Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

ta gra jak dla mnie nie ma konkurencji na dziś dzień .

Dla mnie to pewniak, nie wiem jak system walki i wiele innych rzeczy się sprawdzi ale jaki by nie był to samym klimatem designem i next genowością miażdzy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę ponownie W2 i nurtuje mnie jedna kwestia... Jak oni załatwią na PS4 sprawę z wyborami gracza z poprzednich części? Import save'a nie wchodzi w grę, może więc rozwiązanie podobne do tego z Mass Effect 2? Kilka pyta, które wygenerują odpowiednie warunki do kontynuacji przygody. Jako człowiek Iorvetha, nie chciałbym po prostu nie mieć możliwościa pójścia ścieżką, która jest konsekwencją zbratania się w dwójce z tą postacią.

Edytowane przez Grabeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę ponownie W2 i nurtuje mnie jedna kwestia... Jak oni załatwią na PS4 sprawę z wyborami gracza z poprzednich części? Import save'a nie wchodzi w grę, może więc rozwiązanie podobne do tego z Mass Effect 2? Kilka pyta, któe wygenerują odpowiednie warunki do kontynuacji przygody. Jako człowiek Iorvetha, nie chciałbym po prostu nie mieć możliwościa pójścia ścieżką, która jest konsekwencją zbratania się z dwójce z tą postacią.

 

Coś na pewno w ten deseń zrobią. Swoją drogą przydała by się oficjalna data premiery. Pewnie na e3 ogłoszą ech bo gdyby miała być przed E3 to już byśmy o niej wiedzieli. Szkoda bo znowu szykuje się sytuacja gdzie na koniec roku będzie kalendarz premier tak naładowany, że trzeba będzie poodejmować "trudne wybory". Jak w Wieśku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie trudne wybory ? Nie ma takiej gry ktora by brala priorytet nad Wieskiem. Natsu mordo ty moja, ogarnij sie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, nie ma opcji, żeby cokolwiek wyprzedziło W3 w moim rankingu. Tylko Phantom Pain mógłby stanowić konkurencję, ale wychodzi w 2015. Z drugiej strony, mam duże wątpliwości co do tego, czy CDP Red da radę wydać trójkę jeszcze w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie ta gra nie interesuje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Ciebie, bo mimo tego, że fanem Wiedźmina i w ogóle gier RPG w tych klimatach nie jestem, bo wolę sci-fi, to na Wiedźmina 3 naprawdę mocno czekam i na pewno zagram - ta gra zapowiada się po prostu rewelacyjnie pod każdym względem :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mnie ta gra nie interesuje ?

 

Nahhh jest wiele takich osób ale my się tutaj nie wypowiadamy ponieważ mamy inne tematy od gadania i nie ma co wywoływać dla zabawy flame'ów xD

 

Nigdy nie wiadomo czy ktoś po drugiej stronie nie ma słabego serca i nie zejdzie przez to ( joke )...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://in.ign.com/en/feature/876/ign-india-interviews-cd-projekt-s-co-founder-on-the-witcher-3

 

 

Do you have a release date for Wild Hunt?

 
Not yet, but we'll be announcing it soon.
 
But it will be this year itself right?
 
Yes, in 2014.
  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yay! Również czekam na tą grę. Jedna z najważniejszych gier na PS4 jak dla mnie. Może ją przebić jedynie jakaś gra od Naughty Dog :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, gra mnie w ogóle nie interesowała, ale zajrzałem z ciekawości do wątku, zobaczyłem kilka gifów, i łał, rzeczywiście taki ,,polski Skyrim'', a ja Skyrima uwielbam, i taki projekt w klimatach słowiańskich to rzeczywiście może być COŚ. Jednakże mam pytanie do fanów uniwersum, czy bez znajomości poprzednich części/literatury Sapkowskiego jest szansa, że będę czerpał przyjemność z gry, będzie mocno powiązana z poprzednimi grami z serii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardziej pytanie do twórców, oni odpowiadają że tak i trzeba im zaufać

 

 

Can newcomers dive straight into The Witcher 3 (TW3) or will they be lost in the game?

 
People do not need to play The Witcher 1 or 2 before they jump into Wild Hunt; it's perfectly fine. The game has a great introduction that will make them feel right at home, and we're working really hard to communicate this fact. 
 
Each game has had its own story, but if you've played through both the games, or have even read Andrzej Sapkowski’s books, you'll be privy to a lot of stuff others may not get. That being said, the story is still very capable of standing on its own.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero niedawno zacząłem grać w Wiedźmina 2 i jestem ogromnie zauroczony tą grą. :) Wątpię aby nagle gra przestała mi się podobać.

 

Z wywieszonym językiem czekam na Wiedźmina 3. :)

Edytowane przez KoRnick90
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję na jakąś fajną kolekcjonerkę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dopiero niedawno zacząłem grać w Wiedźmina 2 i jestem ogromnie zauroczony tą grą. :) Wątpię aby nagle gra przestała mi się podobać.

