Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety nie posiada save'ow w chmurze bo DA: Inkwizycja zajmował 600 MB i nie zapisywało mi . Kurde teraz będę save-ował na penie raz w tygodniu. Wykrecilem dysk przed posłaniec konsoli na serwis mając nadzieję, że naprawią i odeślą tą samą. Przysłali nówke sztukę , nawet z nowym dyskiem. Niestety nie osłodziło to tego, że save-y szlag trafił. No nic , może kiedyś wrócę do Wieśka. Dzięki za info o niemożliwości skopiowania save-ow na inną konsolę. Nie wiedziałem, że coś takiego jest.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo, sporo godzin nabitych i końcówka gry :P Musiałem przechodzić od zera, ale przyznam, że z równie wielką przyjemnością :P Po prostu testowałem nowe drogi rozwoju, inne opcje dialogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

staram się zgrywać zapisane stany gry na urządzenie zewnętrzne.

 

przejście Wiedźmina drugi raz sprawiło mi wiele radości, może nawet bardziej niż za pierwszym razem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napewno kiedyś podejme się drugiej próby. Tylko tym razem na najwyższym poziomie trudności. Narazie zagrywam się w Fallouta

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka w weekend zacząłem swoją przygodę z W3 i mam pytanie. Czy zadania poboczne będę mógł wykonywać po skończeniu fabuły, czy lepiej je robić teraz, bo potem nie będzie takiej możliwości?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zadania poboczne zanudziły i zabiły w końcu frajdę z gry .. za dużo tego ;)

 

Proponuję abyś zagrał dwa razy, pierwszy raz przejdź grę bez maxowania jej, a dopiero 2gie przejście poswiec na pelna ekslporacje. Chyba ze masz duzo zapalu i zaciecia ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No raczej drugi raz nie będę przechodził:D Tylko chodzi mi o to czy będę mógł eksplorować świat po zakończeniu głównego wątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł. Jest raptem kilka zadań, które przepadają, większość można robić po zakończeniu gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł. Jest raptem kilka zadań, które przepadają, większość można robić po zakończeniu gry.

Dziękówa:D Zwykle nie mogę się oderwać od głównego wątku w takich grach i pytam czy jest taka możliwość:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale moim zdaniem, nie ma sensu tak grać, chyba, że ktoś lubi jak przeciwnik pada po jednym uderzeniu ;) najlepiej nie przekraczać +5lvl w stosunku do lvl misji.

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprobuj grac na najwyzszym poziomie, ew. zbij o jeden .. potem i tak jest zbyt latwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na najwyzszym poziomie wcale nie jest tak latwo, nawet na NG+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łatwo/trudno to pojecie mocno wzgledne, wyrazilem swoje zdanie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem na drugim zagrałem 15h ..i uznałem że to bez sensu.

 

...zmieniłem na najłatwiejszy mega noob.

Zainteresowała mnie historia ale nie mam najmilejszej ochoty czytać o słabych stronach konkretnego potwora, bawić się w mikstury, jaki wybrać smar na miecz, jaki czar zastosować przed i w trakcie walki i jakie założyć buty.

 

Przejdę Wieśka jako przygodówkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grałem na przedostanim poziomie, trzy razy w ciągu całej gry przeczytałem cokolwiek o jakimś potworze. przygotowywać się trzeba bardzo rzadko i to na zasadzie napełnienia eliskirów, naprawienia ekwipunku i zrobieniem miejsca na loot :). a z tymi butami to już przesadziłeś :)

moim zdaniem najłatwiejszy poziom jest bez sensu. tracisz jakiekolwiek wyzwanie, a zajmie Ci to tyle samo czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj straciłem jakieś 4h grania i to było bez sensu. Chcę historię a nie chcę rzucać padem. Kiedyś przejdę wyżej może na NG+.

