Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Myslicie ze to bedzie nowy Watchdogs? ;) Ja tam jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to nie tyle wina konsoli ponieważ nawet Ps3 pokazało że może krzesać iksry przy grach a bardziej wina dev'ów którzy nie ogarniają tej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie będzie tak źle, mi nadal podoba się graficznie Heroes 3 i Mario Bros 3, chodzi o radochę z grania, ale żeby w dobie takich mediów jak dziś nie pokazać aktualnego gameplayu z konsol to jest to strasznie cieńkie, jakie by to nie było, wątpię żeby ludzie masowo rezygnowali z pre orderów.

Obawiam się tylko jednego,bo CDP średnio umie pisać gry pod soniaka, plus umowa z microsoftem, żeby wał nie wyszedł dla posiadaczy soniaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj to nie tyle wina konsoli ponieważ nawet Ps3 pokazało że może krzesać iksry przy grach a bardziej wina dev'ów którzy nie ogarniają tej konsoli.

Jak mogą nie ogarniac konsoli? Przecież to x86!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand, to napisz coś na PS4 jak to jest takie łtwe i proste :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@TrueGrand, to napisz coś na PS4 jak to jest takie łtwe i proste :P

Nie musze być Ronaldo aby skrytykować Mile.

Nie jestem devem a Redzi jak i inni w branży tworzą w architekturze x86 od lat, więc PS4 nie jest dla nich niczym nowym jako architektura.

No chyba, że nowe kształty/obudowa konsoli do których muszą się przyzwyczaić nie pozwalają na wyciśnięcie z niej więcej :d

Edytowane przez TrueGrand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezu ale .... Tak, nie pokaza wam gameplayu z konsol, chca was oszukac, a nie, zaraz...

 

BpF547p.jpg

 

Sytuacja ze sracz dogs sie na pewno nie powtorzy bo tam oprocz grafiki jeszcze mechanice gry sie oberwalo.

 

I co z tego ze architektura to x86? Jednak w dalszym ciagu jest sporo roznic pomiedzy PC a zamknieta architektura konsol, cudow nie zdzialaja na procesorze ktory byl projektowany z mysla o tabletach. Jesli za 1600 zl spodziewacie sie wodotryskow to przykro mi, ale srogo sie zawiedziecie, przynajmniej przy grach ktore nie sa korytarzem jak the order, bo to z reguly open worldy najbardziej polegaja na procesorze.

Edytowane przez Slizer
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, są różnice na korzyść konsoli tzn np brak warstwy abstrakcyjnej :)

Windows...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Materiał z konsoli bedzie juz niedługo ... Czyli po 27 gdy preordery bedą opłacone

Podobno cdp nie boi sie recenzji i pierwsze maja byc 12 maja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to po 27 kwietnia aktualna cena preordeea może się zmienić ? ? Bo aktualna to 206 zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakich recenzji można się spodziewać skoro recenzenci zostali należycie ugoszczeni?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaa DCP rozsyła maile do osób z listy rezerwowej na kolekcjonerkę :D

 

Ja dziś dostałem info, ze 27 być może dowiem się czy się załapałem jak tak to mam 36h na wpłatę $$, jak nie to na moje miejsce wskakuje następny z rezerwowej :P

 

Aleja swego miejsca nie oddam....

 

shut-up-and-take-my-money.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakich recenzji można się spodziewać skoro recenzenci zostali należycie ugoszczeni? :)

 

Tylko ze oni zaprosili youtuberow, nie recenzentow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do recezentów/recenzji - ja nigdy nie zapomnę ubi i ich rozdawanych tabletów oraz późniejszej recenzji WD w PSX - gra była wychwalana w każdym aspekcie, ale to w każdym i naszpikowana pijarowym bełkotem (w tym momencie nawet takie pismo jak PSX się dla mnie skończyło).

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do recezentów/recenzji - ja nigdy nie zapomnę ubi i ich rozdawanych tabletów oraz późniejszej recenzji WD w PSX - gra była wychwalana w każdym aspekcie, ale to w każdym i naszpikowana pijarowym bełkotem (w tym momencie nawet takie pismo jak PSX się dla mnie skończyło).

 

Bełkot nie bełkot,codo W3 cóż jestem fanem Sapka więc i tak kupię W3... 

 

I CHCĘ wierzyć, że gra jest IDEALNA a czy tak będzie ;) Pewnie nie bo w tak dużych produkcjach NIE MOŻNA uniknąć błędów...

 

Ale po cichu liczę na SOLIDNĄ JAK cholera grę i Polskie studio wesprę finansowo ;)

(choć fakt mój sentyment przesłania mi zdrowe podejście :P)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam oceny na poziomie 7/10 8/10, na pewno nie kupię na premierę, poczekam do recenzji.

 

Zamiłowanie do prozy Sapkowskiego i świata jaki wykreował buzuje we mnie i głosy w głowie każą mi wydać 400 zł na kolekcjonerkę ;)  :sad: nie widząc i nie wiedząc jaki będzie finalny produkt...

 

Boże świat zwariował...

 

EDIT: Na allegro Kolekcjonerki 650 - 900 zł SIC!!

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam oceny na poziomie 7/10 8/10, na pewno nie kupię na premierę, poczekam do recenzji.

 

Moje fusy mowia ze 2/10, ale na pewno kupie na premiere.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje fusy mowia ze 2/10, ale na pewno kupie na premiere.

 

Ban... Paniczu  ;) Weź odstaw tą Wosebę bo to syf :P Już lepiej by tobie z Inki albo zbożówki poszło :P

Edytowane przez DigitalMan_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje fusy mowia ze 2/10, ale na pewno kupie na premiere.

 

Huehue ja też biorę na premierę, ale moja ocena trochę różni się od twojej szczególnie ze względu na to jak wiele materiałów z PS4 pokazali. Moja ocena to "mocne" 2/10 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haaaa DCP rozsyła maile do osób z listy rezerwowej na kolekcjonerkę :biggrin:

 

Ja dziś dostałem info, ze 27 być może dowiem się czy się załapałem jak tak to mam 36h na wpłatę $$, jak nie to na moje miejsce wskakuje następny z rezerwowej :P

 

Aleja swego miejsca nie oddam....

 

 

 

Też dostałem tego @ (ale jest tam mowa o 28.04)  - jeśli faktycznie dostanę wiadomość, że załapałem się na listę rezerwową to też nie ma opcji, żebym nie skorzystał :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem tego @ (ale jest tam mowa o 28.04)  - jeśli faktycznie dostanę wiadomość, że załapałem się na listę rezerwową to też nie ma opcji, żebym nie skorzystał :thumbsup:

 

Myślę, że żona nie zrozumie, że gra może być warta 400 zł ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można obstawiać na oceny 7-8? Myślicie że po to zaprosili tylku recenzentów na kilkudniową imprezę aby dostać mniej niż 9?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

 

...poza tym sarcasm detection level Sheldon.

was-that-sarcasm.jpg

 

To przecież logiczne że wersja z konsoli będzie słabsza i nikt nie pokaże przedwcześnie żeby preorderów ludziska nie powycofywali.

Przykład z Destiny.  Nie porównuję Wieśka do Destiny tylko cały marketingowy bullshit i hajp.

Słupki i akcje na giełdzie musza się zgadzać. 

 

 

...i na koniec nie wiem czy była ale reklama TV

 

Edytowane przez Slizer
usunięto cytat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ta reklama TV była z Nitendo odpalana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×