Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

właśnie jak to wyglada z słuchawkami razem z mikrofonem bo wejscie w padzie jest tylko jedno ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie jak to wyglada z słuchawkami razem z mikrofonem bo wejscie w padzie jest tylko jedno ?

Wiśnie jest jak w każdym telefonie.

Słuchawki od iPhone z allegro i pi sprawie.

A jakby podpiąć adapter to ciekawe czy słuchawki z mikrofonem by działały ok?

Dołączona grafika

Nie widzę powodów dla których miało by to nie działać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to kazde słuchwaki z wejściem jack 3,5 bedą pasowały? w sensie pasować to napewno będą ale czy bedą grały, nie muszą byc jakieś dedykowane specjalne pod ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale to kazde słuchwaki z wejściem jack 3,5 bedą pasowały? w sensie pasować to napewno będą ale czy bedą grały, nie muszą byc jakieś dedykowane specjalne pod ps4

Nie. Nie muszą być dedykowane.

Nawet Sony musi cię trzymać pewnych standardów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj chwilę w Silesia City Center w Assassins Creed 4 i powiem, że dualshock 4 nie jest wcale taki spoko. Z tego co widziałem w pierwszych wrażeniach z ign albo innych portali kontroler wydawał mi się większy, ale nie jest taki duży (przypominał mi ps vita). Gałki mimo, że mają na obrzeżach wystający materiał, to w środku są dalej trochę wypukłe, co jest niezbyt wygodne. I triggery są teraz lepiej wyprofilowane, ale np porównując z triggerami xboxa one, które mają mieć wibracje zaczynam się zastanawiać co wybrać. Wie ktoś czy triggery w ps4 mają mieć wibracje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy DS4 będzie działał w PS3? Grałem dziś na nowym pleju i ten pad jest genialny !

Tak pad od PS4 działa z PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pad od PS4 działa z PS3.

Istotne jest to że tylko przewodowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak pad od PS4 działa z PS3.

Jak masz pisaż bzdury, to nie pisz wcale.

Działa ale nie do końca.

Oficjlanie oczywiśćie nie działa. ;)

Nie oficjalnie działa ale TLKO przy użyciu kabla USB.

Przycisk (PS) nie działa, a Share i Options działają jako Select i Start i to chyba nie w każdej grze.

Po kablu działa róniez z PC bez dodatkowych sterowników :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz pisaż bzdury, to nie pisz wcale.

Działa ale nie do końca.

Oficjlanie oczywiśćie nie działa. ;)

Nie oficjalnie działa ale TLKO przy użyciu kabla USB.

Przycisk (PS) nie działa, a Share i Options działają jako Select i Start i to chyba nie w każdej grze.

Po kablu działa róniez z PC bez dodatkowych sterowników :biggrin:

 

Napisał, że działa, a działa, wiec czego się czepiasz?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisał, że działa, a działa, wiec czego się czepiasz?

 

Jakby działało oficjalnie, wszystkie przyciski i w każdej grze  to bym nie miał do czego się przyczepić.

Działa tylko po kablu jak nie oficjalny pad czyli część przycisków działa, część nie działa. Część gier działa, część nie.

Pisząc skrótem myślowym że "działa", ktoś może kupić DS4 specjalnie pod PS3 i mocno się przejechać gdy się okaże że musi sobie kupić długi kabel microUSB oraz w jego ukochanym GTA Online pad nie będzie wykrywany ...

