Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslac Ci screena? Po pokonaniu Ekkimy pojawil sie Leszy, stal w rogu caly czas :) na serio, tez sie zdziwilem, teraz jak tam wrocilem to zrobilem sprinta do skrzyni bo juz na mnie czekal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nigdy nie miałam  :blink: mega ciekawe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy od wszystkich sprzedawców i kowali można wygrać kartę? Do tej pory po pierwszej wygranej dostawałem od wszystkich jedną kartę a w Fayrlund na Skellige ani sprzedawca ani kowal nic nie daje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

drk2 możliwości są dwie. Po pierwsze może zdobyłeś już wszystkie karty losowe, które są do wygrania od kowali i kupców. Graczy, od których można wygrać takie karty jest więcej niż kart losowych. Druga opcja jest taka, że to niegroźny bug. Jak grałem w Wiedźmina to też w pewnej wiosce na Skellige nie dostawałem losowych kart za zwycięstwo a jak znalazłem kolejnego chętnego do gry to już bez problemów dał mi kartę. Niestety nie pamiętam nazwy wioski, ale nie masz się czym przejmować bo jak pisałem wcześniej NPC od których możesz wygrać losowe kart jest więcej niż kart. Graj dalej i wszystko będzie dobrze. Dla pewności możesz sobie porównać z jakimś poradnikiem jakie losowe karty już masz a jakich nie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robię te ostatnie trofeum z headami z kuszy i już widzę, że to będzie straszliwa katorga.

Edit: tyle straszenia w internecie a trofeum raz dwa wpadło ;-) platyna jest więc mój mały staje się większy :3

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic takiego nigdy nie miałam :blink: mega ciekawe

post-44723-14522870354329_thumb.jpg

Nie moge ustawic zeby mi ps4 wykrylo telefon jako pendrive ale zrobilem zdjecie screena haha Leszy dalej tam siedzi :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff... wszystkie karty dziś rano wpadły :)

To chyba najgorsze za mną, jeśli chodzi o platynę :)

Zrobiłem fajną checklistę w PDF, z której korzystałem i w 100% pomogła :)

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUR0NscmdzTjFxRGM/view?usp=sharing

nie mogleś zaczac grac przdemna ? :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z kartami jest bardzo fajna aplikacja na androida o nazwie Drwent :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczynam z żoną seans jakiegoś romantyka....

Mam dwóch chłopców (5 i 7 lat).

Młodszy: tato będziesz dzisiaj grać w wiedźmina?

Ja: taaa, w nocy

Starszy: a jak mama zaśnie, a my nie będziemy spać to możemy przyjść do ciebie pooglądać?

:-)

300 gier na PSP im nie wystarcza...

Kinekty się kurzą.

Ale wieśka uwielbiają :-)

Edytowane przez adick007
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mojej żonie, jakbym zapodał romantyka, to by uciekła i popatrzyła jak na debila :biggrin:

Za to co wieczór sama rzuca hasło: "włączaj Wieśka" :P

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi już po głowie NG+ i dręczy mnie jedna sprawa.

Właśnie zdobyłem wszystkie schematy ekwipunku kota.

Mistrzowskiego jeszcze nie robię bo jest od 34 lvl.

Czy na NG+ będę mógł z powodzeniem z tego korzystać?

Broń na 34 lvl pewnie szybko na NG+ stanie się bezużyteczna... Czy w nowej grze ponownie będę miał możliwość zrobienia ekwipunku kota pod NG+?

Jak to działa? Zdobędę ponownie z wyższym poziomem tego ekwipunku?

Jeśli tak to działa, to może mi ktoś rozpisać wymagane poziomy do poszczególnych mieczów cechu kota na NG+?

