Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

second son wycisnie ostatnie soki na chwile obecną z PS4, za rok, dwa będzie mozna jeszcze więcej pokazać, programisci nauczą się paru sztuczke, optymalizacji, aczkolwiek myślę, że nie będzie to aż taka wielka różnica, wiadomo konsola to nie mocny PC, konsole rządzą się swoimi prawami i chwała im za to ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Second Son jest exem, więc wycisnie z ps4 ostatnie soki, Wiedźmin jest multiplatformerem więc pewnie wersja ps4 oberwie rykoszetem za niedoskonałości konsoli M$.

 Ciężko powiedzieć HarDy. Programiści z CDP wysypali się niedawno, że na X'a programuje się łatwiej. Zobaczymy jak gra wyjdzie. Z drugiej strony deklarują, że wersje na X1 i PS4 nie będą prawie w ogóle odstawać od tej na PC (w co osobiście zupełnie nie wierzę). Prawda jest taka, że na obecną chwilę PS4 to raczej upscaling do 1080p i 30 fps, a nie Full HD i 60FPS. Trzeba się z tym pogodzić.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to, że wersja konsolowa nie będzie odstawac od PC to nie uwierze za żadne skarby. Ot taki urok tytułów multiplatformowych, wszystko zależy ot tego jak dają platformę programiści obcykali.

O ile na PC kiepską optymalizację uda się uratować mocarnym sprzętem, o tyle w przypadku konsoli jesteśmy skazani na umiejętność wykorzystania jej mocy przez programistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pojęcie tytuł multiplatformowy w dobie PS4 nabiera trochę innego znaczenia. Poczekajmy jeszcze i zobaczymy jak to będzie z innymi grami. Konsola Sony pierwszy raz ma tak zbliżoną architekturę do PC. Moim zdaniem nie ma szans aby Wiedźmin 3 na PS4 był zbliżony do wersji PC'owej, ponieważ 'PC' to pojęcie dość szerokie. :) Są karty graficzne droższe niż cała PS4, więc nie ma opcji aby wersja konsolowa była równie dobra. Mam nadzieję, że nie będzie dużo odstawać.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć HarDy. Programiści z CDP wysypali się niedawno, że na X'a programuje się łatwiej. Zobaczymy jak gra wyjdzie. Z drugiej strony deklarują, że wersje na X1 i PS4 nie będą prawie w ogóle odstawać od tej na PC (w co osobiście zupełnie nie wierzę). Prawda jest taka, że na obecną chwilę PS4 to raczej upscaling do 1080p i 30 fps, a nie Full HD i 60FPS. Trzeba się z tym pogodzić.

Skoncz wasc bzdury pisac bo az czytac tego nie idzie.

Na dzien dzisiejszy chyba tylko BF4 jest upscalowane z 900p do 1080p ale za to gra dziala w 60fps przez wiekszosc czasu.

Na chwile obecna to co masz na PS4 to gry w 1080p (oprocz bf4) z docelowym 60fps. Moze w przyszlosci developerzy beda zmuszeni zejsc z rozdzialka ponizej tej granicy, ale na to czy tak sie stanie trudno dzis odpowiedziec.

Co do samego wiedzmina. Napewno wersja na PS4 bedzie odstawac od PC, ale jak bardzo to juz czas pokaze. Trzeba czekac na pierwszy gameplay z PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skoncz wasc bzdury pisac bo az czytac tego nie idzie.

 

 

Znamy się, że z takimi tekstami wyskakujesz? Nie umiesz prowadzić dyskusji merytorycznej, to się nie wtrącaj.

