Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę przesada z tą ceną..

na ebay z wysyłką ze stanów, wychodzi około 20 zeta.

10 z przesyłką i może bym się skusił

 

Należę do tych, którym kompletnie nie przeszkadza lightbar, ale skoro jest/będzie popyt, to w czym problem? Druga sprawa, że ktoś opracował szablon, przygotował na ploter (do tego musiał mieć kompa z płatnym softem), powycinał, oczyścił, nałożyl transfer i sprzedaje z przesyłką za cenę paczki fajek... O traceniu czasu z pójściem na pocztę nie wspominam.

 

BTW: A propos aukcji - IMHO matowa byłaby estetyczniejsza.

Edytowane przez bva_PS
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, zgodzę się z Tobą...
Naklejka jest dość mała i rzeczywiście wymaga dokładności i precyzji w przygotowaniu . Ale na metrze bieżącym, ploter wytnie przeszło setkę takich naklejek.

Koszt takiego przedsięwzięcia zamknie się w kwocie około 100 złotych.(nawet jakby się tą pracę zleciło firmie)

Dlatego pozwoliłem sobie napisać że zapłaciłbym 10 zł., nie więcej.

 

..i tak lepiej dać zarobić "naszemu", niż hamburgerowi albo angolowi

Edytowane przez rejpsnake68

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Należę do tych, którym kompletnie nie przeszkadza lightbar, ale skoro jest/będzie popyt, to w czym problem? Druga sprawa, że ktoś opracował szablon, przygotował na ploter (do tego musiał mieć kompa z płatnym softem), powycinał, oczyścił, nałożyl transfer i sprzedaje z przesyłką za cenę paczki fajek... O traceniu czasu z pójściem na pocztę nie wspominam.

 

BTW: A propos aukcji - IMHO matowa byłaby estetyczniejsza.

dla mnie to ta osoba zrobila to w firmie w ktorej pracuje i to w godzinach swojej pracy. materiał ją nic nie kosztował, soft do kompa tez... takie jest moje zdanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nawet (możę się naraża, może nie, nieważne - o materiale nawet nie napisałem), to to jest jej sprawa i patrz to co napisalem o popycie. Ta dyskusja ("offtopiczna" swoją drogą) przypomina trochę opinię, że jak ktos pracuje przy kompie, to nie pracuje. Obsługi programu tez musial sie nauczyc, być może za tę naukę zapłacił Wiele rzeczy, które kupujecie na co dzień można tak postrzegać, tylko po co? Przeciez samemu tego nie bedziecie robic, a kupowanie tych naklejek nie jest obowiązkowe...

Edytowane przez bva_PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to ta osoba zrobila to w firmie w ktorej pracuje i to w godzinach swojej pracy. materiał ją nic nie kosztował, soft do kompa tez... takie jest moje zdanie

A co za róznica gdzie to zrobil, moze kupil za 0,50 gr i sprzedaje za 10zl. Jakie to ma znaczenie? Nie ma innych ofert wiec wystawia za 10zl. Prawa rynku, sam bym tak zrobil a nie patrzyl na malkontentów ktorzy tylko marudzą "czemu tak drogo" "poczekam jak stanieje". Chętnych i tak na pewno znajdzie bo nie ma konkurencji jak narazie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakkolwiek byście nie uzasadniali "przedsiębiorczości" sprzedającego, praw rynku, kosztów produkcji czy innych trendów, 10 zł za jedną naklejeckę na lightbar to jest przegięcie. bez względu na to ile ktoś ma pieniędzy i że może robić z nimi co mu się podoba. oczywiście że może sobie tak wystawiać i szukać frajerów. ale tu się przyczyniać do tego nie będziemy :pardon:

 

bardziej przedsiębiorczy by był gdyby sprzedawał w tej cenie z 4-5 naklejek. pewnie by dokonał więcej niż jednej sprzedaży do tej pory (bo tyle widnieje na tej aukcji), kosztów tego badziewia by nie odczuł nawet a kupujący miałby przynajmniej spokój że jak jedna naklejka się zniszczy albo krzywo naklei to ma kilka innych (tak jak się sprzedaje po kilka folii ochronnych na telefon na raz, bo ich koszt to ułamki grosza). do tego straszy że list ekonomiczny może zaginąć i nie bierze odpowiedzialności :). jakby mi ktoś zapłacił 10 zł za naklejkę wartą max 50 groszy to jakby mi napisał że nie dotarła to bym mu wysłał 3 następne za darmo żeby był zadowolony. i tak bym był do przodu.

 

zresztą nieważne, to nie jest temat do rozpraw nad handlem :). naklejkom za 10 zł mówimy nie i tyle, a jak ktoś chce to je znajdzie bez problemu.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam.

Reklamował ktoś z was wadliwe gumki na analogach? W lewym analogu przedziurawiła się, i nie wiem czy jest sens składać reklamacje, czy nie kupić nowych nakładek.

