Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej beczki wczoraj z kumplem przed impreza gralismy kilka meczów :biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?v=g8EZ8KpdZyY

Też to mam i pełno innych rzeczy. Tylko ta gra nieprawidłowo się wyłącza i restartuje konsole co już mówi o niej wszystko. Te formy i strzałki jeśli się gra na 4 to to samo 2 zmienne czyli ok a 2 zawsze normalne przez co od razu taki turniej staje się niesprawiedliwy. Co do fify że tam tez takie cyrki to ale mnie wogule nie interesuje co się dzieje w innej grze piłkarskiej. Samo rywalizowanie z fifa w bublach to kompromitacja dla konami.  Dużo osób pisze że po 22 chodzi normalnie no i co mam do 22 czekać? Mam ochotę np o 19 zagrać to co nie mogę. Śmieszne. Mi się wydawało że to ja decyduję o której chcę zagrać online a nie gra. Naprawdę niektóre argumenty że niema wcale tak źle są po prostu nie na miejscu oczywiście macie prawo do bronienia gry ale ciężko się to czyta że gra która cofnęła sie w całej otoczce oprócz gameplayu o dobre 10 lat próbuje się jakoś ratować.

 

Gitara1986 - Jesteśmy beta testerami już to tu było wałkowane nachapali się wypuszczając prędzej grę i do widzenia. U mnie są już skreśleni za to chamstwo. Gra jest wsteczna o dekadę.  Pes jest dobry z tym gamepleyem ale go niema bo online i inne rzeczy niszczą ta gre doszczętnie czyli tak jakby tego gameplayu nie było. Fifa znowu jako całość to pożera tego PESA no ale co mi znowu po tej całości skoro dla mnie gameplay od elektroników wogule nie trafia i tak w koło macieju. To jest niesamowite że w 2013 roku niema dobrej piłki nożnej. 

 

Buta tych panów z konami nie zna granic. Patch dopiero na listopad bo winnig eleven wychodzi wtedy w japoni. Tu znowu pytanie co mnie obchodzi co się stanie w listopadzie w japonii. Jesteśmy w europie i te łatki już dawno powinni być a jesli im nie pasuje to niech nie wydają wogule tej serii wszystkim wyjdzie na zdrowie przynajmniej ludzi nie będą żyli w nadziei co roku że to już jest to a znowu wychodzi jedne wielkie Gówno. Sam plik z transferami powinien czekać w dniu premiery na serwerze do ściągnięcia.  Do ludzi którzy czytają i sa niezdecydowani to nie nie warto kupować i powiem więcej po tej fuszerce w tym roku już nigdy na premierę nie kupować choćby w nowej wersji zapewniali mnie nawet że online chodzi płynniej niż offline(wtf :)) 

Edytowane przez vincent
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo generalnie cała ta nasza reprezentacja to drużyna-widmo,także widać skośnookie dowcipinisie nawet to zauważyli :)

 

Hahah miałem to samo jak turniej z kumplami grałem. Dopiero jak zamieniliśmy się stronami to problem znikł, porażka ten pes jeśli chodzi o bugi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po sesji w Pro 2014 odpaliłem demo Fifa 14 i pierwsze co pomyślałem to Boże jaka ta Fifa 14 jest sztywna i dretwa przy Pes 2014.

Ja dostałęm oczopląsu,nie wytrzymałem drugej połowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie grasz na Ronaldo trójkąty i laga ! Weź lepiej idź poćwicz grę kombinacyjną albo kup Fifke dla gimnazjalistów !

 

żart na rozluźnienie xD

Nie o to chodzi. Szukam meczu, jest, nagle jeb rozłączyło, potem drugi, jeb rozłączyło. Wynik? 2 porażki. Punkty odjęte. Na jedno posiedzenie wychodziło mi około 10 meczy. Zaliczonych może 3-4. Reszte gdy wygrywam, jeb rozłączony. Brak punktów w żadną stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od lat było na odwrót to Pes był sztywny przy Fifa, ale w tym roku zmieniło sie to w druga stronę.

PES jest tak samo sztywny jak był, tylko animacje ma kozackie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES jest tak samo sztywny jak był, tylko animacje ma kozackie.

:nono:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES jest tak samo sztywny jak był, tylko animacje ma kozackie.

Chyba grasz w innego pes-a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem mecz online i jest patologia z opóźnieniami,a do tego jakiś palant grający realem stuknął mi bramkę bezpośrednio  z rożnego, bramkarz wyszedł z bramki, a obrońca uciekł spod słupka którego powinien bronić przy tym stałym fragmencie gry.Grałem Chelsea i w 85 minucie strzeliłem gola na 5:4 i co ? Zgadnie ktoś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PES jest tak samo sztywny jak był, tylko animacje ma kozackie.

Byc moze. Fifa jest sztywna i ma duzo słabsze animacje. No, ale przede wszystkim jest gra duzo bardziej arcadowa niz Pes.

Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze. Fifa jest sztywna i ma duzo słabsze animacje. No, ale przede wszystkim jest gra duzo bardziej arcadowa niz Pes.

