Skocz do zawartości
LionelPL

Rayman Legends

Rekomendowane odpowiedzi

Zdobyłem diament w pierwszym wyzwaniu jakie robiłem, ale zajęło mi to 3h.

Teraz wchodzę na 20 minut szybko robię dniówki na złoto/srebro i wychodzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest dane mi skończyć tej gry. Po tym jak ukończyłem wątek główny, gra przestała widzieć zapis. Zacząłem grać od nowa i dzisiaj znowu zapisu nie widzi.

Na szczęście wątek główny ukończyłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie jest dane mi skończyć tej gry. Po tym jak ukończyłem wątek główny, gra przestała widzieć zapis. Zacząłem grać od nowa i dzisiaj znowu zapisu nie widzi.

Na szczęście wątek główny ukończyłem :D

Ja miałem to samo. Dlatego wrzucam save na chmure. Jak sie popsuje to najpierw usuwam save z konsoli i dopiero potem wrzucam ten z chmury. Jeśli po prostu skopiuje z chmury na konsole i nadpisze to nie działa. Może u Ciebie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plusa mam na innym koncie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety plusa mam na innym koncie.

to przerzucaj na pendrive. Trochę upierdliwe, ale masz pewność, że Ci nie zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ten zapis z pendrive również nie działał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nadpisywales ten z konsoli czy najpierw kasowales a potem kopiowales? U mnie pierwszy sposób nie zadziałał, a. Jak najpierw skasowałem a potem wrzuciłem z chmury to działa. Brat miał to samo i na początku usuwal cała grę potem pobierał na nowo i save z chmury tez działał. Może spróbuj tak.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krótko mówiąc : JESTEŚ GENIUSZEM! Dzięki za radę, drugi sposób zadziałał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po odzyskaniu save ukończyłem wszystkie światy (włącznie z 8-bitowymi poziomami) i ogólnie gra świetna.

 

8-bitowe levele potrafią dać w kość, ale jak się opanuje poziomy muzyczne (podstawowe) to nie powinno być problemów.

 

Teraz tylko skończyć czasówki i zabieram się za Powrót Do Origins :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopuje ale czy na PS3 też jest obecnie problem z dziennymi wyzwaniami wiszącymi od wczoraj i pokazującymi 700 godzin? Coś takiego zrobiło sie na vicie i PC więc podejrzewam że na PS3 też. Ktoś na forum ubi napisał że tak było cały styczeń na PS3. To prawda? Szlag człowieka trafi jak trzeba będzie miesiąc czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odkopuje ale czy na PS3 też jest obecnie problem z dziennymi wyzwaniami wiszącymi od wczoraj i pokazującymi 700 godzin? Coś takiego zrobiło sie na vicie i PC więc podejrzewam że na PS3 też. Ktoś na forum ubi napisał że tak było cały styczeń na PS3. To prawda? Szlag człowieka trafi jak trzeba będzie miesiąc czekać...

Nie tylko w tej grze, ale ogólnie serwery Ubi w tym roku to syf. Stare gry i nowsze, Ghost Recon, Far Cry 3, Rayman Legends, wszystko działa jak chce. Jednego dnia wyzwania działają, następnego nie chcą i nadal pokazują się poziomy z poprzedniego dnia, czasem pokazuje 700 godzin a czasem 6. A najczęściej jest tak, że uda się zagrać raz czy dwa, a potem wyrzuca z wyzwań, bo utracono połączenie. Co jest najbardziej wkur*******, bo wtedy po każdej rundce gra próbuje się połączyć i czekasz kilkadziesiąt sekund, nie mogąc wyjść do menu czy zagrać jeszcze raz, a na koniec i tak wywala. Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kupiłem Legends w promocji i żałuję, że dopiero teraz. Origins było prześliczne, ale Legends jest jeszcze piękniejsze. Szczególnie polecam grać z drugą połówką na dwa pady - gwarantuje to nam kupę śmiechu i dobrej zabawy, a gra zyskuje przez to +100 do zajebistości. Genialna platformówka. :)

 

PS. Też miałem problem z niewidocznym savem. Na szczęście robię regularne backupy do chmury po każdej sesji z każdą grą i tylko to mnie uratowało od irytacji. Dziwne, że nie wypuścili żadnej łatki naprawczej.

