się orientuję na jakiej zasadzie działa patch? co on niby ma wprowadzić że nagle online ma się zmienić bo jakoś nie chce mi sie wierzyć że on cokolwiek poprawi ale może się mylę. Druga sprawa czy ktoś może mi pomóc i odpowiedzieć jak sprawić żeby rating z B znowu wskoczył na A? Rozegrałem chyba z 20 meczy online i nic się dalej nie zmieniło a rating obniżyło mi nie z mojej winy tylko tych patałachów z konami.

Jak będzie rozłączało to będzie rating spadał norma. Jak online będzie dobrze działał i nie będzie rozłączeń to wskoczy na A ale to trochę trzeba pograć.

 

Ja miałem raz około 6 meczów 2vs2 w godzinach między 20 -23 że grało się super.

 

Patch pewnie poprawi online bo niby po co mieli by wypuszczać jakby nic nie zmienił....?? A może tak długo trzeba czekać bo oni nie wiedzą co jest hmmm...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnoscie patcha , powiedzcie mi ktorego mam wgrac zeby miec aktualne sklady , stroje , i bundeslige cala , aha jesli chodzi o spowalnianie gry to nie wiem jak u was ale ja poczulem duza roznice jak zwolnilem duzo miejsca na dysku i pes lepiej chodzi duzo lepiej sa momenty gdzie zwalnia jeszcze ale nie ma tragedi ogolnie tak jak mialem wczesniej bo sie az grac nie dalo .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnoscie patcha , powiedzcie mi ktorego mam wgrac zeby miec aktualne sklady , stroje , i bundeslige cala , aha jesli chodzi o spowalnianie gry to nie wiem jak u was ale ja poczulem duza roznice jak zwolnilem duzo miejsca na dysku i pes lepiej chodzi duzo lepiej sa momenty gdzie zwalnia jeszcze ale nie ma tragedi ogolnie tak jak mialem wczesniej bo sie az grac nie dalo .

Ja mam wolne ponad 450 gb i gre zainstalowana . Jak zwalnialo tak zwalnia on line calkiem offline w sytuacjach pod bramkowych albo przy dobitkach. to chyba nic nie zmienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie byla kompletna klapa tak zmulalo ze wogole jak naciskalem podanie lub strzal to zawodnik przebiegl mi z 20 metrow zanim uderzyl o bieganiu juz nie wspomne , nie wiem jak jest online bo nie gralem nie chce sie denerwowac nie potrzebnie , mialem duzo gier na dysku pousuwalem je i naprawde poczulem roznice,  po tym pes zaczol chodzic lepiej moze u ciebie jest tak jak teraz mam ja a wczesniej mialem jeszcze gorzej ... a wiesz cos o patchu ktorym pisalem wyzej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie byla kompletna klapa tak zmulalo ze wogole jak naciskalem podanie lub strzal to zawodnik przebiegl mi z 20 metrow zanim uderzyl o bieganiu juz nie wspomne , nie wiem jak jest online bo nie gralem nie chce sie denerwowac nie potrzebnie , mialem duzo gier na dysku pousuwalem je i naprawde poczulem roznice,  po tym pes zaczol chodzic lepiej moze u ciebie jest tak jak teraz mam ja a wczesniej mialem jeszcze gorzej ... a wiesz cos o patchu ktorym pisalem wyzej ?

Nie wiem nic o tych patchach czekam na patch od konami ktory bedzie podobno w listopadzie nie wiem czy pod koniec czy na poczatku innych pachy nie uzywam ale na tym forum wczesniej duzo bylo na temat patchow poczytaj to na pewno znajdziesz odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko ile wy musicie czekac az wam sie zaladuja te herby z patcha ? 4-5sek.to norma czy jak ? ,troche to drazniace jest jakby sie nie dalo tak zrobic jak to bylo zawsze aaaaaa :shok:

 

 

tu masz patcha od paula zagadlem z nim zeby wkoncu zrobil i poprawil nazwy pilkarzy borusie i reszte niemieckiej ma sie tym zajac heh w przyszly weekend bedzie :) stroje juz sa :)

 

wersja BLUS czy BLES wybor nalezy do ciebie :)

 

http://paul2478pesoptionfiles.blogspot.com/p/pes-2014-of-download-links.html

 

 

Zawsze myslalem ze to jest koles z UK.a to czysty kangur z Austriali :) w sumie on to jakos najprzejrzysciej i najdokladniej to robi :)

Wenb z Italii jakos tak o to nie dba, ale spoko dobrze ze sa tacy ludzie co tym sie zajmuja  :)

Edytowane przez crusat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanko :) gra bardzo mi sie podoba choc jak wielu wie ma ona wiele bledow :( mam pytanko czy ktos wie jak wylaczyc ta zolte kolko jak wciskam ( chyba trojkat czy cos ) ? czasem rozegram caly mecz i jest ok ale czasem mam fajna akcje z ktorej moglaby byc brama a tu wciskam jakos to kolko co nakierowuje chyba kolejnego zawodnika i lipa :( jak to wylaczyc czy czego nie wciskac :) dajcie znac prosze bo jest to uciazliwe.dzieki i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×