Może miałem pecha ale po kolej:

 

 

Po męczarniach w podziemiach dochodzę do ostatniego etapu czyli walki z członkiem dzikiego gonu, bez żadnego jedzenia co odnawia energię z zepsutym miejscem i zbroją, w najgorszych butach - efekt wpierdziel w 10 sekund w miejscu bardzo trudnym miejscu, ok tracę kolejną godzinę, wracam do jakiejś wioski naprawiam miecz kupuje 10 chlebów, wracam do misji tracę kolejne 30 min na labirynt w podziemiach , czarownica gubi się gdzieś a ja spotykam napakowanego goluma (którego nie było gdy szedłem 1 raz) na którego nie chcę tracić chleba -efekt wpierdziel w 5 sekund. Może to nie najlepiej zaprojektowana misja do tego chyba bug (gubię czarownicę) misja ale straciłem 4h czyli jakieś 2/3 mojego tygodniowego czasu na granie  ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj straciłem jakieś 4h grania i to było bez sensu. Chcę historię a nie chcę rzucać padem. Kiedyś przejdę wyżej może na NG+.

Może miałem pecha ale po kolej:

 

 

Po męczarniach w podziemiach dochodzę do ostatniego etapu czyli walki z członkiem dzikiego gonu, bez żadnego jedzenia co odnawia energię z zepsutym miejscem i zbroją, w najgorszych butach - efekt wpierdziel w 10 sekund w miejscu bardzo trudnym miejscu, ok tracę kolejną godzinę, wracam do jakiejś wioski naprawiam miecz kupuje 10 chlebów, wracam do misji tracę kolejne 30 min na labirynt w podziemiach , czarownica gubi się gdzieś a ja spotykam napakowanego goluma (którego nie było gdy szedłem 1 raz) na którego nie chcę tracić chleba -efekt wpierdziel w 5 sekund. Może to nie najlepiej zaprojektowana misja do tego chyba bug (gubię czarownicę) misja ale straciłem 4h czyli jakieś 2/3 mojego tygodniowego czasu na granie  ;(

na najwyższym poziomie polecam odwar z ekimmy, sprawia że każde zadane obrażenie przeciwnikowi dodaje ci życia. Dodatkowo stosować alternatywny Quen, wtedy gdy ktoś zadaje ciosy to odnawia ci twoje życie.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale ja nie chcę tego wiedzieć, chcę grać w grę. Dla mnie 10 czarów i 30 mikstur jest nie do opanowania.  W życiu nie grałem w żadne RPG dłużej niż 1h to Wieśka zrobię jako przygodówkę.

 

widocznie w RPG ssę po całości a chcę bardzo grać , dlatego 1 poziom tudności jest dla mnie i dziękuje że jest 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła skończona. Brakuje mi 400 expa do 35lvla... Jak i gdzie najszybciej to wbić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ale ja nie chcę tego wiedzieć, chcę grać w grę. Dla mnie 10 czarów i 30 mikstur jest nie do opanowania.  W życiu nie grałem w żadne RPG dłużej niż 1h to Wieśka zrobię jako przygodówkę.

 

widocznie w RPG ssę po całości a chcę bardzo grać , dlatego 1 poziom tudności jest dla mnie i dziękuje że jest 

 

Tym się różni RPG od typowej gry hack'n'slash, że jest więcej do ogarnięcia między innymi statystyki oraz mikstury i komikowanie oraz bardzo rozwinięta fabuła z opcją wyboru który ma często swoje konsekwencje.

Choć oba gatunki są u mnie na równi to w tym wypadku Wiesław wygląda świetnie tylko szkoda ,że napotkałem sporo błędów.

Jestem w trakcie kończenia głównej fabuły co zajęło mi sporo czasu (ponad 100h)

Nie nazwał bym tej gry przygotówką choć fabuła jest interesująca, a wątki poboczne mnie nie znudziły (bo sobie umiejętnie przeplatałem z główną fabułą)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fabuła skończona. Brakuje mi 400 expa do 35lvla... Jak i gdzie najszybciej to wbić ?

 

Pytajniki na Skellige, rozwalaj gniazda potworów, odbijaj opuszczone miejsca. Miałem ten sam problem, ale wybrnąłem xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytajniki na Skellige, rozwalaj gniazda potworów, odbijaj opuszczone miejsca. Miałem ten sam problem, ale wybrnąłem xD

 

Czytałem, że można brać pożyczkę na rynku w Novigradzie :P 30 monet za 13expa, znacie to ?

Edytowane przez haobao_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×