Edytowane przez DAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał temat to byś wiedział że dużo ludzi to reklamowało. Na początku wymieniali pada teraz wymieniają same analogi. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki za info. Pytanie tylko jak długo nowe wytrzymają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już śpieszę z odpowiedzią - dwie i pół godziny grania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też to było. Część osób pisze że dostało takie same i będzie wymieniała od skutku, a część pisze że jest nowa partia gumek zupełnie innych w dotyku i wytrzymalszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś przeczytał temat to byś wiedział że dużo ludzi to reklamowało. Na początku wymieniali pada teraz wymieniają same analogi.

Serwis wymienia juz tylko analogi?

Widocznie wpadli na to ze wymiana za 10 zl lepsza niz za 200 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj zauważyłem,że i u mnie padły gumki.Jeden pad kupiony z konsolą wersja 111 drugi kupiony oddzielnie wersja 211.Ale nie chce mi się z nimi jeździć i wymieniać choć mam niedaleko.

Ktoś podrzuci jakiś link do nakładek do 20 zł czy warto kupić jakieś lepsze ? Użyję nakładek i będę miał z głowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiaj zauważyłem,że i u mnie padły gumki.Jeden pad kupiony z konsolą wersja 111 drugi kupiony oddzielnie wersja 211.Ale nie chce mi się z nimi jeździć i wymieniać choć mam niedaleko.

Ktoś podrzuci jakiś link do nakładek do 20 zł czy warto kupić jakieś lepsze ? Użyję nakładek i będę miał z głowy.

Najlepiej wymienic analogi. Cwir napisał mini poradnik jak to zrobic kilka stron wczesniej. Koszt to ok. 15 zl plus wysylka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wymienic analogi. Cwir napisał mini poradnik jak to zrobic kilka stron wczesniej. Koszt to ok. 15 zl plus wysylka.

Dlaczego najlepiej? Za dwie nakladki zaplacilem 7zl, i bardzo dobrze sie sprawują. Bez babrania sie w rozbieranie pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozwiazanie problemu tylko jego zamaskowanie ;) Kazdy robi co chce ja oddawalem na gwarancje i po 7 dniach mialem spowrotem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma inne preferencje. Mi akurat pasują analogi takie jakie są oryginalnie więc ja bym wymienił. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będę na dniach wymieniał w drugim padzie analoga to zrobię foty bo jest to naprawdę proste.

 

nakładki są do dupy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale poczekajcie,poczekajcie,skoro pram sie wycwanil i wymienia same analogi,nie calego pada. jestem zainteresowany tematem bo sam sie zbieram na zareklamowanie dualshocka. no dobrze wymienia mi te nieszczesne analogi na nowe i w nowych zrobi sie to samo. To nie moga mi tego wymieniac w nieskonczonosc bo naprawa gwarancyyjna nie odniosla porzadanego skutku i za drugim razem ja juz bede sie ubiegal o wymiane na nowego,a na pewno juz za trzecim nie odpuszcze. zasada trzeciej naprawy nawet jest w telefonach stosowana ze po trzeciej naprawie gwarancyjnej,jak znow sie zepsuje wymieniaja na nowy. Przynajmniej HTC tak robilo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w nowym będziesz miał to samo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci nie przejdzie, bo warunki gwarancyjne są indywidualne dla każdego producenta (stad np 12 miesięcy u sony, gdy inni dają 24), jeden wymieni po 3 nieudanych próbach a drugi będzie naprawiał do usranej smierci lub końca gwarancji (Np. Zelmer) mimo ze koszt poszczegolnych napraw z czasem przewyższy wartosc produktu. Malo który producent idzie na wymiane, bo jak ci wymieni na nowy model to gwarancja powinna byc liczona od nowa, dla tego np konsole są wymieniane nie na nowe, a na odnowione.

Mozesz probowac reklamować w sklepie na niezgodność towaru z umowa, ale tam sie moga powołać na normalne zużycia materiału lub nieumyślne/umyślne uszkodzenie i odespać do rzecznika.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupujcie nakładki, komplet 4szt 20zł, a granie o wiele lepsze niż n oryginalnych i palce się nie ślizgają :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem, poużywałem, wyrzuciłem.

Każdy ma inne palce i pasuje mu coś innego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój czerwony pad kupiony osobno jest też z początkiem 211 . Ciekawe ile mi wytrzyma wymieniona gałka. Narazie jeszcze czekam na naprawę R2 więc nie było okazji sprawdzić naprawionego analoga. 

Też myślałam o kupieniu nakładek, ale zrezygnowałam. Bo tak jak kolega wyżej napisał, to jest tylko maskowanie problemu i pójście na ręke Sony, a to oni mają o to zadbać, żeby produkt był pełnowartościowy a nie bubel za 250zł. Rozumie, że oddawanie i czekanie na pada jest irytujące. Ja już jestem od miesiąca pozbawiona pada. Wyjdzie na to że pół gwarancji przeleci na padzie leżącym w PRAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×