Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Tak myślę nad zakupem i waham się czy po premierze nie będzie taniej. Skoro już teraz jest za 208 z przesyłką... Jak myślicie?

używka na pewno będzie tańsza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poczekać z tydzień może tezy i na sokojnie wydajesz taniej. Masę gór ląduje na allegro jako "nie trafiony wybór" itp itd. Trochę cierpliwości i nie przeplacisz.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak ktos jest cebula i chce czekac tydzien na uzywke 10 zl taniej to droga wolna, ale mozna poczekac nawet miesiac zeby jeszcze taniej wyrwac :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostateczności można ograć na youtube ;)

Każdy według uznania.

Moim zdaniem jeżeli jest hype i ktoś chce mieć tą grę to go różnica kilkunastu złotych nie zbawi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można kupić slota :P

Ja tam i tak poczekam z zakupem kilka dni po premierze, jedyne gry na które składam preordery to te, których betę ograłem i nawet wiedźmin mnie raczej nie przekona do zmiany tej zasady.

Swoją drogą muszę w końcu zagrać w dwójkę, jestem nawet bliski kupna X360 żeby to zrobić.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jakie to jest piekne.

Taniec smierci, ten moment w 1 minucie kiedy zabija typka, drugiego atakuje i po jego bloku robi plynny obracajacy unik od wroga, mmmmmmmmhmmm!

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Taniec smierci, ten moment w 1 minucie kiedy zabija typka, drugiego atakuje i po jego bloku robi plynny obracajacy unik od wroga, mmmmmmmmhmmm!

To juz widzielimsy w serii Batman .. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy... nie? :)

 

Walki w batmanie nie lubie dlatego ze calosc polega na tym aby skakac od jednego pacholka do drugiego zeby klepnac ich tylko raz w morde i okazjonalnie wcisnac kontre, nawet nie wspominam o potrzebie dobitki kogos zanim wrog faktycznie straci przytomnosc. System walki jest bardzo dopracowany, ale strasznie mi nie pasuje, wole sie skupic na 1 wrogu niz czuc potrzebe skakania po calej arenie zeby ich staggerowac czy robic im crowd control.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko moje skojarzenie, kazdy moze miec inne - ocenimy jak zagramy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech.... marzy mi się Wiedźmin, w którym wykończenie humanoidalnego przeciwnika to jedno, no może dwa cięcia. Przecież wiedźmini doskonale znali anatomię (nie tylko ludzką), wiedzieli gdzie ciąć żeby zabić jednym ciosem. Tymczasem znowu zapowiada się qurwa dzikie skakanie wokół wioskowego głupka z halabardą. Walki w Batmanie były efektowne ale nie efektywne. Okładanie trzech typów po mordach przez minutę lub dłużej, zamiast szybkich KO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko wtedy musiałoby to działać w obie strony. Wieśniacy nie znaliby anatomii ludzkiej ale podczas ataku z kilku stron, Wieśmin musiał by też padać na dwa hity.

Ludzie już narzekają że uproszczone gry są często za trudne...to co dopiero by było z W3 jakby dali taki patent.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko wtedy musiałoby to działać w obie strony. Wieśniacy nie znaliby anatomii ludzkiej ale podczas ataku z kilku stron, Wieśmin musiał by też padać na dwa hity.

Ludzie już narzekają że uproszczone gry są często za trudne...to co dopiero by było z W3 jakby dali taki patent.

 

Owszem, masz rację. To mógłby być osobny tryb - jakiś "realistic mode on"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko wtedy musiałoby to działać w obie strony. Wieśniacy nie znaliby anatomii ludzkiej ale podczas ataku z kilku stron, Wieśmin musiał by też padać na dwa hity.

Ludzie już narzekają że uproszczone gry są często za trudne...to co dopiero by było z W3 jakby dali taki patent.

 

Czemu miałoby to być trudne? Wszystko zależy od tego, jak zaprojektowany byłby przy tym system walki, przecież trafić wiedźmina to nie taka prosta sprawa. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak 5 wieśniaków rzuci się nawet na wiedźmina z widłami to nie ma on szans uciec. To nie latający nietoperz czy regis, że mogą sobie odlecieć :D

Nie wymagajcie zbyt wiele, gra jeszcze nie wyszła a już pojawił się hejt na naszą rodzimą produkcje. Jak tacy z was fani realizmu, to dlaczego nikt sie nie czepia, że w Bloodborne wieśniacy nie padają na 1 hita? OMG dog is invulnerable to damage.

