Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Mówią uczciwie, z odpowiednim wyprzedzeniem, mają poważne podejście do graczy (a nie twierdzą, że wszystko jest cacy, a na miesiąc przed premierą mówią, że jednak potrzeba pół roku na dokończenie gry) - nie widzę problemu w tej obsuwie.

Edytowane przez Rave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mówią uczciwie, z odpowiednim wyprzedzeniem, mają poważne podejście do graczy (a nie twierdzą, że wszystko jest cacy, a na miesiąc przed premierą mówią, że jednak potrzeba pół roku na dokończenie gry) - nie widzę problemu w tej obsuwie.

 

O Ubisofcie też się tak ćwierkało, jak uzasadniali przełożenie WD koniecznością podwyższenia jakości tytułu. CDP to nie Ubi, ale fakt jestem faktem. Mnie to boli, bo W3 był moim absolutnym numerem 1 w tym roku i powodem dla którego kupiłem PS4. Zakładałem, że wytrzymam do jesieni na cross-genach, a tu taki fail. No cóż, trzeba trzymać kciuki. Jeśli w lutym 2015 r. wszystkim nam szczęki opadną z wrażenia, gracze zapomną zupełnie o opóźnieniu premiery.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tej obsuwy, bo zapowiada się na to że jedyny next genowy tytuł, w tym roku, jaki mnie interesuje to nowy Batman(bo ani w Division, ani w Destiny, ani w The Order w 2014 nie wierzę) ale nie powiem żebym się tego nie spodziewał. Inna sprawa że koniec końców o stokroć wolę poczekać i rok dłużej i dostać dopracowaną produkcję. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to oznacza że PS4 w tym roku nie kupię, ale jakoś nie płaczę bo ps3 i tak ma niesamowity lineup tytułów na ten rok .

Ale niesmak pozostaje, nie tyle chodzi mi o samego wieśka co o całą tą "nową generację" i o to jak ludzi w konia robią z grami .

Jak bym kupił ps4 na premierę to czuł bym się oszukany, patrząc na to jakie "hity" dostaliśmy i jak większość gier zalicza obsuwy, a pewnie nagle na gwiazdkę będzie 10 premier tytułów AAA .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdą generacją jest to samo przecież. Nawet na ps2 trzeba było dłuugo czekać na porządnego jrpga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę poczekać do 2015r. Byle gra była tak długa jak jedynka, bo moim największym zarzutem wobec Zabójców królów była dlugość rozgrywki, skandalicznie wręcz krótka. Pozatym Nvidia musi w kóncu wyprodukować kartę graficzną, która tą grę pociąganie na przyzwoitym poziomie :biggrin: Mam nadzieję, że RED'zi dobrze ten czas wykorzystają bo oczekiwania są ogromne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jesli to prawda to moze dlatego premiera zostala przelozona. Teraz zajmuja sie odpowiednia optymalizacja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pclab.pl/news57289.html

Wersja na PS4 wygląda ponoć jak ta na PC na minimalnych ustawieniach. Plotki, ploteczki, ale dla czekających na tę grę nawet taki news będzie ciekawy.

Tak, a wersja na pc chodzi w 30fps na karcie za 3tys, dawno nie czytałem takich głupot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, że ktoś piszący taki news mógł urazić ego fanbojów na różnych serwisach.

 

Po pierwsze nie 3000zł. Po drugie nie 30fps. Niekoniecznie musisz zaokrąglać na korzyść swojego zdania. Ja kojarzę, że ta karta kosztuje około 2500zł oraz potrafi wyciągnąć według tego tekstu do 45fps (po wyłączeniu wygładzania do 60fps) w Wiedźminie 3.

 

Jeśli obecnie ponad roczna gra (w 2015 dwuletnia) Crysis 3 na takiej karcie pozwala na płynność rzędu 43-60fps (według benchmark), to nie widzę powodu aby taki Wiedźmin 3 pozwalał na przykładowe 35fps.

 

Tak jak napisałem. Plotki, ploteczki. Ja nie zdziwię się jeśli ta gra będzie pozwalała na taką płynność przy takiej karcie. Graficznie gra ta pokazuje nowe standardy.

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wcale się nie zdziwię jeśli W3 na ultra, z włączonym ubersamplingiem okaże się wymagającym tytułem nawet dla GF 780. Ja mam wątpliwości co do tego jak się moja 770-ka spisze. Na PS4 spodziewałbym się 1080p z ustawieniami porównywalnymi do PC-ego medium bez fajerwerków i wysokiego AA. Ta konsola ma GPU porównywalne do Radeona 7870 i CPU projektowane na tablety i urządzenia mobilne. Twórcy gier nie mieli czasu, żeby ogarnąć narzędzia deweloperskie. Perełki na PS4 pojawią się pewnie za kilka lat, dokładnie tak, jak miało to miejsce w przypadku PS3. Za wcześnie, żeby wyciskać z tej maszyny moc, jak sok z pomarańczy. Nie zmienia to faktu, że prawdopodobnie W3 w 900p na medium będzie wyglądał znakomicie, więc ta dyskusja jest jałowa.

 

Efektu futra raczej nie będzie. Cóż za cios, dla gameplayu ;)

 

 

http://pclab.pl/news54778.html

Edytowane przez Grabeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Odnośnie wszelkich artykułów dotyczących optymalizacji i performance'u gry. To wszystko są czyste spekulacje - nie podaliśmy żadnych informacji dotyczących tego, jaki sprzęt będzie wymagany do grania w W3. Zapewniam, że gdy będziemy gotowi, to udostępnimy Wam takie dane - jednak jeszcze trochę czasu upłynie, zanim to nastąpi.