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W NG+ bedziesz mial mozliwosc zebrania nowego rynsztunku pod NG+. Dziala to na takiej zasadzie. Jesli w podstawowej wersji dany schemat byl na 7 poziomie to w NG+ bedzie na 37. Trzeba dodac po prostu 30 leveli. Podobnie jest z zadaniami itp

Wysłane z mojej Nokii 3310i przy użyciu Tapatalka ☎

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,panowie mam problem. Otóż kupiłem wiedźmina ponownie,tym razem w wersji cyfrowej i nie mam pojęcia czemu nie działają mi sejvy z wersji płytowej. Ktoś wie jak temu zaradzić? na sejvach mam patch 1.05

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo cyfrówka a gra na płycie, to różne wersje gry - sejwy nie będą działać między nimi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam bym nigdy nie pomyslal ze save z cyfrowki a wersji z plyty moga byc rozne.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zbliża się koniec beta testów :) W końcu może kupię :P

 

Witcher 3 Enhanced Edition już niebawem w sklepach ;)

 

http://kotaku.com/witcher-3-enhanced-edition-pops-up-on-european-retailer-1752100155?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Twitter&utm_source=Kotaku_Twitter&utm_medium=Socialflow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, zbliża się koniec beta testów :) W końcu może kupię :P

 

Czyli dopiero się zacznie wypytywanie o pierdoły, jak grać, gdzie są karty takie a takie, gdzie znajdę serce Nekkera? Itp. itd.. :P

 

 

 

żarcik :biggrin:

Kupisz, odpalisz i przepadniesz :)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bujda, już Redzi zdementowali.

 

Kto jeszcze nie grał w Wieśka, ten trąba  :whistling:

;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświadczenie Redów, że nie będzie edycji rozszerzonej to chyba jeszcze większy wałek niż ten od Rockstara o tym, że nie będzie GTA V na nową generację ;) Ja wciąż nie grałem w Wiedźmina i z przyjemnością przytulę taki zestawik :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto kupować, to szczerze nie wiem w czym problem, brać, brać i jeszcze raz brać. Jedyny problem jaki można napotkać, związany z grą, to brak czasu dla rodziny i znajomych, bo to istny pożeracz czasu, na zasadzie, jeszcze jedno zlecenie, jeszcze jedna misja :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo cyfrówka a gra na płycie, to różne wersje gry - sejwy nie będą działać między nimi...

A czy to czasem nie przez to, że sejwy są na starym patchu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że jest to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem. Jeśli ktoś się zastanawia, czy warto kupować, to szczerze nie wiem w czym problem, brać, brać i jeszcze raz brać. Jedyny problem jaki można napotkać, związany z grą, to brak czasu dla rodziny i znajomych, bo to istny pożeracz czasu, na zasadzie, jeszcze jedno zlecenie, jeszcze jedna misja :)

Siadasz do jednego zadania na 5 minut, a ono rozrasta się do 45 minut :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w żadnej innej grze zadania poboczne nie dawały mi tyle frajdy.

Do tego stopnia, że przez nie już sobie tak level wywindowałem, że na głównej fabule przeciwników mam na 4 hity, ale nie przejmuję się tym ;-)

No i na szczęście już wszystkie karty gwinta zdobyłem, bo potrafiłem się na partyjkach zatracić na długie godziny :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w żadnej innej grze zadania poboczne nie dawały mi tyle frajdy.

Do tego stopnia, że przez nie już sobie tak level wywindowałem, że na głównej fabule przeciwników mam na 4 hity, ale nie przejmuję się tym ;-)

No i na szczęście już wszystkie karty gwinta zdobyłem, bo potrafiłem się na partyjkach zatracić na długie godziny :-)

Tutaj poboczne potrafią fabułą, całą otoczką i klimatem zabić niejedne główne zadania w innych grach :)

Ja w Gwinta tez od zawsze wsiąkam, ciekawe czy wypuszczą całą talię prawdziwych kart?

Kupiłbym sobie.

 

Gram niby drugi raz, a cały czas przytrafia mi się coś, czego nie widziałem lub nie słyszałem.

I nie piszę tylko o tym, że zadania staram się teraz inaczej kończyć, ale o takich smaczkach jak rozmowy npc-ów itp.

Wczoraj np. podsłuchałem rozmowę żywcem wyjętą z "Samych Swoich" :D

No a zadania jak poprowadzimy inaczej, to też często otwierają zupełnie nowe ścieżki, a nawet w niektórych przypadkach lokacje.

Serio chylę czoła przed twórcami tej gry.

 

Tak sobie myślę, czy Redzi nie narobili sobie biedy, bo oczekiwania względem Cyberpunka będą mega wyśrubowane :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×