Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiego wilkołaka? Czy chodzi Ci o wampira z trailera?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wampira,wampira :-) pomylilem sie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę bardzo: 

 

Edytowane przez Silvena
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to jest jakiś quest poboczny czy może po prostu walka z potworem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Quest, ale króciutki (po ang. A Tomb Entombed, nie pamiętam polskiej nazwy). Wampir oprócz tej linii dialogowej z trailera ma jeszcze tylko jedno zdanie do powiedzenia, ale ciągle jest zabawny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem z questem Złoto głupców a mianowicie porozmawiaj z świnia chyba jeat zbugowane bo świnia znajduje sie pod mostkiem i nie idzie do niej dotrzeć jakieś pomysł?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez maniek0612

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy umiejętności "ogólne" np Rytm Dobowy itd trzeba mieć w aktywnych slotach żeby działały? Konkretnie chodzi mi o umiejętność Skupienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak kazda umiejetnosc aby dzialala trzeba przypisac do slotow. Zolte nie sa wyjatkiem.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rosomakoborsuk ok dzięki. W takim razie chyba sobie odpuszczę bo szkoda mi slotów na to, przynajmniej narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@maniek0612

Musiałeś załapać jakiegoś buga, u mnie wszystkie świnie były w łatwo dostępnych miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rosomakoborsuk ok dzięki. W takim razie chyba sobie odpuszczę bo szkoda mi slotów na to, przynajmniej narazie.

Jesli przeszukujesz kazda chate to powinienes miec wystarczajaco jedzenia i alkhatestu. Wiec rytm dobowy mozna odpuscic. Natomiast bardzo wazne sa umiejetnosci szkoly kota lub gryfa ktore zwiekszaja odpowiednio obrazenia i szybkosc regeneracji znakow.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nooba (jak było to sorry). Czy grając na najwyższym poziomie trudności jest inna możliwość regeneracji zdrowia oprócz wcinania kurczaków, ziemniaków itd.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie regenerujesz za pomoca eliksirow oraz przy zdobywaniu wyzszego poziomu. Mozesz tez wykupic umiejetnosc regeneracji zdrowia w w czasie dnia poza walka. Pamietaj, ze musisz wlozyc ta umiejetnosc do drzewka

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skill tryb dobowy (mogłem nazwę przekręcić), eliksir Jaskółka a w późniejszym etapie gry odwary (np regenerujące zdrowie w walce za kille lub zzadane obrażenia)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alternatywny znak quen regeneruje tez zdrowie w czasie walki jesli ktos Cie uderzy

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy DLC Ballad Heroes, zmienia tylko wygląd kart czy dodaje również jakieś nowe?

Coś nie bardzo mi pasują nowe karty, ale nie chciałbym przez to "stracić" jakiś.

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdrowie regenerujesz za pomoca eliksirow oraz przy zdobywaniu wyzszego poziomu. Mozesz tez wykupic umiejetnosc regeneracji zdrowia w w czasie dnia poza walka. Pamietaj, ze musisz wlozyc ta umiejetnosc do drzewka

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

Skill tryb dobowy (mogłem nazwę przekręcić), eliksir Jaskółka a w późniejszym etapie gry odwary (np regenerujące zdrowie w walce za kille lub zzadane obrażenia)

Dzięki za info. Dopiero zacząłem grę i jeszcze nie mam ani tych zdolności ani eliksirów a jajka i chlebki szybko się kończą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy drzewie wisielców jest kupiec w klatce do uwolnienia, ale nie ma nigdzie klucza.. Mam niby jakiś klucz z temerską lilią, ale to nie ten..

Czy to jest kolejny bug w grze? Ten klucz wyskakuje z zabitych na koniach? Czy jest gdzieś w skrzynce? Dziwne bo kupiec nie reaguje już na rozmowę jak wcześniej, a po medytacji znika... Ktoś sobie z tym poradził?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieczone ziemniaki moim zdaniem wypadają bardzo dobrze i są do kupienia we Wrońcach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragen

Również mam problem z tym kupcem, żaden z bandytów nie drogi klucza - w rozmowie kupiec sugeruje, że klucz ukryty jest w pobliżu, przeszukałem wszystkie skrzynki i beczki i klucza nigdzie nie mogę znaleźć...

Przy okazji mam pytanie: z jednej z klatek (wschód mapy) uwolniłem elfa, który zaprasza po odbiór nagrody do pobliskiego obozu. Gdzie konkretnie jest ten obóz - przeszukałem całą okolicę i na nic takiego nie trafiłem (chyba, że to ten obóz z którego odzyskujemy konia a uratowany elf jeszcze tam nie dotarł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to bug tez go mam przy drugiej rozgrywce przy pierwszej jakos mi sie udalo go uniknac.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy kolor diody LED w Wiedźminie? Świeci na kilka kolorów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co trzeba robić żeby gra nie pytała o dodatki w razie problemów z PSN. Właśnie mam trochę czasu żeby pograć i nie mogę bo pyta się o ten dodatek z brodami.wszystkie dodatki mam pobrane i zainstalowane a mimo to gra ich nie widzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego zależy kolor diody LED w Wiedźminie? Świeci na kilka kolorów ;)

Od aktualnego poziomu "życia" i chyba reaguje jakoś na rzucane znaki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×