Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Może podłaczyć zwykłe do pada, sprawdza to się świetnie wieczorem, gdy reszta domowników potrzebuje spokoju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grał ktoś w rivals na PC z tym padem ? są w ogóle sterowniki do niego ? i nakładka w grze która pokazuje przyciski ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zglupialem, można w końcu podłączyć zwykłe słuchawki do pada czy musze jak to ma się zawsze podłączyć normalnie słuchawki do tego tv

Możesz, ale pamiętaj aby zmienić w ustawieniach audio konsoli żeby cały dzwięk leciał na słuchawki w przeciwnym razie na słuchawkach będziesz słyszał tylko ewentualne rozmowy z party chatu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I A jak z jakością dźwięku przy połączeniu słuchawek do pada? Kompresja duża względem podłączenia słuchawek pod tv?

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja również gram głównie przy użyciu L2 i R2 przyzwyczajenie Xboxksowe; ) a teraz na nowym padzie gra się świetnie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też zastanawiam się jak jakość na słuchawkach z pada, bo przecież to tylko Bluetooth 2.1, nie wiadomo też jaką jest kompresja przez tv, bo skoro dolby ma 640 kbit/s to przez ten Bluetooth top nie wiem czy da radę, tym bardziej że jeszcze pad musi szybko reagować i przekazywać polecenia do gry, może kiedyś ktoś to rozpisze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile czasu trzyma Wam bateria w DS4? U mnie po pierwszym ładowaniu pad wytrzymał zaledwie 8 godzin...Marny wynik, mam nadzieję że po kilku cyklach ładowania wytrzyma dłużej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sentaxxx,

Niestety mniej więcej taka oficjalnie jest wytrzymałość baterii. Zacznij się przyzwyczajać do ładowania pada po graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w innym poście ale pewnie zginęło w całym syfie. Jak długi jest kabel dołączany do ładowania pada ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem w innym poście ale pewnie zginęło w całym syfie. Jak długi jest kabel dołączany do ładowania pada ?

Kabel ma 150 cm długości.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kabel ma 150 cm długości.

Dzięki. To całkiem sporo obawiałem się że dodadzą krótki kabel w ramach oszczędności. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby naładować pada poprzez komputer wystarczy tylko podpiąć go do USB? Musi się świecić dioda z tyłu pada? Podłączyłem tak do PCta, zapaliła się żółta dioda, system chyba wykrył pada i dioda zgasła. Jak rozpoznać czy pad się ładuje? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile trwa ladowanie pada?

Od zera do pełnego 1,5 godziny. Przynajmniej u mnie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pad się ładuje przy wyłaczonej konsoli, bo u mnie nic na nim nie mruga jak wyłączam plejke. A podobno taka funkcja miała być dodana do PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączaniu konsoli musisz wybrać 'Stand By' mode, wtedy pad będzie się ładował.

Jak zupełnie wyłączysz konsolę to pada nie naładujesz.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki myk z tym ładowaniem. To standbay daje coś więcej prócz ładowania pada i chyba szybszego startu konsoli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba możesz jeszcze wtedy zdalnie włączyć ściąganie treści z PSN.

Wracasz do domu i wszystko gotowe do grania, ale pewny w 100% nie jestem.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy wyłączaniu konsoli musisz wybrać 'Stand By' mode, wtedy pad będzie się ładował.

Jak zupełnie wyłączysz konsolę to pada nie naładujesz.

Dodatkowo w opcjach musi być zaznaczona opcja zasilania portów USB podczas stendby

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to działa. Przetestowane dziś rano na war thunder.

Chyba możesz jeszcze wtedy zdalnie włączyć ściąganie treści z PSN.

Wracasz do domu i wszystko gotowe do grania, ale pewny w 100% nie jestem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz z parenascie godzin testuje pada, plus wczoraj. Ma on pare plusow i minusow wedlug mnie:

+ Jest komfortowy

+ Zrobiony z dobrego materialu

+ Wejscie sluchawkowe

+ Pad jest solidny

 

- Design jest straszny, szkoda ze zmienili calkowicie design, bo po 1 to design z ps1,2 i 3 byl piekny i wiadomo bylo ze to pad od PS.

- Srodek pada. Touchpad to porazka ktora zajmuje 1/4 pada i prakrycznie nic nie wnosi.

- Rozstawienie przyciskow na srodku. Trudno wykonywac plynne ruchy jak chcesz naprzyklad nacisnac na options.

- Przyciski po bokach (x, kwadrat itd...) sa wedlug mnie za glosne.

- Glos z pada,  dobra rzecz, ale wkurza czasami, (da sie to jakos wylaczyc?). Wiem jedynie ze w opcjach w grze da sie.

- Triggery sa solidniejsze (R3 i L3), ale wedlug mnie jest za ciasno.

 

Oczywiscie jeszcze sie nie przyzwyczailem, ale pad nie jest idealny,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj sprawdziłem dźwięk przez pada,i jeśli chodzi o battlefield 4 to wydaje się dźwięk pełniejszy, niż kiedy podłączam pod tv, jeszcze więcej słychać

Pytanie do tych co mają słuchawki z mikrofonem, czy możliwe jest rozmawianie i słuchanie dźwięku z gry? Są takie słuchawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie ładowania. Czy można ładować Pada na usb w komputerze i kiedy będę wiedział , że został naładowany? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głośniczek można ściszyć w opcjach konsoli.

Używam słuchawek z PSVITA -dedykowane (nie z zestawu podstawowego). Działają świetnie i Hs i Stereo.

Touch pad działa ok np w War Thunder.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×