 

Tyle w temacie ostatnio podanych niby wymagań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle w temacie ostatnio podanych niby wymagań.

 

 

Plotki, ploteczki, ale dla czekających na tę grę nawet taki news będzie ciekawy.

 

Wszystko było jasne od pierwszego postu, w którym dałem link do newsa. Plotki, ploteczki.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie. Jaka będzie cena Wiedźmina 3 w dniu premiery w Polsce. Dwójka w dniu premiery na PC kosztowała tylko 80 zł. A w dniu premiery na xbox 360 była sprzedawana za 120 zł :) Mnie osobiście ciekawi czy znowu twórcy zrobią ukłon w stronę polskich graczy i wydadzą grę taniej (120-150 zł) czy będzie ona kosztować 200-230 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta konsola ma GPU porównywalne do Radeona 7870 i CPU projektowane na tablety i urządzenia mobilne.

 

No raczej nie, GPU zgadzam się, że to 7870, ale CPU, pozwolę sobie wkleić pewien post.

"SoC w PS4 kosztował koło 1mld USD. To pierwszy układ w którym nie ma magistrali CPU - GPU, pierwszy w którym są 64 kolejki zadań, a wewnętrzna magistrala ma taki system arbitrażu, ze magistrala wewnętrzna jest wielkości 4 rdzeni+L2. Innowacje były w CELL, w PS4 jest ten sam system zadań co w PS3. Więc to delikatny lifting PS3.

Porównanie SoC w PS4 do laptopowych rozwiązań to jest totalny brak wiedzy o czymkolwiek. Chłopie tam masz GDDR5, a prędkość wewnętrzna to 176GB/s. W PC magistrala ma 35GB/s i to jest maksymalna prędkość pomiędzy CPU i GPU."

Tak więc laptopowe cpu w PS4, to tekst blacharzy, lub osób które nie orientują się temacie. Każda konsola Sony miała nowatorskie rozwiązania, w przypadku PS4 jest identycznie, nie ma na rynku PC, w którym CPU i GPU współpracuje w taki sposób, to jest bardzo duży plus dla PS4.

 

OK, wracajmy do tematu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie. Jaka będzie cena Wiedźmina 3 w dniu premiery w Polsce. Dwójka w dniu premiery na PC kosztowała tylko 80 zł. A w dniu premiery na xbox 360 była sprzedawana za 120 zł :) Mnie osobiście ciekawi czy znowu twórcy zrobią ukłon w stronę polskich graczy i wydadzą grę taniej (120-150 zł) czy będzie ona kosztować 200-230 zł.

 

Raczej nie licz na cenę poniżej 199zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrząc po polskich sklepach które już oferują Wiedźmina w przedsprzedaży można wywnioskować że z ceną nie będzie tak różowo. Najtańsza oferta to 249 zł, choć z drugiej strony może sami nie wiedzą jaką cenę zażyczy sobie dystrybutor i wolą profilaktycznie podać wyższą cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisali przed premiera ze ps4,xbox beda wyświetlać gry w rozdzielczosci 4k a tutaj jest problem żeby działaly w 1k i 30 klatkach,a to dopiero poczatek nex genow 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisali przed premiera ze ps4,xbox beda wyświetlać gry w rozdzielczosci 4k a tutaj jest problem żeby działaly w 1k i 30 klatkach,a to dopiero poczatek nex genow

Bzdura, nikt nie pisał ze konsole będą wyświetlać gry w 4k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@One

 

Dyskutowanie z Tobą na jakikolwiek temat związany z Sony jest bezcelowe, ale jednak postaram się temu podołać. Napisałem wyraźnie, że CPU tego rodzaju było projektowane na urządzenia mobilne. Tak było pierwotnie i temu miała służyć technologia Jaguar. Oczywiście, że w PS4 zastosowano inne rozwiązania. Cały czas jednak w porównaniu do jednostek Intela klasy i5, ten procesor prezentuje się bardzo przeciętnie i nie ma co porównywać go do mocy Cella w dniu premiery PS3. Nie wiem skąd wyrwałeś ten cytat, ale jest sprzeczny z 90% analiz technicznych pojawiających się w sieci. PS4 to świetny hardware na poziomie konsol, ale oczekiwanie W3 w jakości dostępnej na highendowych kartach graficznych jest nieporozumieniem. Ta gra będzie wyglądała na konsoli Sony bardzo ładnie, nie tak ładnie jak na PC, ale kogo to obchodzi? Nikt nie ma tutaj na celu bashowania Sony i każdy z nas chciałby, żeby okazało się, że w środku PS4 drzemie wielka moc. Na obecną chwilę to jednak tylko wróżby, bo rzeczywistość jest jaka jest. Z faktami ciężko dyskutować.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z tym w całości, odniosłem się tylko do kwestii, ze cpu to kalka tego co znajdziemy w laptopach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

pisali przed premiera ze ps4,xbox beda wyświetlać gry w rozdzielczosci 4k a tutaj jest problem żeby działaly w 1k i 30 klatkach,a to dopiero poczatek nex genow 

 

 

PS4 w 4k ma wyświetlać filmy nie gry. Mówili przed premierą twórcy, że PS4 nie będzie ciągało gier w 4k nigdy

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 część bardzo mi się podobała wiec na 3 części na pewno się nie zawiode. Niestety ale na PS4 wiedźmin u mnie nie zagości, tylko na PC. Głównie ze względu na modyfikacje i ceny samej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×