Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

No można też doliczyć kilkanaście godzin na wczytywanie :D Oglądam teraz streamy na twitchu i wyjście z małego sklepiku z powrotem na mapę zajęło konsoli około 30 sekund...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill Tak trochę stanę w obronie nowego Fallouta, to dużo i nie dużo, pragnę przypomnieć że wiedźmin 3, przy wczytywaniu po śmierci, miejsce Velen, na najnowszym patchu wczytuje mi się jedną minutę i dwadzieścia sekund, ostatnio mierzyłem, a ginę dosyć często grając w NG+ "Droga ku zagładzie", frustrujące.
Wracając do Fallouta, pewnie naprawią to w jakiejś łacie.

Bardziej niż kwestią techniczną martwiłbym się o miałki kontent, przeczytałem tą "nielegalną" recenzję i muszę przyznać że nie jestem zaskoczony, bo takich wad jakie tam wypisali, się spodziewałem.
Misje rozwleczone, postacie nieciekawe, niby jest co robić, ale nie ma co robić...
Uważam że Bethesda nie powinna się samodzielnie zabierać za Fallouta, niestety im to nie wychodzi. Może gdyby jednak podali sobie rączkę z Obsidianem, zamiast oburzać się jak dzieciaczki to coś by z tego wyszło.

Kolorystyka mi nie przeszkadza, czasami jest kolorowo, ale z tego co widziałem część gry jest raczej bura i ponura.

Edytowane przez Ivraas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem chwile temu kilka streamów z czystej ciekawości i jest ok. Graficznie nic nei moge powiedziec, bo jakość filmów bardzo słaba, ale klimat i mechanika mi odpowiada :) Widać niemcy i brytole dostali gre wczesniej, u nas jeszcze chyba nigdzie nie ma, co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że Bethesda nie powinna się samodzielnie zabierać za Fallouta, niestety im to nie wychodzi. Może gdyby jednak podali sobie rączkę z Obsidianem, zamiast oburzać się jak dzieciaczki to coś by z tego wyszło.

 

Albo niech zadzwonią do Briana Fargo, on też by chciał kiedyś jeszcze zrobić Fallouta. 

 

Zacząłem oglądać jakiś stream na Twitchu. Specjalnie włączyłem niemiecki żeby nie robić sobie spoilerów. I o ile NPC mają sporo do powiedzenia, to póki co odnoszę wrażenie że nasza postać tylko pyta xD

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać jakiś stream na Twitchu. Specjalnie włączyłem niemiecki żeby nie robić sobie spoilerów. I o ile NPC mają sporo do powiedzenia, to póki co odnoszę wrażenie że nasza postać tylko pyta xD

Na tym forum jest w takim razie bardzo dużo NPC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem bk bo ludzie u tworzyli "official Fallout 4 ban squad" czyli masa ludzi wchodzi na stream z falloutem i masowo reportują.

Po streamach widzę, że AI będzie kosiło. Synthy są OP definitywnie za mocne i w dodatku 10xp za nie xD [chyba, zwiększą xp]. Plus taki, że psa można wykorzystać taktycznie i.... Jako plecak (gdzie on to mieści to ja nie wiem).... A pies jest niewykrywalny przez mini, alarmy itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/watch?v=c6XyEV2FAGg

 

i was pretty surprised, how smooth the game generally runs (30 fps with good frame pacing).
BUT
in some bigger buildings (like in the video), it starts to stutter and runs between 15-25 fps. not all the time, but VERY often. especially in big halls. or... just random.
so my 4-5 hours gaming session ended with a big disappointment yesterday.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, na twitchu banują równo. Jeszcze nie widziałem żadnego dłużej niż 5 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Frame Rate of Fallout 4 in Interiors is horrible

Game has massive problems holding the 30fps when inside buildings, cages or whatever you have a load time when you get in.

Here is a short video I recorded. (No Spoilers)

 

https://vid.me/JLcx (haha bethesda ściągnęła z ytba xD)

https://vid.me/5xBk

(w/w filmiki zawierają day one patcha)

Wychodzi na to, że bagna w wiedźminie to przy tym cud malina  

Edytowane przez Starh
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poziom...Wieśka na premierę, spokojnie wyjdzie patch i załata co prawdę po dobrej jakości streamach widać ze jedni zninawidza grę drudzy pokochają za te modele postaci z czego znana jest ekipa betesdy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czepiasz się, to jest kod na niewidzialność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie da się jakoś daty przestawić w konsoli, żeby odblokować grę? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie da się jakoś daty przestawić w konsoli, żeby odblokować grę? :P

Nie, bo konsola dostaje info od serwera. :)

Gierka kozacko sie zapowiada, szkoda ze gimbusy raportują wszystkich :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, nie da się jakoś daty przestawić w konsoli, żeby odblokować grę?

Nie, ale możesz zamknąć oczy i powtarzać w myślach "Fallout 4" wtedy gra się odblokuje i będziesz mógł grać. Musisz tylko powtarzać to przez około 28 godzin od teraz :D
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wypowiadaj słowa "Fallout" trzy razy przed lustrem, bo wyjdzie z niego Rafallo i zacznie Cię przekonywać że to crap i mydelniczka ;-)

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Edytowane przez Numinex
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie wypowiadaj słowa "Fallout" 3 razy przed lustrem, bo wyjdzie z niego Rafallo i zacznie Cię przekonywać że to crap i mydelniczka ;-)

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Kiedy F3 to crap :P Pech że zaczynam zmianę jutro o 23:00 ale mam nadzieję że uda mi się wyrwać wcześniej :P Dziesiąty na szczęście wolny :biggrin:

Edytowane przez Talerz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

56 minut gameplay'u

EDIT: Tu był filmik ale już usunęli, przecież nie mają nic do ukrycia.

 

q0kIOKI.gif

Na deser 30 sekundowe loadingi przy wchodzeniu i wychodzeniu z budynków

 

https://vid.me/5kSk

Edytowane przez zyga101
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebiste jestem pod dużym wrażeniem ;) O.o skajrimowo;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beth jest coraz szybsza w usuwaniu niechcianych filmików :D

Dziwne, skoro autor kupił niemiecką kopię, a tam gra najwyraźniej miała już swoją premierę, skoro jest dostępna w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beth jest coraz szybsza w usuwaniu niechcianych filmików :D

Dziwne, skoro autor kupił niemiecką kopię, a tam gra najwyraźniej miała już swoją premierę, skoro jest dostępna w sklepach.

Kilka sklepow wystawilo gre przed oficjalna premiera. Zawsze tak jest choc najczesciej w jakis egzotycznych krajach, europa zazwyczaj bywa cywilozowana :p

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na deser 30 sekundowe loadingi przy wchodzeniu i wychodzeniu z budynków

 

https://vid.me/5kSk

 

Nie narzekaj - to ficzer, mozesz wtedy dokladnie sprawdzic jaki masz lvl i doczytać randomowe info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×