PS2. Kupiłem ją celowo z PSS, żeby mieć ANG w grze, a tu okazało się, że gra jest w PL. Także dla ludzi nieobeznanych z językiem Szekspira jest to dodatkowy atut. :)

Edytowane przez _Matheo_
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra różni się w dużym stopniu od Rayman Origins? Skończyłem Legends i mam ochotę na ponowne przygody z Raymanem. Jest sens kupować starsze Origins czy będę się czuł tak jakbym drugi raz przechodził to samo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy zabierałes się za levele z "Back To Origins". Jeśli tak to raczej bym nie kupował Origins, no chyba że zależy Ci na pucharkach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, zabierałem się. Przeszedłem je także. Graliśmy razem z dziewczyną, teraz szukamy czegoś podobnego, ale nic nie jest w stanie dorównać Raymanowi. Dlatego pomyślałem o powrocie do starszej wersji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pograj z dziewczyną np. w LittleBigPlanet :D 

Albo kup Wii U i Mariany ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczęliśmy niedawno LBP 2, ale to nie to samo ;) Dzięki za odpowiedź :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra różni się w dużym stopniu od Rayman Origins? Skończyłem Legends i mam ochotę na ponowne przygody z Raymanem. Jest sens kupować starsze Origins czy będę się czuł tak jakbym drugi raz przechodził to samo?

 

Tak, zabierałem się. Przeszedłem je także. Graliśmy razem z dziewczyną, teraz szukamy czegoś podobnego, ale nic nie jest w stanie dorównać Raymanowi. Dlatego pomyślałem o powrocie do starszej wersji.

 

Spróbuj jeszcze Puppeteer. Co prawda to zupełnie inny styl graficzny i nieco inny charakter rozgrywki, ale jest równie idealny do grania we dwoje. Jeżeli nie przeszkadza Wam lekko infantylna historia, mająca formę opowiadanej bajki, możecie spróbować. We dwoje gra się świetnie w tę bajkową platformówkę. :) Jest nawet demo na PSS (5GB), także możecie wypróbować przed kupnem.

 

A jeżeli chodzi o gry na silniku UbiArt, bardzo wysoko oceniane są i polecane: Child of Light i Valiant Hearts. Ale to już nie są radosne platformówki. Ponoć nowy Prince of Persia również powstaje na tym silniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Legends jest jakiś online pass czy można spokojnie kupować używkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Legends jest jakiś online pass czy można spokojnie kupować używkę?

Jaki online pass skoro ta gra nie ma pełnoprawnego multiplayera? :P

Są tylko wyzwania online i kanapowy co-op :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w Legends jest jakiś online pass czy można spokojnie kupować używkę?

 

Nie ma Passa, bierz używkę. Cała otoczka sieciowa to tylko rankingi online za wyzwania. No i coop do czterech osób na kanapie, jak już Marcossik wspomniał. ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zebrałem wszystkie małaki w pierwszej "sekwencji", oraz dostałem złote puchary za zebranie monet w każdym z etapów a nie dostałem tego pucharku platynowego czy diamentowego, który powinien pojawić się nad wejściem. O co kaman?

Edytowane przez Kani

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz przechodził kolejne obrazy w innych sekwencjach bedą pojawiały sie obrazy z czasowkami w poprzednich sekwencjach. Musisz je zaliczyć na 5 ;) i wtedy pojawi sie puchar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jeśli było, czy rayman legends nie ma w polskiej wersji językowej? Przeglądam sobie oferty na allegro i widze tylko angielskie wersje, a jestem pewien, ze jak bracik sciagal demo z psna to gral po polsku(napisy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×