Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jest embargo na embargo:)

Podobno dzisiaj możemy sie dopiero dowiedzieć ze recenzje bedą w poniedziałek i to pewnie wieczorem

Ja juz i tak nie mam wyjścia bo preorder wczoraj musiałem opłacić także poczekam i sam zobaczę

Uważajcie na innych forach bo podobno ci co dostali wcześniej mocno spoileruja próbując zniszczyć pozostałym przyjemność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba sie wstrzymam z preorderem. Takie opoznianie recenzji pokazuje ze producent nie jest pewny swojego produktu, a skoro on nie jest pewny to ja tym bardziej nie jestem pewny czy chce wydac 250 zl czy poczekac na uzywke ;p

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak muszą mieć coś do ukrycia,znów wrócę do Wiedźmina...tam już grubo ponad tydzień przed premierą były oceny,a tutaj wszytko jest trzymane na ostatnia chwilę ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest embargo na embargo recenzji, a nie embargo recenzji? Czaisz? JA TEZ NIE XDDDDD

 

Beka ze swiata, okazuje sie jednak mniejszy od skyrima, kisne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obejrzałem filmik wyżej z rozgrywki tym razem na tv i grafika zła nie jest w sumie poprzez te dziwne filtry nadaje bardziej rysunkowego klimatu niż realistycznego bliżej do silnika destiny niż do jakiegoś fotorealistycznego i dobrze bo gra sie obroni cóż sam początek ku nasówa tyle pytań ze fabuła będzie arcyciekawa nie będę spoilerowal ale do rze jest czasem obejrzeć taki filmik ktory wprowadza nas na początek ale nie zdradza za dużo ;) a świat No cóż mniejszy niż skyrim i wiedźmin ? not bad byle by nielazic w nich bez celu tak jak łaziłem w wiesku i w skyrimie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm logicznie podchodząc do sprawy mamy do czynienia z prawem podwójnej negacji. Wynika z tego, że jeszcze dziś wieczorem pojawiają się pierwsze recenzje. :-)

Co do samej gry to zniosę wszystko ale nie cierpię uproszczonych opcji dialogowych - później okazuje się, że postać mówi coś zupełnie innego niż myślałem, że kryje się pod daną opcją.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chodzi o zamysł nie o jakość grafiki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowo "silnik" mnie zmyliło. F4 przecie nie ma silnika. To zmontowali ze śliny i gliny i jakoś działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastosowalem sie do twojej rady ogladajac ten filmik: http://gfycat.com/FrigidHastyChimneyswift#

 

Ale niestety dalej widzialem jak dupny kosciol nagle przybral tekstur :pardon:

 

edit: a wlasnie, i gardze mocno kazdym kto uwaza ze F3 > NV, szczegolnie pod katem questow i samej fabuly

 

Mnie shejtowali ze widze doczyty tekstur i pixeloze na obiektach w Battlefroncie .. luzik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obserwuje temat od dawna, czekam na fallouta ale nie moge sie nadziwic ocenom gry po grafice. Fakt, nie wyglada rewelacyjnie ale trudno ocenic faktyczny stan z kompresowanych filmow, kiedys bylo to samo z wiedzminem 3, screeny pokazywaly ze grafika jest srednia, filmy to potwierdzaly, pelno narzekania, downgrade, slabo i wogole, ludzie odpalili gre (w tym ja) i pierwsza mysl to "o kurde ale to swietnie wyglada, dwa razy lepiej niz na screenach i filmach...". Polecam ocenic grafike po premierze, gre takze, moim zdaniem zapowiada sie naprawde swietny tytul post apo i czekam z niecierpliwoscia. Milego weekendu zycze i milego grania, moim zdaniem sie nie zawiedziecie, pozdrawiam cieplutko.

Edytowane przez Babka
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W3 wyglądał świetnie....ale nie TAK świetnie jak miał wyglądać więc słaba analogia. Grało się genialnie bo wszystko inne było genialne i w ogóle nie zmienia faktu że downgrade był. Tu już nawet nie chodzi o samą grafikę tylko dupiate podejscie do klienta i głupie rozwiązania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu już nawet nie chodzi o samą grafikę tylko dupiate podejscie do klienta i głupie rozwiązania.

Ale jakie znowu dupiate podejście do Klienta? Bo nie pokazują całej gry na gameplayach i trailerach? Dla mnie to akurat plus kampanii promocyjnych Bethesdy, w wypadku Skyrim nie było inaczej. A screenow i filmów i tak już wyciekło sporo.

Chyba zrobię sobie przysługę i daruję sobie zaglądanie do tematu do momentu premiery

Wysłane z mojego ASUS_T00J przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Numinex
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie mogę wyjść z podziwu, że ludzie bronią tą pompeline - zobaczyłem ten gameplay i to ma być fallout ? przez ten filtr graficzny wygląda jak jakaś gra z serii monster haj dla dzieciaków. Jak tak to będzie wyglądało po włożeniu do PS4 to ciężko mi to będzie za 80zł kupić jak cena spadnie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe a miałem się nie udzielać w tym temacie do premiery, ale moje przypuszczenia są słuszne :) Ta gra nie jest warta 150 zł, są to popłuczyny i mydelniczka.

