Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Recka troche dziwna. Nic nie napisali o kwesti technicznej, plynnosc itp.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tylko interesuje, czy ta gra to "popłuczyny i mydelniczka" ?

Rafallo Cię scignie:)

Carrvine pisz co i jak widzisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie pare godzin juz za mna: graficznie jest wszystko elegancko nie zauwazylem zadnych zaciec, spadkow fpsow itp mozna rzec jest stabilnie; probuje narazie ogarnac wszystko bo jest ciezko sie polapac i przyzwyczaic, wszystko wydaje sie dziikie, bo nowe :biggrin: co jeszcze tak na swiezo... nie podoba mi sie system lootowania, zbyt ogolnikowo - milion rzeczy do zebrania, ale dokladnie nie wiadomo do czego to sluzy w sensie pod jaka kategorie rzecz podchodzi. Ogolnie bym sie nie przejmowal negatywnymi opiniami chodzacymi w internecie, bo gra nadal wgniata w fotel, choc gralem narazie tylko pare godzin :biggrin:

p.s muza w radiu miazdzy :D:D

 

Jeszcze jedna sprawa: bez sensu jest dla mnie fakt, ze pierwsza godzina gry mija i juz sie dostaje power armor i miniguna , co prawda z niska bateria, ale zawsze... wtf... zero balansu jako takiego w dostawaniu rzeczy. no ale to pewnie jakas wersja podstawowa, w sensie najslabsza

ps. nadal rozkminiam motyw z tym power armorem tzn naprawy zdejmowanie wymiana itp.

 

Edytowane przez Carrvine
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są jakieś gameplaye na youtube.

 

Grafika i animacje back to 2007 i przełom PS2/PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta.. bo grafike najlepiej oceniac na jutubie <facepalm> Panowie, ogarnijcie sie.

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny z ps4 w dobrej jakości już od dawna w sieci krążą, więc o spiczniałej grafice wiadomo. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po screenie mozesz jedynie okreslic ilosci pixeli od brzegu do brzegu - wazne jak gra prezentuje sie w czasie grania. Gameplaye na YT pokazuja co innego niz screeny ktore ktos tu wklejal bez cieni itd ... Preorder zlozony, bo czy bedzie dobrze graficznie czy nie to i tak Fallout bedzie zarypisty  :biggrin:

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co ludzie bedą robić przez 400h na obszarze, którego przebiegniecie zajmuje 11 minut :)

c7c325ea65196a4d7796847badd28a79.jpg

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co ludzie bedą robić przez 400h na obszarze, którego przebiegniecie zajmuje 11 minut :)

 

Jesli kupujesz ta gre - przekonasz sie o tym sam.

 

Jesli nie kupujesz tej gry - dlaczego cie to ciekawi?  ;) Mnie nie ciekawi co ludzie robia w CoD'a lub w NFS ...

Zastanawiam sie skad ta nagla chec niesienia "pomocy" i "oswiecenia" tym ktorzy dali sie zlapac na "mydelniczke i popluczyny"? ;)

 

PS. Destiny ma jeszcze mniejsze mapy (BTW Fallout 4 ma miec 2.5x wieksza mape niz Fallout 3) i zapewne mikroskopijny content w zestawieniu z FO4, a przyciagnelo na 300-400h ... moze jednak czasami rozmiar nie ma znaczenia? :P

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka streamow z wersji na ps4 i jestem bardzo daleki od nazwania 4 pomyjami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka streamow z wersji na ps4 i jestem bardzo daleki od nazwania 4 pomyjami :)

Ale jak sie dobrze przyjrzec to w jednej ze scen poczatkowych widac " mydelniczke" :p

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak sie dobrze przyjrzec to w jednej ze scen poczatkowych widac " mydelniczke" :P

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Skoro widać "mydelniczkę" to i "popłuczyny" muszą być. Trzeba się uważnie przyglądać.

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądam streamy gra wyglada jak dla mnie obłędnie nie graficznie a artystycznie ;) skyrim postapo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom na pS4 oglądam :) jest już tego od zaje....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra Panowie pare godzin juz za mna: graficznie jest wszystko elegancko nie zauwazylem zadnych zaciec, spadkow fpsow itp mozna rzec jest stabilnie; probuje narazie ogarnac wszystko bo jest ciezko sie polapac i przyzwyczaic, wszystko wydaje sie dziikie, bo nowe :biggrin: co jeszcze tak na swiezo... nie podoba mi sie system lootowania, zbyt ogolnikowo - milion rzeczy do zebrania, ale dokladnie nie wiadomo do czego to sluzy w sensie pod jaka kategorie rzecz podchodzi. Ogolnie bym sie nie przejmowal negatywnymi opiniami chodzacymi w internecie, bo gra nadal wgniata w fotel, choc gralem narazie tylko pare godzin :biggrin:

p.s muza w radiu miazdzy :D:D

 

Jeszcze jedna sprawa: bez sensu jest dla mnie fakt, ze pierwsza godzina gry mija i juz sie dostaje power armor i miniguna , co prawda z niska bateria, ale zawsze... wtf... zero balansu jako takiego w dostawaniu rzeczy. no ale to pewnie jakas wersja podstawowa, w sensie najslabsza

ps. nadal rozkminiam motyw z tym power armorem tzn naprawy zdejmowanie wymiana itp.

Dzieki za info.

Możesz powiedzieć jakie odczucia masz z vats? Zawsze walczyłem z wykorzystaniem action points, teraz też planowałem build pod vats.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co ludzie bedą robić przez 400h na obszarze, którego przebiegniecie zajmuje 11 minut :)

c7c325ea65196a4d7796847badd28a79.jpg

Jak to co ? gumka na pad i spać - kilka dni i trofik się wbije %)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekaw co ludzie bedą robić przez 400h na obszarze, którego przebiegniecie zajmuje 11 minut :)

Zakładasz że mapka ma charakter tunelu prowadzącego z punktu A do B? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×