Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji poszukiwań ulepszonej zbroi gryfa trafiamy na nawiedzone miejsce gdzie po podświetleniu koleś kopie kilofem w ziemi

Obszedłem teren nic innego nie ma on nic nie mówi tylko kopie a miejsce mam cały czas na biało zamiast szaro

List tez przeczytałem - czegoś nie zrobiłem ze sie nie odznacza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji poszukiwań ulepszonej zbroi gryfa trafiamy na nawiedzone miejsce gdzie po podświetleniu koleś kopie kilofem w ziemi

Obszedłem teren nic innego nie ma on nic nie mówi tylko kopie a miejsce mam cały czas na biało zamiast szaro

List tez przeczytałem - czegoś nie zrobiłem ze sie nie odznacza?

 

Trzeba użyć uderzenia kinetycznego,wtedy otworzy Ci się przejście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm i to moze byc ten problem- bo otworzyłem przejście zanim go podswietlilem

 

Te wszystkie wizje to tylko taki smaczek :)

 

Ten kaganek,dostajemy przecież w misji pobocznej od Keiry Metz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest kowal gdzie mozna naprawic miecz i caly eq do 100%?i czy mozna ulepszyc przedmiot podwyzszajac jego dmg?i gdzie sa jakies fajne itemy w grze gdzie mozna znalezc

Edytowane przez tomkill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W co drugiej wiosce jest kowal lub płatnerz, który za drobną opłatą naprawia ekwipunek. Ulepszać możesz przedmioty ze szkół wiedźmińskich, ale musisz znaleźć odpowiednie schematy, masz jeszcze kamienie z ulepszeniami aka glify.

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wykonywaniu zadania Wladca Undvik rowniez mieliscie problemy? Gdy chce walczyc z gigantem laduje sie ciagle czarny ekran. Slychac dzwieki, pad wibruje i to wszystko. Restart konsoli nie pomogl.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy przy wykonywaniu zadania Wladca Undvik rowniez mieliscie problemy? Gdy chce walczyc z gigantem laduje sie ciagle czarny ekran. Slychac dzwieki, pad wibruje i to wszystko. Restart konsoli nie pomogl.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

 

A wróć do automatycznego zapisu z gry,jak to nie pomoże,to tylko manualny zostaje :)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracalem i do takiego i do takiego. Nawet wybieralem inne opcje dialogowe, zeby sprobowac czy bedzie dzialalo, ale niestety nic to nie zmienilo.

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba użyć uderzenia kinetycznego,wtedy otworzy Ci się przejście :)

Otwiera się raptem mała jaskinia ze skrzynką w środku, a znacznik na mapie dalej pozostaje na biało.

Ja mam to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, to moj pierwszy post wiec witam sie ze wszystkimi :)

Mam kilka pytan zwiazanych z wieskiem, a baboli w grze nie chce posadzic wiec zapytam tutaj..

 

1. Zlecenie Morskie Diably. Dotarlem do etapu by stworzyc pewien eliksir i go w odpowiedni sposob uzyc. Gdy mialem aktywne zadanie, miejsce gdzie to zrobic bylo podswietlone zoltym okregiem. Jako ze nie mialem skladnikow, polecialem w swiat zebrac to i owo. Pozniej zdaje sie wylaczylem gierke i jak teraz odpalam to zadanie, majac juz eliksir, quest wymaga ode mnie bym go zrobil i uzyl. Mam, uzywam - nic sie nie dzieje. Malo tego. Nie mam tego zaznaczonego na mapie,jak na poczatku zadania. Mam sobie znalezc mapke z tym zadaniem na necie, udac sie tam i tam sprobowac? Czy to jakis bug? Mial ktos moze tak? Przelaczanie miedzy zadaniami nic nie daje. 

 

2. Turniej w gwinta w Passiflorze. Jak odpadlem w pierwszej rundzie (  :laugh: ) to jedyna opcja by wbic trofke jest zachowany save sprzed turnieju? :)

 

3. Poziom trudnosci. Rozpoczalem na tym "prawie" najtrudniejszym. Ze wzgledu na zrobiona wiekszosc zadan pobocznych (chce wyczyscic wsio) oraz zlecen, na etapie fabularnym idzie mi nieco zbyt latwo. Jesli teraz zwieksze sobie poziom trudnosci na maxa to jak ukoncze gre, wpadnie trofeum za przejscie gry na najtrudniejszym poziomie czy na tym ktory wybralem na poczatku gry? Kwestia sie rozchodzi o to czy jest sens teraz zmieniac, czy poprostu wyczyscic cala gre na obecnym poziomie a pozniej przejsc ja drugi raz juz na maksymalnym poz. trudnosci. Nie ukrywam ze chcialbym z gry wyciagnac wszystko, lacznie z pucharkami.

