Skocz do zawartości
LionelPL

Wiedźmin 3: Dziki Gon

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego czasu internety zdążą z filmiku na YT zrobić remaster na bazie screenów i concept artów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi się że gracze pcetowi mają wieksze problemy, pewnie większość komputerów nie spełnia wymagań dlatego nie doszukuje się na siłę błędów i czekam do 19 maja aż wszystko się wyjaśni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Podrzuci ktoś streszczenie fabuły z poprzednich dwóch części ? Najlepiej na yt. Gre kupuje na premiere. Uwielbialem Fable Zapomniane Opowieści na PC i sadzę ze napewno nie pozaluje tych dwóch stowek na Wiedźmina !

Edytowane przez lokitheman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podrzuci ktoś streszczenie fabuły z poprzednich dwóch części ? Najlepiej na yt. Gre kupuje na premiere. Uwielbialem Fable Zapomniane Opowieści na PC i sadzę ze napewno nie pozaluje tych dwóch stowek na Wiedźmina !

 

 

Hejka

 

Część osób ( w tym ja )  poszukujemy streszczeń fabuły z poprzednich części gry, gdyby ktoś miał więcej albo lepsze wydania plz podajcie linki :)

 

Tutaj na początek streszczenie 1 części i filmik z 2.

 

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=59140

 

http://pej.cz/Animowane-streszczenie-fabuly-pierwszej-czesci-Wiedzmina-WIDEO-a2503

 

https://www.youtube.com/watch?v=4DZOKExbQFc - nie jestem pewien czy wszystko

 

http://wiedzmin.wikia.com/wiki/Wied%C5%BAmin_2:_Zab%C3%B3jcy_Kr%C3%B3l%C3%B3w - trochę ogólnego info

 

Czekamy na więcej :) THX

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

to chyba pierwszy raz że ktoś narzeka że gra na ps4 wygląda tak ładnie :) ... Redzi to nie studio pokroju Ubisoft gdzie ma tysiące pracowników których przerzuca od jednej gry do drugiej, chłopaki mają z 300 pracowników, to i tak cud że Wiedźmin będzie tak zawartościowo duży, zapowiada sie naprawdę jedna z największych gier jakie powstały i z takim poziomem graficznym, jak komuś przeszkadzają wymagania sprzętowe to niech sprzeda GTX980 i kupi ps4 :P ... dla mnie proste, priorytetem tym razem były next geny, tutaj sprzedadzą najwięcej kopii.

poza tym na pc będzie można odpalić efekty Nvidii, i 60 fpsów ... także kompletnie nie rozumiem narzekań, jeżeli konsolowa wersja trzyma poziom High pc to medal dla chłopaków :)

Nie pierwszy raz...ba! tutaj na forum ludzie narzekali ze ich wersja z ps4 będzie taka sama jak na xo. Mimo ze mamy mocniejszy sprzęt. To samo narzekanie mają teraz pececiarze. Ją tam nawet rolników już nie oglądam. Czekam sobie grzecznie na promke i tyle.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unity miało 900p i wyglądało bardzo ładnie, jakby nie spadki animacji to jedna z ładniejszych gier, także tutaj jak nie będzie spadków poniżej 30 klatek plus full hd to chyba ekstra, poza tym weźcie jeszcze jedną rzecz po uwagę, ruszanie się drzew i oświetlenie, zmiany pogody, dynamicznie ruszające się cienie, oraz bujający się siwy kucyk Geralta :) ... gdzieś czytałem że zrezygnowali z kałuż krwi ale to drugorzędna teraz kwestia, i nawet jak tekstury będą przy tych z PC na medium, bo też tak może być, to wydaje mi się że jak na grę o tak wielkiej skali robionej przez naprawdę nie duże studio (przy tych zachodnich) no to chyba będzie mogli mówić o światowym sukcesie.

Przypomne że wg sondy na gameinformer Wiedźmin3 to najbardziej wyczekiwana gra w tym roku, zostawili w tyle Batmana i MGSa, także panowie jeżeli to co mówi RED że na speedzie robi się grę w 25 godzin, i jest tak duża, rozbudowana i niewiele ustępuje grafiką pc okaże się prawdą, to mamy głównego faworyta do GOTY 2015! i mega wysoko ustawioną poprzeczkę dla niedorobionych taśmowych gier, serii AC, MW i innych ... i to może wpłynąć na innych dystrybutorów i wprowadzić nowe standardy do branży ... 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem mile połechtany, będzie w co grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie to są jednak debile (odnośnie tych PC'towców co płaczą, że gra ma zaniżoną grafę na PC). Tłumaczyłem, że optymalizacja na PC'cie nie istnieje - gra ma chodzić na wszystkim i tyle. Ale najważniejsze to i tak silnik - specjalnie napisany pod KONKRETNĄ grę. Red Engine powstawał z myslą o W3 i to widać po prostu...

Co do materiałów - jakość rzeczywiście kiepska... ale już we wtorek będzie masa recek, więc z pewnością dowiemy się jak to jest z tą grafą.

Poza tym - co to w ogóle za "ficzer", że przez całą grę ma się sterowanie wyświetlone na ekranie? Na początku myślałem, że to tylko na potrzeby pokazów ale to jest wszędzie... no litości.

