Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

Najłatwiej jest się chwycić krawędzi wież, czy co tam było i zwisając strzelać do dziada i jego przydupasów. Póki wszystko nie zacznie się topić w lawie, to jesteśmy bezpieczni. 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając złym to na tym etapie lepszy jest chyba jednak dym. Ale jak wspomniałem, tryb ekspercki jest dość prosty, zwłaszcza, że o ile pamiętam to ginąc w trakcie walki z bossem nie rozpoczynasz jej od początku, a mniej więcej od miejsca w którym przyszło ci zginąć. Tak, czy inaczej- powodzenia ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Dla obeznanych z grami polecam od razu rozpocząć grę na expert. Gierka naprawdę przyjemna, a i oprawa graficzna cieszy oko (po tym tytule wiem, że uzyskanie takiej grafiki jak w The Order jest możliwe). Czy tylko ja widząc neony i kamery na ulicy odruchowo wyciągam rękę? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 zł czyli 2-3piwa w knajpie .. to zdecydowanie mniej niz 30 minut przyjemnosci ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

10 browarów z tesco :P koniec offtopa

Nie kupuję tego bo za dużą kwotę chcą (zresztą jak za wszystko na PSS), czekamy na First Light i zobaczymy na ile godzin będzie to DLC. Ciekawe czy będzie tylko moc neonu, dla mnie najgorsza z mocy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 zł czyli 2-3piwa w knajpie .. to zdecydowanie mniej niz 30 minut przyjemnosci ;)

Ale w biedronce masz z dwanaście piw :) . Idziesz z tym na łono natury i masz więcej niż 30 minut przyjemności ;). To już ostatni offtop, przepraszam.

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do premiery jeszcze trochę zostało, ale - ktoś ma zamiar brać ten samodzielny dodatek "First Light"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja widzę na PSS cenę 63zł za ten dodatek :P

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra mi się bardzo spodobała, o dziwo inF 1 i 2 nie trafił w moje gusta ale bohater z SS już tak. W tej chwili mam 4 misje, wszystkie dzielnice odblokowałem, dym na maxa praktycznie odblokowany + ponad 30 punktów do rozdania ;), wykonuje dalej zadania poboczne pod sam koniec wykonam wątek główny, później może 2 przejście, ale zrobie sobie kilku miesięczną przerwę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem w takich grach lepiej najpierw zrobic glowna fabule, a dopiero potem maxowac postac itd. bo inaczej gra bedzie zbyt latwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli teraz gra na normalnym, to na trudnym będzie miał ciężej, bo zakładam ze dwa razy maksowac miasta nie będzie mu sie chciało ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umowmy sie, w inFamous nie istnieje trudny poziom gry ;)

Edytowane przez czacha79
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli teraz gra na normalnym, to na trudnym będzie miał ciężej, bo zakładam ze dwa razy maksowac miasta nie będzie mu sie chciało ;).

 

Miasto można - ba nawet należy - wymaksować przy pierwszym podejściu i grze na normalnym poziomie trudności... ;) Przy drugim podejściu robimy klasycznego speedruna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robiłem speedruna na normalnym z dobra karma i nie bylo lekko, na trudnym ze zla karma maksowalem, tz robiłem misje poboczne i itd. Jak byly blisko i bylo znacznie łatwiej niż na normalnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na normalu przeszedłem fabule i zrobilem 100 % do tego wszystkie trofea na koniec speedrun na ekspert bez maksowania mocy i platyna. Moce mialem tylko te co fabula narzucala nawet ich nie ulepszalem ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam w planach na dobrej karmie zrobić co mogę znajdzki itp i wymaxować all, a na złej przejść na wysokim poziomie trudności, pewnie nie będzie łatwo i się kilka razy zginie ale cóż :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ekspert przechodzilem na dobrej karmie nie zabijalem przeciwnikow a mimo to zginalem pare razy tylko i to jak czyscilem jakas dzielnice. Na bosach nie padlem ani razu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×