Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem o jaki utwor Ci chodzi i dokladnie rowniez go z czwartych herosow pamietam, bodajze jak sie gralo zamkiem zycie (wrozki, elfy itp.) albo podczas ogladania mapki.

Zycie, to trojkowy Zamek, natomiast wrozki i elfy, to Nature :P :) Tak btw. :D

 

Malakay, dokladnie tak. I juz nawet znalazlem o ktora, czworkowa nute mi chodzilo

 

https://youtu.be/QSnDaQ2nCy8?t=59m5s

 

Mozecie calej nuty przesluchac, ale dobitnie o podobienstwie swiadczy fragment z 1h i 4 sekundy ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widocznie użyli tego samego kawałka ludowego. ...a że jest to folklor bez autora to mogą się tym bawić jak chcą.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze. Choc jak wiecej bedzie takich "podobienstw", to jednak gra zderzy sie wlasnie z takowymi opiniami. Maja szczescie, ze H4 to wlasciwie wiekowy tytul :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dziś do sprzedaży trafi PSX Extreme, w którym znajdzie się playtest W3 w wersji na ps4(8h z tym tytułem). ;)

.. i zobaczymy screeny w rozmiarze znaczkow pocztowych .. faktycznie wielkie wow ;)

....

 

Ktos tu ladnie łyka ta cala propagande :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę ktoś wrzucić z psx'a tą recke? prenumerata mi się skończyła, a jestem do późna w pracy i nie będzie mi się chciało lecieć od razu do sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. i zobaczymy screeny w rozmiarze znaczkow pocztowych .. faktycznie wielkie wow ;)

 

Ktos tu ladnie łyka ta cala propagande :D

No dokładnie juz nie chciałem jemu odpisywać:) ja chce gameplay !

A nie pare screenow i opowieść jak grał przez 8 h

Deweloperzy obiecują ze na konsoli bedzie tez ładnie i moze wkrótce pokażą ale coś sie zebrać nie mogą

Typowe przedłużanie zeby ci od kolekcjonerek zdazyli zapłacić :)

Teraz to juz mam watpliwosci czy będziecie mieli możliwość 19 maja wersje konsolowa bez przeszkód obejrzeć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę ktoś wrzucić z psx'a tą recke? prenumerata mi się skończyła, a jestem do późna w pracy i nie będzie mi się chciało lecieć od razu do sklepu :biggrin:

Majowy numer od dzisiaj dostępy w sprzedaży. Do nabycie tradycyjnie w stacjonarnych punktach z prasą. Magazyn można ponadto zamówić w sklepiku PPE (w formie papierowej lub PDF) lub na platformach e-Kiosk i eGazety.pl.

 

Nie bądź cebula :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muzę chyba robił Percival o ile mnie pamięć nie myli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.. i zobaczymy screeny w rozmiarze znaczkow pocztowych .. faktycznie wielkie wow ;)

 

Ktos tu ladnie łyka ta cala propagande :biggrin:

Miałem na myśli to ,że na pewno coś o oprawie graficznej napiszą. Nie myślałem w ogóle o screenach. Bleh, mnie tam w ogóle grafika nie interesuje. Może być taka jak w W2 na x360 i będę zadowolony. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest segment poswiecony tylko temu jak port sie sprawuje, wszystko wskazuje na to ze jest dobrze i gra trzyma stale 30.

Edytowane przez (͡° ͜ʖ ͡°)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czego się bać. Już mnie to wkurza, coś ukrywają, lub po prostu chcą zachwycić graczy tym co zrobili. fiftyfifty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamówiłem wersje ps4 ale zaczynam sie martwic ze lepiej bylo brac na pc i pograc na ultra hmm oby nie bylo wielkiej roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie widzial jak wyglada a juz sie wiekszosc martwi, ludzie bo Wam zylki popekaja. Wiadomo ze bedzie gorzej niz na dobrym kompie ale nie bedzie tak zle. Ocenie jak zagram

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy lubi kupować kota w worku.

 

Nie wierzę!!

Jest 29 Kwietnia.

Gra wychodzi 19 Maja.

Jeżeli ktoś zamówił preorder to kupuje kota w worku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogarnijcie się ludzie!!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według playstestu W3 na Ps4 nawet przy zadymach trzyma 30 fps. Długie loadingi po zgonie oraz podczas używania fast travela na większą odległość. Poza tym gra wygląda ładnie pomimo doczytywania się roślinek podczas galopu koniem. Jednakże doczytywanie występuje również na ultra na PC więc nie ważne. 

Edytowane przez Natsu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według playstestu W3 na Ps3 nawet przy zadymach trzyma 30 fps. Długie loadingi po zgonie oraz podczas używania fast travela na większą odległość. Poza tym gra wygląda ładnie pomimo doczytywania się roślinek podczas galopu koniem. Jednakże doczytywanie występuje również na ultra na PC więc nie ważne. 

...ciekawe czy będzie różnica w ładowaniu się trawy przy szybszych dyskach ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę!!

Jest 29 Kwietnia.

Gra wychodzi 19 Maja.

Jeżeli ktoś zamówił preorder to kupuje kota w worku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ogarnijcie się ludzie!!

Tak na PS4 to w dalszym ciągu kot w worku. Dopóki nie pokażą bezstratnego gameplayu to i 18 maja będzie to kot w worku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziecie wiedzieć już wszystko 7 dni przed premiera, a nawet będzie można pograć juz 1-2 dni przed premiera bez paniki chłopaki :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie tekstury roślin mogą się doczytywać.. Ważne by fabuła mnie wciągnęła. Grafa może być nawet jak z lat 90... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie czas najwyższy aby pokazali gameplay w końcu abym zamówił prę order musze wiedzieć co kupuje a poza tym do sklepu musi też dojść bo 18 ogólnie PlayStation polska odpowiedziało na mój spam na ich stronie fejsbukowej ze pokażą niedługo ale niedługo to ile? 3 dni 10 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie rozumiem tego PSPolska. Tworzą głupi hype na fragment gameplayu z PS4. Jakby to było jakieś święto "UWAGA! Pierwszy na świecie gameplay z PS4ONEONE111!".

 

Mogliby to w końcu wrzucić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×