Skocz do zawartości
pepe993322

Jaki telefon wybrać ?

Rekomendowane odpowiedzi

Z3 świetny tel. Miałem go do tej pory i mój najlepszy sprzęt. Zmieniłem tylko ze względu że wyszedł Z5.

Sprzedaje teraz Z3 w idealnym stanie na gwarancji. Jak coś to pisz priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Z3 niestety słyszałem i czytałem dużo opinii, że pęka strasznie ekran i tył również. Po drugie chciałbym coś z wymienną baterią :) Dużo czasu na tel spędzam w sieci. Ponoć LG G3 strasznie pożera baterie a nim się interesuje

Edytowane przez MyriuR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z3 jest niesamowity polecam. No jak jakiś debil trzyma go w tylnej kieszeni to moŻe mu pęknąć :-P

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie staram sie dbać o sprzęt ale kilka razy mi spadł z łóżka czy ze stołu i ani ryski ani zadrapania i to bez szkła hartowanego ani żadnej obudowy. Bateria trzyma jak na początku 2 dni bez problemu. Jedyny minus soniaczow to dłużej czekamy na aktualizację oprogramowania w porównaniu z samsungiem.

Edytowane przez Veezo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja się podłącze pod pytanie. Szukam jakiejs budżetówki do 1k PLN. Aparat nieważny. WaŻne ekran 5'', szybki proc i by był cienki :-) jakieś rady? Firma nieważna, telefon na prezent dla laika.

- Wysłane z fona przez Tapatalk -

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Huawei P8 Lite, bardzo ciekawy telefon w dobrej cenie.

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kamilos dokładnie nad tym modelem się zastanawiałem, fajny design, szybki a do tego za psi pieniądz

Edytowane przez graqzu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Chłopaki planuję zmienić powoli telefon i będę szukać czegoś niezłego do 1k, co myślicie o HTC M8 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy z aktorów w nowym nfs go używa, wiec musi być dobry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celujesz w nowy, czy używany? Widzę, że M8 chodzi na Allegro po 1200-1300 zł nowy, stąd pytanie. Słyszałem, że Huawei P8 Lite to ciekawy telefon i bez szukania okazji znajdziesz go za sporo poniżej 1000 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 No jestem w stanie dać te 1200, napisałem tak około 1k. Tylko pytanie czy jest wart tej ceny ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę przedłużyć umowę i muszę wybrać nowy telefon. Teraz mogę wybrać z :

-Huawei P8 Lite Dual SIM

-Sony Xperia M4 Aqua

-Samsung Galaxy J5

-HTC Desire 626

-HTC Desire 820

-Samsung Galaxy S5 Neo

Wiem że to raczej padaki niż telefony jednak nie chcę zwiększać abonamentu żeby mieć tańszy telefon. Ogólnie to nie grywam na telefonie i używam przeważnie do fb i internet jednak jak by się na którymś z nich udało zagrać to byłaby malina. Pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Galaxy S5 Neo jako sluzbowke i bardzo fajny telefon. Mam na nim kupe aplikacji, chodzi szybko, ekran swietny (mam wrazenie czasem ze lepszy niz w mojej xperii Z3) tylko ze takie uczucie jakby byl zrobiony z gownoplastiku ;p ale ogolnie polecam w tej klasie cenowej.

 

Samemu ciekawi mnie ta P8, nie wiem jak z wersja Lite, ale standardowa wersja jest chwalona jako udany model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mogę przedłużyć umowę i muszę wybrać nowy telefon. Teraz mogę wybrać z :

-Huawei P8 Lite Dual SIM

-Sony Xperia M4 Aqua

-Samsung Galaxy J5

-HTC Desire 626

-HTC Desire 820

-Samsung Galaxy S5 Neo

Wiem że to raczej padaki niż telefony jednak nie chcę zwiększać abonamentu żeby mieć tańszy telefon. Ogólnie to nie grywam na telefonie i używam przeważnie do fb i internet jednak jak by się na którymś z nich udało zagrać to byłaby malina. Pomóżcie :)

 

weź umowę bez telefonu, który kupisz taki jaki zechcesz w sklepie. Jedyne słuszne wyjście teraz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tym iPhone mniej traci na wartosci od androidow, jest swietnie wykonany, bardzo ladny i pewnie lezy w dloni. 

Ktos ma podobne odczucia czy tylko ja sie zauroczylem?

 

Oj zartownis.

iPhone dobrze lezy w dloni - chyba przed upadkiem.

Xperia Arc, LG Spirit czy One Plus One kazdy jeden lepiej lezal mi w dloni niz iphone 6s. Jako jedyny wsrod moich kumpli z pracy aktywnie odmawiam kupna kondoma na 6s, cala reszta ma albo obwodki albo gume wlasnie po to zeby sie nie slizgal w dloni, akurat iPhone jest sluzbowy, ale nie mam z nim problemow z tym ze jak obsluguje to staram  sie pewnie trzymac telefon i musze robic to swiadomie podczas gdy inne telefony po prostu lezaly mi w dloni. 

