Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Przepraszam, ze dubluje pytanie, ale:

Uwolnilem 2 kupców , spotkałem jednego z nich w kasztelu i powiedział, ze dotarli szcześliwie, wiec drugi musi być w Novigradzie. Ktoś wspominał, ze stoi przy moście, może mi ktoś powiedzieć przy którym ten uratowany kupiec stoi? Lub jakiś punkt charakterystyczny, znacznik itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Mam obecnie 3 poziom, ale nie rozdysponowałem jeszcze punktów, bo nie wiem w co się najbardziej opłaca. Zdaję sobie sprawę, że takie porady zapewne już się pojawiły w tym temacie, ale szczerze mówiąc nie uśmiecha mi się przekopywanie przez 306 stron... Lepiej ładować punkty w szermierkę, czy w znaki? I w co konkretnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielasz tak jak Ci pasuje pod Twój styl gry.   Zresztą, jeśli coś pójdzie nie tak i będziesz chciał coś zmienić to będziesz mógł kupić eliksir resetujący rozdane punkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że ja nie wiem jeszcze jaki mam styl gry, bo żadnych punktów nie rozdalem i pi razy drzwi wszystko jest w miare wyważone. Nie chciałbym się przekonać w połowie gry, że np. od szermierki o wiele fajniejsze i lepsze są znaki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcesz grać power playowo to idź w znaki i set gryfa. Choć dla mnie przyjemniejsze było stawianie na szybkie ataki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że ja nie wiem jeszcze jaki mam styl gry, bo żadnych punktów nie rozdalem i pi razy drzwi wszystko jest w miare wyważone. Nie chciałbym się przekonać w połowie gry, że np. od szermierki o wiele fajniejsze i lepsze są znaki...

Gra jest tak wywazona ze wszystkie skille sa w miare uzyteczne, wiec "zepsucie" postaci Ci nie grozi. Ja glownie rozwijalem szybki i silny atak plus kilka skilli do znakow. Poza tym sam musisz sie przekonac jaki styl gry jest dla ciebie "fajniejszy" w razie czego zawsze jest reset skilli wiec nie musisz sie martwic.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 punkty zainwestuj w pierwszy poziom Aksji do dialogów. Dzięki temu na początku o wiele szybciej będzie wpadało doświadczenie i kolejne punkty umiejętności, bo za każdorazowe użycie Aksji w dialogu jest 40 XP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszelkiej maści gwintowników.Jestem w Velen, karty zbieram wg. tego poradnika: http://gwint.weebly.com/

 

Kupiłem wszystkie karty u karczmarza na rozstajach. Udałem się do Oxenfurtu, zagadałem i wygrałem kartę u Stjepana. Wróciłem do Karczmy na rozstajach i wygrałem z karczmarzem kolejną kartę. Teraz pokazuje mi cel, że mam udać się do Oliviera - dlaczego nie ma o tym żadnej informacji w tym poradniku ? Ta karta nie liczy się do trofka ?

Po drugie - muszę wygrać losową kartę u płatnerza we wsi Jaworniki, tylko tyle, że gościa nie ma...medytacja nie pomaga :/ Jakieś pomysły ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszelkiej maści gwintowników.Jestem w Velen, karty zbieram wg. tego poradnika: http://gwint.weebly.com/

 

Kupiłem wszystkie karty u karczmarza na rozstajach. Udałem się do Oxenfurtu, zagadałem i wygrałem kartę u Stjepana. Wróciłem do Karczmy na rozstajach i wygrałem z karczmarzem kolejną kartę. Teraz pokazuje mi cel, że mam udać się do Oliviera - dlaczego nie ma o tym żadnej informacji w tym poradniku ? Ta karta nie liczy się do trofka ?

Po drugie - muszę wygrać losową kartę u płatnerza we wsi Jaworniki, tylko tyle, że gościa nie ma...medytacja nie pomaga :/ Jakieś pomysły ?

Może szukasz w złej zakładce? Olivier jest w zakładce 'Novigrad'. Tego płatnerza to najpierw musisz uwolnić z rąk bandytów. Jest on na południe od wsi, przy rzece.

