Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

No ja się wstrzymałem z kupnem gry aż do grudnia i nie żałuję :)

GRA jest wyśmienita! Mam nabite... cholera wie ile godzin, ale będzie tego już sporo i czeka mnie jeszcze jedno przejście :)

 

Gdzieś wyczytałem info o NG+... i coś mnie zastanawia.

Powiedzmy, że przy EndGame mam 35 poziom i mój najlepszy miecz ma wymagania 30.

Czy faktycznie na NG+ wymagania na używanie tego miecza wzrosną, powiedzmy up do 50lvl?

Czy nadal od początku nowej gry mogę jednak używać ekwipunku, który miałem na koniec pierwszego przejścia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy faktycznie na NG+ wymagania na używanie tego miecza wzrosną, powiedzmy up do 50lvl?

 

I tak i nie. Obecny miecz zachowasz, ale będziesz mógł zdobyć taki sam tylko z levelem o 30 wyższym. Jest tak z każdym elementem zbroi oraz z każdym mieczem.

 

 

Czy nadal od początku nowej gry mogę jednak używać ekwipunku, który miałem na koniec pierwszego przejścia?

 

Możesz, ale z czasem ten ekwipunek będzie za słaby i będziesz musiał zdobyć nowy.

Edytowane przez AdekO_o
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę na najtrudniejszym poziomie. Co tu dużo mówić. Majstersztyk! Mocne 10/10

Zostały mi trofiki do zrobienia: zabicie 20 typów za pomocą Aksji, 40 headshotów z kuszy i te nieszczęsne zlecenie na skellige.

Najlepsze wyjście to chyba wybranie NG+ i speedrun na Skellige. Jak uważacie?

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj skończyłem grę na najtrudniejszym poziomie. Co tu dużo mówić. Majstersztyk! Mocne 10/10

Zostały mi trofiki do zrobienia: zabicie 20 typów za pomocą Aksji, 40 headshotów z kuszy i te nieszczęsne zlecenie na skellige.

Najlepsze wyjście to chyba wybranie NG+ i speedrun na Skellige. Jak uważacie?

Dwa pierwsze trofki na luzie zrobisz w Diablim Dole.

Po wybiciu wszystkich szybka podróż do Wyzimy i spowrotem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plan był właśnie taki, że po ukończeniu gry zostaną mi dwa trofea które w tym diablim dole zrobię. Niestety dołączył 3eci z tym zleceniem na Skellige przez który może zacząć nowa grę i zrobić speedrun.

Półtorej godziny speedrun i jest trofeum ze skellige. Teraz tylko Aksji i heady z kuszy i jest platyna ;-)

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... wszystkie karty dziś rano wpadły :)

To chyba najgorsze za mną, jeśli chodzi o platynę :)

Zrobiłem fajną checklistę w PDF, z której korzystałem i w 100% pomogła :)

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUR0NscmdzTjFxRGM/view?usp=sharing

Co prawda nie przejmuję się osiągnięciami tym razem, ale świetna robota i szacun się należy. Super. :thumbsup:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w pracy i jeszcze jedną rzecz na szybko skubnąłem...

Mapy z zaznaczonymi koalami, sklepikarzami itp.

Mapy z eurogamer.pl

 

Bardzo przejrzyste i wygodne :)

Lepiej mieć na dysku, niż szukać pomocy gdzieś w necie, polecam.

 

Biały Sad

1409rw9.jpg



Velen

2njijwi.jpg



Novigrad

317h05d.jpg



Oxenfurt i okolice

2ivlf75.jpg



Skellige

wi2a01.jpg

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko.:)

Jestem w misji pobocznej skrzekacz niestety nie mogę sobie z nim poradzić. .W jaki sposób mogę porzucić ta misję i wrócić do wątku głównego? Bo caly czas pod mapka jest info odnośnie skrzekacz i ba mapce również. ..chyba ze się nie da?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tapnij dotykowe Menu i zakładka zadania. Wybierz takie bliższe Twojemu poziomowi i jazda ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyżnby pierwszy bug mi się trafił?

Jak grałem po premierze na pierwszych patchach mogłem bez problemu zrobić questa z odczarowaniem figurek przez Triss, a teraz odpala się niby quest, ale nic się nie dzieje :/

No nic, może w dalszej części po Kaer Morhen się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten quest odpalił się nieco po kaer morhen i skończyłem to bez problemu. Od początku gram na najnowszej wersji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi ten quest odpalił się nieco po kaer morhen i skończyłem to bez problemu. Od początku gram na najnowszej wersji :)

Mam nadzieję, że tak będzie, dzięki.