Nieprawda.

Juz nie mam sily przerabiac tej dyskusji znow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz sily to po co zaczynasz ,zaraz znowu bedzie a fifa ma to a pes ma to,chcesz gadac o fifie jaka jest fajna to tam forum jest z boku zapraszamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz sily to po co zaczynasz ,zaraz znowu bedzie a fifa ma to a pes ma to,chcesz gadac o fifie jaka jest fajna to tam forum jest z boku zapraszamy

Jak bys nie zauważył to Lons w każdym swoim poście ostatnio piszę o Fifie... Chyba musi sie dowartosciowac bo gra w bubla czyli PESa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze. Fifa jest sztywna i ma duzo słabsze animacje. No, ale przede wszystkim jest gra duzo bardziej arcadowa niz Pes.

PES ma ten problem, że zmienił silnik, a nie dodał zupełnie nic nowego poza animacjami i innym balansem gry. Ogromny błąd ze strony Konami, piękne trailery, a potem strzał w ryja. Jednak to Fifa dalej symuluje więcej zachowań jak np. gra ciałem (a w sumie zwłaszcza to). W kwestii technicznej jest znacznie luźniejsza niż PES, jednak opiera się mocniej na schematach niż PES, choć ten też ma swoje expoit'y. Kolejny fakt fifa ma inny feel i wydzwięk, tu ukłon w szybsze tempo gry (arcade), ale poszli w kierunku spowolnienia tempa. Jedyna nadzieja obecnie w Fifie 14 na Ignite i nie grze samej w sobie ogólem, a Wirtualnych Klubach. To chyba jedyna rzecz, która może uratować w tym roku nie Fifę, a gry piłkarskie jako źródło rozrywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz sily to po co zaczynasz ,zaraz znowu bedzie a fifa ma to a pes ma to,chcesz gadac o fifie jaka jest fajna to tam forum jest z boku zapraszamy

Gdybys poczytal... A zreszta. Nie karmie trolla.

Wg. mnie PES bardzo poszedl w strone arcade, zwlaszcza w 2014. Nie powiem, wyszlo mu to na dobre.

Wolniejsze tempo nie znaczy ze nagle cos jest symulacja, i vice versa: szybsze nie robi z gry arcade.

Wrecz dla mnie strzaly byly w PES duzo bardziej arkadowe niz u konkurencji, teraz ten element polepszyli to inne popsuli (drybling). O podaniach sie nie wypowiem bo manual jest ok.

Edit: co do skryptow w pes to wystarczy jeden: trojkat i L1. Wg mnie co roku pes coraz bardziej na skryptach sie opiera. Niestety, mecze online to jak kalka.

Edytowane przez Cycorus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bys nie zauważył to Lons w każdym swoim poście ostatnio piszę o Fifie... Chyba musi sie dowartosciowac bo gra w bubla czyli PESa

Juz tobie raz napisałem odnosnie twojej wspaniałej gry. Grasz w takiego samego bubla co ja tylko pod inna nazwa i nawet nie próbuj przekonać mnie, ze jest inaczej. Na sile chcesz pokazać, ze grasz w lepsza grę, ale oczywistych oczywistości nie dostrzegasz, a jak je tłumaczysz ... Ach bezcenne. Twoja gra to tez bubel i tyle w temacie.

Gdybys poczytal... A zreszta. Nie karmie trolla.

Wg. mnie PES bardzo poszedl w strone arcade, zwlaszcza w 2014. Nie powiem, wyszlo mu to na dobre.

Wolniejsze tempo nie znaczy ze nagle cos jest symulacja, i vice versa: szybsze nie robi z gry arcade.

Wrecz dla mnie strzaly byly w PES duzo bardziej arkadowe niz u konkurencji, teraz ten element polepszyli to inne popsuli (drybling). O podaniach sie nie wypowiem bo manual jest ok.

Edit: co do skryptow w pes to wystarczy jeden: trojkat i L1. Wg mnie co roku pes coraz bardziej na skryptach sie opiera. Niestety, mecze online to jak kalka.

Pes 2014 poszedl w stronę arcade? Tekst miesiąca. Jezeli według ciebie poszedł to F14 jest super hiper arcadem według mnie. Edytowane przez LonsFenomenoo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz tobie raz napisałem odnosnie twojej wspaniałej gry. Grasz w takiego samego bubla co ja tylko pod inna nazwa i nawet nie próbuj przekonać mnie, ze jest inaczej. Na sile chcesz pokazać, ze grasz w lepsza grę, ale oczywistych oczywistości nie dostrzegasz, a jak je tłumaczysz ... Ach bezcenne. Twoja gra to tez bubel i tyle w temacie.Pes 2014 poszedl w stronę arcade? Tekst miesiąca. Jezeli według ciebie poszedł to F14 jest super hiper arcadem według mnie.