 

4. Pucharek na wszystkie wiedzminskie zlecenia. Wyczytalem ze mozna pominac jedno w Sadzie. To bylo to Licho w Studni czy jakos tak? Bo jak tak to mam zrobione i moge sapnac sobie z ulga ;)

 

Przez caly temat jeszcze nie przebrnalem i nie wiem czy dam rade :biggrin: Jesli mam wybierac miedzy czytaniem kolejnych postow a lataniem za znakami zapytania na mapie, to wybiore to drugie ;] Pare podstron temu byla dyskusja na temat przechodzenia gry po lebkach badz wyciskac wszystko co sie da. Nie chce odgrzewac kotleta i wciagac ludzi znow w bezsensowna dyskusje. Osobiscie staram sie wyciagnac z gry ile moge, w dobie tytulow ktore przechodzi sie w 5-7h, perelka ktora wypelni zabawa spory kawal czasu zasluguje na troche wiecej :) Nie bede tutaj ocenial kto jak gra ale wiem ze gdybym gral jedynie linie fabularna.. Nie wpadlbym po uszy w historie Krwawego Barona ktora moim zdaniem byla rewelacyjna. 

Jesli zas chodzi o babki to Triss i.. Keira :) Yen tez jest wporzadku ale ostatnio mam niezly ubaw z odmawiania jej :biggrin:

 

A wlasnie! Na zakonczenie.. Jak zakoncze glowny watek, nazwijmy to "przejde gre" to moge sobie latac po swiecie i dokonczyc niedokonczone, np. pozostale zlecenia wiedzminskie? Wbicie 35lvlu itd. ? 

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Keirę:

 

to gdzie wyślemy Keirę ma znaczenie dla fabuły później? mam niby save, ale nie chce mi się testować :) wysłałem ją do Kaer Morhen, a chciała jak wiecie zrobić deala z łowcą czarownic, nie wiadomo jakby to się skończyło, jeśli ktoś wybrał tą ściekę proszę napisać, hmmm lub nie ?? :) skoro mogę się dowiedzieć np potem? pytanie jak może zaszkodzić taka informacja do tego co odkryję w grze, oraz który wybór będzie ciekawszy fabularnie? wysłanie laski w bezpieczne miejsce? czy niech rozmawia z łowcą? ciekawy też jestem czy jakbym na kolacji wybrał opcję bara-bara to też by mnie uśpiła? czy...hm, chciałem być fair do obecnej "ukoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o Keirę:

 

to gdzie wyślemy Keirę ma znaczenie dla fabuły później? mam niby save, ale nie chce mi się testować :) wysłałem ją do Kaer Morhen, a chciała jak wiecie zrobić deala z łowcą czarownic, nie wiadomo jakby to się skończyło, jeśli ktoś wybrał tą ściekę proszę napisać, hmmm lub nie ?? :) skoro mogę się dowiedzieć np potem? pytanie jak może zaszkodzić taka informacja do tego co odkryję w grze, oraz który wybór będzie ciekawszy fabularnie? wysłanie laski w bezpieczne miejsce? czy niech rozmawia z łowcą? ciekawy też jestem czy jakbym na kolacji wybrał opcję bara-bara to też by mnie uśpiła? czy...hm, chciałem być fair do obecnej "ukoc

 

Dragen :

 

