Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Przy ratowaniu go jest tylko trochę łatwiej. Ale swoją drogą czemu zdecydowałeś się go zabić?

 

nie decydowalem ja - przy drugim ataku upiorów sam się przemienił(widocznie za długo z nimi walczyłem) a później było jeszcze gorzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

nie decydowalem ja - przy drugim ataku upiorów sam się przemienił(widocznie za długo z nimi walczyłem) a później było jeszcze gorzej

 

Jak będziesz za długo walczył z upiorami, to się przemienia. Trzeba było wczytać save.

Ja tak robiłem. Na najwyższym poziomie trudności przechodziłem to 5 razy :D

Na normalu poszło gładko za pierwszym. Jeśli to Twoje pierwsze przejście, to dużo tracisz fabularnie zabijając go.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jeśli poroniec zaczyna wyrywać się spod kontroli to można go przystunować używając aksji.

Dla mnie najgorszy był ostatni etap tej walki, ten gdy upiory respiły się w okolicach kowala. Nie dość, że ciężko było tam rollować, to jeszcze przy płotku stała płotka i gdy rollowałem w jej okolicy to Geralt jak debil próbował na nią wsiąść..

Podstawa  w tej walce to spamowanie Yrden i Quen, no i wypadało by posmarować broń olejem przeciwko upiorom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na bardzie wystarczyło to:

Jedna strzelająca pułapka yrden, yrden na ziemie, jazda z koksem. Sam Geralt mówi, ze użyje akcji żeby uspokoić poronca. Sama gra podpowiada jak mieć łatwo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Jeśli poroniec zaczyna wyrywać się spod kontroli to można go przystunować używając aksji.

Dla mnie najgorszy był ostatni etap tej walki, ten gdy upiory respiły się w okolicach kowala. Nie dość, że ciężko było tam rollować, to jeszcze przy płotku stała płotka i gdy rollowałem w jej okolicy to Geralt jak debil próbował na nią wsiąść..

Podstawa  w tej walce to spamowanie Yrden i Quen, no i wypadało by posmarować broń olejem przeciwko upiorom.

 

na bardzie wystarczyło to:

Jedna strzelająca pułapka yrden, yrden na ziemie, jazda z koksem. Sam Geralt mówi, ze użyje akcji żeby uspokoić poronca. Sama gra podpowiada jak mieć łatwo :P

Mhmm... tylko, że Aksji da się użyć tylko PO walce z upiorami ;) w trakcie, jak zbyt długo przeciągniemy walkę, to średnio Aksji pomaga.

 

@Spux: Co to jest strzelająca pułapka Yrden?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dopadł mnie bug w misji dorwać juniora, której niestety nie mogę skończyć.

Zacząłem robić misję poboczną dla Tasaka, który mocno się pokrywa z głównym wątkiem "dorwać juniora". Byłem w kasynie, następnie na walkach, rozmawiałem z Dijkstrą, skończyłem misję poboczną i wyruszyłem do kryjówki Vernana Roche'a. Problem jest taki, że przed samym wejście do ich kryjówki powinna odpalić się cutscenka, a u mnie tego nie ma. Mogę normalnie tam wejść, imie Vernana jest na zielono, ale nie mogę z nim pogadać, nic się nie da zrobić. Wczytałem wcześniejszy save z tej misji, zrobiłem część od nowa, ale dalej to samo. Czy miał ktoś coś podobnego lub zna sposób na rozwiązanie tego problemu? Gdyby to był side quest - żaden problem, ale niestety to wątek główny, więc jakoś to przejść muszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dopadł mnie bug w misji dorwać juniora, której niestety nie mogę skończyć.

Zacząłem robić misję poboczną dla Tasaka, który mocno się pokrywa z głównym wątkiem "dorwać juniora". Byłem w kasynie, następnie na walkach, rozmawiałem z Dijkstrą, skończyłem misję poboczną i wyruszyłem do kryjówki Vernana Roche'a. Problem jest taki, że przed samym wejście do ich kryjówki powinna odpalić się cutscenka, a u mnie tego nie ma. Mogę normalnie tam wejść, imie Vernana jest na zielono, ale nie mogę z nim pogadać, nic się nie da zrobić. Wczytałem wcześniejszy save z tej misji, zrobiłem część od nowa, ale dalej to samo. Czy miał ktoś coś podobnego lub zna sposób na rozwiązanie tego problemu? Gdyby to był side quest - żaden problem, ale niestety to wątek główny, więc jakoś to przejść muszę.

