Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo słabe i mówię to jako fan całej serii. Zwykły skok na kasę dla ludzi którzy ograli poprzednie części. Sam dodatek próbuje umiejscowić wydarzenia z Second Sons w kontekście tych znanych z Infamous 2. Niestety całość wykonana jest w bardzo mizerny sposób, ot dostajemy ze 4 misje w których mam biegać od miejsca do miejsca, w tle słyszymy (i tylko słyszymy) dwie postaci znane z poprzednich części, a na koniec dostajemy kurtkę stylizowaną na tę z poprzedniej części.

 

Jeśli chciałbyś coś więcej porobić w świecie Second Sons, to moim zdaniem lepiej jest ograć darmowe Paper Trails. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To swietnie, lepiej jak 3-4 miesiace dają chłam a potem taki diamencik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, widziałem że jest opcja stałe 30 klatek lub nieograniczona. Co bardziej polecacie? Na nieograniczonej mogę mieć większe dropy animacji? Tzn np z 40 do 30 kl/s?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kończę drugie przejście gry, cały czas miałem ustawione bez ograniczeń i ani razu nie zauważyłem jakiś znacznych dropów.  A rozpierducha czasami na ekranie była konkretna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może uświadczył jakieś problemy z wpadaniem trofeów? Przed chwilą nie wpadło mi jedno za misje fabularną i nie wiem co zrobić w takiej sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystkie pucharki bez problemu wpadły, z jakim masz problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wpadło mi za wybór "dobrej" opcji kiedy spotykasz Fetch.

 

Myślałem, że może wpadnie jak zrobię następną misję czy coś, ale nadal nic. :sad:

 

Edit: No, zrobiłem jeszcze jedną misję i w końcu wpadło.

Edytowane przez stolarz1916

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz jutro DLC z Fetch do pobrania w plusie :) :)  Ciekawe jak sie bedzie biegalo nasza neonowa dupeczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niezależny dodatek? Będę mógł grać bez infamousa ss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A juz jutro DLC z Fetch do pobrania w plusie :) :)  Ciekawe jak sie bedzie biegalo nasza neonowa dupeczka :)

Świetny dodatek. Polecam ograć. Nie jest zbyt długi, ale zdecydowanie warto. Świetny był też dodatek w Infamous2 Festiwal Krwii. W tej części również dali radę i trzyma poziom.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Second Son to moja pierwsza gra na ps4, odrazu przypadła mi do gustu. Oczywiście platynka, wiec po ukazaniu się dodatku nie mogło być inaczej niż kolejna platynka. Fajny jest też motyw z przywróceniem Delsina na areny z First Light. Nie wiem dokładnie czy trzeba najpierw przejść Second son by On się pojawił, ale napewno nie trzeba mieć płyty, by móc nim zagrać :)

Myśle ze to dobre posunięcie by ta gra pojawiła się w sklepiku za free. Niestety w Infamousa 2 nie grałem, kupiłbym ps 3 alby pograć w kilka ciekawych tytułów. Ale czas nie pozwoli względem gier które są planowane na 2015 rok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć na konsoli save z podstawki, wiec jeśli ktoś posiada tylko podstawkę Delsinem na arenie nie pograsz, natomiast nie jest on wymagany do platyny z dodatku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ tylko elementy związane z Delsinem w DLC jeśli się nie ma saveu z podstawki są niedostępne ale jego brak nie przeszkadza by przejść to co najciekawsze w tym DLC - tryb fabularny. Niektóre areny z tego co pamiętam też są dostępne 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli usunąłem gre z dysku to save zostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×