Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Sugerowany jest chyba 16lvl więc można lecieć jak ma się już 13-15lvl wszystko zależy na jakim poziomie trudności grasz.

 

Gram na tym przedostatnim - krew, pot i łzy.

 

I jeszcze jedno pytanie. Jak lepiej robić nadpisywać zapisy czy stworzyć dwa zapisy i jeden potem usuwać? I zapisywać w innym slocie? ; d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz pominac wszystkie ilosciowe trofea czyli np. 50headshotow. Mozesz rowniez pominac walki na piesci oraz wyscigi konne, odkrycie 100 drogowskazow, trofke za wykonanie wszystkich zlecen wiedzminskich, zniszczenie wszystkich gniazd potoworow w Velen/Novigradzir lub na Skelige, odpalenie wszystkich kregow mocy (nie pamietam co jeszcze, ale duzo tego jest). A reszte wykonujesz podczas fabuly i zadan pobocznych.

Ale te trofea nie są do pominięcia, bo po skończeniu fabuły może je spokojnie zrobić bezproblemu. Trofea które można pominąć to takie, które aby je móc wykonać trzeba by zacząć grę od nowa, a więc gwint, trofea z zadań pobocznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W białym sądzie najwięcej kasy nabiałem na okradaniu poległych na polu bitwy. Musisz załatwić gule i pakujesz się bronią na full szybka podróż do garnizonu by opchnąć towar i tak w koło aż do ogołocenia wszystkiego. Z tego co pamiętam to ponad 1000 koron wycisnąłem. Koledzy gdzie po patchu dostępna jest ta skrzynka na klamoty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale te trofea nie są do pominięcia, bo po skończeniu fabuły może je spokojnie zrobić bezproblemu. Trofea które można pominąć to takie, które aby je móc wykonać trzeba by zacząć grę od nowa, a więc gwint, trofea z zadań pobocznych.

Chyba się nie zrozumieliście. Sęk w tym, że angielskie słowa jak "missable", "replayability" czy "completionist" nie mają dobrego polskiego odpowiednika. A pisząc "można pominąć" można mieć na myśli, że dosłownie można te trofea sobie pominąć podczas gry i zająć się nimi później lub właśnie przegapić całkowicie możliwość ich zdobycia podczas jednego przejścia gry, do czego odnosi się właśnie "missable".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba się nie zrozumieliście. Sęk w tym, że angielskie słowa jak "missable", "replayability" czy "completionist" nie mają dobrego polskiego odpowiednika. A pisząc "można pominąć" można mieć na myśli, że dosłownie można te trofea sobie pominąć podczas gry i zająć się nimi później lub właśnie przegapić całkowicie możliwość ich zdobycia podczas jednego przejścia gry, do czego odnosi się właśnie "missable".

Tak tylko jak wejdziesz w jakiekolwiek trophy guide na forach angielskich to trofea jako missable podają takie które można pominąć i tylko kolejne podejście do gry daje możliwość ich zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko jak wejdziesz w jakiekolwiek trophy guide na forach angielskich to trofea jako missable podają takie które można pominąć i tylko kolejne podejście do gry daje możliwość ich zdobycia.

Przecież właśnie dokładnie to napisałem. Przeczytaj mój post jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież właśnie dokładnie to napisałem. Przeczytaj mój post jeszcze raz.

Przeczytałem jeszcze raz i wiem o co ci chodzi, ale napisałeś to tak jakby to co jest po przecinku odnosiło się do pełnego zdania tego co jest przed przecinkiem. Nie zrozumieliśmy, bo w pierwszy zdaniu podałeś że nasze "można pominąć" odnosi do 3 różnych angielskich określeń, ale chyba wszyscy łowcy trofeów wiedzą że mianem można pominąć określamy tylko te właśnie missable :) i o to chodziło mi w pierwszym poście :). Oczywiście tylko w przypadku gdzie gra nie pozwala na dalsza grę po skończeniu lub nie zlicza statystyk z kilku przejść.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ogólnie można pominąć trofika za leszego jeśli nie pogadamy z odpowiednią osobą i trofika drużyna w komplecie jeśli zabijemy keirę no i oczywiście gwint.

Edytowane przez seba842005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z wilkołakiem

 

w misji panie lasu przed wejściem do jaskini. Jestem na proponowanym przez grę lvl, czyli 6, a wilkołak 8, czyli niby nic wielkiego. Używam znaku, który go na kilka sekund unieruchamia ( sorry, zapomniałem nazwe) i wtedy wiadomo, atakuję go. Ale problem z nim taki, ze maksymalnie zabieram mu 150 zdrówka silnym uderzeniem i zadam takie 2-3, po czym siła znaku się kończy, muszę zrobić jakiś unik/przeturlanie, a on w tym czasie co chwilę odzyskuje po 52 hp, więc na dłuższą metę to jak walka z wiatrakami, bo wszystko co mu zabiorę, to się u niego zregeneruje, a sam duże straty przy ponoszę. Czy na tym poziomie jest jakiś dobry srebrny miecz do zdobycia (mam podstawowy) czy wbić gdzieś do 9, wzmocnić atak, znaki i dopiero wrócić, czy da się coś na szybko zrobić?

