Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Gra warta każdej złotówki, niby tylko jeździmy nie ma tuningu, kariery, ale o to chyba chodzi w grze wyścigowej, mega frajda z jazdy.

to to ja wiem :P jak wroce z roboty to prawdopodobnie kupie season passa :)

szkoda tylko ze kierownice na konsole to jakies nieporozumienie, do takiej gry podpiac jakiegos logitecha g27 z manualem ktorego mozna kupic od 500 zl + tv 50" + widok z kokpitu + ferrari f40 w grze i mozna smigac ale po co, lepiej wyloz ponad 1k za thrustmastera ktory nawet manuala nie ma... byle sie tylko kasy nachapac.

 

 

Panowie na jakiej kamerze gracie?

Jesli gra oferuje widok z kokpitu to tylko na takiej gram, ewentualnie gdy sa jakies bardziej wymagajace zadania do zrobienia na trasie (np. jazda po linii) to przelaczam na widok z maski/deski.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem wersję na płycie, to odrazu pobrał mi się season pass czy jak? Ten season pass jest do wersji ps+

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Aaaa wszystkie dodatki trzeba pobrać oddzielnie, poprostu robią się bezpłatne

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko ze kierownice na konsole to jakies nieporozumienie, do takiej gry podpiac jakiegos logitecha g27 z manualem ktorego mozna kupic od 500 zl + tv 50" + widok z kokpitu + ferrari f40 w grze i mozna smigac ale po co, lepiej wyloz ponad 1k za thrustmastera ktory nawet manuala nie ma... byle sie tylko kasy nachapac.

Myślałem że po tylu latach grania w Gran Turismo na G27 nie będę w stanie grać na padzie.

Miło się zaskoczyłem i nawet na padzie świetnie czuć auto, nie to samo co na kierownicy ale mimo wszystko jest bardzo dobrze.

Oczywiście to nie to samo co kierownica, ale poczekam na GT7 może będzie powód żeby znowu zainwestować w jakiś zestaw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, ograłem pełniaka. Pobrałem ta wersję z plusa. I tu mam pytanie, zaktualizować tą plusową czy kupić season passa do podstawki albo upgrade plusowej i season pass? Pytam, bo już się pogubiłem w tym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model jazdy w tej grze jest podobny do Motorstorma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odp, ale chodzi mi o to, czy to są takie same season pass tu i tu, czy różne w zależności od wersji, bo jak różne to bym kupił to i to. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy model jazdy w tej grze jest podobny do Motorstorma?

nie jest. zresztą dziwne jakby był. fikcyjne offroadowe fury jeżdżące po wszystkim i wszystkich, a błyszczące supercary przyklejone do asfaltu..

Dzięki za odp, ale chodzi mi o to, czy to są takie same season pass tu i tu, czy różne w zależności od wersji, bo jak różne to bym kupił to i to.

jest jeden season pass bez względu jaką PEŁNĄ wersję gry masz.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz rozumiem, myślałem ciągle, że to inne wersje i płyty po ograniu kampanii nigdy nie wsadziłem ponownie, czyli super za taką kasę, mnóstwo zawodów, wow...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będzie przeklinał niektóre z tych zawodów :P

Do poziomu z Gran Turismo 5 jeszcze dużo brakuje, ale człowiek z wprawy wyszedł i niektóre czasówki potrafią dać w kość.

Czytałem że coś tam mają ułatwiać ale nie wiem na jakiej zasadzie to ma działać.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby za darmo dali to by narzekali, że czemu tak późno i czemu muszą za plusa jeszcze płacić. Polska panie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dojdą do czasówki Venomem to im się odechce tych Season Pass'ów :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaje sie do bledu.

Moim bledem bylo katowanie dema DC na standzie w MM z jakims kijowym na maksa TV, padami na uwiezi w przygarbionej pozycji.

 

DC PS+ edt.

Pojezdzilem troche czasowek, 3 eventy w tour.

I stwierdzam co nastepuje - jest to bardzo ladnie wygladajaca graficznie gra (przynajmniej na moim TV). Z racji ze jeszcze nie do konca przywyklem do DS4 troche czasu mi to zajelo ale gra na padzie jak juz  sie go troche wyczuje jest bardzo fajna. Poki co jezdzilem slabymi  furkami, zobaczymy jak bedzie pozniej ale jest niezly feeling wozow, choc czuc  ze sterowanie jest arcadowe z lekka nutka symulacji.

Granie na kierownicy owszem mozliwe acz tutaj jest to zupelny arcade - co znaczy ze przenoszone na kierownice informacje sa dosc skromne i w wypadku t300 nie proboja nawet wykorzystac jej potencjalu. Wrazenia z jazdy na kierownicy to najblizsze porownanie jakie mam to NFS MW 2005 i DFP.

 

Gra jest o sciganiu i ma eventy z wyzwaniami bo przeciez o to chodzi, ale nie do konca, jest OK jest poprawnie okraszone to jak juz pisalem bardzo dobra grafa, ale czegos tej grze brakuje. Niby elementy skladowe sa jakie byc powinny a jednak jako calosc nie nazwalbym jej niczym ponad dobra gra.

 

Prawopodobnie zostane przy plusowej wersji i raz na jakis czas bede odpalal od zeby sie przejechac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy wie ktoś może czy w driveclub można zmienić poziom trudności ale w trybie tour tej z gwiazdkami??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być jakiś patch dający taka możliwość, na ten moment na pewno nie można.

Sent from my D5803 using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dadzą jakiś ultra trudny aby trochę podkręcić poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe w jakim celu, i tak niektóre wyścigi graniczą z przejazdem super idealnym... Chcesz wyższy poziom to uzyskaj wynik na podium w rankingu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że dadzą jakiś ultra trudny aby trochę podkręcić poziom.

Po co Ci poziom trudności? Wejdź chociaż do pierwszej 100 w choćby jednym wyścigu to już będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej chodzi o prędkość przejścia gry.

Zaliczałem wszystko za pierwszym podejściem. Każdy nowy event miałem na pół godziny zabawy.

Były oczywiście wyjątki ale one tylko potwierdzały regułę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej chodzi o prędkość przejścia gry.

Zaliczałem wszystko za pierwszym podejściem. Każdy nowy event miałem na pół godziny zabawy.

Były oczywiście wyjątki ale one tylko potwierdzały regułę.

No chyba na jedną gwiazdkę, w porywach na dwie. Bo co do trzech na niektórych zawodach to trzeba trochę przesiedzieć. Nawet jak masz ponad przeciętnego skilla i fotograficzna pamięć. Poziom trudności jest wyważony dobrze. Dwie gwiazdki zdobywa się dosyć często z marszu, a trzecia jest juz lekkim wyzwaniem i parę razy trzeba powtórzyć wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czasówkach zdobycie 3 gwiazdek nieraz kończy się tym, że przy jednym wyścigu spędzam 30-60min i nie zawsze ta gwiazdka wpada... więc gratuluję skilla, jak ci to tak łatwo wchodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do nowego patcha to ja bym poprosil o dodanie lini hamowania. Leniwy juz jestem i niechce mi sie juz uczyc torow na pamiec

Edytowane przez rosomakoborsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×