Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, o Wiedźminie powiedziano i napisano już wszystko. Tzn chyba wszystko, albo tak się wydaje, że wszystko ;) Trzeba traktować temat trochę inaczej, co też starałem się (i będę starał przy okazji innych tytułów) robić... Sorki jeśli brzmi to jak kryptoreklama, no ale po co mam wkeljać wszystko ze swojej stronki, jeśli mogę link podesłać ;) Przy okazji będę bardzo wdzięczny za każdego lajka dla fanpage, postaram się odpłacić fajną wyjątkową treścią w temacie gier :)

 

https://www.facebook.com/drugastronaekranu

A nie możesz tutaj wkleić też? Nie każdy ma i chce w ogóle wchodzić na twarzksiążkę :)

A chętnie bym poczytał, bo pamiętam, ze zawsze nam się fajnie dyskutowało. Tylko 100 lat Cię nie widziałem tu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Czy po tym jak Baron wyjeżdża ze swoją żoną Anną do znachora spotykamy go jeszcze później w grze? Jest coś jeszcze później wspominane na jego temat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Samego Barona już nie spotkasz, ale polecam przejść się do Wrońców, zobaczyć jak sytuacja tam teraz wygląda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poniewaz jestem juz tak mi sie wydaje przed ostatnia misja. A przynajmniej tak mi sie wydaje. "Ekipa" zebrana. Mam tylko problem poniewaz mam poziom doswiadczenia 26 a mam zbroje wiedzminska kota na poziomie 29. Da sie jakims cudem wbic te 3 lvl? Nie mam na mapie juz nic zaznaczonego - pozostaly same pytajniki. Czy za nie sie dostaje punkty czy powinienem udac sie w jakies konkretne miejsce?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone zlecenia i sidequesty, jeśli masz już wszystko za sobą, to najwięcej expa daje oczyszczanie wiosek z potworów/bandytów i niszczenie gniazd potworów, może uda się dobić z tego 3 lvl. Mapa dla pomocy: http://witcher3map.com/Ewentualnie stary dobry cyklop na Skellige, znajdziesz na YT.

 

Przypuszczam, że to co teraz masz, to nie końcówka gry, więc lepiej graj, nie przejmuj się zbroją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie poniewaz jestem juz tak mi sie wydaje przed ostatnia misja. A przynajmniej tak mi sie wydaje. "Ekipa" zebrana. Mam tylko problem poniewaz mam poziom doswiadczenia 26 a mam zbroje wiedzminska kota na poziomie 29. Da sie jakims cudem wbic te 3 lvl? Nie mam na mapie juz nic zaznaczonego - pozostaly same pytajniki. Czy za nie sie dostaje punkty czy powinienem udac sie w jakies konkretne miejsce?

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

wydaje Ci się, to raz. a dwa, jak można mieć 26 level i nie wiedzieć czy za pytajniki dostaje się expa...? :). żadnych nie robiłeś przez tyle godzin grania?

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem ale slinilem się na grę a nie patrzyłem czy to przynosi punkty. Dzięki za info. Teraz zabieram się za pytajniki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

11 minut z nadchodzącego dodatku "Serca z Kamienia"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem poczekać z zakupem, ale nie wytrzymam, te nowe screeny wyglądają świetnie, no i fajnie że do Velen dodadzą nowe kawałki ziemi do zwiedzania. Wygląda super aż z niecierpliwością czekam na Wino i Krew. Może jakaś petycja aby zrobili jeszcze ze 2, 3 kolejne dodatki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej petycja o wiedzmina nr 4 by sie przydala :) no ale tego juz na pewno nie bedzie a szkoda.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To raczej petycja o wiedzmina nr 4 by sie przydala :) no ale tego juz na pewno nie bedzie a szkoda.

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

A skąd wiesz, że na pewno? W3 miał zamknąć historię Geralta, ale nie koniecznie uniwersum, pożyjemy, zobaczymy, najpierw Cyberpank potem może W4 z innym bohaterem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sam na to licze. "Na pewno" to rzeczywiscie zle okreslenie :)

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie techniczne

 

Mam drugie konto z wiedzminem (US) i teraz Jeśli kupie dodatek na moje głowne konto (PL)  to czy dodatek będzie działał ? Czy jednak musze kupić na to samo konto na którym był zakupiona podstawka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie techniczne

Mam drugie konto z wiedzminem (US) i teraz Jeśli kupie dodatek na moje głowne konto (PL) to czy dodatek będzie działał ? Czy jednak musze kupić na to samo konto na którym był zakupiona podstawka ?

nie będzie działał, DLC musi być z tego samego regionu co gra.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy brać pudełko czy elektronicznie

Bo w sumie dwie talie do niczego nie potrzebne a i grać nie ma z kim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. od dziś zaczynam przygodę z wiedźminem. Powiedzcie mi czy wszystkie wcześniejsze "niedomagania" (np. nie nabijanie lvl lub niemożliwość zakończenia questów) i inne hece gry zostały już naprawione tym patchem 1.08? Bo nie chciałbym się wkurzyć po kilkudziesięciu godzinach i skoro czekałem tyle czasu to poczekam jeszcze... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz spokojnie grac. Kilka questow dalej ma problemy ale jest to zaledwie kropla w morzu swietnej zabawy.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grać można było od premiery i skończyć tę wspaniałą grę bez większych lamentów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej. od dziś zaczynam przygodę z wiedźminem. Powiedzcie mi czy wszystkie wcześniejsze "niedomagania" (np. nie nabijanie lvl lub niemożliwość zakończenia questów) i inne hece gry zostały już naprawione tym patchem 1.08? Bo nie chciałbym się wkurzyć po kilkudziesięciu godzinach i skoro czekałem tyle czasu to poczekam jeszcze... :)

 

Nienabijanie expa to nie jest bug a zamierzony zabieg. Teraz to działa trochę na innej zasadzie. Nie dostaje się po 1-4exp a np. 60 czy 80 (ale np. 1 też się zdarza).

Co do misji to nie działa tylko "Najgroźniejszy potwór na Skellige", ale zanim tam dojdziesz to wyjdzie już kilka patchy i pewnie to naprawią.

 

W drodze jest już 1.09, który ma wnieść najwięcej poprawek ze wszystkich patchów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nienabijanie expa to nie jest bug a zamierzony zabieg. Teraz to działa trochę na innej zasadzie. Nie dostaje się po 1-4exp a np. 60 czy 80 (ale np. 1 też się zdarza).

Co do misji to nie działa tylko "Najgroźniejszy potwór na Skellige", ale zanim tam dojdziesz to wyjdzie już kilka patchy i pewnie to naprawią.

 

W drodze jest już 1.09, który ma wnieść najwięcej poprawek ze wszystkich patchów.

Dzięki za konstruktywną odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Gdzie znajde Temerski rynsztunek ale w wersji na 29 lvl ? U kupca w bialym sadzie jest tylko wersja poczatkowa.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to nie jest tak, że te rynsztunki się skalują? Temerski jest na 4 poziom i właśnie 29. O ile pamiętam to jak będziesz miał wyższy poziom to będziesz miał możliwość kupna zbroi na 29 poziom. Głowy nie dam sobie uciąć, ale było coś mniej więcej w takim stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 36 lvl. Ale masz racje powinny sie skalowac. Nilfgardzki oraz rynsztunek ze Skellige mam normalnie dostepny tylko Temerski sie cos zbugowal. Szkoda bo akurat on fajnie wyglada.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×