Podsumowując:

Działa częściowo i trzeba zrobić testy

Najlepiej by było założyć osobny temat lub dział w PS3 o nazwie "Gry na PS3 z którymi działa DS4" i tam pisać działa/częściowo/nie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

miałem okazję chwilę poużywać dzis nowego pada. Jestem mile zaskoczony- po fotkach wyglądał na ciężki i brzydki. W "realu" jest inaczej- świetnie wygląda. Do tego extra leży w rękach a gałki i R2 są mega wygodne. Nie wiem jak ja dalej na PS3 grał będę :D

Światełko za dnia nie przeszkadza mi, jedyne czego mi brak to klasycznych diód informujących, który pad jest "pierwszy" jak to dawniej było- niby po kolorze można się domyśleć  niebieski jest 1. alenie jest tak wygodne jak prosta dioda....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyszedl do mnie nowy DS4 i podlaczylem go do ps3 i dziala naprawde za(pipi)iscie.Widac,ze pad robiony pod Fpsy

Pogralem troche w BF4 i az sie prosi,zeby na next genach strzelalo sie L2/R2.

Strzelanie na L1/R1 troche dzikie.Dziwne,ze Sony nie dorzuca do pada micro usb,to kosztuje grosze,ale widac szukaja oszczednosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez strzela sie r2 i l2

W koncu jak na xboxie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w fpsach norma zawsze bylo L1 i R1 bynajmniej dla mnie jak i w wiekszosci gier. L2 i R2 to tylko do wyscigowek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gramy w różne FPSy, ale dla mnie i dla większości graczy normą jest L2 / R2 ewentualnie z możliwością zamiany ;) i bez nakładek na triggery to kiszka była na DS3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba gramy w różne FPSy, ale dla mnie i dla większości graczy normą jest L2 / R2 ewentualnie z możliwością zamiany ;) i bez nakładek na triggery to kiszka była na DS3 :P

Proszę? CoDy, Dishonored, Deus Ex, seria Uncharted, Ratchet & Clank, SC Blacklist, seria Call of Juarez, Far Cry 2 i 3, seria Saints Row, Spec Ops the Line, Payday, TLoU, Ghost Recon, seria Crysis, Bulletstorm, oba Borderlandsy, seria Mass Effect, Fallouty, nowy Tomb Raider, Vanquish, Binary Domain, a nawet Dragon's Dogma... tak na szybko z mojej listy gier, FPSy i TPSy z celowaniem / strzelaniem pod L1 / R1. Możesz powiedzieć, w jakie to "różne" FPSy grałeś? Bo poza BioShockami i grami od R* (i chyba Killzone, ale nie pamiętam, bo w badziewia nie grywam), to jakoś nie przypominam sobie, by zbyt wiele pozycji miało te czynności pod L2 / R2 w ustawieniu domyślnym. Nie sądzę w związku z tym, byś mógł wypowiadać się za "większość" graczy.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja rowniez popadlem w rutyne i zamiast oddac strzal rzucalem granatami. Hehe. Probowalem to zmienic w ustawieniach np. Bfa, ale sie nie da :p no nic, trzeba sie przyzwyczaic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strzelanie/zoom przy pomocy L2/R2 na DS3 to był jakiś dramat, moim zdanie nie dało się grać.

W KZ:SF przyzwyczajenie się do nowych triggerów zajęło mi 5 minut i już teraz nie widzę sensu grać 'po staremu'.

Pad jest świetny i na prawdę nie mam do czego się przyczepić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany DualShock 4 na Ps3 działa?

Chyba pomyliłeś fora z tym "Pany" ;)

Pad działa (częściowo i zależnie od gry) podpięty poprzez kabel do konsoli...

Panel dotykowy nie działa...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z triggerami w DS3, np. w GTA V musiałem zmienić sterowanie na alternatywne z L1, R1 żeby skutecznie grać. Największą zmianą na + dla mnie są analogi, na DS3 w gran turismo grałem na D-padzie bo na analogu przy skręcaniu w prawo "nie starczało" mi palca i zawsze zjeźdzał co było cholernie nie wygodne. W DS4 w to nie występuje. No i to genialne wyjście słuchawkowe, taki prosty pomysł, a jak ułatwia życie Świetny pad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zglupialem, można w końcu podłączyć zwykłe słuchawki do pada czy musze jak to ma się zawsze podłączyć normalnie słuchawki do tego tv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×