Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Sory ale ilość wpisów na forach to żadne dane. Konkretne dane mielibyśmy wtedy jakby ktoś, jakiś np. swerwis prowadził statystyke serwisowanych poszczególnych modeli konsol i zestawił to z ilością sztuk na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie brał wszystkiego co ktoś napisze na forum za pewnik. Tym bardziej jak to nie jest poparte żadnymi konkretnymi danymi.

Dlatego napisałem, że wezmę to pod uwagę. IMO każda opinia się liczy. Koniec offtopu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jakiś np. swerwis prowadził statystyke serwisowanych poszczególnych modeli konsol i zestawił to z ilością sztuk na rynku.

Wszystkie modele są jeszcze na gwarancji producenta, a więc ujawnienie takiej informacji byłoby oficjalnym stanowiskiem firmy, którego Sony z oczywistych względów nie wystosuje. Opinii serwisów drugorzędnych możemy się spodziewać za rok najwcześniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest temat o dualshocku czy awaryjnosci ps3?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brawo w końcu zrozumieli, że gałki w 3 są kompletnie do dupy, może poprawi się ten pad od siedmiu boleści. Nie wiecie czy będzie działał pod ps3??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dsc06264.jpg

iodNYrQONRNiO.jpeg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklęsłe triggery i gałki NA PLUS! Poza tym mogliby (według mnie) zwiększyć rozmiar pada i jego wagę! Nie wiem, być może ja tylko tak mam, ale DS'a 3 zwyczajnie nie czuję w dłoniach - jest za lekki. No i te rozmiary... tak jakby był zrobiony wyłącznie z myślą o małych japońskich rączkach :D powinien być ciut większy. A może to ja mam za duże grabie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej cieszy wejście jack w padzie.

Będzie można bez problemu sobie grać na słuchawkach i kabel nie będzie się ciągnął po pokoju :-D

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjście jak już , jeżeli mówisz o słuchawkach .

we/wy ja już (w końcu ma obsługiwać HS) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

we/wy ja już (w końcu ma obsługiwać HS) :)

Modlę się, aby nie okazało się to dziadostwem tylko i wyłącznie do headseta. Normalnie wtedy w jadę na rowerze samochodem w siedzibę Sony.

Wyjście jak już , jeżeli mówisz o słuchawkach .

Oczywiście. My bad

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagrałbym w jakąś małą gierke z psnu w takiej stylistyce jak ta animacja z 1:54.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten filmik na yt o DS4 i trochę nie podoba mi się ten "głośnik" w padzie, który ma emitować dodatkowe dźwięki gry np pociski w FPS- ciekawe co jak ktoś gra na słuchawkach... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę, że DS4 będzie miał nowoczesny akcelerometr oraz żyroskop, to śledzenie rotacji kontrolera może być robione z wysoką precyzją.

Do tego dochodzi lightbar śledzony przez stereoskopową kamerkę, więc pozycja kontrolera w pomieszczeniu również będzie znana.

Jestem ciekaw czy jakiś deweloper wykorzysta to do zwiększenia precyzji np. celowania przez delikatne zmiany w ustawieniu nadgarstków (i przez to całego kontrolera; nie mylić z wymachiwaniem czy jakimikolwiek innymi męczącymi gestami). Razer hydra samymi ruchami nadgrastka potrafi osiągnąć precyzję bliską myszce, a właśnie precyzja myszki to coś czego konsolom cały czas brakuje.

Sixaxis w DS3 był mizerny, ale tracking w DS4 może być czymś zupełnie innego kalibru.

To są świetne technologie, wliczając Move czy Kinect, tyle, że w konsolach wykorzystywane w strasznie głupi, casualowy sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem ten filmik na yt o DS4 i trochę nie podoba mi się ten "głośnik" w padzie, który ma emitować dodatkowe dźwięki gry np pociski w FPS- ciekawe co jak ktoś gra na słuchawkach... :)

Popieram...jeżeli ktoś podłączy sobie słuchawki pod TV albo coś to i tak nie będzie tego słyszał...no chyba że to będzie się wyciszało przy graniu na słuchawkach...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank na przycisku "Options" będzie można to wyłączyć wszystko, dźwięki, wibracje, zmianę koloru tego paska, itd.

To wszystko wpieprza baterię aż miło, więc powinniśmy mieć możliwość ulżenia jej trochę.

Nie widzę, żeby świst kuli czy dźwięk bijącego serca z pada miał być jakiś naprawdę ważny, a przy tym konieczny dla nas.

Nie każdy też gra w wyciszonym i odosobnionym pokoju. Nawet jak gramy na słuchawkach to nie każdy z domowników ma ochotę słyszeć samego pada :)

Dla mnie ważne, że pad będzie większy i cięższy. W moich łapach DS3 jednak już trochę mały, a czasami to boję się że go połamię jak mocniej ścisnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

coraz mniej mi się ten pad podoba:

http://www.ps3site.pl/nowe-mozliwosci-dualshocka-4-zaprezentowane-na-krotkim-filmiku/155516#comment-553815

 

na fotce nad newsem tn lightbar niebieski jest "pod górnym plastikiem"- częściowo więc przysłonięty a na filmiku już ten lightbar nachodzi nawet na górną część pada przy touchpadzie - w nocy będzie to masakrycznie rozpraszać coś czuję....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten pad na filmiku, to wersja devkitowa a nie ta która prezentowali na konferencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My Blacklight demo marked my first time holding the PlayStation 4's new controller, which I fell in love with instantly. It feels better in the hand, with more responsive buttons and far more manageable triggers than those on the comparatively obtuse DualShock 3.

 

http://www.polygon.com/2013/6/16/4430256/blacklight-retribution

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy bardzo pozytywnie wypowiadają się na temat nowego pada. Jest większy przez co lepiej leży w lapach. Mam grubaśne łapy i już DS3 sprawiał wrażenie, że zaraz mi pęknie w dłoniach.

Już nie mogę się doczekać aż wezmę DS4 w swoje rączki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców - panel dotykowy na przodzie pada będzie pełnił funkcję TouchPad'a. Teraz moje pytanie - czy jest możliwe, żeby przy wprowadzeniu odpowiedniego znaku na owym panelu wywoływać określone funkcję w grach? Np. gdy na TouchPad'zie nakreślę literę I , to skutkowałoby to przykładowo otwarciem menu Inventory w jakimś RPG'u etc? Jeśli taką funkcję posiadałby DS4 to byłoby to iście genialne!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×