 

Iphone jest bez watpienia dobrym telefonem, tyle ze cena z pupy, nie dalbym 3K za telefon i juz. Szczegolnie biorac pod uwage ze nie siedze tyle z telefoniem w lapie zeby powiedziec ze jest ostro uzywany do wszystkiego i ze faktycznie ten wydatek jest usprawiedliwiony.

Panowie mogę przedłużyć umowę i muszę wybrać nowy telefon. Teraz mogę wybrać z :

-Huawei P8 Lite Dual SIM

-Sony Xperia M4 Aqua

-Samsung Galaxy J5

-HTC Desire 626

-HTC Desire 820

-Samsung Galaxy S5 Neo

Wiem że to raczej padaki niż telefony jednak nie chcę zwiększać abonamentu żeby mieć tańszy telefon. Ogólnie to nie grywam na telefonie i używam przeważnie do fb i internet jednak jak by się na którymś z nich udało zagrać to byłaby malina. Pomóżcie :)

 

To nie sa padaki M4 i J5 to mid endy, ktore oferuja calkiem ok parametry, bez szalu ale oba uwazam za przyzwoite telefony.

Singularity slusznie zauwazyl, zapytaj co mozesz wiecej wynegocjowac i ile taniej bez telefonu i sprawdz jaka jest roznica na abonamencie a telefon kup na wolnym rynku wychodzi to duzo lepiej.

Jesli nie grywasz i jesli tylko internet i FB to pewnie jeszcze bedziesz mogl przyciac kupujac jakis telefon za 500pln, ktory moze szalu robic nie bedzie ale bedzie dzialac. W styczniu kupowalem matce LG spirit i powiem ze jak na w miare tani telefon to daje rade, choc fakt matka nie zamula go appkami, mail, pogoda, ze  3  gry, mapy, yt i na tym koniec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy jakiś telefon Sony Xperia tak między 800-1000zł jest dosyć godny polecenia? Potrzebny głównie do internetu i ważne by się nie wieszał. Dodam jeszcze, że jak na faceta to mam małe dłonie i ekran to max 4,6 cala bym mógł go używać w miarę sprawnie jedną dłonią. Głównie zastanawiam się nad M4 Aqua.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z3 Compact k tysiąca powinien chodzić, ogier nie telefon :-). Z3 mi się nigdy nie wiesza a milion rzeczy odpalone

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, zam mam Z3C od roku i zero problemów. Mega wydajny. Cena do 1k zł max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdujecie (bezpieczne) oferty na Z3C poniżej 1000 zł? Sklepy internetowe dyktują cenę bliżej 1500 zł, na Allegro też jest 1200-1400 zł głównie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszalałem i kupiłem sobie telefon - za drogi, za słabe bebechy i w ogóle denny. Lumia 650. Mam go dopiero kilka godzin, ale kurde...jakie to wszystko jest intuicyjne, płynne i ładne. Zobaczymy jak będzie później, ale na chwilę obecną powrót do Androida wydaje mi się masochizmem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też strasznie lubię interfejs WP - jest świeży i nowy, ale wciąż braki w aplikacjach powstrzymują mnie od przesiadki. Prędzej czy później trafiłby mnie pewnie szlag gdybym przy kolejnej aplikacji widział "Download Android/iOS" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdujecie (bezpieczne) oferty na Z3C poniżej 1000 zł? Sklepy internetowe dyktują cenę bliżej 1500 zł, na Allegro też jest 1200-1400 zł głównie.

Nie ma nówek w takiej cenie, Z3C kosztuje ~1250 zł. Wszystko albo używki albo jakieś podróby itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są są, na olx trzeba sprawdzić. Często ktoś bierze telefon z abo i goni go potem taniej :-)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaszalałem i kupiłem sobie telefon - za drogi, za słabe bebechy i w ogóle denny. Lumia 650. Mam go dopiero kilka godzin, ale kurde...jakie to wszystko jest intuicyjne, płynne i ładne. Zobaczymy jak będzie później, ale na chwilę obecną powrót do Androida wydaje mi się masochizmem.

 

Mam podobne odczucia jak Ty :) Przesiadłem się po dobrych kilku latach z androida i jestem bardzo zadowolony :) Andek już mnie zmęczył, z czasem telefon strasznie zamulał...Co do WP - szybkość działania na spory plus, live title cieszą oko, aplikacji jest od groma w sklepie :) Aktualnie poprzez Insidera zassałem sobie W10, który posiada sporo ulepszeń w stosunku do W8.1. Działa stabilnie, co ważne :)

Na ten moment nawet nie myślę o powrocie do andka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×