Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

TheWitcher.com/extras

Tu są instrukcje ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam papierową i jestem rad z tego powodu ;) pisze tylko, ze jak komuś bardzo zależy to można dostać to za co się zapłaciło :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio potrzebna Wam instrukcja, która z tego co czytałem jest niezbyt dokładana?

Przecież graliście w grę i znacie zasady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serio potrzebna Wam instrukcja, która z tego co czytałem jest niezbyt dokładana?

Przecież graliście w grę i znacie zasady.

dawno temu grałem w drewno roku i już nie pamiętam tego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie co do ilosci gry, ktora mi pozostala:

Odczarowalem Ume, mam zebrac towarzyszy a dopiero 25lvl. Sadze, ze jeszcze sporo skoro to zadanie jest zalecane na 22 poziomie, ale sam nie wiem, chce troche porobic zadan pobocznych a level skacze w gore co drugie/trzecie zadanie.

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestes tak w lekko ponad 3/4. Lvle skacza jak szalone pod konic gry.

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Gdzie znajduje sie karta Foltesta, tj. ta najwyzsza. Niby na polnoc od wsi Alness, jest tam jakis kupiec, ale nie moge z nim zagrac ani nie moge kupic od niego zadnej karty.

 

Tylko nie mowcie, ze ominalem te karte w zadaniu Ciri, bo mnie chyba trafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy wydawca planuje wydać jeszcze jakoś pozostałe talie które były dostępne tylko dla kolekcjonerów x'a..nawet wydanie samej gry karcianej jest dobrym pomysłem, o oddzielnej grze online nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Gdzie znajduje sie karta Foltesta, tj. ta najwyzsza. Niby na polnoc od wsi Alness, jest tam jakis kupiec, ale nie moge z nim zagrac ani nie moge kupic od niego zadnej karty.

 

Tylko nie mowcie, ze ominalem te karte w zadaniu Ciri, bo mnie chyba trafi.

Tych ostatnich kart dowódców nie trzeba do trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tych ostatnich kart dowódców nie trzeba do trofeum.

Dokładnie!

Też się shizowałem i faktycznie ich nie potrzeba.

 

Tu masz moją checklistę kart, która sprawdza się w 100%

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUR0NscmdzTjFxRGM/view?usp=sharing

 

A tu checklista zleceń wiedźmińskich ;)

https://drive.google.com/file/d/0BwFaIXnmTztUcUprX09EeEU0bkE/view?usp=sharing

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zlecenia w 100% wykonane, wpadl trofik.

 

Co do kart to nadal nie ma 100%. Questy karciane wygralem wszystkie. Bede musial przejrzec liste, co pominalem. Kupcy juz nie wydaja kart po wygranej tylko przedmioty. Czyli musialem cos pominac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie tak, że nagle wszyscy kupcy nie będą wydawać kart.

Od jednego kupca/kowala wygrywasz jedną sztukę.

Ale od kolejnego, z którym jeszcze nie grałeś nadal wygrasz kartę.

 

Sprawdź na spokojnie listę. Może gdzieś nie kupiłeś jakiś kart. Wiele jest w kilku sztukach i można się pogubić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z kimś jeszcze nie grałeś, to dostajesz kartę, jak już grałeś to tylko kasę i jakieś pierdoły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, dzięki za informację Panowie.


No kilka kart mi brakowalo, wiekszosc zdobylem, jesli podane byly lokacje. Schody pojawiaja sie, gdy trzeba wygrac jedna z kart u kupca. Brakuje mi np. karty bazyliszka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu dawał apke na androida która jest bardzo pomocna. Też brakowało mi kilku kart, sprzedzawcy/kowale już nie dawali za wygraną nic i nie miałem pojęcia co mi brakuje i gdzie tego szukać. Z tą apką szybko namierzyłem brakujące karty, jest w niej opisane gdzie dokładnie każdą karte zdobyć, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bazyliszek = kuroliszek

Też panikowalem, bo mi brakowało, a okazało się, że nie miałem kupionych kart od uwolnionego kupca ze wsi Glińsk. Tzn kupiłem raz, ale musiałem gdzieś zginąć bez zapisu. Porownywalem karty i doszedłem w końcu :)

Edytowane przez Bochen™
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ta sama karta? O jacie xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, to ta sama karta. Po którejś łatce chyba nazwy się zmieniły lub to kwestia tłumaczeń z list angielskich sam nie wiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu calutkiej podstawki zabrałem się za dodatek i to jest top 2 najlepszych DLC, w jakie grałem. Tak powinna wyglądać eksploracja w podstawce - za każdym miejscem stoi historia, wszędzie jest coś do przeczytania - jakieś rozkazy, dziennik, zapiski. Dialogi nadal tak samo genialne i naturalne, a weselna atmosfera tak gęsta, że aż łapię się za głowę. Nowe lokacje w Velen wyglądają rewelacyjnie. Trupia Knieja, strażnica z "Redańskimi Siłami Powietrznymi", kościół we wsi Borowitz (i jego historia) i wiele innych...