Ja mialem ten sam problem. Mimo to mozesz normalnie ukonczyc gre. Ja przeszedlem Wiedzmina a to zadanie nadal mam do wykonania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podsumowując trofki do pominięcia tzw. missable to:

 

trzeba zabić leszo, nie zabijać keiry i gwint

 

zgadza się ?


Chodzi mi oczywiście o przejście gry za jednym zamachem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem ten sam problem. Mimo to mozesz normalnie ukonczyc gre. Ja przeszedlem Wiedzmina a to zadanie nadal mam do wykonania

A co z resztą misji w Novigradzie? Przepadają i po prostu trzeba ruszać na Skellige?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja robilem troche na Skellige i troche w Novigradzie i nie pamietam dokladnie, ale w Novigradzie wykonalem wszystkie zadania z glownej linii takze nie przejmuj sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie podsumowując trofki do pominięcia tzw. missable to:

 

trzeba zabić leszo, nie zabijać keiry i gwint

 

zgadza się ?

Chodzi mi oczywiście o przejście gry za jednym zamachem :)

Jeszcze jest jedno.

Trzeba wziąć udział w zamachu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest jedno.

Trzeba wziąć udział w zamachu.

A konkretniej ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A konkretniej ?

Nie chciałbym za mocno spoilerować, ale jakoś to wytłumaczę.

Trzeba wykonać misję 'Spisek'. Następnie jak fabuła doprowadzi nas z powrotem do Novigradu w rozmowie z Dijkstrą musisz wybrać pierwszą misję dialogową. Będzie to w misji kiedy szukasz czarodziejki, która ma wyłupione oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też zabić dwa dowolne potwory ze zleceń samym mieczem bez używania eliksirów, odwarów, znaków i olejów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba też zabić dwa dowolne potwory ze zleceń samym mieczem bez używania eliksirów, odwarów, znaków i olejów.

I bez założonych mutagenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie znaleźć te misje z leszym?

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie znaleźć te misje z leszym?

Na Skellige. Bodajże we wsi Fayrlund.

Edytowane przez Krzyszt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bez założonych mutagenów.

Nie, mutageny w opisie trofeum odnoszą się do odwarów z unikalnych mutagenów. Można mieć założone mutageny do aktywnych slotów, zresztą one i tak dają tylko bonus ataku, znaków lub życia. Można też używać jedzenia do odnowy życia. Aha, i zapomniałem dodać, że nie można też korzystać z petard do zaatakowania potwora. Ale jeśli misja będzie wymagała użycia petardy w celu wypłoszenia potwora to to nie wyklucza trofeum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, skończyłem wątek główny lecz niestety pominąłem jeden pucharek, mianowicie  " zamachowiec". Poradzicie coś aby go znów nie pominąć? Np w jakiej misi on wpada. 

Edytowane przez szpieg997

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś spotkać jeszcze barona żeby wygrać kartę od niego jeśli w wątku z nim było to na czerwono?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można gdzieś spotkać jeszcze barona żeby wygrać kartę od niego jeśli w wątku z nim było to na czerwono?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinna znajdować sie w jego pokoju, jak skończy sie watek z baronem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dopadł mnie bug w misji dorwać juniora, której niestety nie mogę skończyć.

Zacząłem robić misję poboczną dla Tasaka, który mocno się pokrywa z głównym wątkiem "dorwać juniora". Byłem w kasynie, następnie na walkach, rozmawiałem z Dijkstrą, skończyłem misję poboczną i wyruszyłem do kryjówki Vernana Roche'a. Problem jest taki, że przed samym wejście do ich kryjówki powinna odpalić się cutscenka, a u mnie tego nie ma. Mogę normalnie tam wejść, imie Vernana jest na zielono, ale nie mogę z nim pogadać, nic się nie da zrobić. Wczytałem wcześniejszy save z tej misji, zrobiłem część od nowa, ale dalej to samo. Czy miał ktoś coś podobnego lub zna sposób na rozwiązanie tego problemu? Gdyby to był side quest - żaden problem, ale niestety to wątek główny, więc jakoś to przejść muszę.

Robilem to zadanie 2h temu i nie miałem problemu. Moze wczytaj grę sprzed misji?

Edytowane przez Even

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie była chata barona bo nie mogę skojarzyć?

Ps. Ja mam Buga z misją przeszukaj schowek martwego wieśniaka. Miał ktoś z tym problem?

Wysyłane z mojego SM-N910F za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×