Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

maniek przy zdaniach masz sugerowany lvl postaci jaki potrzebny jest do wykonania misji więc dobrze kierować się nim i wykonywać na przemian zadania fabularne i poboczne.

 

schranz skoro nie lubisz takich gier a mimo to kupiłeś to znaczy, że ludzie od marketingu odwalili kawał świetnej roboty :)

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi kontrabandami na skellige to troche przesadzili. Za duzo tego:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maniek przy zdaniach masz sugerowany lvl postaci jaki potrzebny jest do wykonania misji więc dobrze kierować się nim i wykonywać na przemian zadania fabularne i poboczne.

 

schranz skoro nie lubisz takich gier a mimo to kupiłeś to znaczy, że ludzie od marketingu odwalili kawał świetnej roboty :)

 

Lubie takie gry grałem w obliviona/skyrima two worlds 2 itd .

Po prostu Wiesio jakoś szybko mnie przymulił głównie przez system walki i rozwój postaci, no i na początku poziom trudności mnie motywował a teraz to już 0 wyzwania .

Chyba czas kupić Dark souls 2 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubie takie gry grałem w obliviona/skyrima two worlds 2 itd .

Po prostu Wiesio jakoś szybko mnie przymulił głównie przez system walki i rozwój postaci, no i na początku poziom trudności mnie motywował a teraz to już 0 wyzwania .

Chyba czas kupić Dark souls 2 :)

 

Twórcy zapowiadali, że Wiedźmin 3 będzie podobny do Gothica a nie do The Elder Scrolls. System walki bardzo mi się podoba, bo jest dynamiczny i czuć moc głównego bohatera a w grach typu Skyrim czy DS walka jest o wiele nudniejsza. Nie mam nawyków z Soulsów, że ciągle rolluje tylko używam uników i bawię się systemem walki więc może dlatego jestem nim zachwycony. Co do rozwoju postaci to w każdej grze cRPG w pewnym momencie nasza postać staje się maszyną do zabijania i o to chodzi bo po to ją rozwijaliśmy.

 

Po dotarciu do Kaer Mohren

obrona twierdzy to jeden z najlepszych momentów w grze i ma w sobie tyle akcji co najlepsze FPSy. Dla mnie tak powinna wyglądać epicka bitwa a nie atak odskok, atak, odskok...

Edytowane przez Awruk87
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli te dodatki, tak? attachicon.gifuploadfromtaptalk1434204915114.jpg

Te dlc gdy ściągnę to w grze jak je aktywować?

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Wysyłane z mojego SM-N9005 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli chodzi o wybory z wiedzmina 2,to mają one jakiś wpływ na grę, zakończenie, karty do gwinta itd? Muszą dokonać wyboru a za cholerę nie wiem co. Czy jest jakiś optymalny wybór? Będę wdzięczny za rady i co Wy, wybraliście

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losy Barona

 

Uwolniłem demona z drzewa aby pomógł dzieciom z moczarów, żona Barona umarła przez klątwę, a sam Baron się powiesił

 

 

chciałbym się dowiedzieć jak inaczej mogło się to potoczyć...

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baron odnajduje swoja zone, ktora jest chora psychicznie. Odnajduje tez corke, ktora sie odwraca od niego. Nie pamietam juz czy to on czy ona sie zaopiekowali matka



Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to co by się stało jak bym dokonał innych wyborów :) bo już drugi raz raczej nie będę grał, a może ktoś zrobił to inaczej i może się podzielić ze mną informacją:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baron odnajduje swoja zone, ktora jest chora psychicznie. Odnajduje tez corke, ktora sie odwraca od niego. Nie pamietam juz czy to on czy ona sie zaopiekowali matka

dzięki za spoiler. jak wrócę do domu to dostaniesz nagrodę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jeśli chodzi o wybory z wiedzmina 2,to mają one jakiś wpływ na grę, zakończenie, karty do gwinta itd? Muszą dokonać wyboru a za cholerę nie wiem co. Czy jest jakiś optymalny wybór? Będę wdzięczny za rady i co Wy, wybraliście

Mają wpływ w niektórych misjach. Jeśli wybrałeś symulację wyborów z W2 to podczas rozmowy najlepiej wybrać takie opcje, w których dana postać przeżyła. Wtedy jest szansa na spotkanie danych postaci w niektórych pobocznych misjach, a nawet na osobne poboczne misje poświęcone danej postaci.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Losy Barona

 

Uwolniłem demona z drzewa aby pomógł dzieciom z moczarów, żona Barona umarła przez klątwę, a sam Baron się powiesił

 

 

chciałbym się dowiedzieć jak inaczej mogło się to potoczyć...