 

Z wywieszonym językiem czekam na Wiedźmina 3. :)

 

Trudno się dziwić. Wiedźmina i inne zachodnie RPG ostatniej generacji dzielą lata świetlne. W ostatnich dziesięciu latach nie powstała w tym gatunku żadna gra z tak kompleksowo i szczegółowo zaprojektowanym światem gry oraz wciągającą, dojrzałą fabułą. Pokłony dla Elder Scrolls, ale dla mnie tytuły Bethsedy to zupełnie inne doświadczenie, nie wkręcają tak w fotel. BioWare (ekhm..znaczy EA's Slaves) padł na ryj, leży i kwiczy. Nie wierzę, że się podniesie. Tak więc Wiedźmin 3 to obecnie jedyna nadzieja na tytuł AAA+,jeśli chodzi o ten gatunek. Najlepsze jest to, że CDP odstawił konkurencję, a i tak bardzo dba o jakośc swoich produktów i liczy się ze zdaniem graczy. Na największych forach ciężko znaleźć jakiekolwiek złe słowo o tym deweloperze, a pochwał nie brakuje. Wydaje mi się, że oprócz kompetencji, ten zespół robi to z pasją. Wady oczywiście w dwójce były, ale gra była tak doskonała, że się szybko o nich zapominało.

Edytowane przez Grabeq
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do CDPR przyjezdzaja pracowac nawet ludzie zza granicy za "polskie" (eufemizm od slowa gowniane) pieniadze tylko dlatego ze chca robic dobre gry.

 

Jakby mi ktos powiedzial za czasow PSXa czy PS2, lub nawet poczatkow PS3 ze polskie studio stanie sie ostoja jakosci w grach, a juz w ogole w RPG to parsknal bym glosnym smiechem spogladajac spoufalajacym wzrokiem na Bioware. A tu prosze, taka firma jak Bioware, legenda wrecz lezy w rynsztoku i nie zanosi sie na to ze juz kiedykolwiek wroca do czasow swej swietnosci (dzieki ea :) ). Co za czasy ...

 

Ale ciesze sie, Wiedzmin to marka blizej mojemu sercu niz NWN, BG, ID, P:T czy chocby najnowszy Dragon Age (2jka nie istnieje).

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było wrzucane w sierpniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystkie opowiadania oraz sagę.
Grałem w 1 i 2 i musze przyznać ze część pierwsza bardziej mi sie podobała. Była o wiele bardziej "Wiedzmińska". Pamiętam jak zobaczyłem różne style na oba miecze i szczęka mi opadła. Jak zobaczyłem animację jak Geralt porusza się ze srebrnym mieczem - jak prawdziwy potwór. Świetnie to oddawało książkowy opis - Geralt nienaturalnie przechylał ciało, kręcił  mieczem z nierównomierną prędkością okręgi w powietrzu, oraz chaotycznie poruszał nogami - wszystko po to aby zwierzyna była jak najbardziej zmylona. Pierwsza cześć kapitalnia to oddawała. Również klimat i design był bardziej książkowy. W2 było już dużo bardziej fantasy-rpgiem i mam wrażenie ze mniejszą uwagę przykładano do takich detali. A to właśnie te detale sprawiły ze w grze sie zakochałem równie mocno jak w książce.

Więc jeśli ktoś sie pyta czy dużo straci grająć W3 i nie czytajac książek/ nie grajać w W1/W2 - to moja odpowiedź brzmi - bardzo dużo. To będzie po prostu gra i nic wiecej. W wiedzminie jest mnóstwo nawiązań i smaczków dla fanów. Mam nadzieje ze w W3 też tak będzie.

W2 było świetne ale jednak klima lepszy w W1. Zobaczymy co bedzie w W3.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na Wieska z wywieszonym jezykiem. Obrazki wyzej wygladaja bajecznie, CDPR szykuje nam Rpga roku, czekam na premiere i jakis gameplay :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze tym razem wyjdzie na konsole Sony :) Genialnie to wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzycie w 1080p na PS4? Bo jak patrzę na screeny, to zaczynam mieć wątpliwości. Jestem przekonany, że o 60 FPS możemy zapomnieć. Mi wystarczy 30, oby tylko było płynnie i gra nie nurkowała poniżej tego poziomu przy Full HD. Myślę, że Second Son pokaże na ile stać PS4 w przypadku gier z otwartym światem. Tak więc po 21.03 będziemy wiedzieć coś więcej. Co raz bardziej obawiam się jednak o jakość konoslowej wersji W3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son jest exem, więc wycisnie z ps4 ostatnie soki, Wiedźmin jest multiplatformerem więc pewnie wersja ps4 oberwie rykoszetem za niedoskonałości konsoli M$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×