Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry krok z tymi kolejnymi punktami doświadczenia. Zawsze to jakaś nagroda i motywacja.

Szkoda, że tak późno i tylko do 55.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos podpowiedzieć jak w tej grze operować samochodami? Jeszcze nigdy w samochodówce nie miałem takich problemów, by praktycznie na każdym zakręcie wpadać w poślizg i kończyć go bączkiem + ostatnim miejscem w wyścigu...

Niektórymi autami to aż boje się skręcać przy większej prędkości, bo od razu wita mnie zniesmaczona maska auta z dymkiem "znów wpadłeś w poślizg głąbie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Practice, practice.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktos podpowiedzieć jak w tej grze operować samochodami? Jeszcze nigdy w samochodówce nie miałem takich problemów, by praktycznie na każdym zakręcie wpadać w poślizg i kończyć go bączkiem + ostatnim miejscem w wyścigu...

Niektórymi autami to aż boje się skręcać przy większej prędkości, bo od razu wita mnie zniesmaczona maska auta z dymkiem "znów wpadłeś w poślizg głąbie" ;)

Pod L2 masz hamulec. Warto go czasem uzyc.
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod L2 masz hamulec. Warto go czasem uzyc.

 

Używam, ale zawsze po zakręcie i tak kończe w rowie, albo w poślizgu. Nie wiem czy to też nie wina tego, że w DC grałem od początku w styczniu, później sprzedałem PS4 teraz w maju wróciłem i praktycznie mam najmocniejsze maszyny do opanowania, może wyszedłem z wprawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

że co??? miałeś fizykę w szkole? czy może jeszcze nie? :)

po zakręcie używa się gazu :)

R2 jakbyś nie wiedział...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nowy patch - 10 giga :shok:

Details of Game Update 1.15:

» New Driver Levels: You can now reach Level 55 and each new level has a reward.
» New menu images to show off some of the best ‪#‎PS4share‬ pictures created by DRIVECLUB players.
» A new option to toggle the entire On-Screen Display on and off while you race, without pausing. - to o czym pisał Kufir, tylko bez grzebania w ustawieniach :)
» Statistics have been added for all cars from Expansion Packs and free downloads.
» Includes general improvements for game performance, stability and usability.

Update 1.15 Add-ons will be available for download from PlayStation®Store on May 26 (Europe, America, Japan) & May 27 (Asia):

» Adds support for the DS Survolt, coming to PlayStation®Store as a free download.
» Adds support for the Lamborghini Icons Expansion Pack (coming to PlayStation®Store May 26-27).
» The Lamborghini Icons Car Pack includes: Lamborghini Sesto Elemento, Lamborghini Reventón, Lamborghini Murciélago LP 670-4 Super Veloce and Lamborghini Diablo Super Veloce.
» The Lamborghini Icons Tour Pack includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Earn every star in the Lamborghini Icons Tour to earn a bonus Livery.
» Adds support for the Torque Tour Pack which includes 11 new Events and 5 new Trophies.
» Earn every star in the Torque Tour to earn a bonus Livery.
» Adds support for 2 new livery packs and each Livery Pack contains 5 new livery patterns to customise your cars with.

 

I jeszcze zapowiedź późniejszych poprawek/usprawnień:

 

Important developments to be aware of (coming after 1.15):

» More server upgrades: Enhancing connectivity for all players and making the required changes to enable the release of the PS+ Edition and DRIVECLUB companion app.
» Private lobbies: Development of Private Lobbies for Multiplayer is ongoing alongside development of server improvements.
» Hoon-a-Tic fix: We're fixing the Drift stat issue some of you are seeing that affects the Hoon-a-tic trophy and will keep you posted on which update that will be added to.
» New Driver levels: More will be added each month with new rewards for every level.
» Big improvements to challenges: To make them easier to use and to improve server performance further.
» New Accolades: For Japan & new manufacturers.
» More Cars & Tours: The Season Pass runs to July and we have more popular cars and manufacturers coming to DRIVECLUB!
» More Game Updates: With improvements based on your feedback!

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ulala, jak tak dalej pójdzie, to w końcu DC mnie zmusi do wymiany dysku ;)

Ps. Pytanie do posiadaczy SP - który z dodatków (z tych po 8,5 zł) jest Waszym zdaniem najciekawszy? (nie przepadam za driftem, jakby co), bo została mi reszta na koncie i może bym się szarpnął :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I każdy jest wart 8 zł, tak myślę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z kolei ciekawi co dalej będzie z Driveclubem. SP do lipca i finito? Studio ciachnęli o połowę więc kontynuacja raczej nie wchodzi w grę. A może dadzą jeszcze jakieś DLC, np kolejny kraj, albo jeszcze lepiej - drugiego season passa z DLC na kolejny rok.

Bo jakby na to nie patrzeć konkuręcyjna platforma dostanie na koniec roku kolejną już tłustą ścigałkę Forzę 6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogliby dać kolejnego Season Passa bo gra jest jak dla mnie wyśmienita i wszystkie te dlc są ciekawe i można przy nich i całej grze spędzić mnóstwo czasu dobrze się bawiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co mają dawać kolejnego jak w ramach tego który jest dalej wychodzą dodatki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości spytam bo nie było mnie w tym temacie z rok. Co z darmową wersją dla plusowiczów? Ktoś tu chyba nas ostro wydymał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto kogo wydymal? Straciles cos? Ukradli Ci cos? Nawet jeśli kupiles po to plusa to miales inne korzyści... Skonczcie juz tak pieprzyc... Polska mentalnosc

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodali nowe poziomy kierowcy i automatycznie zlevelowało mnie do 55 i znowu max :), świetny pomysł z wyłączeniem HUD'a w czasie rzeczywistym (jakby kto pytał - prawy d-pad), lubię jeździć bez ale kiedy robię czasówki to dobrze jest zerknąć jakie się kręci czasy. Taka mała rzecz, a jaka genialna. Do tego mnóstwo nowych fotek w menu.

 

PS. Jeszcze odnośnie wersji PS+, tak dużo już wiadomo na temat drivecluba w obecnej formie że gadania iż chce się sprawdzić przed zakupem jest co najmniej śmieszne, do tego ma to być tak okrojona wersja że w żaden sposób nie reprezentuje tego co DC ma tak naprawdę do zaoferowania.

Edytowane przez zyga101

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

 

Miała być galeria z najlepszymi fotksami ale nie widac cos jej

Edytowane przez Kufir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Faktycznie wylaczenie wszystkich bajerkow na ekranie powoduje ze gra jest miodna!!!

 

Ale ciągle nie mzona porownywac statystyk aut jak mnie to irytuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Slaby ten patch, uruchomiłem grę wskoczył 55 poziom z automatu, bez żadnego info. Mogli się bardziej postarać i dać chociaż do 100 poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wtf. Wskakuje na 55 lvl ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno stałem sie posiadaczem DC i naszło mnie takie pytanie, czy opłaca się kupować Season Pass'a? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×