Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki, ploteczki o dodatku Krew i Wino

 

 

  • Minimalny poziom dla dodatku Krew i Wino to 40. Historię z DLC będziemy mogli rozpocząć przed lub po ukończeniu głównego wątku z podstawki;
  • Pewną rolę w całej historii odegra Bractwo Wilków;
  • Dodatek Krew i Wino do Wiedźmina 3 zaoferuje trzy różne zakończenia. Jedno z nich ma być sekretne, które zobaczymy jedynie po dokonaniu odpowiedniego wyboru w głównym wątku;
  • Geralt będzie mógł wyposażyć się w Miecz z Kości, który ma być powiązany ze wspomnianym Bractwem Wilków;
  • W grze pojawi się nowy NPC, który będzie zmieniał kolor zbroi. W każdym dużym regionie (Novigrad/Skellige/Toussaint) napotkamy jedną taką postać;
  • Dodatek Krew i Wino zaoferuje 4 nowe umiejętności dla Walki/Alchemii/Znaków, 12 ogólnych zdolności, 3 sloty na umiejętności oraz dodatkowy slot na mutagen;
  • Nowe zbroje + możliwość ulepszania zestawów;
  • DLC przywita nas ogromną mapą, która wciąż rośnie. Obecnie stworzono teren, zajmujący około 75 procent obszarów Novigrad/Velen. Ostatecznie mapa ma być jeszcze większa!;
  • Nowe animacje walki oraz ruchów;
  • Duże zmiany w balansie walki/rozgrywki/poziomu trudności. Z każdymi kolejnymi aktami gra będzie trudniejsza;
  • Dostaniemy Heliotrop Sign, lecz ma on mieć inne znaczenie niż w Wiedźminie 2.
  • Dodatek Krew i Wino zaoferuje spektakularne starcia z bossami, podobnie jak w poprzednim DLC – Serca z Kamienia. Końcowy boss ma się wyróżniać – to ponoć najtrudniejsze starcie w historii serii;
  • Nowy teren Toussaint ma nas zadziwić bardzo złożonym systemem oświetlenia i innymi bajerami graficznymi, które wyglądają o wiele lepiej niż pozostałe regiony (te pozostaną na obecnym poziomie, bez ulepszeń);
  • CD Projekt RED pracuje ponoć nad trybem FPP!;
  • Dojdą nowe ustawienia kamery;
  • Dostaniemy nowe karty i umiejętności w Gwincie;
  • Pod koniec maja mamy zobaczyć nowe fragmenty rozgrywki z DLC Krew i Wino. Premiera dodatku została ustalona na początek czerwca.

ź. planetagracza.pl

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies porandiki jak znalezc wszytskie karty do Gwinta? Najlepiej na YouTube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz na YouTube "jak znaleźć wszystkie karty do Gwinta" ...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpisz na YouTube "jak znaleźć wszystkie karty do Gwinta" ...

wpisywalem i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
bddddbf6050e9b0b5222e3fb1a8fcceb.jpg
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszukaj moje posty.

Mam listę pdf wszystkich, dzięki której wszystkie zdobyłem.

Rano wrzucę tu ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij aplikacje drwent na smartfona. Tam masz spis wszystkich kart + ich lokalizację o ile dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa jakies porandiki jak znalezc wszytskie karty do Gwinta? Najlepiej na YouTube.

 

http://gwint.weebly.com/lokacje.html

 

to jest chyba najlepszy poradnik jeśli chcesz zdobyć wszystkie karty przechodząc normalnie fabułę. Nie da się żadnej pominąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CD Projekt RED pracuje ponoć nad trybem FPP!;

 

 

No bez jaj. Ostatniego co mi trzeba w Wiedźminie 3 to trybu FPP. To w ogóle nie pasuje do gry. Mam nadzieje, że to tylko durna plotka. 

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

CD Projekt RED pracuje ponoć nad trybem FPP!

 

"ponoć" i "chyba"... moje ulubione znienawidzone wyrazy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyczylem dzisiaj od kumpla i chcialem zaczac grac od dzisiaj ale sciaga sie mozolnie aktualizacja 18gb. Czy moge zaczac grac w trakcie pobierania aktualizacji ? Tzn wiem ze moge ale czy nie bedzie z tego powodu zadmych potem komplikacji ? Czy lepiej poczekac az sie sciagnie ? No idzie jak krew z nosa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozyczylem dzisiaj od kumpla i chcialem zaczac grac od dzisiaj ale sciaga sie mozolnie aktualizacja 18gb. Czy moge zaczac grac w trakcie pobierania aktualizacji ? Tzn wiem ze moge ale czy nie bedzie z tego powodu zadmych potem komplikacji ? Czy lepiej poczekac az sie sciagnie ? No idzie jak krew z nosa...

 

 

Śmiało możesz grać :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gwint.weebly.com/lokacje.html

 

to jest chyba najlepszy poradnik jeśli chcesz zdobyć wszystkie karty przechodząc normalnie fabułę. Nie da się żadnej pominąć.

Dokładnie, lepszego poradnika nie ma :) Także z niego korzystałem i trofik wpadł:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak pozyczal mi Wieśka to powiedzial zebym przed pierwszym uruchomieniem gry pozegnal sie z żoną... czy to az tak wciaga ?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja potrafiłem do tej gry siąść o 14 i skończyć następnego dnia, jak już się jasno robiło, więc chyba aż tak wciąga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak pozyczal mi Wieśka to powiedzial zebym przed pierwszym uruchomieniem gry pozegnal sie z żoną... czy to az tak wciaga ? :biggrin:

 

Pożegnaj się nie tylko z żoną, ale i z całą cywilizacją. Zapuścisz brodę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega jak pozyczal mi Wieśka to powiedzial zebym przed pierwszym uruchomieniem gry pozegnal sie z żoną... czy to az tak wciaga ? :biggrin:

Niech zmieni żonę, ja tak zrobiłem i z obecną razem chłoniemy tę grę. Wręcz Żona często naciska "włącz Wieśka" ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech zmieni żonę, ja tak zrobiłem i z obecną razem chłoniemy tę grę. Wręcz Żona często naciska "włącz Wieśka" ;)

Że ja na to głupi nie wpadłem...dzięki !:D

Ostatnio bylem u kumpla a jego zona do mnie "co Ty w wiedzmina jeszcze nie grales??" Lekko sie zdziwilem a sie okazalo ze tez razem przechodzili. Moze moja da sie namowic na romantyczny wieczor z Wieslawem :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam glupie pytanie ale wole sie upewnic: aktualnie gram na grze od kumpla ale nie wiem jak dlugo bede ja mial. Czy jesli zakupie swoj egzemplarz to bede mogl grac na tych samych save'ach ? I jeszcze jedno pytanie, przy zapisie gry wyskoczyl komunijat ze ten zapis gry nie bedzie kompatybilny z inna wersja gry. Co to oznacza ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×