 

Second Son - 1080p/30fps. Assassin's Creed 4 - upscaling do 1080p/ nurkujące 60 FPS. Thief - 1080/30 FPS. The Order 1886 - 1080p/30 FPS. Killzone SF - 1080p/nurkujące 60 FPS. Ja nie twierdzę, że PS4 nie potrafi pociągnąć gier w 1080p w 60 klatkach. Po prostu przy rozbudowanych tytułach, na starcie generacji, nie ma co liczyć na 1080P/60 FPS, co jest zupełnie naturalne. Skoro mocne PC-ety miewają z tym problemy, to chyba normalne, że konsola oparta na architekturze z segmentu low-middle end, też będzie miał problemy. Deweloperzy się ogarną z kodowaniem i wtedy przyjdzie czas na fanaberie.

 

Proponuję skończyć ten offtop, nie chciałem wszczynać debilnych dyskusji swoją uwagą, ale  jak widać fanboje czyhają...

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat AC4 jest w 1080p po patchu z 29.11.2013. Wiec o jakim upscalowanym 1080p mowisz?

Po drugie od randomow Cie nie wyzywalem wiec opanuj sie czlowieku. Zwracalem akurat uwage na twoj tekst

"w chwili obecnej PS4 to upscaling do 1080p"

co jest po prostu bzdura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżli zarzucasz komuś, że pisze bzdury i się tego nie da czytać, to trudno nie odebrać tego jako ataku. Zwracam honor jeśli chodzi o AC4. Rzeczywiście Ubi podbił rozdzielczość do 1080p. Jak dla mnie wszystko może chodzić w pełnym HD przy 30 FPS'ach. Serio, jeśli dostaniemy W3 w takiej wersji to będę bardzo zadowolony. Jeżeli Cię tak rozsierdził mój post, to sprecyzuję. Obecnie 1080P i stałe 60 klatek to bajka. Tak jak pisałem wyżej mnie to nie boli. W3 to jednak potwornie wymagająca gra i dlatego mam wątpliwości, czy CDP zostanie przy full HD. I tak masz rację, uwaga na temat upscalingu, była nietrafna, miałem na myśli BF4 i AC4. Update w tym ostatnim wypadku pozostawia tylko jeden tytuł w 900P. O śmiesznościach z PSN czy FIFIE 14 zapomnijmy, bo to nie jest sztuka pociągnąć te gry w 1080 i 60 klatkach...

 

Edit:

 

Jeszcze mała poprawka. AC4 chodzi w 30 klatkach. W takim razie albo upscaling do 1080P i 60 klatek, albo 1080P i 30 klatek. Dużo się więc nie pomyliłem.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja zwracam honor i musze przeprosic za ten atak, ktory byl spowodowany bardziej efektem kaca niz twoim postem ^_^.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosze o skonczenie offtopu w temacie mesjasza gier komputerowych. Dziekuje.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko zmieniasz wiarę, jeszcze niedawno Twój mesjasz miał inaczej na imię.... :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli w zasadzie ciagle jest powtarzane to samo. Jedyna nowoscia przynajmniej dla mnie jest ichni system handlu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na możliwości X360 jest całkiem nie źle, ale względem PC traci niestety bardzo dużo. Tutaj w ramach lekkiego zejścia z tematu krótkie porównanie, które jak wiadomo przez beznadziejną kompresję nie obrazuje rzeczywistej różnicy: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=znaVLNO9qyQ

 

 

Wracając do tematu: 

 

Nie porównuj konsoli do pc :) Ta gra graficznie przygotowana jest na nową generację :D w dniu premiery wiedźmina kupuje go i oczywiście PS4 :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ukończyłem Wiedzmina 2 zarówno na pececie, który umożliwił b.płynną grę z ustawieniami ultra(łącznie z uberpróbkowaniem) oraz na xboxie 360. Nie będę ściemniał że wersja z xboxa wyglądała ,,prawie" jak ta na pececie, co nie zmienia faktu, że nie wiem czy właśnie Wiedzmin 2 w wersji na xboxa nie był pod względem oprawy najpiękniejszą grą na poprzednią generację i nie, nie zapomniałem od Uncharted'achi spólce. Mówi się, że wersja z xboxa wyglądała nieco ładniej niż medium z peceta. Możliwe.Generalnie bardzo dobrą robotę odwalono. Z tego właśnie względu jestem spokojny o oprawę Wiedzmina 3 na PS4, fakt już dziś wiadomo, że będzie tylko 30 klatek, ale dla większości tutaj to nawet lepiej niż 60 ,,bo przy 60 kl/s gra wygląda jak polski serial" :biggrin:

