Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

...a co jeżeli w trakcie fabuły zmienia sie pora roku?

Pomyślałeś nad tym? ;)

To nie zmienia faktu że wygląda zbyt jaskrawo. A po screenie porownawczym który dziś widziałem, stwierdzam ze nowa pora roku nie jest w stanie usunąć wielkich głazów z rozstaju dróg, czy wyciąć w pień wszystkich krzewów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaskrawe kolory zawsze można "przytępić" w ustawieniach wyświetlania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gameplay z konsoli? W produkcji nadal?

28 kwietnia na twitterze jeden z redów pisał, że pojawi się na dniach - możliwe, że jutro. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro jest święto.

Do poniedziałku niczego bym się nie spodziewał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

28 kwietnia na twitterze jeden z redów pisał, że pojawi się na dniach - możliwe, że jutro.

Nie chce byc małostkowy ale na dniach to juz czytam od tygodnia ponad

Tak sie zbierają i zebrać nie mogą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się spinacie o ten gameplay z konsol. Przecież są jeszcze 3 tygodnie do premiery. Wydaje mi się że za szybko zaczęli publikować te z PC. Tydzień przed premierą będziemy mieli dosyć newsów o nowych gameplayach z PS4 :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy się spinacie, a ja (tak samo jak wielee osób) i tak kupi bez względu na jakość oprawy graficznej na PS4. :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie gameplay z konsoli? W produkcji nadal?

 

Jak mawiaja lepsze jest wrogiem dobrego. Zobaczysz "gejmplej" z konsoli i co? Bedziesz doszukiwal sie 20 roznic pomiedzy obrazkami? Stwierdzisz , ze gra jest nie warta zakupu bo listek na drzewie mial 3 zylki a nie piec jak na PC z NASA a Geralt zamiast 38 zmarszczek mial tylko 25.

 

Jesli jestes niezdecydowany to poczekaj do premiery , zapewniam Cie , ze po opiniach ludzi z tego forum bedziesz mogl podjac decyzje oczywiscie bedziesz musial odzucic skrajne oceny jak w skokach narciarskich :D

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mawiaja lepsze jest wrogiem dobrego. Zobaczysz "gejmplej" z konsoli i co? Bedziesz doszukiwal sie 20 roznic pomiedzy obrazkami? Stwierdzisz , ze gra jest nie warta zakupu bo listek na drzewie mial 3 zylki a nie piec jak na PC z NASA a Geralt zamiast 38 zmarszczek mial tylko 25.

 

Jesli jestes niezdecydowany to poczekaj do premiery , zapewniam Cie , ze po opiniach ludzi z tego forum bedziesz mogl podjac decyzje oczywiscie bedziesz musial odzucic skrajne oceny jak w skokach narciarskich :biggrin:

Wszyscy sobie chyba zdają sprawę, że gra na konsoli będzie wyglądać gorzej niż na ultra wypasionym piecu. Dziwne jest tylko, że zwłaszcza przy ostatnim wysypie materiałów z wersji PC wciąż nie ma nic z konsol. Wygląda to tak jakby twórcy istotnie mieli coś do ukrycia wiec ciężko się dziwić obawom niektórych ludzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy sobie chyba zdają sprawę, że gra na konsoli będzie wyglądać gorzej niż na ultra wypasionym piecu. Dziwne jest tylko, że zwłaszcza przy ostatnim wysypie materiałów z wersji PC wciąż nie ma nic z konsol. Wygląda to tak jakby twórcy istotnie mieli coś do ukrycia wiec ciężko się dziwić obawom niektórych ludzi.

dokładnie o to chodzi -ja swoją kopię mam już dawno zamówiona i opłaconą

wiem że konsola to nie pc ale też nie opowiadam bzdur nie liczy się grafika tylko fabuła-wszystko się liczy

cdp mogło powiedzieć że nic nie pokażą bo wersja konsolowa to syf totalny ale zobowiązali się że "już wkrótce" będzie to ich za słowo trzymam

jakas ekipa była żeby nagrać materiał konsolowy i mieli pokazać-chyba ich nadal cucą jak zobaczyli co mają zmontować

im dalej taka sytuacja i niejasne postępowanie cdp tym bardziej żałuję mojego kroku i obawiam się że przełożenie nie za bardzo pomogło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...Ale to nie twórcy decydują o tym kiedy i jakie materiały na PlayStation mogą pokazać przed premierą.

Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...Ale to nie twórcy decydują o tym kiedy i jakie materiały na PlayStation mogą pokazać przed premierą.

 

Dokładnie!

 

Tak samo jak, chce się wyprodukować grę na Plejka to wydawca/producent MUSI posmarować dla Plejtejszon za to, że może na ICH konsolę wydać grę!! (SIC!)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma opcji żeby wersja na konsole była słaba bo gównoburza jaka by się rozpętała była by przygniatająca. Myślę że CDP chce się pokazać w świetle studia przyjaznego platformie PC i w ten sposób nakręcić trochę sprzedaż bo wiadomo że tam króluje torrent. To że na konsolach się dobrze sprzeda to pewniak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka nie będzie to się u nas sprzeda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja PS4 ma mieć ustawienia high wersji pecetowej, która ma jeszcze coś takiego jak ultra. Ci co ogrywali wersje konsolowe nie wspominali w ogóle o grafice, więc lipy nie powinno być.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

The game looks great on PS4. Real talk - I'm speaking from my personal perspective. Our team did an excellent job with console versions. It wil be a few minutes of gameplay footage from the prologue.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja tam widzę że grafika w stosunku do tego co było pokazywane na E3 oraz od dwóch lat w różnych precentacjach mocno uległa zmianie, ostatnio pokazane filmiki z gameplaya z PC max ultra nie są na takim poziomie jak były w tamtych prezentacjach, wszystko wygląda trochę jak z konsoli - bajkowa oprawa, a była taka cholernie ostra. Więc wniosek jest jeden, grafika pc została pogorszona do poziomu konsol, żeby nie było dymu ...i trzymał bym się tego :)

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ostatnio publikowane materiały były z jakiegoś innego builda (nie finalnego w każdym bądź razie), dlatego tekstury koszmarnie się doczytywały itp.

No i oprócz tego genialna kompresja YouTube,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bulild ostateczny az tak roznic sie nie bedzie, juz nie ma co cudowac, jednak kazdy youtuber nagrywal za pomoca shadowaplaya od nvidii, a ten z reguly ma srednia jakosc nagrywania, moze nie tak srednia jak share na ps4, ale tez nie zbliza sie nawet do poziomu frapsa lub kart specjalnie do tego przeznaczonych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno poprawią doczytywanie tekstur. Tylko to mi przeszkadzało w zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno to dzis jest 2 maja. Tego czy cos poprawia nie wiesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×