Ja Ci tylko odpisze na temat wypacania Keiry bo sam to zrobilem (nie zagladalem jakie sa pucharki w wiedzminie a bylo ryzyko/szansa ze jest trofek za wypacanie wszystkich panien :biggrin: Wiec prowadzilem troche rozwiazly tryb zycia hyhy, jak na Geralta przystalo :P ) i tez sytuacja konczy sie ostrym spaniem :) Jesli zas chodzi o pytania w stylu jaki to bedzie mialo zwiazen z dalsza fabula.. Powiem Ci tak. Oszczedz sobie takich odpowiedzi :) Ja jestem na etapie w ktorym zaczynaja pieknie wychodzic konsekwencje moich czynow i naprawde polecam dzialac zgodnie z wlasnym pogladem, "odgrywaniem" swojej postaci i tym jak czujemy ze powinnismy zrobic. Nie bedzie to takie przewidywalne. I milo/niemilo Cie zaskoczy jak bedziesz tutaj gdzie ja. Osobiscie zadalbym to pytanie jak przejde calosc i nie bede przechodzil drugi raz :) Bo to w jaki sposob wplyna podjete decyzje na dalsza czesc gry jest spoilerem w spoilerze..takim przechujspoilerem :P

 

SephiroT:

Ja tu spoileruje a Ty na bezczela dowaliles koledze :P A..jesli chodzi o mnie to Keira mi nie pomoze  :whistling:

Edytowane przez Mhonar
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dragen tak, i jeżeli chcesz zdobyć pucharek za zebranie do walki wszystkich przyjaciół to dobrze zrobiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mi dowalił na bezczela?? :)  chyba że usunął posta :D bo Twój jest przed..

 

@Seph nie atakuję pucharków, bardziej mi chodziło o konsekwencje wyborów, ale taka ta gra jest że kusi sprawdzić inne wątki...wybory

 

Ale jak to słusznie zaznaczył kolega Mhonar, nie ma co robić sobie przechujspoilerów :) i grac dalej dostając to co się wybrało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dragen: Nie poruszam juz tego tematu, jak cos nie zostalo wyjasnione do konca to jest szansa ze sie jednak dobrze pobawisz :P

 

Ja nie szukam alternatywnych rozwiazan, jest opcja ze Wiedzmina przejde wiecej niz raz, wiec wszystko przede mna :) Zakonczenie mojej linii fabularnej z Keira zaskoczylo mnie i nie specjalnie mi sie podobalo, w sensie wybor jaki dokonalem..Ale to co wtedy czulem sprawilo, ze innej opcji nie moglem wybrac :D Takze, graj, podejmuj swiadome, swoje wybory..a pozniej ciesz sie badz placz, nad konsekwencjami swoich czynow :) ehh.. pogralbym w Heavy Rain'a :D Mam nadzieje ze Until Down mnie nie zawiedzie..ale to taki maly offtop zwiazany z alternatywnymi zakonczeniami i konsekwencjami podjetych decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmińska nawigacja do pobrania w GooglePlay:D

 

 

"za tysiąc metrów łowca orenów" leżę i kwiczę.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sierocincu na moczarach jest dom gdzie potrzebny jest klucz, ktoś go otworzył? jeśli tak gdzie znaleźć klucz? Ogólnie trafiło się już trochę takich drzwi ale gdzie te klucze? Albo są gdzieś ukryte albo tylko tak napisane..

U barona w piwnicy też niby potrzebny a nigdzie nie znalazłem.. To chyba nie do otwarcia drzwi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te klucze będą sprzedawane jako DLC ;)

Wysłane z mojego GT99 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko,

Karty szpiegów do gwinta i te podwajające pkt są neutralnymi?

chciałbym trofeum ogarnąć ale nie mam pewności co do tych neutralnych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdobylem ten pucharek karta Ciri :) Wystawilem ja w pierwszej rundzie a gosc spasowal i wpadlo trofeum :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Neutralne to te bez paska, które można przypisać do kazdej talii, np. geralt, ciri, vesemir itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ugh, mam ochotę udusić osobę, która wymyśliła trofika z 50 headshotami. Hitboxy są totalnie skopane, zdarza mi się, że wyczyszczę cały obóz w Diablim Dole i wpadnie tylko jedna głowa. Pooglądałam trochę filmików na YT i trzeba celować mniej więcej w czubek głowy, ale i tak nie ma pewności, że zaliczy. Na pewno spowalnianie czasu podczas celowania w umiejętnościach się przydaje. Macie jeszcze jakieś rady? Axii wydaje mi się, że bardziej przeszkadza niż pomaga...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglby mi ktos napisac jak dojsc do tego wilkolaka w Novigradzie? Trzeba gdzies rozwalic sciane, ale chodze, szukam i nic

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×