Edytowane przez Krzyszt
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do wszelkiej maści gwintowników.Jestem w Velen, karty zbieram wg. tego poradnika: http://gwint.weebly.com/

 

Kupiłem wszystkie karty u karczmarza na rozstajach. Udałem się do Oxenfurtu, zagadałem i wygrałem kartę u Stjepana. Wróciłem do Karczmy na rozstajach i wygrałem z karczmarzem kolejną kartę. Teraz pokazuje mi cel, że mam udać się do Oliviera - dlaczego nie ma o tym żadnej informacji w tym poradniku ? Ta karta nie liczy się do trofka ?

Po drugie - muszę wygrać losową kartę u płatnerza we wsi Jaworniki, tylko tyle, że gościa nie ma...medytacja nie pomaga :/ Jakieś pomysły ?

 

płatnerza ze wsi Jaworniki musisz najpierw uwolnić z wioski na południowy zachód od Jawornik (przy rzece).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w kasynie skurwiela juniora są do wygrania jakieś karty unikatowe ?? Czy losowe jak u kupców ??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w kasynie skurwiela juniora są do wygrania jakieś karty unikatowe ?? Czy losowe jak u kupców ??

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Nie ma tam zadnych kart. Nawet losowych.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karta oliviera

Olivier to chyba karczmarz z Zimorodka. Nie trzeba z nim grać, jego kartę można zdobyć w podobny sposób jak kartę barona, kiedy skończy sie odpowiedni wątek z ratowaniem dwójki czarodziejów, jego karta będzie na zapleczu

Edytowane przez Nath_147
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko, że ja nie wiem jeszcze jaki mam styl gry, bo żadnych punktów nie rozdalem i pi razy drzwi wszystko jest w miare wyważone. Nie chciałbym się przekonać w połowie gry, że np. od szermierki o wiele fajniejsze i lepsze są znaki...

Chcesz żeby inni decydowali za Ciebie?

Wybierz sam, sprawdź jak najlepiej Ci się gra, przecież to czysta frajda samemu odkrywać. W dodatku gra daje multum możliwości.

Jak będziesz nie zadowolony z wyboru, to w późniejszym etapie gry pojawiają się do kupienia eliksiry oczyszczenia, które resetują punkty i będziesz mógł wybrać coś innego.

Edytowane przez Sithman
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem, że Velen i Novigrad są na jednej mapie :laugh:  Ale lama ze mnie :P Dzięki za rady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który kowal robi bronie mistrzowskie?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw trzeba zrobić questa Miecze i Pierogi, sugerowany lvl 24 ale spokojnie na niższym się zrobi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko najpierw trzeba zrobić questa Miecze i Pierogi, sugerowany lvl 24 ale spokojnie na niższym się zrobi

Mam 12 lvl i gram na najwyższym poziomie, czy mogę już próbować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 lvl i gram na najwyższym poziomie, czy mogę już próbować?

 

no nie wiem, ja to zrobiłem bez najmniejszych problemów ale mając 20 level i na przedostatnim poziomie. jest kilka bijatyk, w tym z kilkoma krasnalami na raz, którzy mają 24 level, więc na 12-tym mogą Ci obić ryja. no ale zależy jak sobie radzisz, jak ich weźmiesz pojedynczo i będziesz dobrze unikał to powinieneś dać radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 lvl i gram na najwyższym poziomie, czy mogę już próbować?

Tylko po co jak na tym lvl i tak nie masz dostepnych zadnych mieczy mistrzowskich.

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 12 lvl i gram na najwyższym poziomie, czy mogę już próbować?

 

no nie wiem, ja to zrobiłem bez najmniejszych problemów ale mając 20 level i na przedostatnim poziomie. jest kilka bijatyk, w tym z kilkoma krasnalami na raz, którzy mają 24 level, więc na 12-tym mogą Ci obić ryja. no ale zależy jak sobie radzisz, jak ich weźmiesz pojedynczo i będziesz dobrze unikał to powinieneś dać radę.

 

Ja się męczyłem niemożebnie na średnim poziomie mając lvl15 więc nie wiem jak będzie...

Dobrym sposobem jest odbiec trochę od krasnoludów i wyciągać ich pojedynczo. Spamować Aksji, cios i odskok.

Do tego petardy i wszystko co masz. Długo ta walka będzie trwała, ale może się udać.

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Redzi wzieli sobie do serca narzekania graczy ze gra jest za latwa i patch 1.07 dodal niesmiertelnego wilkolaka teraz juz nikt nie powie ze jest za latwo

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×