Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ilość lokacji w grze

312, Fallout 3 miał 160 w podstawce

Ilość questów

72, w tym 15 w wątku głównym, 14 pobocznych, reszta związana z frakcjami

Liczba frakcji

4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie co robić, chyba że zrobią to na zasadzie kopiuj wklej jak w MGSV tfuu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wraz z rozpoczęciem narzekania na rozmiar mapy w F4 i porównaniami do CoD, dyskusja oficjalnie osiągnęła nowy poziom żenady. Niebywałe.

 

 

Bronić takiej parującej kupy to też jest niebywała żenada. Przecież na tym filmie wygląda to na jakąś parodię gry a nie właściwą produkcję. Pies, który połknął kij spada w linii prostej, AI tych super mutantów nie istnieje. Widzimy jak jeden z nich po prostopadłej krzywej cofa się tyłem w stronę bohatera i znika mu za plecami prawdopodobnie odwołując się do pozycji bohatera sprzed kilkunastu sekund. Drugi mutant po prostu stoi w miejscu, bo w tym samym czasie pies teleportował się koło niego i gryzie go w stopę. Co to ma być? Benny Hill?

 

 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak "mała" ilość lokacji i questów daje nadzieję na długie i konkretne zadania właśnie w stylu F3, a nie ten szajs zaprezentowany w FNV - każdy durny budyneczek oznaczony na mapie jako nowa lokacja i milion pińcet questów w stylu "przejdź się 100 metrów, podnieś coś (albo i nie) i wróć". Bethesda chyba udaje, że FNV w ogóle nie powstało i bardzo dobrze.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill, parującą kupę będę mógł próbować bronić, gdy już zagram. Na razie piję tylko do kuriozalnego czepiania się absolutnie wszystkiego, co tylko możliwe. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz jakby było się czym zachwycać to byśmy się zachwycali, prawda? Niestety nie ma tego za dużo (oprócz tytułu gry) ;)

 

Zobaczymy. Wyczuwam day 1 patch 40 giga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy :) Jak będzie syf, to nie omieszkam zjechać go tu od góry do dołu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy. Wyczuwam day 1 patch 40 giga.

Nie zdążą - zresztą nie ma co naprawiać - duże, stand-alone dlc do F3 wypuszczają. Ogram na bank, gdyż sam F3 wciągnął mi ok 80h z życia, ale nie w tej cenie, kiedy Wasteland 2 kosztuje o $20 mniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem przez fazę sceptycyzmu, zaakceptowałem uproszczenie mechanik, staram się skupiać na pozytywach, i mam nadzieję, że w kwestii eksploracji, klimatu i różnorodności miejscówek gra nie zawiedzie. Co do questów to zgadzam się z Siriondelem, te w F3 może nie były wybitne pod względem fabularnym, ale nadrabiały różnorodnością i pomysłowością, mam nadzieję, że w tej kwestii F4 da radę (a fabularnie co tam będzie, jolo).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) Odaplcie filmik i skupcie wzrok na celowniku i nagle doczyty staja sie niewidoczne.

 

Zastosowalem sie do twojej rady ogladajac ten filmik: http://gfycat.com/FrigidHastyChimneyswift#

 

Ale niestety dalej widzialem jak dupny kosciol nagle przybral tekstur :pardon:

 

edit: a wlasnie, i gardze mocno kazdym kto uwaza ze F3 > NV, szczegolnie pod katem questow i samej fabuly

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy F3 spędziłem 50h, przy NV jakieś 100, ale w FNV doceniłem przede wszystkim większą głębię samej rozgrywki i konstrukcję świata gry, sam klimat już nie był tak gęsty, a te questy i zależności między frakcjami były dla mnie upierdliwe, że mi się wtedy chciało bawić w sejwy i robienie 4ech ścieżek fabularnych dla głupiego niebieskiego pucharka :P Także u mnie FNV > F3 minimalnie, ale nie ze względu na fabułę, ale rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie wlasnie ta wielowatkowosc fabuly byla genialna, sporo rzeczy ktore zrobiles poza questem glownym moglo miec wplyw na jej ksztalt, np to do ktorej frakcji dolaczyles, a potem zaleznie od tego mogles wybrac ...

 

jaki los spotka new vegas czy nawet cale pustkowia mojave

 

O samej kreacji swiata nawet nie ma co wspominac, nie ta liga dla leni z biedesdy. Polecam ten filmik, ktory zglebia to co mam na mysli (choc podejrzewam ze zagorzali fani F3 nie obejrza pewnie bo angielskiego nie znaja i dlatego tak bardzo preferuja F3, bo mial polskie napisy i mogli zrozumiec o co chodzilo xD)

 

Edytowane przez Juliusz Cezar
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zajebisty trailer jestem pod wrażeniem nawet więcej strzelania jest ok bardziej więcej akcji;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Skyrimie cala gre machalo sie mieczem i jakos nikt nie narzekal ze wyglada to jak Heretic albo Hexen

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Środowisko nawet daje radę i jest całkiem klimatyczne ale po utopieniu ostatnio grubo ponad 100h w grze z takimi modelami postaci:

 

CTEAIIFUAAA5N9Y.png

 

CTEAPhDWEAA_MEY.png

 

przesiadka na te kartonowe gęby bez mimiki będzie bolesna.

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest nowy gameplay vid.me/IFYt krótko mówiąc. Są loadingi (podobno miało ich nie być) To będzie chyba typowa gra bethesdy. Grafa ssie, technologia też a świat świetny pełny różnych historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tym trailerze widać

żonę głównego bohatera, tylko postarzoną

? Spodobały mi się dwa modele postaci: tego typka w futrze i ghula w stylówie kapitana pirackiego statku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 fallout na pewno bedzie mial fajne questy i ciekawe dialogi

Znam Bethesde od czasów Morrowinda i daję słowo że w ich grach na bank nie ma ciekawych dialogów ani zapadających w pamięć NPC.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czym dłuzej zastanawiam się nad tym F4 tym bardziej dostrzegam, że to będzie konkretne gówno. Szczegolnie jak ktoś daje porownania do takich hitów jak W3. Pewnie kupie pol roku po premierze dla samego klimatu i świata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z językiem na płycie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×