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Release Date of The Witcher 3: Wild Hunt – An Open Letter

 

Ever since we started working on the third installment in The Witcher franchise, it has been our aim to produce a title that would take our 11 years of experience in creating RPGS and distill them into a quintessence, into a game that would effectively crown those years. At the same time, we have wanted The Witcher 3: Wild Hunt to expand creative boundaries, set new benchmarks, develop the genre as a whole. Ultimately, you, the players, must get an unforgettable adventure to experience in a vast, open world – and that’s most important. We’ve created a story that flows naturally, cinematically, rendered it in amazing sound and visuals, while preserving full freedom of choice – all for you. We knew this to be an ambitious plan, but believed we could achieve it by bringing together our team with its creative energies and current gaming platforms with their technical capabilities. A project this vast and complex would inevitably require special care in its final stages, manual fine-tuning of many details, thorough testing time and again.

 

We recently reexamined what we had achieved thus far, and faced a choice about the game’s final release date. The decision we made was difficult, thoroughly considered, and ultimately clear and obvious. We could have released the game towards the end of this year as we had initially planned. Yet we concluded that a few additional months will let us achieve the quality that will satisfy us, the quality gamers expect from us. Consequently, we have set the release of The Witcher 3: Wild Hunt for February 2015.

 

Dear gamers - we know many of you would have liked to play The Witcher 3 sooner, as soon as possible, even. We’re sorry to make you wait longer than you, or we, initially assumed you would. At the same time, we believe the game will prove to be worth the wait and meet the expectations you have of us. We believe The Witcher 3: Wild Hunt will be an exceptional RPG, one of the best, providing many hours of wonderful entertainment.

 

Dear shareholders – we are aware of the responsibility that rests with us and thank you for the trust you have granted us thus far. We firmly believe that quality – more than any other factor – determines a game’s success, and that the decision we have made is thus equally valid in business terms.

 

The Board of CD PROJEKT SA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zabawna rzecz. Pokazywali gry, którymi chcieli zachęcić do kupna Playstation 4. Wiele z tych gier wyjdzie albo w 2014, albo jak widać dopiero w 2015... haha. Żałosne, ale i prawdziwe.

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Data premiery gry Wiedźmin 3 Dziki Gon – list otwarty
Dodano: 2014-03-11
Od samego początku prac nad trzecią częścią Wiedźmina przyświeca nam idea stworzenia gry, która będzie kwintesencją i ukoronowaniem naszych 11-to letnich doświadczeń przy tworzeniu RPG-ów. Jednocześnie chcemy, żeby Wiedźmin 3 Dziki Gon wyznaczał nowe granice kreatywności i wpłynął na rozwój całego gatunku. Ale oczywiście najważniejsze jest to, żeby gracze mogli przeżyć niezapomniane przygody w wielkim i otwartym świecie. To dla was zadbaliśmy o to, żeby fabuła toczyła się w naturalny, filmowy sposób przy jednoczesnym zachowaniu pełnej wolności wyboru, a całość posiadała spektakularną oprawę audio-wizualną. Zdajemy sobie sprawę, że są to bardzo ambitne założenia, ale energia twórcza całego zespołu połączona z możliwościami technicznymi obecnych platform pozwoliły na ich realizację. Tak gigantyczny projekt wymaga szczególnej uwagi w ostatniej fazie prac, ręcznego dopieszczenia najdrobniejszych detali i wielokrotnego testowania.
 
