Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin spędzone na białym sadzie, dopiero wyruszam na kolejna lokację. gra świetna (ost. poziom trudność). póki co nie ma do czego się przyczepić. czytam powoli ten temat na forum i jestem na 135 stronie więc jeszcze trochę czytania przedemną, zwłaszcza, że nie czytam jak nie jestem w danym punkcie w grze co na forum. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj nie czytaj. Mozesz natknac sie na spoilery i wypowiedzi, które tylko Cie odepchna od gry. Jak masz jakieś pytania to opcja szukaj na sam poczatek, a jak nie ma to pisz ;) sam nie wiem ile realnych godzin mam ale wpadl 20 lvl i dopiero zbieram sie na skellige. Ostatnie questy w novigradzie zostaly, takie pierdoly ale musze je zrobic bo inaczej nie poplyne. Jak odkrywac to wszystko ;)

Tap tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ma problem z zadaniem Ostatnie Życzenie?

 

Gra zablokowała mi się w momencie, kiedy 

mam wsiąść z Yennefer do łodzi. Kiedy wskakuję do łódki nic się nie dzieje, po podejściu do steru mam napis "(x) Chwyć za ster", ale po wciśnięciu przycisku również nic się nie dzieje. Medytacja nie pomaga. Ktoś coś poradzi?

 

EDIT

 

Znalazłem rozwiązanie, zostawię tutaj jakby ktoś też miał problem:

 

Trzeba po prostu przejść na dziób łodzi do ławki i tam wcisnąć (x).

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graj nie czytaj. Mozesz natknac sie na spoilery i wypowiedzi, które tylko Cie odepchna od gry. Jak masz jakieś pytania to opcja szukaj na sam poczatek, a jak nie ma to pisz ;) sam nie wiem ile realnych godzin mam ale wpadl 20 lvl i dopiero zbieram sie na skellige. Ostatnie questy w novigradzie zostaly, takie pierdoly ale musze je zrobic bo inaczej nie poplyne. Jak odkrywac to wszystko ;)

Tap tap

 

spoilerow unikam, szukam bardziej przydanych info, ew. moze jakis build. póki co mam 7 wolnych puktów do skilli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kombinuj i nie boj sie rozdawac skilli, pozniej i tak możesz je zresetowac

Tap tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,gdzie znajdę zioło "SZAKLAK"? zmarnowałem już 40min, latam po całej grze, kupcach, alchemikach i zielarzach....

Zanim się przebijesz przez wypowiedzi domorosłych filozofów, napiszę Ci prosto: pod wodą rośnie szakłak.

Zanurkuj gdziekolwiek i powinieneś w końcu znaleźć.

Ewentualnie zielarka w Białym Sadzie powinna mieć.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie kończysz

No to nie mam pytan xD  Dlugosc wiedzmina zniszczyla wszystkie gry chyba hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^^ Ten alternatywny strój dla Triss prezentuje się smakowicie :biggrin:

 

Ciekaw jestem, czy rynsztunek szkoły wilka obejmował będzie wszystkie 4 poziomy, tj. podstawowy, ulepszony, wyśmienity itd.

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze wolalbym wiecej misji niz stroje czy eq ale i tak jest dobrze :)

Tap tap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do tych, którzy skończyli już grę - jaki jest sugerowany poziom ostatniego zadania z głównej fabuły? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby troche odetchnąć ....

 

Która z pań wystepujących w grze podoba wam sie najbardziej? Mam na mysli tylko wygląd zewnętrzny :-)

Moje 3 typy:

 

1, Yen

2. Triss

3.  Fringilla Vigo (wahałem sie nad Priscillą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zanim się przebijesz przez wypowiedzi domorosłych filozofów, napiszę Ci prosto: pod wodą rośnie szakłak.

Zanurkuj gdziekolwiek i powinieneś w końcu znaleźć.

Ewentualnie zielarka w Białym Sadzie powinna mieć.

Tak, tak, dzięki :) Wpadł znajomy, mieliśmy testować projektor przy piwku...skończyło się na bieganiu w Wieśku i jak dziecko we mgle nie pomyślałem, że skoro do eliksiru "podwodnego" mi to potrzebne to zielsko może być pod wodą :) 

Zeby troche odetchnąć ....

 

Która z pań wystepujących w grze podoba wam sie najbardziej? Mam na mysli tylko wygląd zewnętrzny :-)

Moje 3 typy:

 

1, Yen

2. Triss

3.  Fringilla Vigo (wahałem sie nad Priscillą)

Triss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta stara z sauny, z misji Ciri.