Edytowane przez cwir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to właśnie jest ta różnica levelu, jak się uprzesz to byś go pewnie ulał ale trzeba cisnąć bez przerwy i nie dać mu się regenerować długo. zobacz w bestiariuszu czym tam jeszcze można w niego rzucać i też coś pomoże. ja to robiłem zdaje się na tym samym poziomie co wilkołak i trzeba było się trochę pogimnastykować z tym co miałem. a miecze itp to porób trochę pytajników i coś na pewno znajdziesz. fabuła może poczekać :).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z wilkołakiem

Oprócz znaków i machania mieczem, używaj też petard...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem pierwszy poważny bug wprowadzony niestety  w patchu 1.07.  Zadania z DLC "Najgroźniejsze potwory Skellige" nie da się ukończyć. Z tego co czytałem problem występuje też na PC.

Swoją drogą zastanawiam się czy wyszedł do tej pory jakiś patch do Wiedźmina który nie zastępował by starych błędów nowymi.

Edytowane przez Nautilus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ogólnie można pominąć trofika za leszego jeśli nie pogadamy z odpowiednią osobą i trofika drużyna w komplecie jeśli zabijemy keirę no i oczywiście gwint.

Można prosić o więcej szczegółów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można prosić o więcej szczegółów?

Leszy - zlecenie można zrobić na dwa sposoby, ale trofik wpada tylko gdy się go zabije, także tylko zabijając go można zdobyć mutagen do stworzenia odwaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszy - zlecenie można zrobić na dwa sposoby, ale trofik wpada tylko gdy się go zabije, także tylko zabijając go można zdobyć mutagen do stworzenia odwaru.

Podziękował

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odkryłem pierwszy poważny bug wprowadzony niestety w patchu 1.07. Zadania z DLC "Najgroźniejsze potwory Skellige" nie da się ukończyć. Z tego co czytałem problem występuje też na PC.

Swoją drogą zastanawiam się czy wyszedł do tej pory jakiś patch do Wiedźmina który nie zastępował by starych błędów nowymi.

Pisałem też o tym parę postów wcześniej... Mam nadzieje, że to jakoś poprawią.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie skąd wytrzasnąć petardy ? Ewentualnie gdzie kupić ? Dalej tkwię w Białym Sadzie no i mam kilka gniazd do wyczyszczenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na petardy masz odpowiednie schematy. Sprawdz w zakladce alchemia->petardy czy nie masz juz schematu, jesli masz to mozesz samemu wytwarzac petardy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na petardy masz odpowiednie schematy. Sprawdz w zakladce alchemia->petardy czy nie masz juz schematu, jesli masz to mozesz samemu wytwarzac petardy

Schemat mam, ale chyba brakuje mi prochu... gdzie go znaleźć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Np. u kowala mozesz rozlozyc skladniki alchemiczne na mniejsze przedmioty. Udaj sie do niego i sorawdz czy gdzies po rozlozeniu nie otrzymasz prochu

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno schemat i składniki tylko raz się wykorzystuje tak ? Potem petardy się jakoś odnawiają ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,to prawda. Jesli masz mocny alkohol to po medytacji Ci sie odnowia. Tak samo jest np. z eliksirami. Mocny alkohol to np. Alkhest albo spirytys jakis tam (taka zielona buteleczka) jest ich pelno w Bialym Sadzie (czy to w chatach czy w beczkach)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam problem ze znikającymi itemami po łatce 1,07.

Kiedyś lekarstwem na przeciążenie było pozostawianie itemów w jakiejś lokacji- one nigdy nie znikały.

No to zostawiłem sporo materiałów do craftingu na moście przed Wrońcami. Niestety po zainstalowaniu gry szukam, szukam i nic. Najgorsze, że we wszystkich loadingach gry niestety też nie ma tych itemów na moście. Uprzedzam żartownisiów, że nie biorę dopalaczym, nie upiłem się ani nie przyśniło mi się, że je tam zostawiałem. Ktoś wie co się mogło stać z tymi temami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem - niknęły.

Skoro patch dodał skrzynie do przechowywania przedmiotów to z mostu kradną krasnoludki kurde balans ;)

Edytowane przez Sithman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak,to prawda. Jesli masz mocny alkohol to po medytacji Ci sie odnowia. Tak samo jest np. z eliksirami. Mocny alkohol to np. Alkhest albo spirytys jakis tam (taka zielona buteleczka) jest ich pelno w Bialym Sadzie (czy to w chatach czy w beczkach)

A ten alkohol trzeba wypić przed medytacją czy jak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×