Patrząc na to co udało nam się dotychczas osiągnąć stanęliśmy przed wyborem ostatecznej daty premiery. Decyzja była trudna, jednak po dogłębnym przemyśleniu oczywista. Grę mogliśmy wydać zgodnie z pierwotnym planem pod koniec tego roku, ale uznaliśmy, że dodatkowe kilka miesięcy umożliwi nam uzyskanie jakości, z której będziemy w pełni zadowoleni i jakiej oczekują od nas gracze. Tym samym wyznaczyliśmy datę premiery gry Wiedźmin 3 Dziki Gon na luty 2015.
 
Drodzy gracze, zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was chciałoby jak najszybciej zagrać w Wiedźmina. Przepraszamy, że będziecie musieli poczekać nieco dłużej niż pierwotnie zakładaliśmy. Wierzymy, że jak już ten czas minie okaże się, że było warto. Wierzymy, że sprostamy pokładanym w nas nadziejom, a Wiedźmin 3 Dziki Gon stanie się jedną z najlepszych gier RPG dostarczając Wam dużo wspaniałej rozrywki.
 
Drodzy akcjonariusze, czujemy odpowiedzialność jaka na nas spoczywa i dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Jesteśmy przekonani, że jakość jest najważniejszym czynnikiem wpływającym na sukces gry, a nasza decyzja jest słuszna również z biznesowego punktu widzenia. 
 
 
 
 

 

 

CD PROJEKT SA     Temat                       Ustalenie terminu premiery gry "Wiedźmin 3 Dziki Gon"     Podstawa prawna                   Art. 56 ust. 1 pkt 1 Ustawy o ofercie - informacje poufne     Treść raportu:                     Zarząd Spółki CD PROJEKT S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Jagiellońskiej 74, niniejszym informuje o wyznaczenia terminu premiery gry "Wiedźmin 3 Dziki Gon" / "The Witcher 3 Wild Hunt" na datę przypadającą w miesiącu lutym 2015 roku.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalka, nowa generacja to generacja wiecznie przesuwanych premier, już każdy powinien się przyzwyczaić. W sumie to bardzo dobrze, psychofani wiedźmina nie będą poddawać teraz w wątpliwość co będzie absolutnym GOTY (i GOTG?) na koniec 2014r. (oczywiście o Dark Souls II piszę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tego sie obawialem wlasnie... Osobiscie mam zamiar grac na piecu ale szkoda, ze przesuneli premiere i to zapewne z powodu konsol nowej generacji. Z drugiej strony dostaniemy 100% produkt, a ja doczytam reszte sagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja skomentuje list otwarty.

 

Jesli sie nie myle (a i Pablos na SB mowil iz) ogryginalna premiera byla okreslona jako jesien 2014 - a to dosc rozlegly termin.

Fakt opoznienia gier nie sa niczym milym, ale patrzac z tej jasniejszej strony - zostala okreslona data premiery z dokladnoscia do miesiaca. Co wiecej CD Projekt moim zdaniem zachowal sie lepiej od innych bo raz informacje podal stosunkowo wczesnie (do jesieni to my mamy jeszcze pol roku) a dwa podal miesiac premiery. Porownujac to z przesunieciami innych produkcji takich jak Watch Dogs i Drive Club powiedzialbym ze CD Projekt duzo bardziej cala akcje przemyslal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniali w wywiadach, że na 100% będzie w 2014 r. Myślę, że skoro tutaj był fałsz, to możemy też poddać w wątpliwość peany na temat jakości gry na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, bardzo szkoda z powodu tej obsuwy, ale to CD Projekt jest, im jestem w stanie wybaczyc bo:
 

a) pracuja w polsce

b.) sa jednym z niewielu devow ktorym faktycznie zalezy na jakosci swoich produktow

c) w dupie maja DLC, a jesli juz cos robia, to daja za darmo

d) sa anty-drm

 

Takze jestem w stanie uwierzyc ze obsuwa to faktyczny ruch ku poprawieniu gry a nie jakas biznesowa zagrywka.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×