Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

@toreso: skrzynie sobie zmieniasz w: Ustawienia->Rozgrywka...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5h grania za mną. Nie wiem jak mozna to próbować równać z Shift albo GT. Przecież to inny rodzaj gry.

Jak ktoś oczekiwał arcade ze śliczną grafą to dokładnie to dostał :) Jak ktoś oczekiwał symulacji to znaczy, że nie umie czytać...

Uczucie pędu niesamowite. Chyba pierwsza gra w której jest to tak dobrze oddane. Skrzynie manualną można włączyć w opcjach, ale w tego typu grze to raczej mija się z celem. Dźwięk silników bardzo dobry, muza tylko w menu ale bez szalu. Jest bo jest.

Jedyne co mi się nie podoba to fakt, ze niektóre auta mozna odblokować tylko poprzez uczestnictwo w klubie.

A tak to za 169 zł jest git, i tylko niech ten patch z pogodą wydają szybko:) Jeśli potwierdzi się przesunięcie premiery Project C.A.R.S., to będzie w co grać do lutego:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież muzę podczas wyścigu można włączyć - domyślnie jest wyciszona. A same kawałki są całkiem przyjemne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.5h grania za mną. Nie wiem jak mozna to próbować równać z Shift albo GT. Przecież to inny rodzaj gry.

Jak ktoś oczekiwał symulacji to znaczy, że nie umie czytać...

 

Inny rodzaj? RPG? FPS? MMO? NBA? FBI?

Według mnie to samochodówka i z resztą takich gier nie uniknie porównania, mi ta gra najbardziej właśnie przypomina NFS S2U.

Tylko że jak na razie jest dość sporo okrojona. Ale to nie znaczy że jest zła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inny rodzaj? RPG? FPS? MMO? NBA? FBI?

Według mnie to samochodówka i z resztą takich gier nie uniknie porównania, mi ta gra najbardziej właśnie przypomina NFS S2U.

Tylko że jak na razie jest dość sporo okrojona. Ale to nie znaczy że jest zła.

Chodziło mi o to, że Shift i GT mają aspiracje symulacyjne, DC ma aspiracje arcadowe. I to są 2 stare jak świat RODZAJE wyścigów :)

Porównywać to możesz z NFS ostatnim, tak samo jak Forze Horizon, nikt normalny nie będzie tego równać z Forza 5.

Edytowane przez PiPoL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś pobrać te trzy autka z zamówienia przedpremierowego tego apgrejdu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś pobrać te trzy autka z zamówienia przedpremierowego tego apgrejdu?

Nie ma ich jeszcze. Pewnie będzie można je pobrać, jak multi zacznie wreszcie działać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się to robić coraz mniej śmieszne.

A mówiłem że darmowy DC w plusie zapcha cały online i PSN ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjdzie zwykle demo dla tych co nie maja ps + ?

 

Na razie jak widać to nic im nie chce wyjść...

Nie będzie żadnego "zwykłego" dema.

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za szajs z tymi serwerami. U was też nie można się za ciula połączyć? Brakuje mi teraz wyzwań społecznościowych do pełnej satysfakcji. Co za wtopa. Gra na premierę ma problemy z serwerami. A poza tym gra się całkiem przyjemnie.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bedzie dema... fajnie... na PS4 jest dem jak na lekarstwo chyba po to zeby nie zobaczyc jak slaba jest dana gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za szajs z tymi serwerami. U was też nie można się za ciula połączyć? Brakuje mi teraz wyzwań społecznościowych do pełnej satysfakcji. Co za wtopa. Gra na premierę ma problemy z serwerami. A poza tym gra się całkiem przyjemnie.

:)

Serwery ogólnie leżą. Ale zawsze możesz pobrać wersję z Plusa, i sprawdzić przed zakupem - a nie, czekaj, wersja z Plusa wstrzymana :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwery ogólnie leżą. Ale zawsze możesz pobrać wersję z Plusa, i sprawdzić przed zakupem - a nie, czekaj, wersja z Plusa wstrzymana :biggrin:

Wstrzymana, serio?? Żartujesz sobie? Tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz wyżej linka do info na FB :biggrin:

To już zakrawa na farsę. Nawet nie jest podane kiedy będzie dostępna dla PS+. Póki ci pocieszam się pobraniem darmowego Merca GT dla GT w PSS :biggrin:

Ale magicznie Ci którzy zakupili upgrejt mogą pobrać i grać (jak miło z ich strony że pozostałych subskrybentów PS+ mają daleko w du....ie).

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymana, serio?? Żartujesz sobie? Tak?

 

Tak:

 

In order to help all DRIVECLUB players who have the game already, we're temporarily holding back the PS Plus Edition and the My DRIVECLUB app to ease the load and traffic to the servers.

 

W skrocie, wstrzymali wersje PS+ oraz aplikacje na androida/iOS aby te ich 2 celerony ktore nazywaja serwerami nie zapychaly sie za bardzo dla osob ktore juz graja w Drajwklape.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja na temat serwerów pojawiła się na DC fb https://www.facebook.com/driveclubofficial/photos/a.441554062595626.1073741825.423631211054578/706963486054681/?type=1 niestety żadnej poprawy nie widać. Gacze z USA piszą, że od dnia ich premiery w ogólne nie mogą dołączyć do sesji, a producent twierdzi, że serwery globalne są cały czas online.

 

Driveclub We are working round the clock (we're in the UK) to get to the bottom of why so many people can't connect.

We'll keep you updated on progress and also provide updates on the PS Plus Edition & companion app soon. We're sorry to keep you waiting.

Edytowane przez sway

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna się to robić coraz mniej śmieszne.

A mówiłem że darmowy DC w plusie zapcha cały online i PSN ;)

 

Nie to tacy jak Ty i ci co rzucili sie o polnocy juz zapchali online i teraz ci co czekali na plusowa wersje poczekaja jeszcze dluzej 

;)

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie to tacy jak Ty i ci co rzucili sie o polnocy juz zapchali online i teraz ci co czekali na plusowa wersje poczekaja jeszcze dluzej 

;)

;)

 

Przecież od północy multi nawet na sekundę nie zadziałało ;)

Żal i trochę szkoda mi ludzi którzy czekają na wersję z plusa, ale ja na pewno nie dołożyłem do tej obsuwy cegiełki :biggrin:

Edytowane przez toreso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żal.pl wiedziałem ze tak będzie, no nic wracam do odgrywania mordoru :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi się wydaje że w tym temacie jest generowany ruch podobny jak w PSN obecnie i mody założą kłódeczkę do czasu wyjścia dema w PS+ :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×