Skończcie z tym i cieszmy się tytułu, który wyznaczy nowe standardy gier w gatunku open-world game :)

Edytowane przez Spux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Książkowy Geralt to pięciu wieśniaków z widłami by bez miecza rozniósł - mi się marzy wiedźmin właśnie mocno nawiązujący do książek - czyli styl walki oparty na unikach, błyskawicznych, precyzyjnych cięciach wspomaganych znakami. Oczywiście domyślam się, że łatwiej zrobić system podobny do tego z wielu innych gier i tu się cudów nie spodziewam, zresztą w żaden sposób nie dyswkalifikuje to u mnie gry, tak tylko się rozmarzyłem. ;-)

 

A co W3 wyznaczy to się jeszcze okaże, życzę tej grze jak najlepiej i mam nadzieję, że rozniesie wszystkie inne RPG-i, ale póki co z optymizmem nie przesadzam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. O ile pamietam w sadze Geralt zaszlachtowal 7 uzbrojonych dezerterow, wiec chlopki raczej nie stanowili by problemu. Wiekszy problem Geralt mialby ze skrupulami czy takiego chlopka zaszlachtowac czy tylko okaleczyc.

I faktycznie system walki o ktorym pisze fryz bylby genialny. I w cale nie taki trudny do zrobienia. Ale wtedy mielibysmy system one moze two button cos jak w AC

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie one-two button - wystarczyłoby zróżnicować uniki i skupić się na nich conajmniej tak samo jak na ciosach - pole do popisu jest ogromne, ale to wymagałoby odejścia od utartych schematów, do których przyzwyczajeni są zarówno deweloperzy jak i gracze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez na tym filmiku wyzej jak na dloni jest pokazane ze Geralt dolatuje do typa na 1 levelu i sciaga na na strzala, potem leci do typa na 7 levelu i sciaga go na 2 strzaly, wszystko to okraszone jest unikami w trakcie walki, niestety slabo wykonanymi bo ewidentnie typ ktory gra ma autyzm, no ale to ign jest wiec czego sie spodziewac po ich graczach.

 

Nie wiem czego wy jeszcze chcecie.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Systemu, w którym cios mieczem w plecy kończy się czymś gorszym niż przerwanie animacji ataku i strata paru HP, systemu, w którym te walki faktycznie są szybkie i mniej oparte na sztywnych i widocznych animacjach  - ja wiem, że to tylko gra, wiem, że system, o którym wspominam byłby dużo trudniejszy do stworzenia (głównie dlatego, że byłby nietypowy) i ja wcale nie wymagam stworzenia tego od Redów - twierdzę tylko, że fajnie by było żeby walki choć troszkę się zblizyły do realizmu.

 

No ale ja jestem pewnie trochę dziwny, bo tak samo marzy mi się w FPS w stylu Op. Flashpoint, w którym jedna kulka praktycznie oznaczała restart.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra byłaby nie grywalna. Nie sprzedałaby się.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy mogę pytać o to w tym temacie ale : 

- chcę opłacić zamówienie przedpremierowe wiedźmina 3 na cdp.pl, ale nie można wybrać płatności przy odbiorze więc jaki sposób płatności mam wybrać żeby móc zrobić przelew bankowy lub pocztowy ? Dostępne do wyboru metody płatności to Payu, PayPal i bitcoin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy mogę pytać o to w tym temacie ale : 

- chcę opłacić zamówienie przedpremierowe wiedźmina 3 na cdp.pl, ale nie można wybrać płatności przy odbiorze więc jaki sposób płatności mam wybrać żeby móc zrobić przelew bankowy lub pocztowy ? Dostępne do wyboru metody płatności to Payu, PayPal i bitcoin.

 Z tego co wiem to PayU obsługuje napewno przekaz pocztowy, zapewne też i przelew bankowy ale tego nie jestem do końca pewny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×