Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Przygody z wersją polską - holotaśma z nagraniem dwójki laborantów, kobiety i mężczyzny. Według tłumaczenia rozmawiają dwie kobiety Tak to jest jak się tłumaczy z kartki.

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy bo jestem już bezsilny.

Chodzi o przymierze conventa. Otóż dostałem tam poboczne zadanie wybicia bandziorow w fabryce aut. Po ubiciu ich kazało mi wrócić do przymierza żeby zdać relacje że wykonane. No i właśnie wracam do osady i nic. Ludzie coś mowia tylko o jakiejś PENNY. Tylko że jej niema nigdzie w tej osadzie. Jestem już zrezygnowany. Pomorze ktoś jak ukończyć te poboczne zadanie i znaleźć ta pieprzona penny bo mnie to zniszczyło? Nigdzie w osadzie jej niema a znacznik do osady conventu mnie wysłał po ubiciu zbirów żeby zdać relacje. Pomorzcie ktoś bo zglupieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nowy fallout jest na tyle lepszy/inny od fallouta 3 i NV, żeby ktoś komu one się nie podobały zaryzykował kupno nowej części?

W takim wypadku raczej bym zrezygnował z zakupu.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno widzieliscie na poczatku gry, bedac jeszcze w Vault 111, bron o nazwie Kriolator w zamknietej gablocie? Mozna go wyjac malym trickiem :P

 

 

Po co taka wypasiona bron do ktorej nie ma amunicji? Spokojnie, amunicja jest w inventory u psa  :whistling:

Edytowane przez czacha79
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w sumie dopiero biegam w okolicach V111 ale już się w grze zatopiłem. W ogóle nie razi grafika a nawet powiem że podoba mi się jak to wygląda. Lokacje są dobrze wykonane i to co mnie urzekło... muzyka. Jest bardzo dobrze dopasowana. Osobiście lubie grać TTP ale niestety tutaj czasami gdy się obracamy to jest przycięcie. Bardzo przyjemnie prowadzi się rozmowy z NPC, nie zmuszam się by to czytać, słuchać. ciekawi mnie co mają do powiedzenia napotkane osoby. Grę tak naprawdę dopiero liznąłem a tu tyle jeszcze przede mną przygody :) Ahhh!

I pojawiają się akcje w stylu - o kuzwa nie dam rady! Uciekać! I ukrycie się w pobliskim autobusie by z okien cisnąć w to co mnie goniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie co zrobić, aby kompan otworzył zamek? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że warto ale jeżeli miałeś styczność z skyrim bądź wcześniejszymi odslonami serii bo różni sie światem i fabuła mechanika bez zmian w sensie główna, bo małe nowości są;)

Edytowane przez Aborygen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno widzieliscie na poczatku gry, bedac jeszcze w Vault 111, bron o nazwie Kriolator w zamknietej gablocie? Mozna go wyjac malym trickiem :P

 

https://www.youtube.com/watch?v=KcNuL6aV8JQ

 

Po co taka wypasiona bron do ktorej nie ma amunicji? Spokojnie, amunicja jest w inventory u psa  :whistling:

Mój psiak nie ma opcji szukaj stoimy koło tej broni i nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do diamond city - to jest quest glownego watku ? bo sam juz sie pogubilem :D ciagle robie questy dla BOS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie że warto ale jeżeli miałeś styczność z skyrim bądź wcześniejszymi odslonami serii bo różni sie światem i fabuła mechanika bez zmian w sensie główna, bo małe nowości są ;)

 

A jakieś powiązania są co do wcześniejszych części ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie wiem jak u Was ( możliwe, ze ja cos zle robiłem ) ale u mnie stawianie ogrodzenia z blachy wokol osady to mordęga ;). Co jak co tytuł mogę śmiało polecić. Jest zajawka ale liczę na dopracowanie tego symulatora boba budowniczego ;).

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez CzarnuchYO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

idz do diamond city - to jest quest glownego watku ? bo sam juz sie pogubilem :D ciagle robie questy dla BOS

To jest główny wątek. Ale idę już tam ponad 10h i ciągle jest coś innego do roboty ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakich miejscach budujecie swoje osady? Sanktuarium czy gdzieś indziej? :D

Może będziemy się "chwalić" tutaj zdjęciami naszych osad? Ja prawdę mówiąc nie mam na razie sie czym pochwalić, bo dopiero po wyczyszczeniu fabryki Corvega zacząłem zajmować się osadą i jak na razie to biegam i robię porządki czyszcząc przeróżne ruiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza opcja to jak ide do miejsca wykonania questa - a po drodze spotykam nowe lokacje i ... Czyszcze je. Trzeci dzien grania i w sumie watek fabularny nie ruszony :) nie ma kiedy. Tyle rzeczy do zrobienia

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jak się człowiek wpakuje gdzieś, gdzie teoretycznie ma małe szanse na przetrwanie

jak na przykład schron burmistrza Bostonu, gdzie natknął się na 11 levelu na grupkę syntków i szpona śmierci. Ciężko było

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest jakiś kupiec na początku gry bo mam masę śmieci do sprzedania. Stal i te badziewia zostawiam w warsztacie ale śmieci chciałbym sprzedać.

 

//Znalazłem przypadkiem Działkę :) niezłe imię dla handlarza :P 

 

Gra jest niezła trzeba przyznać. Graficznie uważam że jest ładnie i klimatycznie.

Na razie zwiedzam tereny i uciekam przed przeciwnikami (jestem na 4 poziomie) :P

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie panowie przydał by sie może wątek osady założyć bo jak każdy zacznie tu wrzucać swoje fotki to sie śmietnik zrobi;) co wy na to ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki macie największy % zadowolenia osad ? Bo ja 80 i nie chce iść więcej,Macie więcej ? Od czego to zależy ? Dodam że wszystkie racje mam spełnione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś może czy można być we dwóch frakcjach jednocześnie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzał ktoś może czy można być we dwóch frakcjach jednocześnie?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

Można.Wykonujesz zadania dla każdej frakcji,a jak jest później to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, to prawda, że patch do gry psuję grafikę i powoduję spadki FPS?

Takie słychy dochodzą z zagranicznego forum :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×