Skocz do zawartości
pablos_83

Killzone Shadow Fall

Rekomendowane odpowiedzi

W KZ spotuje się przeciwników?

Tak, ale potrafi to tylko jedna klasa  - Zwiadowca/Snajper - przy pomocy zdolności Echo Taktyczne.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej odległości trzeba być aby ogłuszyć wroga? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej odległości trzeba być aby ogłuszyć wroga? 

Skutecznej :biggrin: Wszystko zależy od tego czy korzystasz z "drona" Zwiadowcy czy tasera pod karabinem czy w końcu zdolności Szturmana - te dwie ostatnie działają "w zwarciu"

Zanim zaczniesz litanie kolejnych pytań z cyklu:

- jakie gadżety dla Szturmana

- czy dla Wsparcia lepszy "pajączek" czy pocisk kierowany

- dla Vultura celownik x4 czy x10

 Po prostu uruchom grę i pograj

Edytowane przez Mori
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary grzecznie pytam. Ciężko jest mi się przestawić z BFa na KZ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego trzeba grac i jeszcze raz grać - jak mówią "po zachodniej stronie Missisipi" Ubung macht Meister.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem,tylko jak ktoś pyta to można coś podpowiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam jeżeli to pytanie się już pojawiło ale mam problem.

Rozdział 9. Jestem tuż przed walką z Tyranem, w momencie kiedy Echo coś tam hakuje a ja mam jej bronić. W momencie, kiedy mam zablokować drugie wejście (to na dole) pojawia się problem. Za cholerę nie mogę rozwalić tych dwóch dronów które się pojawiają. Nawet jak zablokuje to wejście i zabiję wszystkich żołnierzy, gra nie posuwa się dalej bo nie da się zniszczyć tych dronów w żaden sposób. Obejrzałem jakiś walkthrough i tam znikały po wpakowaniu jednego magazynku z dowolnego karabinu. Ktoś ma/miał podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie walisz w nie przez szybe ? :D pamietam ze nie bylo z nimi problemu, sprobuj ewentualnie rzucic w nie granatem emp jak sa jakies w poblizu i zobacz czy granat dziala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam jeżeli to pytanie się już pojawiło ale mam problem.

Rozdział 9. Jestem tuż przed walką z Tyranem, w momencie kiedy Echo coś tam hakuje a ja mam jej bronić. W momencie, kiedy mam zablokować drugie wejście (to na dole) pojawia się problem. Za cholerę nie mogę rozwalić tych dwóch dronów które się pojawiają. Nawet jak zablokuje to wejście i zabiję wszystkich żołnierzy, gra nie posuwa się dalej bo nie da się zniszczyć tych dronów w żaden sposób. Obejrzałem jakiś walkthrough i tam znikały po wpakowaniu jednego magazynku z dowolnego karabinu. Ktoś ma/miał podobnie?

Cześć

miałem to samo spróbuj odbudować bazę danych z Recovery Menu PlayStation 4 - Safe Mode - tryb awaryjny mi pomogło i drony szybko zniszczysz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest update gry do pierwszego DLC. Trofeum dla no-lifów - przejscie calej gry na wysokim poziomie trudnosci na 3 zyciach ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest update gry do pierwszego DLC. Trofeum dla no-lifów - przejscie calej gry na wysokim poziomie trudnosci na 3 zyciach ;D

zajebiaszczo, w tej misji ze spadanie na krazowniku zaliczylem 6 zgonów pod rząd, bo mi postać zawsze gdzieś tam zachaczyla noga, reka itp.

Ta nowa klasa kradnąc bron przeciwnika, dostaje tez jego umiejętności, przynajmniej tyle wynika z powyższego filmiku (imo kiepsko wykonanego) a nigdzie jeszcze o tym nie wyczytalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mialem, podobnie przy bossie z dronami (Tyrant chyba), jak dla mnie trofik nie do zdobycia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo mialem, podobnie przy bossie z dronami (Tyrant chyba), jak dla mnie trofik nie do zdobycia.

Jest bardzo prosty sposób na niego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem świeżo po skończeniu singla,mam mieszane odczucia.Graficzne killer jakich mało,ale jeśli zajrzymy w głąb,to niestety diabeł tkwi w szczegółach.

Od rozdziału 5 gra się nie trzyma kupy,misje już nie są tak ciekawe jak na początku kampanii. Sztuczna inteligencja też dokłada swoje,ja grające na hardzie czasem się wkur**,ale nie z tego że był taki trudny poziom trudności,tylko z tego że bardziej mnie ta gra frustrowała biernością przeciwników.

Teksty typu,zajdźmy go od tyłu,a po tym biegną pod samą lufę. Oprawa audio wizualna prezentuje się naprawdę fajnie,jeśli macie oczywiście podłączony dobry sprzęt.

 

Ode mnie gra dostaje mocne 7/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos w kwestii jak dlugo dostępny będzie Season Pass ? Czy GG ma w zwyczaju oglaszac, kiedy zniknie z oferty czy moze stac sie to z dnia na dzien ? Jak to wygladalo w przypadku ich innych gier ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja heja

mam czysto techniczne pytanie. Czy mogę jakoś tak ustawić sobie grę tzw strefę wojny, żeby tak jakby przed meczem "polatać trochę kamerą" po mapie?
Bądź przy ujęciu z oczu nie trzymać w rękach nic, żadnej broni - po prostu czysty widok bez żadnych okienek z amunicją itp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym całym nowym MapPacku wycrashował się cały Killzone sieciowy u mnie, u was także?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×