Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba odwaliłem kichę bo zostało mi system data i edit data  z tego co widzę :(Zamiast Borussi mam herb Chelse itd.Jest na to jakaś rada?

Usuń wszystko oprócz system setings i wgraj od nowa bez system setings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze w pes 2014 trójkąty wchodzą też bardzo łatwo mimo że grałem w ten syf naprawdę niewiele .... W grze (nawet offline) jest masa błędów i nie wiem jak tu czerpać radość gry z cpu....,a online to dno i 100metrów mułu!!! Niegrywalny kompletnie.Na obecna chwile pes 2013 moim zdaniem jest grą o klasę lepsza bo online jest naprawdę dobry i gra sie w wiekszosci "bezlagowo".

Pes 2013 to tez gowno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2013 to tez gowno :)

Hehe

Nie widzę system seting,tylko system data

sorki data system :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie gra w polu karny  przestała zwalniać i jakby cała rozgrywka online została podkręcona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2013 to tez gowno :)

Tak tak Lons ,ale jakoś w to gówno gra zdecydowanie więcej osób do tej pory niż w nowy mega super hit ,tecnologiczny TOP czyli pes 2014 !! Gra jest chociaż grywalna online i daje radość :)

zdecydowanie gra w polu karny  przestała zwalniać i jakby cała rozgrywka online została podkręcona

ta jasne .... własnie właczyłem to scierwo na jeden mecz przez ciebie i jest takie samo dno jak wczesniej ...Może zagrałeś offline....Nie pal wiecej......

Edytowane przez DrakoPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może czas zainwestować w lepszy net? Gram online praktycznie codzienie i po 3 spotkaniach dzisiaj jest zupełnie inaczej jak do tej pory. Mówie o polu karnym gdzie zazwyczaj miałeś sekwencję pooklatkową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

76Mb/17Mb   pewnie masz neo 2mb/512kb/s i sie mądrzysz .Nie włacze tego syfu do wydania patcha już na 100% .

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2013 to tez gowno :)

Choć gameplay w 2014 oceniam jako lepszy to jednak dla mnie 2013 prezentuje się jako całość dużo lepiej. Tam jakby wszystko było na swoim miejscu. Sztywne to ale widać że w ostatniej 2013 na tamtym silniku wszystko było w zasadzie w ostatniej części na miejscu. To było takie zwieńczenie użerania się ze starym silnikiem i wyszło to po prostu poprawnie. Tu jest wszystko rozklekotane z ambicjami na przyszłość. No ale własnie mnie przyszłość tej serii w dniu dzisiejszym nie obchodzi jest tu i teraz i na tu i teraz nie wygląda to zbyt dobrze. Przecież ja bym tu chciał w niebogłosy wychwalać nowego pesa no ale jak nie za takie coś przecież co nam zgotowali. Betatesterzy a winnig eleven ma być już lepszy really? mogli oczywiście tak postąpić ale dla mnie sa przegrani za taką zagrywkę. Gdybym nie wydał na to kasy to ok możecie na mnie eksperymentować ile wlejzie ale po takim chamskim zagraniu sa spaleni dla mnie. Ale tak jak mówię strasznie mi się podoba gra offline tu naprawdę są możliwości dlatego teraz wymieniam i jeszcze raz wrócę w listopadzie badnąć co się zmieniło ale nie dziwię się wogule ludziom którzy to sprzedali w cholerę widocznie mają jeszcze większe wymagania niż ja i chwała im za to tak to powinno wyglądać a nie cieszyć się że wogule nam wydali nową cześć.

 

 

"może czas zainwestować w lepszy net" - kocham takie argumenty a to dlatego że tym bardziej łatwiutko je zniszczyć a więc jedziemy prosto i logicznie: To dlaczego 2013 u mnie w domu na tym starym stałym i tym samym necie akurat ta część chodziła bardzo dobrze? Żebyś nie musiał się głowić nad kłopotliwą odpowiedzią to odpowiem za ciebie bo teraz dostaliśmy wersję beta do testowania. Przed podawaniem kolejnych  dziwnych argumentów za bronieniem tej gry(jak zainwestowanie w lepszego neta lub że nie umiemy grac to sprzedajemy) przemyślcie jeszcze raz je bo bedę je tu obalać z całą mocą jeśli będą tak absurdalne.

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2 konta jedziesz? Włącz teraz Pesa i mi powiedz czy dalej ci zwalnia w polu karnym jak daleko nie patrzyc...wczoraj. Wpadłem tu stwierdzić fakt, ze cos sie zmieniło, a nie przerzucać sie z kims co było w 2013 i jak komu net chodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.duzo ludzi narzeka,wielu sprzedaje gre :sad: a ja mysle ze gra jest super!!! gram w pes-a od wielu wielu lat chyba od 2000 i uwazam ze ta czesc ma wiele wad ale jak sie ja dokladnie pozna,cierpliwie nauczy w nia grac to daje wielka przyjemnosc:) wielu chcialoby poprostu miec gre jak 2013 gdzie dwoma podaniami na ronaldo i byli szczesliwi ze wygrywaja...haha smieszy mnie to bo co to za frajda?! rozegraj pilke ,podaj na skrzydla pokombinuj a wtedy jest radocha z gry... 2014 wlasnie taka jest ze trzeba pomyslec,czasem podac pilke do tylu a nie 2 podania i jestem wielki ze realem czy barca wygralem....nie obrazajac fanow fify ale pes to symulator a fifa dobra gra:) jak ktos nie umie grac to ustawia ronaldo na szpicy i jedzie :) sory ale tacy ludzi w fife to moga popykac !!! tez sie wkurzalem na poczatku co ja kupilem :sad: 200zl :sad: masakra :sad: ale zaczynam czerpac radosc z rozgrywki,owszem online wkurza ale miejmy nadzieje ze to poprawia..pes 2013 do 2014 to przepasc !!! dla mnie gierka mimo kilku wad to duuuzy krok do przodu...pozdrawiam glory glory MU

