Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

WikiFlesh dodaj mnie do znajomych zagramy coś razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WikiFlesh dodaj mnie do znajomych zagramy coś razem :)

Zaraz dodam :) Właśnie szukałem kogoś do wspólnej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko po dłuższej przerwie wróciłem do Killzona i multi jest świetne jak dawniej, grywam często i regularnie więc na pewno się spotkamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez możecie zaprosić,trudno o dobre towarzystwo w KZ.Muszę poszukać,bo tez mam fajny wynik z KZ tylko nie wiem czy to sie czasem nie skadowało bo miesiąc temu to było :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chetnie pogram wieczorami. Psn: szutekk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem dziś pierwszy raz multi i strasznie ze mnie nie ogar. Który tryb według was najlepszy? Jako weteran BF4 mam straszny problem z ogarnięciem map, chyba z 10 razy wbiłem się na ich respową wieżę, która bezlitośnie mnie zabijała :D

Edytowane przez jodzio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest serwer dla początkujących na początek jak znalazł. Jak juz się zaznajomisz z grą to extended warzone albo klasyczny team deathmetch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem KZ i jestem bardzo pozytywnie zaskoczony. Gra się naprawdę przyjemnie chociaż już po kilku godzinach da się wyłapać "tanie granie" które na szczęście jakoś nie irytuje tak jak w BF4. 

 

Odrazu przypominają się czasy KZ2. 

Edytowane przez duzyBYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musimy kiedys pograć razem,jak narazie to jedyna prawdziwie "skillowa" strzelanka na PS4.

zapro na PSN już poleciało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograne multi dzisiaj i mam 2 uwagi.Mapy sa oczojebne masakrycznie i niestety po 2-3 godz grania galy mi wymiekly.Wiezyczki sa przegiete (tak mysle po dzisiejszym dniu).Zabawne jest nie znajomosc mapy i szukanie celow.Bf4 idzie w odstawke bo ewidentnie mi sie juz przejadl.Ludzikow ustawionych na koncu mapy tez nie brakuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co oznaczają liczby przy nicku? Ile zabiłem? Czy są jakieś rangi? XP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co oznaczają liczby przy nicku? Ile zabiłem? Czy są jakieś rangi? XP?

Liczba przy nicku, to ilość wykonanych wyzwań - zabij x razy nożem, itp. XP w tej grze nie masz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi co oznaczają liczby przy nicku? Ile zabiłem? Czy są jakieś rangi? XP?

 

Tez sie pytalem wczoraj znajomych ale nie umieli odpowiedziec haha Nie wiem czy to czasem nie jest liczba wyzwan ,ktore juz ukonczylismy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez sie pytalem wczoraj znajomych ale nie umieli odpowiedziec haha Nie wiem czy to czasem nie jest liczba wyzwan ,ktore juz ukonczylismy.

Dokładnie tak jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×