Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie niemiecka wersja jest ocenzurowana i znowu nie mają krwi, tylko zielony śluz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny [xd] screen z PS4:

 

Fz2IpMQ.jpg

 

Ktos powbijal mlotkiem drzewa w ziemie i zapomnial cieni dodac.

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no fakt, w W3 te drzewa potrafily latac jak szalone :).

 

Tylko nie wiem co gorsze, wmowic sobie ze w grze wieje silny wiatr czy ze swiat jest zrobiony z kupy ;p

Edytowane przez graqzu
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba wolę silny wiatr niż takie statyczne, bezcieniste badyle.

Tak sobie teraz siedzę i myślę, że pal licho tego fallouta, tak naprawdę od chwili kiedy wpadł w łapy Bethesdy i na świat przyszła trójka, wiedziałem że będzie stracony. Ale kiedy oni wciąż i wciąż pogrążają się w tej beznadziejności może to negatywnie wpłynąć na serię Elder Scrolls, która i tak już od czasów Obliviona została przystosowana dla idiotów.
Spójrzcie sobie na teksty z Morrowina, a później na te z Obliviona czy Skyrima, teraz weszliśmy w modę na robienie kółeczek jak dla bachorów w przedszkolu. Tak, nie, może, bądź zły, bądź dobry, opcja sarkazm, ja pier...
Co ja mam sobie pomyśleć? Gdzie się podziała umiejętność interpretacji tekstu i na jego podstawie, wysnuwania czy coś jest złe, dobre, a może coś nie jest takie i takie. Zatraca się umiejętność czytania, a co za tym idzie również myślenia.

Nie będę ukrywał że dużo strawniejsze robią Elder Scrollsy niż Falluty, przynajmniej w moim mniemaniu, toteż jak zobaczyłem te kretyńskie kółeczka to teraz już wiem czego mogę oczekiwać po następnej części TES.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już skończysz grać w swoją przedpremierową kopię (bo na pewno nie wystawiasz takich ocen bez wcześniejszego kontaktu z grą ) to z chęcią odkupię ;)

Wysłane z mojego ASUS_T00J

 

Jak ktoś zakpi ze mnie kupując mi tą grę lub zrobi ze mnie żart w postaci podarowania mi tej gry na święta, gwiazdkę to sprzedam Ci ją od razu :)

Myślę, że 110 zł nie więcej, ta gra więcej nie jest warta.

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ja rozumiem ze kolory i w ogole, ale to jest przejaskrawione w chooy:

 

fallout4_201511071105atuju.png

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś zakpi ze mnie kupując mi tą grę lub zrobi ze mnie żart w postaci podarowania mi tej gry na święta, gwiazdkę to sprzedam Ci ją od razu :)

Myślę, że 110 zł nie więcej, ta gra więcej nie jest warta.

Nie podpuszczaj i tak nikt z forum Ci gry nie kupi

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie kupię od Ciebie rafaella za 100zł ;)

 

Powiem Wam tak - trzeba czekać do premiery i pierwszych recenzji, teraz po tym co do sieci trafia nie można sensownie nic stwierdzić. Każdy chce na siebie zwrócić uwage rzucając gównem. Może okazać się, że szykują już jakąś łatke na premiere poprawiającą grafike, a system dialogów i strzelania nie jest taki tragiczny w praktyce. Może też się okazać, że gra owszem - starych wyjadaczy rpg zawiedzie, ale może okazać się całkiem dobrym fpso-rpgiem. Mi się questy w skyrimie podobały, graficznie nie wymagam rarytasów dlatego gre kupię 10 listopada i sam ocenie.

Edytowane przez Almarcino
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ty się Banzaj nie znasz, to ja nie mogę.

Nie wiesz, że po wybuchu nuklearnym wskutek promieniowania drzewa tracą cień, a farby na przedmiotach zwłaszcza metalowych zyskują na barwie?