Jak napiszesz, że chcesz po polsku to spłoniesz na stosię.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baron

no nic, ja pomogłem dzieciakom, ale szkoda trochę Barona bo polubiłem go :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ;) Grywało się w czasach gdy, żaden gracz w PL nie myślał o klatkach, polygonach, realizmie, animacji trawy, ilości przechodniów itp. itd. WAŻNA była frajda/przyjemność płynąca z gry...

 

Proszę:

zorro_03.gif

 

 

Człowiek zachwycał się miodnością gry, tym ile daje przyjemności obcowanie z nią :P A nie dopatrywał się niuansów technicznych i potknięć twórców...

 

Ja po prostu pamiętam te czasy i gram dla przyjemności, dla rozrywki (bez potu na czole bo trofik nie wpadł :P)...

 

A stękanie kupiłem W3 ale nie lubię takich gier i czy muszę robić misje poboczne no boże... :sad: Koledzy grają to na siłę gram i ja czy o co kurka chodzi?? Nie kumam?? Czy musze robić misje poboczne?? A że gra to wyścigi?? Trzeba przejść w 2 dni aby się pochwalić kolegom??

 

To ja jestem po prostu cienias... Bo gry np.  Civilization 1 na Amidze 500+ grywałem miesiącami !! 

 

zdjecie2_m.jpg

 

 

Ehhh :) ;(

 

Troszkę przesadzasz, tak jakby twój styl rozgrywki był jedyny i najlepszy.

Spytałem tylko dlatego, że bez wątków pobocznych najzwyczajniej w świecie brakuje LVL.

 

Nie mogę czerpać przyjemności z głównego wątku ? na pewno nie czerpie go z "calakowania".

Co jest złego w takim stylu gry ? Każdą grę kończysz na 100% ?

 

Zrozum fakt że nie wszyscy chcą wszelakie tytuły przechodzić na 100% i robić wszystko co się da.

Ba, nawet większość tego nie robi. 

 

Wiedźmin przypadł mi do gustu mimo że RPG z kilometra omijam ale wątki poboczne (tak robiłem, skończyłem np. cały wątek czarownicy ) po prostu mnie nie pasują.

Rzadko która gra jest w stanie porwać mnie tak, abym chciał robić wszystko co się da(tylko GT5 na 85% i GTA wzbudziło moje zainteresowanie).

Abstrahując od faktu że na dzień dzisiejszy szkoda mi 100h na maxowanie jednego tytułu kiedy mam dużo zaległych gier i sporą aktywność z dala od konsoli :)

 

Także ja wracam do wątku głównego tak jak robię to z każdą inną grą. "calakowanie" zostawiam największym pasjonatom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak nie będziecie używać spoiler tagów to zamknę ten temat w cholerę

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięta ktos u którego kupca w Novigradzie kupie eliksir oczyszczenia ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświeccie proszę: u których kowali zrobię miecze z cechu Gryfa?

Wiem, że ulepszone to po misji

"Miecz i pierogi" u Hattoriego

ale nie mogę namierzyć gdzie zrobić podstawę...

Edytowane przez glaca26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kowala i płatneża w oxenfurcie zrobisz set gryfa.

Edytowane przez wan_zen
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświeccie proszę: u których kowali zrobię miecze z cechu Gryfa?

Wiem, że ulepszone to po misji

"Miecz i pierogi" u Hattoriego

ale nie mogę namierzyć gdzie zrobić podstawę...

Błąd. U Hattoriego robisz tylko najwyższy poziom (mistrzowkie miecze) bo on jest Arcymistrzem, każde wcześniejsze robisz u praktycznie dowolnego kowala, którego znajdziesz w miastach i większych wioskach (Mistrz). Tylko w małych wioskach są kowale na pierwszym stopniu - Czeladnik, i oni mogą zrobić tylko najprostsze rzeczy.

A przede wszystkim żeby coś w ogóle zrobić to potrzebujesz schemat.

Edytowane przez Trzebiat
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadzasz, tak jakby twój styl rozgrywki był jedyny i najlepszy.

Spytałem tylko dlatego, że bez wątków pobocznych najzwyczajniej w świecie brakuje LVL.

Nie mogę czerpać przyjemności z głównego wątku ? na pewno nie czerpie go z "calakowania".

Co jest złego w takim stylu gry ? Każdą grę kończysz na 100% ?

Zrozum fakt że nie wszyscy chcą wszelakie tytuły przechodzić na 100% i robić wszystko co się da.

Ba, nawet większość tego nie robi.

Wiedźmin przypadł mi do gustu mimo że RPG z kilometra omijam ale wątki poboczne (tak robiłem, skończyłem np. cały wątek czarownicy ) po prostu mnie nie pasują.

Rzadko która gra jest w stanie porwać mnie tak, abym chciał robić wszystko co się da(tylko GT5 na 85% i GTA wzbudziło moje zainteresowanie).

