Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy, jeśli jest niedzielnym kierowcą, to spokojnie wystarczy podstawka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wiem, ale relatywnie jeśli chodzi o zawartość to opłaca się jak najbardziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem to wyścigi te z DLC są dostępne, tylko samochody są płatne, tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne to strasznie, przecież mają dostęp do statystyk graczy, łatwo można oszacować ilu graczy teoretycznie już ma ten 55 lvl (a z tego co zaobserwowałem ze znajomych grających – a to przecież dla nich są te pacze; to zdecydowana większość) .Zatem racjonalnie było by zwiększyć albo ilość punktów potrzebnych do uzyskania 55 lvl lub też zwiększyć poziomy do 50 + n. Co z tego że za miesiąc i za kolejny znowu będą zwiększać jak pewnie na starcie znowu się okaże że z 55 lvl wskoczymy na 60… Traci się przez to frajde z awansu i mobilizacje do grania „na punkty”. No ale upatrywać należy w tym pozytywów a to że w ogóle postanowili zwiększać lvl  jest mimo wszystko plus.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, niedawno stałem sie posiadaczem DC i naszło mnie takie pytanie, czy opłaca się kupować Season Pass'a? 

Ja kupiłem i nie żałuje. Porównując to pod względem cena-zawartość to opłaca się bardzo bo będziesz grał w te zawody dziesiątki godzin. Jak jednak grasz w wyścigi niewiele to sobie daruj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem i nie żałuje. Porównując to pod względem cena-zawartość to opłaca się bardzo bo będziesz grał w te zawody dziesiątki godzin. Jak jednak grasz w wyścigi niewiele to sobie daruj.

w podstawce dla zwyklego gracza jest i tak ogrom wyscigow o roznym poziomie trudnosci. Wiec jesli chcesz to polecam odposcic seson passa i wbijac gwiazdkim na pewno zajmie ci to mnostwo xzasu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w podstawce dla zwyklego gracza jest i tak ogrom wyscigow o roznym poziomie trudnosci. Wiec jesli chcesz to polecam odposcic seson passa i wbijac gwiazdkim na pewno zajmie ci to mnostwo xzasu

True. Z kupionym season passem wszystkich zadań do wykonania jest teraz chyba nieco ponad 700 (poprawcie jak się mylę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

765 dokładnie i naprawdę aby je wszystkie zdobyć trzeba, wykazać się zawziętością i uporem bo te wyzwania czasami są bardzo trudne. Jednemu graczowi sprawie niesamowitą trudnośc jedno wyzwanie innemu inne itp. Nie zmienia to faktu ze aby wymaksować wszystko trzeba mieć nasamowicie duzo determinacji, czasu i przede wszystkim skilla. Ja próbuje z nimi walczyć ale nie sądze aby mi się udało zdobyć wszystkie ponieważ niektóre powtarzałem już 117 ( !!!) razy i nie udało się ... szczerze powiedziawszy chyba mnie niektóre po prostu przerosły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja bijąc przeciwników komputerowych cieszę się tylko do czasu spojrzenia na wyniki najlepszych graczy. Albo cyborgi albo są możliwe cheaty w tej grze.

Ja biję komputer o 5-10 sekund w 4 minutowym wyścigu, a najlepszy czas jest lepszy ode mnie o pół minuty :)

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg. zapewnien twórców gry wyniki chetowane zostały usunięte. I faktycznie jestem skłonny uwierzyć że te czasy najlepsze na świecie są do osiągnięcia bo na youtube są pokazane filmiki jak jechali. Więc chyba są prawdziwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ale czasami fizycznie niemożliwe. Też widzialem te filmiki ale pobieżnie.

Poza tym, nie usunęli wszystkiego.