zgadzam sie ale gra zwalnia i to jest porazka jakas nie widzisz tego ? gdyby nie te zwolnienie to gra jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...mysle ze kazdy kibic pilki noznej ktory oglada mecze ( ja co tydzien na canal + wiekszosc meczy ligi angielskiej ) zauwazyl realnosc tej gry gdzie nie mozna juz tak zapier.... tylko trzeba pomyslec:)

 

Dokładnie, jak oglądam jakiś mecz to widzę wtedy jak nowy pes został dobrze odwzorowany, no po prostu mistrzostwo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj źródło ponieważ na końcu jest napisane: "Zespół koncentruje się na znalezieniu rozwiązania i zaleca użytkownikom odwiedzić poniższy adres URL do aktualizacji."

Wydaje mi się,że nie chodzi tu o ''aktualizację'' a o ''bycie na bieżąco'' z informacjami na temat poprawiania problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak Lons ,ale jakoś w to gówno gra zdecydowanie więcej osób do tej pory niż w nowy mega super hit ,tecnologiczny TOP czyli pes 2014 !! Gra jest chociaż grywalna online i daje radość :)

ta jasne .... własnie właczyłem to scierwo na jeden mecz przez ciebie i jest takie samo dno jak wczesniej ...Może zagrałeś offline....Nie pal wiecej......

OFF LINE TEZ ZWALNIA TA GRA I NIE WIERZE ZE TYLKO U MNIE BO U PARU KOLEGOW JEST DOKLADNIE TAK SAMO TRYB SLOW MOTION OPANOWAL TA GRE

Edytowane przez psgpes14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konami Digital Entertainment BV has announced that it has found the source of the problem, which has affected the online elements of PES 2014 for Xbox 360, and anticipates it will be able to release a new patch that will resolve these issues shortly.

FCS are also working to resolve secondary problems users have experienced, including the need for a HDD unit to install the datapack, allowing users with a USB unit to now install the update and reducing the download times for all future PES 2014 data packs.

Konami sincerely apologises for the issues and the detrimental affect it has had on users’ enjoyment of PES 2014. The team is focused on finding a solution, and recommends users visit the below URL for updates.

Coś jest chyba na rzeczy  :yes: Szkoda, że nie ma jakiegoś porównania onlie PS3 z Xklockiem.

 

 

Jak na moje oko to jest stare info które pojawiło się przed patchem 1.02 który wyszedł tylko na Xboxa 360 który poprawił pobieranie data packa... 

 

http://winningelevenblog.com/blog/pes-2014-patch-1-02-out-now/

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyskoczyło info jak włączalem grę ze 17.10 nie pamiętam od której będą grzebać w serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac czy cos sie poprawilo :) jesli tak bedzie to trzeba bedzie zakupic PESa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie znac czy cos sie poprawilo :) jesli tak bedzie to trzeba bedzie zakupic PESa :)

Dopiero co sprzedales Pes 2014. Co juz Feefka sie znudziła?

Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie, tez sie fajnie gra, ale pisałem już o tym wczesnej, że ogólnie gameplay  w PESie bardziej mi się podoba. Jedynie co na ta chwile przekreślało u mnie granie w PESa to online bo tylko tak zamierzam grac.

W fife z racji przeprowadzki do nowego mieszkania jeszcze nie grałem po sieci bo nie miałem internetu, ale z tego co wyczytałem też nie jest za różowo, bo L1 +  :triangle:  przechodzi przez obronę  non stop. Dzisiaj już przetestuje sam fife online i sie przekonam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, jak oglądam jakiś mecz to widzę wtedy jak nowy pes został dobrze odwzorowany, no po prostu mistrzostwo!

jak jestes fanem united i ogladasz mecze ligi angielskiej to powinienes wyczaic ze rozne cuda sie zdarzaja w tej lidze i ta gra wyglada bardzo realnie :) mimo tych kilku bledow-zwolnien w polu karnym czy kiepskim online ktore miejmy nadzieje poprawia :)dla mnie ta gra jest swietna bo nie mozna juz zapier.... jak wielu ktorzy teraz sobie nie radza z ta gra i najezdzaja na nia !!! niepodoba im sie niech sprzedadza i nie graja bo widocznie dla nich jest za trudna:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie gra w polu karny  przestała zwalniać i jakby cała rozgrywka online została podkręcona

Moim zdaniem zdecydowana poprawa jeśli chodzi o pole karne. Przynajmniej od dwóch dni a praktycznie gram codziennie między 21 a 22.30. Nie jest to jeszcze ideał bo zdarzają się klopsy w postaci braku reakcji na jakiekolwiek przyciski nawet na środku boiska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak ja mówi kolega Merio, gra sie zdecydowanie lepiej po 21 00. Wciąż według mnie gra wymaga patcha odnosnie gameplayu oraz online.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×