Edytowane przez winiasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeglądam temat i nie widzę czy ktoś już zadał pytanie odnośnie wersji z PSN. Jedna kosztuje 206 a druga 309 ale jest z jakimś pakietem dodatków. Czy ten pakiet dodatków to jest Season pass i obejmuje dodatki które wyjdą w przyszłości czy to są tylko jakieś "ciuchy" i inne pierdoły na starcie ?  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy i pierdoły są za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Unity miało 900p i wyglądało bardzo ładnie, jakby nie spadki animacji to jedna z ładniejszych gier, także tutaj jak nie będzie spadków poniżej 30 klatek plus full hd to chyba ekstra, poza tym weźcie jeszcze jedną rzecz po uwagę, ruszanie się drzew i oświetlenie, zmiany pogody, dynamicznie ruszające się cienie, oraz bujający się siwy kucyk Geralta :) ... gdzieś czytałem że zrezygnowali z kałuż krwi ale to drugorzędna teraz kwestia, i nawet jak tekstury będą przy tych z PC na medium, bo też tak może być, to wydaje mi się że jak na grę o tak wielkiej skali robionej przez naprawdę nie duże studio (przy tych zachodnich) no to chyba będzie mogli mówić o światowym sukcesie.

Przypomne że wg sondy na gameinformer Wiedźmin3 to najbardziej wyczekiwana gra w tym roku, zostawili w tyle Batmana i MGSa, także panowie jeżeli to co mówi RED że na speedzie robi się grę w 25 godzin, i jest tak duża, rozbudowana i niewiele ustępuje grafiką pc okaże się prawdą, to mamy głównego faworyta do GOTY 2015! i mega wysoko ustawioną poprzeczkę dla niedorobionych taśmowych gier, serii AC, MW i innych ... i to może wpłynąć na innych dystrybutorów i wprowadzić nowe standardy do branży ... 

 

Oglądałem ten gameplay z PS4 i faktycznie krew nie rozbryzguje się wokół nas i nie tworzą się "kałuże". Szkoda, że z tego zrezygnowali. Uważam ten "ficzer" za dosyć ważny, ale cóż, trzeba się pogodzić z pewnymi cięciami. To nieuniknione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciuchy i pierdoły są za darmo.

Ok. To zapytam inaczej. Czy kupując z PSN wersję za 309zł będę miał dostęp do dwóch dodatków które wyjdą w przyszłości a mianowicie:" Krew i Wino" oraz "Serca z Kamienia"  ? 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. To zapytam inaczej. Czy kupując z PSN wersję za 309zł będę miał dostęp do dwóch dodatków które wyjdą w przyszłości a mianowicie:" Krew i Wino" oraz "Serca z Kamienia"  ? 

 

Tak :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada informacje jakie jezyki beda w Wiedzminie 3 na amerykanskim PS Store ? Na oficjalnym forum z tego co zrozumialem wersje PC US OSK beda rowniez posiadaly dubing i PL napisy. Wie ktos jak bedzie w przypadku PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez bedzie polski jezyk vo i napisy. Na forum cdp jest lista wszystkich jezykow w danych krajach

Sent from my iPhone using Tapatalk

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos posiada informacje jakie jezyki beda w Wiedzminie 3 na amerykanskim PS Store ? Na oficjalnym forum z tego co zrozumialem wersje PC US OSK beda rowniez posiadaly dubing i PL napisy. Wie ktos jak bedzie w przypadku PS4 ?

 

  Niezależnie od miejsca zakupu w grze istnieje możliwość dowolnej konfiguracji języka dubbingu oraz napisów – oczywiście produkt posiada pełną polską wersję. Zależnie od kraju, w którym gracze nabędą najnowszego Wiedźmina, liczba obsługiwanych języków może się różnić. Z perspektywy polskiego gracza najważniejsza jest informacja, że niemal w każdej z tych wersji będzie dostępny nasz język. Polskiego języka nie ma np. w wersjach dla Malezji czy Emiratów Arabskich, jest natomiast w edycjach na Amerykę czy Europę.

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, 1799 zł to dobra cena za Ps4 1TB z Wiedźminem i Dying Light ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli konsola nowa a gry są w pudełkach to tak.

Jeżeli cyfrówki to mogą być od Ruskich i się możesz przejechać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ok. To zapytam inaczej. Czy kupując z PSN wersję za 309zł będę miał dostęp do dwóch dodatków które wyjdą w przyszłości a mianowicie:" Krew i Wino" oraz "Serca z Kamienia"  ? 

 

 

Cytat z opisu produktu za 309 PLN na PSN

Oszczędź pieniądze na zawartości do tej gry kupując Karnet Sezonowy. Zawartość może zostać pobrana z PlayStation®Store albo z samej gry gdy tylko ta będzie dostępna.

Ja mam "cebulowe" pytanie, czy dodatki z tej wersji będą działać na 2 kontach?

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oferta z Komputronika, także chyba godne zaufania źródło :D

Dzięki : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytat z opisu produktu za 309 PLN na PSN

Ja mam "cebulowe" pytanie, czy dodatki z tej wersji będą działać na 2 kontach?

Powinna działać jak każde DLC.

Oferta z Komputronika, także chyba godne zaufania źródło :D

Dzięki : )

Tak, spoko cena.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wersja na ps4 jest ciut ponad moje oczekiwania wiec jest git :) nie będę przecież wydawał hajsu żeby na PC sie babrać w ustawieniach. Konsolową wersje mam, wsadzam i gram :D.. Znaczy się jeszcze nie mam khm.. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha, raczej wkładam, czekam aż się day one patch ściągnie, a potem zainstaluje. Potem zainstaluje się gra. Chwila na dopasowanie wielkości ekranu, potem gamma, zatwierdzenie, albo i nie rodzaju sterowania i pewnie parę innych.  Czasy kiedy na konsolach było plug and play to minęły wraz z PS2 ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zapomnij o wyborze języka, napisów, akceptacji umowy licencyjnej online (jeżeli jest) i wywalaniu z serwerów z jakiegoś nieznanego powodu (UBI + Uplay) = crashowaniu sie gry i czekaniu na update od strony devów. :D ...ewentualnie maintenance PSN bo wszyscy się rzucili na pobieranie cyfrowej wersji i wszystko siadło. 

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×