 

A z czego jestem zadowolony? W końcu od 5 dni nikt nie mówi, że to będzie gra roku, że to będzie epickie :) W końcu. Wystarczyło przejrzeć temat jeszcze tydzień temu; więszkośc się tak jarała i mówiła, że to będzie hit, arcyhit i gra roku :)

Dobrze, że już od 5 dni nikt nie wymówił tego słowa: "gra roku" :) chyba popłuczyny roku :)

Gra może słaba nie będzie (tak czy siak i tak by mnie męczyła i gra w nią byłaby dla mnie karą), ale na miano gry roku to z daleka. bo wiele gier w 2015 wyszło dużo lepszych od F4.

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i będzie ciekawa sprawa z eksploringiem, zbieractwem itd itp bo są tacy fetyszyści co lubią zajrzeć w każdy kąt, ale przy tym cukierkowym filtrze wygląda to trochę jak komedia po wybuchu atomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej zapowiedzi cieszyłem się jak dziecko. Bardzo podobał mi się Fallout 3 i nie mogłem doczekać się kolejnej części.

Bethesdzie udało się wziąć mnie z zaskoczenia i wyciągnęli czwórke jak królika z kapelusza, to był cios w szczenę na E3...

Nawet chciałem, zeby była to ewolucja trójki, na zasadzie więcej tego samego i ładniej, nie przeszkadzałoby mi to w każdym razie.

Ale teraz im więcej oglądam i czytam, tym minusy rosną.

Co mi się nie podoba:

-Zbyt kolorowa grafika, moim zdaniem psuje klimat

-zapowiada się niestety na durną strzelankę z małym dodatkiem rpg, obym się mylił

-ubogie opcje dialogowe.

 Z plusów: grafika jest lepsza niż w F3, animacje są kiepskie, ale aż tak mi to nie przeszkadza, świat post apo zawsze chętnie pozwiedzam w trybie fpp, interesuje mnie to budowanie i dopracowywanie własnej miejscówki.

Szczęście w nieszczęściu budżet domowy z przyczyn niezależnych w tym miesiącu posypał się na łeb, więc na premierę pewnie nie dam rady kupić.

Poczekam więc na pierwsze recenzje i opinie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ale po wybuchu atomu to raczej klimat byłby gęsty i ciężki, coś jak w książce "Droga" Cormaca, a tutaj ? nooo grubo... zaraz jakiś clown zza rogu wyskoczy z balonami, brakuje stoisk z watą cukrową :)

vats okrojony, modele żałosne... takie call of duty się zrobiło

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie cukierkowa grafika bo kolorowo jest w każdej grze ale sa te lokacje które mrożą krew w żyłach polecam zajrzeć na Wieśka i jego kolorki a bagna u wiedźm i tak samo w f4 sa lokacje gdzie jest jak w horrorze wiec bez napinki pany bo z tego co tu widzę za szybko oceniacie ten produkt poczekajmy na premierę i pierwsze oceny a wtedy przyznam wam racje i będę wkur.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie cukierkowa grafika bo kolorowo jest w każdej grze ale sa te lokacje które mrożą krew w żyłach polecam zajrzeć na Wieśka i jego kolorki a bagna u wiedźm i tak samo w f4 sa lokacje gdzie jest jak w horrorze wiec bez napinki pany bo z tego co tu widzę za szybko oceniacie ten produkt poczekajmy na premierę i pierwsze oceny a wtedy przyznam wam racje i będę wkur.....

Bagna w Wieśku i ten quest ryją beret :)

Oceny są na podstawie tego co jest dostępne, Wy kupicie, my poczytamy, pooglądamy i może też kiedyś kupimy - taka sprawa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam rozumieć, że po wybuchu nuklearnym magicznie znikają wszystkie kolory?

Żółty/zielony filtr to jedynie kwestia strony artystycznej, mnie akurat to męczyło w F3 i bardzo podobała mi się odmiana w New Vegas. Wtedy jakoś nikt nie płakał, że niebo jest zbyt błękitne a piasek oczojebnie złoty. To wypranie z barw było zresztą trójce często wytykane i pewnie z tego względu z tego zrezygnowano.

Poza tym nawet mimo to w życiu bym nie nazwał F4 kolorowym czy pstrokatym.

Wysłane z mojego ASUS_T00J

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary ale po wybuchu atomu to raczej klimat byłby gęsty i ciężki, coś jak w książce "Droga" Cormaca, a tutaj ? nooo grubo... zaraz jakiś clown zza rogu wyskoczy z balonami, brakuje stoisk z watą cukrową :)

vats okrojony, modele żałosne... takie call of duty się zrobiło

Przecież mniej więcej to samo napisałem w zdaniu co mi się nie podoba ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak jest to mydelniczka i popłuczyny  :)

 

Gdzie ta zapowiadana ever... gra roku? :D

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×