Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie samemu jakoś to za bardzo nie przeszkadza. Zresztą, wydaje mi się, że światło to będzie bardzo słabe.

Liczę właśnie, że to będzie coś jak w X360 ale milsze dla oka. No zobaczy się. Ważne by pad podczas gry był wygodny i tyle!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Taśma izolacyjna wita :mellow:

 

no niestety u mnie też zawita taśma bo też każdego dodatkowego światełka wręcz nie znoszę jak gram w nocy. A tu widać, że delikatne to nie będzie... Nie po to kupowałem tv i zwracałem uwagę by nie miał świecących diod jak jest włączony żeby mi teraz pad się odbijał w obudowie tv albo co gorsza na listwie maskującej kable, która jest czarnym szkłem pokryta i mam ja akurat na wysokości pada.

Liczę, że Sony jako, że zrezygnowało z kamerki w standardzie naprawi ten błąd w którymś z system update...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank dadzą opcję wyłączenia tego światełka, albo przyciemnienia go.

Przecież ono wali jak mocna żarówka.

Jeśli nie będzie tego od razu to dadzą to w jakiejś przyszłej aktualizacji, bo ludzie na bank będą płakać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo, na bank będzie opcja wyłączenia. skoro kamerka eye jest jako opcja , to te światełko jest totalnie niepotrzebne jeśli nie mamy kamerki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w przypadku Sony nic nie jest pewne :biggrin:

od kilku lat nie mogą usunąć prostego komunikatu, który trzeba oglądać przy każdym wchodzeniu do PSS ustawionego po eng na polskim koncie... 

Edytowane przez Singularity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi DS4 bardzo się podoba dobrze, że SONY poszło krok w przód i dodało Touchpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy najpierw na to jak touchpada wykorzystają deweloperzy.

Żeby nie okazało się że będzie to kolejny bajer który tylko jest i niczemu nie służy.

 

EDIT:

Wczoraj na youtube oglądałem stream z prezentacji Blacklight Retribution na PS4.

Wszystko nagrywane było kameą ustawioną przed TV i z tym światełkiem jest masakra.

Całą prezentacją na środku ekranu było widoczne niebieskie światło pada.

Liczę bardzo na opcję wyłączenia, bo skończy się to tak że po premierze PS4 wzrośnie sprzedaż czarnej taśmy :P

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej mam pytanie.

Jakie będą miały wejście te słuchawki w pudełku od ps4?

Sam ich nie użyje ale niewiem czy to będzie minijack czy może inaczej.

Sam przeczytałem że pad ma wejście minijack ale czy to prawda?

A jeśli tak to mogli by wprowadzić że na podzielonym ekranie każdy pad przez słuchawki wydobywa dzwięk dla innego gracza.Czyli że jak ja strzelam z broni to brat tego u siebie nie słyszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest mini-jack, ale raczej nastawiony tylko i wyłącznie na konwersację.

Na pełne audio z gry bym nie liczył, pad to w końcu tylko pad :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe kolorowe pady wygladaja super, szczególnie niebieski z niebieskim podświetleniem, bialy będzie zajebiaszczy jak go zapowiedzą (a zrobia to wcześniej czy później), tylko problem w tym ze drugi jest mi niepotrzebny a cena odstraszajaca

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy jest szansa aby DS4 działał z PS3 ( na odwrót nie działa tzn. DS3 z PS4). Za jakiś czas będę musiał zakupić drugiego pada i wolałbym ds4 żeby poźniej został do ps4 ale znając życie pad nie podejdzie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest, bo skoro DS4 ma dzialac bezproblemowo na PC bo jest wykrywany jako zwykly pad USB, to na PS3 powinno to dzialac na identycznej zasadzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szansa jest, bo skoro DS4 ma dzialac bezproblemowo na PC bo jest wykrywany jako zwykly pad USB, to na PS3 powinno to dzialac na identycznej zasadzie.

Obstawiam że dla $$$ po prostu nie będzie działał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę powodów dla których pad z PS4 nie miałby być kompatybilny z PS3. W końcu te pady będą droższe od padów do PS3 więc Sony i tak zarabia :D ...ale zobaczymy za te 2 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja widzę jeden powód- spadek sprzedaży DS3 , jedyne co mogło by uratować DS3 to obniżenie ceny. Mam nadzieje że DS4 będzie działał z PS4 bo kupować teraz DS3 a za pół roku przesiadać się na PS4 to bez sensu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy Move ma być kompatybilny z PS4, ale ktoś wie co z Navigation Controller ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładam że wszystkie inne oficjlane akcesoria do Move też będą kompatybilne.

- Navi

- Sharpshooter

- Kierownica

- Wonderbook

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×