Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet na pewno można go dostać z rozbiórki szmaragdu. Podobnie jest z pozostałymi pyłami pochodzącymi z kamieni szlachetnych.

Jak mniemam znalezienie szmaragdu w początkowej fazie gry raczej nie będzie proste?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na początku grałem Królestwami Północy, ale później przesiadłem się na Potwory i tak też wygrałem turniej w Passiflorze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie odnośnie Triss i Novigradu
 

Jako że u mnie Triss uciekła z Novigradu z pozostałymi czarodziejami, mam pytanie czy jest jeszcze szansa że ją spotkam? Pytam ponieważ znalazłem jakąś chyba figurke (czy medalion nie pamiętam) i wyskoczyło mi zadanie poboczne pokaż ją Triss tyle że jej już nie ma a zadanie dalej widnieje jako do wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem w velen ze zleceniem Barciowe Widziadło nie mogę dostać/znaleźć klucza do ruin gdzie znajduje się te widziadło zbadałem ślady na paśniku ślady krwi i dalej doszedłem do tych ruin i utknąłem na drzwiach.

 

Pozdrawiam

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gadałem z nimi nie dają klucza jakbym coś pominął w zadaniu. 

Edytowane przez Gustaw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sajm0nR

Nie.

Nie?

Pojawia się przecież na pewnym etapie fabuły (na prośbę Yennefer ^^), tylko nie wiem czy można jej oddać figurkę i zrobić tego questa. Dzisiaj to sprawdzę.

 

Kurde gadałem z nimi nie dają klucza jakbym coś pominął w zadaniu. 

 

Podejdź do tych drzwi, powinna się załączyć cut scenka.

Edytowane przez Dilerus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gadałem z nimi nie dają klucza jakbym coś pominął w zadaniu.

Niziołek powinien zjawić się z kluczem chwilę po tym jak będziesz próbował otworzyć te drzwi. (może coś Ci się zbugowalo?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem łaziłem pukałem mieczem pięścią paliłem uderzeniem kinetycznym i nic przy nizłołkach przy paśnikach mam jeszcze żółty okrąg na mapce jakbym czegoś tam nie zrobił jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem łaziłem pukałem mieczem pięścią paliłem uderzeniem kinetycznym i nic przy nizłołkach przy paśnikach mam jeszcze żółty okrąg na mapce jakbym czegoś tam nie zrobił jeszcze.

więc może coś przeoczyłeś? robiłem to wczoraj i tak jak wyżej napisał HarDy, po dojściu do drzwi i interakcji z nimi przyjdzie nizołek a następnie da klucz.Ja zawsze przed zadaniem robię save aby jak co mieć możliwość powrotu, poszukaj jak nic nie znajdziesz to wgraj zapis sprzed zadania.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 3 tygodniach dotarłem do nowigradu, miasto jest cholernie brzydkie, płaskie i puste. Tez tak macie? Na targu kilka osób, uliczki świecą pustkami, w ogole nie chce sie tego zwiedzać rozumiem ze był downgrade względem pierwszych zwiastunow, ale tutaj to przesadzili. Khorinis z g2 sprzed 12/13 lat pochlaniało kilkukrotnie bardziej. Ode mnie ogromny minus za bezpłciową lokajcje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
erazel miasto się nie wczytało. Tekstury, npc, możliwoścć interakcji wczytuje się dopiero po ładnej chwili. Restart konsoli i powinno być lepiej Edytowane przez Awruk87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

erazel miasto się nie wczytało. Tekstury, npc, możliwoścć interakcji wczytuje się dopiero po ładnej chwili. Restart konsoli i powinno być lepiej

Ta dziwnie to wygląda jak przy szybkiej podróży idziesz do bramy miasta, a tam zbita grupa ludzi stoi, przenika przed siebie i po chwili rusza do miasta.

Dla mnie miasto nie jest wyludnione, jest tam więcej ludzi niż "przechodniów w GTA na PS3". Za wiele postaci utrudniało by poruszanie się po mieście, co za dużo to nie zdrowo, zresztą po co mi 20 mieszczan na kilku metrach kwadratowych jak nic mi nie mają do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde gadałem z nimi nie dają klucza jakbym coś pominął w zadaniu.