No naprawdę, zero doświadczenia :P

Nwet gimby to wiedzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje ino by klaun Pennywise wyskoczyl zza tego zurawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej ja rozumiem ze kolory i w ogole, ale to jest przejaskrawione w chooy:

Ostatnio ktoś mi tu zarzucił, że biorę dragi, bo uważam, że to wygląda jak gra z wczesnego PS3. Fakt, skybox jest całkiem ładny. Ale reszta jak wyciągnięta z symulatora wysypiska śmieci 2010. Zero cieni. Nie mówię już o tym obrzydliwym HUDzie, bo to woła o pomstę do nieba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brakuje ino by klaun Pennywise wyskoczyl zza tego zurawia :)

 

ur8nEJY.jpg

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment przekonaliście mnie aby nie kupować gry :P

Jak gra dostanie 9/10 czy wyżej :D to biorę 10.11 w empiku a tak to czekam na optymalizacje

Grafikę olewam bo liczy się klimat, na ten moment za mało wiadomo i za dużo info z problemami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morze hejtu, a nikt jeszcze nie zagral .. to moze typowa blokada watku do premiery? ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ten moment przekonaliście mnie aby nie kupować gry

Jak gra dostanie 9/10 czy wyżej :D to biorę 10.11 w empiku a tak to czekam na optymalizacje

Grafikę olewam bo liczy się klimat, na ten moment za mało wiadomo i za dużo info z problemami.

Nie ma to jak dac sobie zrobic wode z mozgu

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I dobrze, lepszy temat niz Syryjczycy - to jest forum o grach. Forum co za tym idzie każdy wypowiada swoje zdanie, a wesoło musi być bo jesteśmy tutaj głównie dla rozrywki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak dac sobie zrobic wode z mozgu

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Jesteś pewien że gra jest chociażby solidna i że mogę ją kupić bez obaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że gra jest chociażby solidna i że mogę ją kupić bez obaw?

Kupuj bez obaw, pograsz, napiszesz co i jak i wtedy ja będę wiedział czy kupić :D :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj bez obaw, pograsz, napiszesz co i jak i wtedy ja będę wiedział czy kupić :biggrin: :biggrin:

Dzisiaj kupiłem BO3 i teraz sępie na F4 :P

Będzie 9 to biorę za 250 w empiku i nie słucham osób które nie grały a wiedzą najlepiej :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj i nie kieruj się innymi. Czym szybciej zaczną używki na alledrogo chodzic tym lepiej....

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuj, kupuj i nie kieruj się innymi. Czym szybciej zaczną używki na alledrogo chodzic tym lepiej....

To chyba nie do mnie bo jak coś kupuje to na stałe. A F4 wypada mieć w kolekcji,

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie widze sensu zeby wielokrotnie powtarzac, ze f4 jest slaby skoro nikt tutaj jeszcze nie gral ani nie ma tez recenzji na ktore mozna by sie powolywac. tutaj jednak poza powtarzaniem w kolko, ze f4 bedzie slaby zaczal sie glupawy cyrk nie majacy niz wspolnego ani z wyrazaniem zdania ani z przyjemna rozrywka. jest to zwykle strzepienie nerwowo tych graczy, ktorzy sa pozytywnie nastawieni do f4 i czekaja niecierpliwie na premiere, przez graczy, ktorych nie interesuja gra tylko szydzenie z nowych rozwiazan i gry ogolnie.

I dlatego bardzo dobrze, że jesteś. Jedyny głos rozsądku i elementarnej powagi na tym niepoważnym forum! :D

 

Ja też chcę tą grę kupić i mam w nosie te wszystkie wrzutki tutaj, a nawet dobrze się przy nich bawię. WIęcej luzu chłopaki (i jedna dziewczyna) :) ) :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien że gra jest chociażby solidna i że mogę ją kupić bez obaw?

Solidna bedzie napewno, nie wiem czy bedzie to gra wybitna lub bardzo dobra ale poziom minimum dobry bedzie na pewno. I mowie to ja ja osoba ktora odbila sie od f3 i fnv Czy mozesz ja kupic bez obaw to juz zalezy od Ciebie, jakie masz oczekiwania. Natomiast proponuje nabrac dystansu do tego co tutaj pisza, identyczna sytuacja byla przed premiera Wiedzmina 3 tez forumowi jasnowidze twierdzili ze bedzie crap, a jak wyszlo wszyscy wiemy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×