 

No ale walka - walka w dodatku to jest w ogóle ponad wszystkim. W podstawce na poziomie Krew, Pot i Łzy grałem "z zamkniętymi oczami" i żałowałem, że nie zacząłem od razu na najwyższym, bo za to jest jedno jedyne trofeum, którego potrzebuję do platyny, a tak już bym miał. A tutaj jest czasami naprawdę ciężko - ale najlepsze jest nie to, że jest po prostu ciężko, ale to, że jest zawsze uczciwie. AI nowych przeciwników jest wymagające. Gram na znaki i Igni jest moim głównym narzędziem zagłady, a te przeklęte pająki idealnie spieprzają jak tylko chcę trzasnąć znakiem! Gonię za nimi jak potłuczony, a one Geralta łapią w sieć i dopiero podlatują wszystkie na raz, żeby mnie zagryźć. Te większe wersje skaczą z daleka na mnie i od razu zwiewają, czekając na odpowiednią okazję. Kilka razy już miałem tak, że po prostu stałem z podtrzymywaną tarczą Quen i myślałem co robić, czułem się kompletnie przyszpilony.

 

Za projekt bossów kolejna wielka pochwała. Każdy dotychczasowy boss mnie wk****** na swój sposób, świetnie potrafili kontrować moje podstawowe patenty na rozprawianie się z wrogami. Timing był zawsze kluczem to pokonania każdego z nich i mimo ich wrednych sztuczek nigdy nie czułem się oszukany przez system. Jest ciężko, ale sprawiedliwie.

 

A to wszystko za 42 złote. Jak to jest, że za durnowate dodatki od zachodnich wydawców na godzinę (często nudnej) gry płaci się 20+ złotych, a tutaj za dwa razy tyle mam dziesięć razy tyle świetnej zabawy? Chciałbym, aby to był dobry krok w kierunku powrotu do starych metod - mniej pierdółkowatego płatnego badziewia i więcej droższych, ale za to  rozbudowanych rozszerzeń.

 

A na koniec tekst jednego z listów, który zrzucił mnie z fotela :swoon2:

8J17uNN.png

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie ruszyłem dodatku, najpierw chcę skończyć ponownie podstawkę, a czasu ostatnio brak.

Jednak takie posty jak Twój potęgują chęć zagrania :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po ograniu calutkiej podstawki zabrałem się za dodatek i to jest top 2 najlepszych DLC, w jakie grałem. 

 

 

Pełna zgoda. I powiem więcej - fabuła z "Serca z Kamienia" jest moim zdaniem lepsza niż w podstawce. Może dlatego, że dotyczy głównie spraw przyziemnych, kształtuje bliższe i lokalne otoczenie, a samych intryg politycznych jest tu mniej.  Taki odpoczynek od rozmachu fabularnego rodem z "Gry o tron" jest doprawdy odprężające.

 

 

A na koniec tekst jednego z listów, który zrzucił mnie z fotela :swoon2:

 

 

To ja polecam odkryć tajemnice Przeklętej Kaplicy właśnie na podstawie notatek (jest to chyba zadanie w zakładce poszukiwane, ale mogę się mylić). Mówię wam, Hitchock z swoją "Psychozą" się chowie (; 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inne studia, takie jak UBI, EA, Acti krzyknęłyby sobie za ten dodatek pewnie  +100zł, bo szczerze mówiąc tyle jest on wart. Ja, wydając w dniu premiery 30zł (dzień później w sklepie uplaya był błąd za 10zł) spędziłem ponad 20h w tym dodatku i z niecierpliwością czekam na kolejny. Serce z Kamienia jest trochę trudniejsze od podstawki, ale to na plus. No i humor (nawet chyba lepszy niż w podstawce), sporo razy parsknąłem śmiechem podczas grania z tekstów, które tam padały. Mogliby wydawać tak co pól roku jakąś historię, nie obraziłbym się :biggrin:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiales chyba zaglądać pod każdy kamień. Nie krzyknęli by, i nie robią wcale gorszych dodatków, np dead kings.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musiales chyba zaglądać pod każdy kamień. Nie krzyknęli by, i nie robią wcale gorszych dodatków, np dead kings.

 

Nope. Chociaż lubiłem się przespacerować i pooglądać widoczki.

Nigdzie nie napisałem, że konkurencja robi gorsze dodatki. Głównie chodzi mi o stosunek ceny do czasu\funu z gry w dodatku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×