Skocz do zawartości
pablos_83

inFAMOUS: Second Son

Rekomendowane odpowiedzi

SS było najłatwiejszym z dotychczasowych Infamous'ów. W pierwszej części zgrzytałem zębami jak nie mogłem znaleźć jednego odłamka :P

 Noo, tryb hard nie był specjalnie ..  hard...  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak dla mnie był właśnie odpowiedni - taki, żeby trzeba było skorzystać z umiejętności nabytych na normalu, ale nie na tyle trudny, żeby zniechęcić do gry. W zbyt wielu tytułach mamy normal, a zaraz po nim super-hiper-"spalimy ci dom i zgwałcimy matkę"-hard

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żaden Inf nie słynął z wyśrubowanego poziomu trudności :D zazwyczaj odpalam gry na najwyższym poziomie, chociaż trochę wydłuża to rozgrywkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie był właśnie odpowiedni - taki, żeby trzeba było skorzystać z umiejętności nabytych na normalu, ale nie na tyle trudny, żeby zniechęcić do gry. W zbyt wielu tytułach mamy normal, a zaraz po nim super-hiper-"spalimy ci dom i zgwałcimy matkę"-hard

 

Nie mówię, że to źle. Pewnie gdyby był jakiś wyśrubowany poziom trudności to by mi się nie chciało drugi raz przechodzić. A tak to z przyjemnością ukończyłem  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra gra. Końcówka trochę nudna, ale klimat jak należy.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za pierwszym razem dobra, ale przechodzenie drugi raz już mnie zmęczyło  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale na szczęście drugi raz zajął mi dwa razy mniej czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Tylko, że właśnie przez to przechodzenie na szybko, musiałem potem podbijać karmę latając po mieście i zabijając ludzi, bo za szybko przeszedłem fabułę.  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seattle spoko wygląda, klimatyczna miejscówka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Seattle spoko wygląda, klimatyczna miejscówka  :)

Na pewno najładniejsze miasto w serii ale też najmniejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w plusie za 41 zł i dodatek za bodajże 20 pare... opłaca się ?  gra dobra jak na tą chwilę? nie odbiega gamepleyowo i graficznie od gier 2015/16 ? Czytam opinię, że po jakimś czasie gra staje się monotonna, prawda to ?:)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
w plusie za 41 zł i dodatek za bodajże 20 pare... opłaca się ?  gra dobra jak na tą chwilę? nie odbiega gamepleyowo i graficznie od gier 2015/16 ? Czytam opinię, że po jakimś czasie gra staje się monotonna, prawda to ?:)  

Weź sam dodatek - jest ciekawszy i nie nuży tak jak podstawka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
51 minut temu, Grassek napisał:

w plusie za 41 zł i dodatek za bodajże 20 pare... opłaca się ?  gra dobra jak na tą chwilę? nie odbiega gamepleyowo i graficznie od gier 2015/16 ? Czytam opinię, że po jakimś czasie gra staje się monotonna, prawda to ?:)  

A mi się gra podobała. Śliczna grafika, aż miło się biega po Seattle :smile: Gra łatwa i przyjemna  chyba, że chcesz robić platynę, która jest bardzo łatwa, ale zbieranie/wbijanie tych wszystkich pierdół jest strasznie nużące. Zresztą jak w większości sandboxów. Za 4 dyszki spokojnie mogę polecić.

Dodatek równie łatwy, po skończeniu fabuły można się pobawić na arenach, które są trochę bardziej wymagające niż gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, Grassek napisał:

w plusie za 41 zł i dodatek za bodajże 20 pare... opłaca się ?  gra dobra jak na tą chwilę? nie odbiega gamepleyowo i graficznie od gier 2015/16 ? Czytam opinię, że po jakimś czasie gra staje się monotonna, prawda to ?:)  

Ja kilka miesięcy temu grałem. Monotonia niestety jest, bo ostatecznie jej nie skończyłem. Choć wcale nie była taka tragiczna, zasady w zasadzie takie jak w większości sandboxów. Graficznie nie jest to U4, ale mimo kilku lat nie jest źle. Wolałem ją odpuścić na rzecz Wiedźmina i R6 więc sam się zastanów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi gra bardzo podeszła, nie wiem czemu kolega wyżej piszę o monotonii, bo u mnie ani na minutę się ona nie wkradła.

Świetna grafika niezły gameplay i zjadliwy dubbing za taką cenę warto ograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Goldie napisał:

Ja kilka miesięcy temu grałem. Monotonia niestety jest, bo ostatecznie jej nie skończyłem. Choć wcale nie była taka tragiczna, zasady w zasadzie takie jak w większości sandboxów. Graficznie nie jest to U4, ale mimo kilku lat nie jest źle. Wolałem ją odpuścić na rzecz Wiedźmina i R6 więc sam się zastanów :D

Goldie na rzecz R6 nie jedna gra już poszła w odstawkę :D  ale coś potrzebuję jako odskocznię jak nie ma Was wieczorami do grania :)  apropo.... dziś można coś pyknąć ;]

Dzięki wielkie za rady, tak jak myślałem są rozbieżne, ale chyba mimo wszystko się skuszę.  Salut :thanks:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajebiscie, że wczoraj był za 41 zł a dzisiaj chce kupic a jest za 169...

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo gra i dodatek za tą cenę jakie były to aż żal nie ograć. Pisanie o monotonii jest trochę nie na miejscu bo gra i całe te zadania poboczne kończą się zanim monotonia się wkrada i w sumie dobrze bo nie jest to to samo co np w AC Unity gdzie włączasz mapę i kopara opada bo nie wiadomo od czego zaczynać. Czekaj na następną okazję albo poluj na pudełka bo są w śmiesznej cenie. Jak trofea Cię interesują to gra jest bardzo łatwa i zaczynaj grać od razu na hard. Świetne exclusivy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graficznie dużo lepsza niż nie jeden AC. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze no wkurzylem sie niemiłosiernie :) ale coz... bede wiedzial na przyszlosc zeby patrzec do kiedy jest promocja

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infamous w promocji polecam. 

Nie jest to gra idealna, a festiwal glitchy mialem wiekszy niz w WD (serio)

ale bawilem sie dobrze, zaliczylem 2 przejscia podstawki, lekka nuda wkradla sie w polowie drugiego przejscia. Dodatku jeszcze nie ogralem. 

InF2 bardziej mi sie podobal, InF:SS jest OK. 

Z drugiej strony jak tanio ktos szuka to moze uzywka jakas ograc i pogonic - koszt przejscia znikomy. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używki w granicach 60 + przesylka. W tej cenie mialbym pelna cyfrowke wraz z dodatkiem. No szkoda, szkoda...pozostaje polowac na uzywke bo czuje ze tytul must have na ps4

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Grassek

Myslalem ze taniej ja swoja gonilem za 55pln (odbior osobisty).

Tak czy inaczej - to EX i dlatego dosc szybko po niego siegnalem, tymbardziej ze 2ka mi sie podobala. Uwazam ze warto ograc, poczekaj na kolejna promocje - bo to nie pierwsza kiedy InF i dodatek sa przecenione.

A do tego czasu ogrywaj inne tytuly :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ja na premierę za 250zł i nie żałowałem ani złotówki, wg mnie świetna gra. Jedna z pierwszych jakie ogrywałem na ps4 :) dodatek też miło wspominam. Jak najbardziej warta zakupu jak ktoś jeszcze jej nie ograł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super :) dzieki Wam bardzo za opinie :)

MagEllan ja niestety nie naleze do tych cierpliwych wiec pewnie na dniach bede polowal na jakies pudelko :)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×