Nie dalej jak przedwczoraj jechałem event składający się z 3 partii gdzie czas końcowy oscylował w okolicach 10 czy 12 minut. Na pierwszym miejscu był czas zupełnie oderwany od rzeczywistości - 2:50 czy coś w tym stylu.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, na YT są wyścigi co ludzie może mają o 20 sekund lepszy czas niż wymagany, a w rankingu w grze nagle mają lepszy o 2-3 minuty,i nie ma opcji żeby taki czas uzyskać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zwróciłem na to uwagę. To jest zwyczajnie niemożliwe by wykręcić taki czas. Nie wiem po co kolesie to robią bo ewidentnie wystawiają się na celownik twórców by dostać od nich po łapach. Jedno wyzwanie pamiętam, że przejechałem niemalże perfekcyjnie i miałem około 4-5s przed wymaganym najlepszym, patrzę w ranking, a tam gość na 1 miejscu ma kilkanaście sekund lepszy czas. Nie wiem jak to możliwe. Zwyczajni cheaterzy,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa modele Lamborghini

 

 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś powie ulomnemu jak wbić puchar " spersonalizowane swój samochód "? Dodam że zmiana koloru nie pomaga :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy trofik za 1 mln Drift Points, jest z błędem, w statystykach mam już ponad 1 milion i nic :shok:

 

Edit: dobra, pogrzebałem i wyczytałem - trofik jest zbugowany, ma być naprawiony patchem, ale niby dopiero po 26.06, a czy komuś wpadł po 1,5 miliona?

 

Edit 2: jakby ktoś miał ten problem to jest przetestowany sposób, potwierdzam osobistym sprawdzeniem: wywalamy wszystkie save, odłączamy sieć, robimy zadanie w trybie offline, zrobiłem całość w niecałe 2 godziny - Wyścig/Kanada/Maplewood nr3/25 okrążeń/ Peugeot Onyx Concept - taki wyścig daje ok 280tysi driftu w niecałe 30 minut- robiłem powtórz i tak za 4 razem wpadło

Trofik wpada, łączymy z siecią i synchronizujemy trofea :biggrin:

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem szczęscie i wypadło po 1 mln.

 

 

Można już pobrać majową zawartośc SP.

Elemento w klasie hyper (chyba najwieksze przyspieszenie w grze ale mala jak na ta klase predkosc maksymalna), ten dziwny citroen w wyscigowych a cała reszta w klasie super (ogrom aut jest w tej kategorii juz, a w podstawowej tylko 5 ...)

 

Niestety podobnie jak ostatnio jest blad i nie mozna na razie grac Murciélago pewnie trzeba bedzie pobrac zawartosc raz jeszcze i sie odblokuje.

 

 

 

I po raz kolejny zadaje sobie pytanie ...

Czemu do jasnej ch#@$ nie można porównywać statystyk dwóch wybranych przez nas aut aby sprawdzic jak sie różnią ich osiagi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem wczoraj troszkę wczoraj na kole T300 i nie było to najlepsze doświadczenie, FF w tej grze praktycznie nie istnieje.

Jednak gra ewidentnie do pada, niby da się grać na kole ale czucia i przyjemności zdecydowanie mniej niż w konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sesto Elemento to od wczoraj moja ulubiona fura obok wielu Ferrari.

Jednak Diablo SV to jakiś żart.

Tak brzmi na prawdę - 

A tak w DC - 

 

Komuś się coś pop****

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea sa az tak zbugowane? Pomijam iz nie wpadło mi za 1mln driftu. Ale wysłałem wczoraj zapro na moje drugie konto. Zrobiłem 5 wyścigów tych wyzwań i wlasnie przed chwila skończył sie czas wyzwania. Wygrałem na moim głównym koncie 5 wyzwań kazdy inny wyścig dałem i co? Nic trofeum nie wpadło..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wróciłeś na swoje podstawowe konto do menu wyzwań przed końcem odliczania ?

Kilka osób pisało, że trzeba być online na swoim koncie bo inaczej nic nie wpada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat grałem jak odliczanie sie skończyło , grałem na swoim koncie tym głównym. Grałem czyli jeździłem wyścigi. Chyba nie trzeba byc w zakładce wyzwań w ostatniej minucie tego 24 godzinnego czasu? To nielogiczne.

Edytowane przez Vibez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A po co 24h? Ustaw sobie 30 minut.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co do season passa, ostatni rzut dlc jest w czerwcu jak na infografice czy z racji pierwszych darmowych paczek jest przedluzony do lipca?

Edytowane przez BrzozaLuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygralem, robiłem jak mowiliscie. Dalej nic nie wbija mimo iz byłem w menu wyzwań jak sie czas konczyl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×