Niby króciutki quest, ale nie lubię mieć nie dokończonych :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm czyżnby pierwszy bug mi się trafił?

Jak grałem po premierze na pierwszych patchach mogłem bez problemu zrobić questa z odczarowaniem figurek przez Triss, a teraz odpala się niby quest, ale nic się nie dzieje :/

No nic, może w dalszej części po Kaer Morhen się uda.

To nie jest tak, że nie można wykonać tej misji przez jakiś czas, bo na mapce nie ma Triss? ;) ona gdzieś wybywa na jakiś czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, ale nie o to chodzi.

Wcześniej jak grałem można było wykonać tego questa przed jej wyjazdem.

Teraz odpaliła mi się niby misja, ale skrypt w grze już nie. Geralt nagle zostawał sam i tyle, żadnego znacznika na mapie, a w menu pokazanie figurki Triss było odznaczone jako wykonane.

Nie ma co rozwijać tego dalej w tej chwili. Załadowałem save, zrobiłem już dla niej misję "Kwestia życia i śmierci", a akcja z figurkami pewnie będzie znów dostępna po Kaer Morhen.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się quest z kowalem w Novigradzie wykrzaczył.

"Miecze i pierogi".

Skrypt się nie ładował i już panika, że nie będę miał mistrza kowalstwa.

Ale.... kilka razy medytacja przy żółtym znaczniku misji - gdzie skrypt miał się uruchomić.

To pomogło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, kiedy/na ktorym levelu zaczynac poszukiwania jakiegos rynsztunku, lepszych zbroi? Chcialem gryfa ale jak w zupelnych ciemnosciach wyskoczyl na mnie Leszy na 20(ja na 9) to sie za,mna kurzylo :D

Swoja droga Panie i Panowie, ta gra jest nieziemska, gram od 4 dni i jest coraz lepiej :O questy, walka, cos wspanialego..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, kiedy/na ktorym levelu zaczynac poszukiwania jakiegos rynsztunku, lepszych zbroi? Chcialem gryfa ale jak w zupelnych ciemnosciach wyskoczyl na mnie Leszy na 20(ja na 9) to sie za,mna kurzylo :biggrin:

Swoja droga Panie i Panowie, ta gra jest nieziemska, gram od 4 dni i jest coraz lepiej :ohmy: questy, walka, cos wspanialego..

 

Podstawowy rynsztunek Gryfa jest bodajże od 8 poziomu więc już możesz szukać. Leszego z lasu na wschód od Oxenfurtu (bo zapewne o nim mówisz) nie tykaj raczej dopóki nie będziesz ok 17-18. Nie jest specjalnie trudny ale trzeba mieć mu czym przyp.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, ten leszy pojawil sie wlasnie w tej jaskini gdzie byly upiory, ekkima, jak pokonalem wszystkich to wylazl Leszy, przypadek? Zadanie faktycznie jest na 8 czy tam 11 z poszukiwaniem.

To byla grota smokobojcy.

Edytowane przez Davey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tam ten Leszy śpi i można przejść koło niego jak się nie podpali tych trujących gazów. Na końcu jest chyba właśnie rynsztunek gryfa ale nie wiem którego poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze rynsztunek gryfa szału nie robi, znajdziesz na własną rękę bardzo szybko o wiele ciekawsze bronie/zbroje.

 

Czy w grze istnieje jakaś kusza zadająca sensowne obrażenia? Może ta z DLC?

 

ekhm....

zl2kcp.jpg

 

kocham nie być w pracy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

adick007 rynsztunek gryfa robi robotę i bardzo ułatwia grę, jeśli używa się znaków.

 

Kusze są słabe i lepszych nie będzie bo to Wiedźmin a nie zwykły RPG :D Gra jest nastawiona na walkę w zwarciu, ale kusze musiały się pojawić by dać większe możliwości twórcą. Ich zadanie to strącanie latających potworów oraz zabijanie potworów pod wodą i nie masz co liczyć na to, że w późniejszym etapie gry pojawią się kusze, którymi da się walczyć na dystans

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem pisać to samo - set Gryfa może pięknie nie wygląda, ale po wykupieniu do niego perka można siać spustoszenie znakami i magia szybko się odnawia.

Ja gram cały czas w ten sposób, że latam w secie Gryfa, a punkty ładuję głównie w szermierkę.

Dobre połączenie z tego wychodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tym etapie gry rynsztunek daje rade, udalo mi sie wbiec do tej groty i uciec Leszemu, jak go raz obudzilem to juz czekal:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Davey, jeśli mówisz o tej grocie smokobójcy, to tam jest ekimma (rodzaj wampira), a nie leszy ;) Leszego spotkasz na wyższym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×