Skocz do zawartości
LionelPL

Pro Evolution Soccer 2014

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, pytam tylko jaki jest "najlepszy" na tą chwilę,

ten włoski http://pesfan.it/232...pesfan-it-fo-v2 wydaje się być najlepszy (profesjonalnie zrobione kitsy z logami sponsorów - w WNBL przynajmniej bundesliga miała to trochę skopane), także wszystko fajnie oprócz tej PDII.

Może ktoś natrafi na coś dobego jeszcze....

PZDR!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanko : Mam patcha od paula i połowa ligi angielskiej ma orginalne stroje etc a od Newcastle do WHU zwykłe ,to samo 1liga angielska herby oki ale stroje nie ,a kiedy wchodzę w narzedzia zapisanych danych wyswietalaja mi się "kitsy" wszystkich druzyn premier league .

Nie wiem czy coś schrzaniłem bo pierwszy raz bawię się patchami do pesa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile konami ma zamiar jeszcze nas męczyć ? Strzelam gola na 3:1 w rankingowych i nagle mecz anulowany. Żeby chociaż mocne lagi były...nagle z dupy jakby na jego prośbę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo ile konami ma zamiar jeszcze nas męczyć ? Strzelam gola na 3:1 w rankingowych i nagle mecz anulowany. Żeby chociaż mocne lagi były...nagle z dupy jakby na jego prośbę.

 

Też tak miałem dzisiaj 2-0 dla mnie zero jakiś przycinek itp nagle mecz przerwany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy , ponowie pytanie w edycji 2014 , jak zagrac z znajomym mecz druzynami z MLO , jak go zaprosic do takiej gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do tresor

 

match->friendly match lobby->wybierasz serwer i tworzysz pokój->wybierz przy match room settings Room Security na Entrance Limitations->w pokoju wybierasz Load User Data i wgywasz zespół z MLO , później wybierz Invite i wyślij zaproszenie do kolegi , a ten jak dołączy to niech też wgra swój zespół. Nie jestem pewien na 100% czy to ma tak wyglądać, gdyż nie mam jak tego sprawdzić grając ze znajomym. pzdr

Edytowane przez radkos77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem kilka meczy online a w zasadzie jeden cały ponieważ resztę rozłączało ...........masakra była

Edytowane przez januszp85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co prawda jeszcze nie wymieniłem tej piłeczki bo czekam na premierę gry dopiero ale wczoraj zagrałem jeden mecz online i był ok ku mojemu zdziwieniu wiec dziś nie będę kopał leżącego ale o żadnym chwaleniu po jednym meczu niema mowy :)

Edytowane przez vincent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby mogę zablokować Barcelonę ? Nie da się z tym grać. Zagrałem z 8 meczy i teraz pierwszy przegralem. Byłem bezbronny, koleś praktycznie tylko podawał po ziemi do neymara lub Messiego obracal się i biegł na bramę. I tak do skutku. 2 sekundowy lag w sterowaniu też nie pomagał. W ogóle mam wrażenie że koleś miał 4 napastników jeszcze schancherza i Pedro po bokach. Mam traumę i nie chce więcej z tym syfem grać ale nie widzę żebym mógł tylko Barce zablokować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niby mogę zablokować Barcelonę ? Nie da się z tym grać. Zagrałem z 8 meczy i teraz pierwszy przegralem. Byłem bezbronny, koleś praktycznie tylko podawał po ziemi do neymara lub Messiego obracal się i biegł na bramę. I tak do skutku. 2 sekundowy lag w sterowaniu też nie pomagał. W ogóle mam wrażenie że koleś miał 4 napastników jeszcze schancherza i Pedro po bokach. Mam traumę i nie chce więcej z tym syfem grać ale nie widzę żebym mógł tylko Barce zablokować.

Masz klasy drużyn A,B,C....... i jak wchodzisz w ranked match to masz zaznaczone ANY wejdź tam i wybierz klasę B albo C tylko z góry Ci powiem, że ja wczoraj tak zrobiłem i nie chciało mi nikogo wylosować.... chyba znów 99% ludzi gra RM i Barcą.

Co prawda jeszcze nie wymieniłem tej piłeczki bo czekam na premierę gry dopiero ale wczoraj zagrałem jeden mecz online i był ok ku mojemu zdziwieniu wiec dziś nie będę kopał leżącego ale o żadnym chwaleniu po jednym meczu niema mowy :)

Ja w piątek 6 meczów zero lagów itp. no miód malina a wczoraj jeden mecz nawet  a reszta lagi, spowolnienia i rozłączało każdy mecz po pierwszej połowie i każdy między 50 a 70 min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest możliwe? Trzeba sprawdzić.

Guys, I think I've found the issue that causes the framedrops on the PS3. The licenced shirts. It seems they're somehow not compressed. I've tested this by playing several matches with and without licenced teams in the same stadium under the same circumstances. BIG DIFFERENCE! The graphics are also sharper when playing with unlicenced teams.

Much smoother when playing with unlicenced teams. Please test for yourself! I hope others witness the same difference.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jest możliwe? Trzeba sprawdzić.

Guys, I think I've found the issue that causes the framedrops on the PS3. The licenced shirts. It seems they're somehow not compressed. I've tested this by playing several matches with and without licenced teams in the same stadium under the same circumstances. BIG DIFFERENCE! The graphics are also sharper when playing with unlicenced teams.

Much smoother when playing with unlicenced teams. Please test for yourself! I hope others witness the same difference.

Mógłbyś przetłumaczyć.