Abstrahując od faktu że na dzień dzisiejszy szkoda mi 100h na maxowanie jednego tytułu kiedy mam dużo zaległych gier i sporą aktywność z dala od konsoli :)

Także ja wracam do wątku głównego tak jak robię to z każdą inną grą. "calakowanie" zostawiam największym pasjonatom :)

Sam sobie przeczysz.....

Jeśli nie chcesz grać w poboczne to Twoja sprawa... Dodatkowo pytasz czy warto skoro sam sobie odpowiedziałeś w tym poście że nie...

Jeszcze w wątku gdzie rpg wręcz wymagają takiego przechodzenia gier, potem się dziwisz że dostajesz takie odpowiedzi..

Nie rozumiem jak można kwestionować i zastanawiać się nad misjami w W3

Przecież to wciąga jak w bagno..i niektóre poboczne są lepsze fabularnie niż główne, mając świadomość co mnie czeka cieszyłbym się i grał nawet 3 miesiące... Ot dobry stosunek jakości do ceny :)

Widzę że robi się nowy sport, kto szybciej ukończy grę...syndrom młodości i dzisiejszych czasów

Rozumiem że to każdego sprawa, ale żeby nad wiedźminem się zastanawiać?

Jeśli chodziłoby o mnie (proszę sobie nie dobierać do siebie) musiałbym być chyba impotentem decyzyjnym... :o

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie przeczysz.....

Jeśli nie chcesz grać w poboczne to Twoja sprawa... Dodatkowo pytasz czy warto skoro sam sobie odpowiedziałeś w tym poście że nie...

Jeszcze w wątku gdzie rpg wręcz wymagają takiego przechodzenia gier, potem się dziwisz że dostajesz takie odpowiedzi..

Nie rozumiem jak można kwestionować i zastanawiać się nad misjami w W3

Przecież to wciąga jak w bagno..i niektóre poboczne są lepsze fabularnie niż główne, mając świadomość co mnie czeka cieszyłbym się i grał nawet 3 miesiące... Ot dobry stosunek jakości do ceny :)

Widzę że robi się nowy sport, kto szybciej ukończy grę...syndrom młodości i dzisiejszych czasów

Rozumiem że to każdego sprawa, ale żeby nad wiedźminem się zastanawiać?

Jeśli chodziłoby o mnie (proszę sobie nie dobierać do siebie) musiałbym być chyba impotentem decyzyjnym... :ohmy:

 

moze speedruny robi w Dark Souls albo Bloodborne i tak z rozpędu ... :-)

 

A moje zdanie jest takie, ze szkoda pieniedzy i czasu na zabieranie sie za gry RPG jesli chce sie grac "po łebkach". To nie ten typ gry. Jeszcze co jak co, ale Wiedźmin aż przesiąka dodatkową zawartością w zadaniach pobocznych,

omijanie ich to zwyczajna głupota. No ale ... zapłacił wiec jego pieniądze i gra jak mu sie podoba.

Edytowane przez carsonix
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troszkę przesadzasz, tak jakby twój styl rozgrywki był jedyny i najlepszy.

Spytałem tylko dlatego, że bez wątków pobocznych najzwyczajniej w świecie brakuje LVL.

 

Nie mogę czerpać przyjemności z głównego wątku ? na pewno nie czerpie go z "calakowania".

Co jest złego w takim stylu gry ? Każdą grę kończysz na 100% ?

 

Zrozum fakt że nie wszyscy chcą wszelakie tytuły przechodzić na 100% i robić wszystko co się da.

Ba, nawet większość tego nie robi. 

 

Wiedźmin przypadł mi do gustu mimo że RPG z kilometra omijam ale wątki poboczne (tak robiłem, skończyłem np. cały wątek czarownicy ) po prostu mnie nie pasują.

Rzadko która gra jest w stanie porwać mnie tak, abym chciał robić wszystko co się da(tylko GT5 na 85% i GTA wzbudziło moje zainteresowanie).

Abstrahując od faktu że na dzień dzisiejszy szkoda mi 100h na maxowanie jednego tytułu kiedy mam dużo zaległych gier i sporą aktywność z dala od konsoli :)

 

Także ja wracam do wątku głównego tak jak robię to z każdą inną grą. "calakowanie" zostawiam największym pasjonatom :)

 

Aby zamknąć dyskusję, jako winowajca wypowiem się na koniec ;)

 

Nie łowię trofików, nie calakuję też na 100% gier, chyba, że mnie coś wciągnie to robię 100% lub Platynkę... 

 

Po prostu NIE MOGĘ pojąć po co kupować grę RPG z otwartym światem i ogromem świetnych misji pobocznych, aby później się pytać "CZY MUSZĘ" je robić, czy mogę samą fabułę SIC!! ;)

 

Co nie zmienia faktu, że KAŻDY absolutnie gra jak chce... TYLKO  akurat dobór gry RPG aby grać w nią pobieżnie, ABY szybko ukończyć wątek główny, to CHYBA jakiś NOWY trend :P ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×