Jesteś hipokryta bo rok temu kiedy pisałem ze Pes jest sztywny Ci to w ogóle nie przeszkadzało. W Pesa nawet się komfortowo nie da pograć po sieci bez lagow i rozlaczania... To wystarczy by stwierdzić kto gra w większy bubel.... Juz ponad miesiąc po premierze a nic się nie zmieniło... Więc kto tu komu coś na siłę wciska...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pes 2014 poszedl w stronę arcade? Tekst miesiąca. Jezeli według ciebie poszedł to F14 jest super hiper arcadem według mnie.

Tak, poszedl.

Zreszta juz Ci to Lons mowilem, ze argument co jest symulacja a co arcade do mnie nigdy nie trafia. Prosilem Cie juz o wyjasnienie co rozumiesz przez arcade a co symulacja i jakos nigdy nie umie nikt tego wyjasnic. Ot, symulacja to madrzejsze slowo, nie mamy co powiedziec to powiedzmy to. I jestesmy tacy super.

A tymczasem implementacja kondycji, strzalow, taktyki, SI (mam Tu na mysli kierowanie reszta Twojej druzyny), bramkarze, sedziowie sa na takim poziomie, ze symulacja moze to nazwac chyba tylko osoba nie majaca pojecia o pilce. A przeciez nie zaprzeczysz ze niektore elementy sa lepiej zrobione u konkurencji.

W PESa gra sie swietnie, gameplay jest najlepszy od lat. Ale to jest arcade, jak i kazda gra o pilce, ktora wyszla do tej pory (moze poza football manager?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam coś tam naskrobaliście o strzałach, generalnie ich wogóle teraz nie ogarniam. Wygladają jak w Fife ciężko coś ustrzelić, nie podoba mi sie fizyka póki co ;/ Ktoś ma jakiś tutorial ze strzałami z dystansu, albo wie jak strzelać ?

Ja kilka bramek strzeliłem z daleka (bardzo dużo strzałów lądowało na poprzeczce albo słupku). Moim zdaniem ciężko wypracować idealną pozycję do strzału  bo przeważnie ktoś nogę wsadzi.... odpowiedni nabieg na piłkę, ustawienie zawodnika odpowiednio do bramki, siła strzału.

Gracie w piłkę na live ???? Jak gracie to wiecie, że z daleka ciężko coś sieknąć a tym bardziej wypracować dogodną sytuację ...

 

Kolego Cycorus  nie wypowiadaj się na temat pes proszę  ... jak można mówić że  pes to arcade ?? wejdź na boisko i spróbuj strzelić bramkę z 30m albo pokaż drybling. Co do tempa to na boisku się nie napier....dala tylko właśnie jest wolniejsze tempo i są zrywy. No jakby ludzie mieli tak latać jak w fifie to by jednej połowy nie dograli hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś hipokryta bo rok temu kiedy pisałem ze Pes jest sztywny Ci to w ogóle nie przeszkadzało. W Pesa nawet się komfortowo nie da pograć po sieci bez lagow i rozlaczania... To wystarczy by stwierdzić kto gra w większy bubel.... Juz ponad miesiąc po premierze a nic się nie zmieniło... Więc kto tu komu coś na siłę wciska...

Większy, mniejszy i tak BUBEL. Co z tego, ze w twojego bubla bardziej komfortowo gra sie online, jak akcje typu główki, momentum, finezyjne, efekt Dejavu, ice skating, skrypty skreślają te grę na wstępie. Grasz i tak w bubla, a bajki, ze jest inaczej pisz do dzieci.

Tak, poszedl.

Zreszta juz Ci to Lons mowilem, ze argument co jest symulacja a co arcade do mnie nigdy nie trafia. Prosilem Cie juz o wyjasnienie co rozumiesz przez arcade a co symulacja i jakos nigdy nie umie nikt tego wyjasnic. Ot, symulacja to madrzejsze slowo, nie mamy co powiedziec to powiedzmy to. I jestesmy tacy super.

A tymczasem implementacja kondycji, strzalow, taktyki, SI (mam Tu na mysli kierowanie reszta Twojej druzyny), bramkarze, sedziowie sa na takim poziomie, ze symulacja moze to nazwac chyba tylko osoba nie majaca pojecia o pilce. A przeciez nie zaprzeczysz ze niektore elementy sa lepiej zrobione u konkurencji.

W PESa gra sie swietnie, gameplay jest najlepszy od lat. Ale to jest arcade, jak i kazda gra o pilce, ktora wyszla do tej pory (moze poza football manager?)

Takim rozumowaniem to Fifa jest jeszcze większym arcadem. Taki skrupulatny jesteś do Pes a glowieczki, momentum, finezyjne, efekt DeJaVu, ice skating, skrypty to juz kolega w Fifce nie dorzega? Prosze cię.... Edytowane przez LonsFenomenoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lons, ale ja o Fifie nie pisze, ze jest super. Sam wiesz, ze jak zagrywales sie w F13 to ja mialem PESa wlaczonego. o konkurencji wiec wiem mniej niz Ty. 

Ale argument z symulacja to sciema, nie ma symulacji na rynku. Nie jest tez jeden tytul bardziej a drugi mniej. oba sa arcade na swoj sposob. I na pewno niektore elementy sa lepiej zrobione tu a niektore tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×