Patch, który podał Legionista coś się piepszy np. dziś ze składu znikł Lewandowski  he

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chodzi o to,że podobno granie zespołami nie licencjonowanymi,znaczy takimi bez oryginalnych stroików,jest płynniejsze od grania tymi licencjowanymi.Pisze,że grafika jest ostrzejsza i ogólnie jest lepszy ''floł''...Ale chodzi mu pewnie o to,że mecz musi odbywać się wyłącznie zespołami nielicencjowanymi z obu stron.Wtedy silnik wyrabia.Wg niego,spadki animacji spowodowane są złą kompresją strojów oryginalnych zespołów.

Edytowane przez woo-cash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tematu więc sorry jeśli powtórzyło się pytanie - gram z kolegą 2vs2 i bardzo często kiedy wygrywamy to w końcówce następuje przerwa i jeb. Koniec meczu i żadnych pkt. Można wyłączyć mecz bez automatycznej porażki czy ot taki nasz pech?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie śledziłem tematu więc sorry jeśli powtórzyło się pytanie - gram z kolegą 2vs2 i bardzo często kiedy wygrywamy to w końcówce następuje przerwa i jeb. Koniec meczu i żadnych pkt. Można wyłączyć mecz bez automatycznej porażki czy ot taki nasz pech?

Ja mam to samo. Jak wyjdziesz to punkty policzy jak za porażkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo. Jak wyjdziesz to punkty policzy jak za porażkę.

Dla mnie to normalne,już kilka takich meczy miałem,najczęściej z cipami z Portugalii którzy nie potrafią przegrywać i przy meczu w plecy odpalają torrenty tudzież inny badziew zwalniający połączenie i mecz zawiesza się dla nich bez konsekwencji.

Edytowane przez TasieK1979

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to normalne,już kilka takich meczy miałem,najczęściej z cipami z Portugalii którzy nie potrafią przegrywać i przy meczu w plecy odpalają torrenty tudzież inny badziew zwalniający połączenie i mecz zawiesza się dla nich bez konsekwencji.

W 2013 to samo było ale tu bez takich akcji się rozłącza w ogóle chodzi to wszystko jak mucha w smole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś patch gdzie BVB ma normalne stroje?? Miałem ten od Legionisty ale coś się z nim dziwnego działo np. Lewy zniknął z drużyny, Eto tak samo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tryb Become a Legend dla osób które chcą podnieść sobie ciśnienie.

W pes 2013 w pierwszym sezonie można było już rozgrywać całe spotkania w pierwszym składzie, tryb BaL był bardziej przystępny i można było "pograć" swoim grajkiem,któremu dość szybko rosły staty. W tej edycji Konami cofnęło się do pes 2011 czy 2012, gdzie żeby rozgrywać całe spotkania trza się zawodnikiem bardzo napracować. Ja np. zacząłem w lidze portugalskiej ,a w połowie sezonu klub mnie wywalił do ameryki płd. Tam "trochę" pograłem , połowa meczy na ławie i mając jakieś kilka godzin gry w tym trybie jestem już w czwartym sezonie.Na minus znów brak możliwości pogrania zawodnikiem on line i oczywiście konieczność oglądania meczu gdy zejdzie się z boiska, jest co prawda przyspieszenie czasu ale znikome.

W samej rozgrywce kwiatki jakie funduje Konami wywołują niechęć, gra sztucznej inteligencji w ataku i obronie to jest śmiech na sali, "piłkarze" nie dochodzą do piłki i nie walczą o nią nawet jak mogą wystawić śmierdziela żeby ją przechwycić, to chyba w ogóle są "sportowcy" z innej dyscypliny. Puchary off line zdobyte i męczę to BaL czekając aż wyjdą łaty od Konami, bo łatki to to raczej nie będą. Mam nadzieję że nie pobiją Polyphony i ich GT5 które miało chyba 9 GB danych do zacerowania dziur + dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam tryb Become a Legend dla osób które chcą podnieść sobie ciśnienie.

W pes 2013 w pierwszym sezonie można było już rozgrywać całe spotkania w pierwszym składzie, tryb BaL był bardziej przystępny i można było "pograć" swoim grajkiem,któremu dość szybko rosły staty. W tej edycji Konami cofnęło się do pes 2011 czy 2012, gdzie żeby rozgrywać całe spotkania trza się zawodnikiem bardzo napracować. Ja np. zacząłem w lidze portugalskiej ,a w połowie sezonu klub mnie wywalił do ameryki płd. Tam "trochę" pograłem , połowa meczy na ławie i mając jakieś kilka godzin gry w tym trybie jestem już w czwartym sezonie.Na minus znów brak możliwości pogrania zawodnikiem on line i oczywiście konieczność oglądania meczu gdy zejdzie się z boiska, jest co prawda przyspieszenie czasu ale znikome.

W samej rozgrywce kwiatki jakie funduje Konami wywołują niechęć, gra sztucznej inteligencji w ataku i obronie to jest śmiech na sali, "piłkarze" nie dochodzą do piłki i nie walczą o nią nawet jak mogą wystawić śmierdziela żeby ją przechwycić, to chyba w ogóle są "sportowcy" z innej dyscypliny. Puchary off line zdobyte i męczę to BaL czekając aż wyjdą łaty od Konami, bo łatki to to raczej nie będą. Mam nadzieję że nie pobiją Polyphony i ich GT5 które miało chyba 9 GB danych do zacerowania dziur + dodatki

Na jakim poziomie grasz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×