Ona ma najbardziej falującego cyca w całym uniwersum.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram już 110 godzin i prawdopodobnie następne parę godzin gry będą ostatnimi jeśli chodzi o główny wątek. Gra jest genialna, system walki nie polega tylko i wyłącznie na praniu przeciwnika mieczem, ale musimy używać też znaków, olejów, eliksirów, petard, kuszy i często walczyć z pozycji defensywnej. Trójka o wiele lepiej niż poprzednie części odzwierciedliła klimat i świat książkowy. Świat jest wielki i piękny, a samo Velen i Novigrad są większe niż Skyrim - nie mówiąc o tym, że pozostają jeszcze trzy duże obszary, a jeszcze jeden dojdzie w dodatku w 2016 roku. Podoba mi się własnie ten podział na obszary, ponieważ pozwala zachować ten dynamizm historii, gdyby obszary zlać w jeden świat, to i historia zapewne by na tym straciła, a tak to jak już jesteśmy w danym obszarze, to raczej jego się trzymamy. Pamiętajmy, że w poprzednich częściach tak działał akt. Graficznie Wiedźmin w swoim gatunku nie ma żadnej konkurencji, więc tutaj nawet nie ma co komentować, ale jestem zachwycony tym jak Redzi upchnęli tak wiele w tak dużym świecie i zadbali o najmniejsze szczegóły. Imo gra roku, najładniejsza i najlepsza w swoim gatunku, bez dwóch zdań. Chciałbym też zauważyć jak wielki progres został poczyniony w serii wiedźmińskiej od pierwszej części i nie mam tutaj na myśli tylko i wyłącznie postępu w grafice. To wszystko w czasach kiedy większość serii działa na zasadzie "zróbmy to samo co wcześniej". Ode mnie 10/10 i 10/10 wcale nie oznacza gry idealnej, jak to mówił w swojej recenzji chociażby Joe, ale po prostu oznacza, że w W3 trzeba zagrać i jest to jedna z najlepszych gier w ogóle.

Edytowane przez owerfull
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fizycznie najładniejsza Yen, ale Yen to suka, więc od zawsze i na zawsze #TeamTriss ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona ma najbardziej falującego cyca w całym uniwersum.

Najbardziej falującego cyca to ma ta wielka wiedźma z moczar ( panie lasu, jedna z trzech)

:)

Na szczęście schowanego, choć jest cała nimi opleciona :) ale twórcy pojechali srogo z designem..

Edytowane przez dragen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe DLC

1505053_1610776309165909_544761889683267

Rynsztunek szkoły Wilka hell Yeach! nareszcie.

Wczoraj ukończyłem grę, ale znaczące savy przed końcem jeszcze mam.

No i w sumie po skończeniu też pewnie można będzie tego szukać.

 

Swoją drogą zakończenie miałem takie.... dziwne...

Nie stawałem też

przed wyborem między Yen a Triss o którym tu pisaliście

Coś pominąłem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was problem z misją "Jaskinia Snów", mianowicie po rozpoczęciu zadania "Królewski Gambit" owa misja ląduję w zadaniach nieukończonych, mimo tego że już dawno była skończona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was problem z misją "Jaskinia Snów", mianowicie po rozpoczęciu zadania "Królewski Gambit" owa misja ląduję w zadaniach nieukończonych, mimo tego że już dawno była skończona?

Każdy z nas tak ma. Było o tym wielokrotnie w tym wątku.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem już drugi raz i zamierzałem teraz czyścić mapę ze wszystkich znaków zapytania i pozostałych pobocznych misji i zleceń a tu cyk, alternatywny wygląd Triss. Ech, daliby już to DLC z NG+ żeby nie zaczynać wszystkiego od zera.

 

Rynsztunek szkoły wilka, nareszcie. Z tych standardowych żadna mi nie przypadła w pełni do gustu. Niedźwiedzia mi się nie podobała bo długa, no chyba że byłoby futro jak na artworkach a nie chusta, która jeszcze zasłania medalion. Kota byłaby idealna gdyby nie ten sterczący kołnierz. Gryfa trochę zbyt płytowa i zielona. I tak drugi raz od początku do końca grałem na Temerskim i Nilfgardzkim zestawie z DLC. Domyślna zbroja wyglądała ekstra ale za słaba bez ulepszeń. I jeszcze mi przepadła bo zrzuciłem ją razem z innym sprzętem na ziemię i potem znikło a nie powinno. Wcześniej zrzucałem ze sto razy więcej przedmiotów i nigdy nie znikały a to wsiąkło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×