Spróbuj kilka razy pomedytować i podchodzić do tych drzwi pod różnym kontem. Miałem to samo, dopiero za którymś razem zadziałała interakcja z tymi drzwiami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu po 3 tygodniach dotarłem do nowigradu, miasto jest cholernie brzydkie, płaskie i puste. Tez tak macie? Na targu kilka osób, uliczki świecą pustkami, w ogole nie chce sie tego zwiedzać rozumiem ze był downgrade względem pierwszych zwiastunow, ale tutaj to przesadzili. Khorinis z g2 sprzed 12/13 lat pochlaniało kilkukrotnie bardziej. Ode mnie ogromny minus za bezpłciową lokajcje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Albo gramy w inną grę albo grasz na Iphone za pomocą Tapatalk. Mało ludzi? Na głównych ulicach zawsze ludzie, na rynku tłok, boczne uliczki klimatycznie pustawe, żebracy, bandziory, przy bramach strażnicy, kupcy, kłótnie, w każdej dzielnicy inny klimat, ubiory, teksty. Sporo zależy tez od pory dnia, mało tego - także od pogody. Nie wspomnę o porcie gdzie niemal przejść nie można bez potrącenia kogoś...Nie wyruszaj na Skeelige jeśli w Novigradzie Ci za mało "przechodniów". Każdego co innego pochłania.

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sajm0nR

Nie.

tak

powinna wrócić do novigradu po bitwie w kear moren, ale zadania chyba nie da sie wykonać, bo ono jest chyba powiązane z tym z ucieczka czarodziejow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo gramy w inną grę albo grasz na Iphone za pomocą Tapatalk. Mało ludzi? Na głównych ulicach zawsze ludzie, na rynku tłok, boczne uliczki klimatycznie pustawe, żebracy, bandziory, przy bramach strażnicy, kupcy, kłótnie, w każdej dzielnicy inny klimat, ubiory, teksty. Sporo zależy tez od pory dnia, mało tego - także od pogody. Nie wspomnę o porcie gdzie niemal przejść nie można bez potrącenia kogoś...Nie wyruszaj na Skeelige jeśli w Novigradzie Ci za mało "przechodniów". Każdego co innego pochłania.

. Bez ironii kolego, możliwe ze faktycznie wystąpił bug z doczytaniem zawartości miasta, wrócę z pracy to sprawdze. O godzinie 10 rano nie miałem w ogole mieszkańców, tylko ulicznych sprzedawców. Możliwe ze restart konsoli pomoże ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo o tej porze mieszczuchy jeszcze śpią albo pracują :P

 

Ta tak na poważnie, ludzie się często doczytują później a czasem rzeczywiście miasto jest jak opustoszałe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukiwania rynsztunku szkoły Wilka już dostępne.

Przez ikonkę gry nie znalazłem, ale jak wejdziecie do psstore w zakładkę dlc, to tam już jest :)

 

edit: uprzedzając pytania - żeby uruchomić to zadanie trzeba kupić notatki od Hatoriego lub płatnerza z Novigradu.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Serio? Nie szybciej było to sprawdzić samemu? Ja rozumiem, że forum jest od zadawania pytań, ale czasami chyba osiągamy granice absurdu.

 

Ten kupiec w klatce obok przejścia granicznego na Pontarze (niedaleko drzewa wisielców) nie miał żadnych kart. Karty ma tylko jeden kupiec, którego trzeba uwolnić z obozu bandytów na południowy - wschód od Wrońców. Kupiec po uwolnieniu jest dostępny we wsi Glińsk (ang. Claywitch).

 

 

Nie wypadł mi nigdzie klucz żeby uwolnić kolesia w tym obozie bandytów. Było to kilkanaście godzin gry wcześniej. Jest jakiś sposób na uwolnienie go i kupienie tych kart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, wczytanie save sprzed tego momentu, trzeba być tez jakies 100m od tego miejsca, inaczej gra zapisuje sie juz z bugiem,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już po ptakach bo było to dawno a wtedy nie wiedziałem, że jest tam kupiec z kartami i olałem. Oby naprawili to w jakimś patchu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to samo. Czasami niektóre karty mają te same nazwy ale różnią się obrazkiem i są traktowane jako osobne a nie duplikaty. A w jednym przypadku nawet obrazki są takie same ale rozdzielone na 3 osobne karty, z których jedna ma dodatkowo duplikat.

Wracając do tematu kart. Czyli jak np. są trzy egzemplarze Kukły, to mam jedną kupić w Białym Sadzie, w Velen i Novigradzie? czy można np. wszystkie 3 od jednej osoby? 3 kukły kupiłem od włascicielki tawerny w Białym Sadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×