Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ten kabel do ładowania pada to micro usb ??

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a sprawdził może ktoś czy ładuje przez adapter micro usb- stary kabel od padów ps3? 

dałem ponad 20zł za kabel 3m (dedyk :P) usb do pada ps3 i fajnie by było jakby obyło się bez kupowania kolejnego, szczególnie w obliczu słabej baterii DS4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miał by nie działać z przejściówką? Tam nie ma nie wiadomo czego. Standardy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy grając ciągle na podłączonym kablem padzie DS4 nie zużywam w jakiś negatywny sposób baterii? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ograłem troche pada od Ps4 ;) i wypowiem się teraz :) 
Co do pada porównując do pada od ps3 jest lepiej, dużo lepiej, ale mimo wszystko pad nie jest do końca tym czego bym sobie życzył. Pomijam aspekty touchpada, głosniczka itd skupie się tylko na wygodzie użytkowania. 
Po pierwsze pad lepiej leży w dłoniach ze względu na gabaryty, ale mimo wszystko wolałbym jakby w miejscu trzymania był jeszcze dłuższy... minimalnie :) Co do analogów są w porządku ale tylko na godzinę, dwie, potem palce się ześlizgują, albo zmęczenie albo spocone paluchy nie wiem :) Triggery są dużo lepsze, w końcu można używać ich w fps-ach :)  options i share są za wysoko, trzeba się nagimnastykowac aby ich dosięgnąć. Ogólnie pad sprawia bardzo dobre wrażenie, jednak mimo wszystko wygodniejszy jest Pad od Xbox360. Grałem 3 lata na nim i pomimo starań sony uwazam ze pad od xbox360 wygrywa pod względem komfortu trzymania, grania.  Lepiej leży w dłoniach i analogi są wygodniejsze. 
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy jakiś deweloper zdecyduje się użyć żyroskopów wbudowanych do DS4 jako alternatywna metoda celowania w grach akcji, bo potencjał jest ogromny i można to zobaczyć już podczas pisania wiadomości za pomocą ruchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miał by nie działać z przejściówką? Tam nie ma nie wiadomo czego. Standardy.

 

standardy są owszem ale nie można być pewnym w 100% dlatego pytam :)

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

standardy są owszem ale nie można być pewnym w 100% dlatego pytam :)

Singularity skoro masz ten kabel to co za problem sprawdzić samemu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singularity skoro masz ten kabel to co za problem sprawdzić samemu ?

 

nie mam PS4 :D  pytam na przyszłość, żeby wiedzieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście DS4 to najlepszy jeżeli chodzi o ergonomię pad jaki trzymałem w rękach, jest bardzo dobrze wyważony, idealnie leży w dłoni a cała kontrukcja wydaję się solidna, pad nie trzeszczy, nie wygina się tak jak miało to miejsce w DS3, tylnie triggery są lepiej wyprofilowane i bardzo wygodne, analogi i ich wypukłe krawędzie zdają egzamin, palce się już nie ześlizgują, natomiast w internecie krąża plotki że te gumki z analgowów szybko się ścierają, jak na razie nie zauważyłęm nic podobnego. Jeżeli chodzi o głosniczek to fajny bajer,  zobaczymy natomiast jak długo wytrzyma, touchpad mi nie przeszkadza jednak w tym momencie nie miał u mnie zbytnio specjalnego zastosowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem nakładki na analogi (silikonowe) z DS3 i założyłem na DS4 - pasują . Na DS3 źle mi się grało a o dziwo na nowym jest OK. Są wklęsłe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie pad jest niewygodny niestety, po dłuższej sesji mam zmęczone dłonie od trzymania pada, dla mnie osobiście słabo wyprofilowany, szczególnie ułożenie analogów męczy :( szkoda bo przy ps4 spędze trochę czasu, no ale mimo wszystko gdyby się udało podłączyc pada od xbox360 albo xbox one byłbym wniebowzięty :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety potwierdzam te gumki na analogach są słabej jakośc. Nawet nie wiem kiedy, przypadkowo jak sądze zahaczyłem paznokciem o lewy anolog i jest takie rozcięcie, trzeba albo uważać albo zakupić nakładki http://www.ebay.co.uk/itm/ORB-BLACK-ANALOGUE-THUMB-GRIPS-FOR-PLAYSTATION-4-PS4-CONTROLLERS-20813-/400614371378?pt=UK_VideoGames_VideoGameAccessories_VideoGameAccessories_JN&hash=item5d467a3032#shpCntId

Edytowane przez Pawlakosss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo krótko obcinać paznokcie / trzymać nasze kobiety z daleka od gałki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...albo krótko obcinać paznokcie / trzymać nasze kobiety z daleka od gałki ;)

To zabrzmiało dwuznacznie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paznokcie nie mają tutaj nic do rzeczy, guma jest słabej jakości i tyle, zauważyłem, że jeśli ktoś na forum powie coś złego na PS4 to od razu sypią się na niego gromy z jasnego nieba ;) 
Mam nadzieję, że pady jak najdłużej wytrzymają chociaż  na czas gwarancji,a guma nie będzie pękać, ześlizgiwać się itd oby

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to nie ma nic do rzeczy, słaba jakos gumy. Kazdemu się moze zdarzyć. Napewno z czasem będzie wiecej tego typu atrakcji, chyba ze sony coś z tym zrobi i wypuści lepsze partie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie również zaczynają irytować gałki. Wykonane są z dość miękkiego materiału i po tygodniu użytkowania zaczynają mi się ślizgać palce... !? Obawiam się, że rozwiązanie w ds4 jest gorszę od tego z ds3, gdzie po kilku latach gry nie mam z nim problemu.

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam, aż na allegro będzie można w rozsądnej cenie kupić nakładki na analogi do dualshock 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, gram od 30.11 i juz na lewym analogu na brzegu wyciera się ta "gumka" że jeszcze kilka meczy i pójdzie w piz.., takiego bubla ze strony sony się nie spodziewałem, a tak poza tym padzik dla mnie dużo wygodniejszy od DS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×